» »

Potapljaška trgovina v Celovcu?

Potapljaška trgovina v Celovcu?

twom ::

Za vse družinske člane želim kupiti Mares X-Free maske. Lahko tudi kje drugje na relaciji Ljubljana Kranj Celovec. Zapeljem se tudi v Novo Mesto, Maribor, Koper, Trst. V aquamaniji v Lj jih nimajo, s tem da so tam prijazni samo dokler kopuješ. Če pa kaj reklamiraš pa postanejo nesramni in žaljivi.

Se pravi iščem fizično trgovino. Na amazonu pa že imam ogledane.

VelkBla ::

https://www.mares.com/en/partner-locator - lahko iščeš po državah in si najdeš fizično trgovino. Prej piši, da ne boš zastonj hodil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VelkBla ()

WizzardOfOZ ::

Vse od maresa dobiš v btc. Aquamanija.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

twom ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Vse od maresa dobiš v btc. Aquamanija.
A si prebral moje sporočilo? Prvič, nimajo na zalogi, drugič, njihov odnos je podn.

WizzardOfOZ ::

Sem pri njih reklamiral že par stvari, pa so bili vedno korektni. Do sedaj ene stvari ne morem reči čez njih. Plastiko, preko katere je pašček pritrjen na masko, so mi celo zastonj dali, ko sem jo po nesreči polomil.

Verjetno pa če že prideš v trgovino z odnosom jaz sem bog, ostali ste gnoji, boš pač kasiral, kar si skuhal. (večina se vas niti ne zaveda, da se tako obnašate)
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Steinkauz ::

twom ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Verjetno pa če že prideš v trgovino z odnosom jaz sem bog, ostali ste gnoji, boš pač kasiral, kar si skuhal. (večina se vas niti ne zaveda, da se tako obnašate)
Ni to moj način in sem kar dolgo časa zadržan in potrpežljiv.

No, ko sem reklamiral tri enake izdelke, ki so puščali (seveda ne pri njih na testu, samo pri meni v uporabi v dveh tednih), so nehali biti prijazni. Pa so bili moj odnos in pričakovanja popolnoma na mestu in v redu. Video posnetka z napako pa niso hoteli niti pogledat, me je grdo spodil iz trgovine da se naj ne vračam. Pa sem pri njih pred tem nakupil kar nekaj robe.

WizzardOfOZ je izjavil:

...
Boš nadaljeval to debato in sodil o mojem obnašanju?

Steinkauz je izjavil:

Lahk še tle vprašaš
https://maps.app.goo.gl/YUCwMUVypQoTYXr...
Sem bil pri njih (tudi za drugo mnenje). Ne tržijo Maresa. Iščem pa specifično masko za preostale štiri člane družine, ker imamo s tem modelom maske (en primerek) dobre izkušnje, za razliko od enega drugega modela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: twom ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Piskanje v ušesu po strelu

Oddelek: Loža
222611 (1832) delavec44
»

Potapljaška oprema

Oddelek: Loža
5723 (644) tomazic89
»

Utapljanje ne izgleda kot utapljanje

Oddelek: Problemi človeštva
172843 (1900) Invictus
»

Potapljanje na 2m

Oddelek: Loža
487020 (5827) JanK

Več podobnih tem