» »

EU volitve 2024

EU volitve 2024

««
9 / 26
»»

yahve ::

Jarno je izjavil:

Pravkar sem videl vse. Namreč oglas na YT za Dr. Milana Zvera z Viktorjem O. + kompanijo in pohvalami za Erasmus+.

Ja, pač fašistični populist skrajne desnice bojo tudi drek jedli, samo, da se spet okoristijo z evropskim denarjem.

In ker bo zaradi referendumov prišlo veliko več volilcev na evropske volitve, jim teče voda v grlo, ker slovenska skrajna desnica ne bi nikoli niti prišla v parlament, če bi bila 100% volilna udeležba. Mogoče s poslancem ali dvema. Tako pa izigravajo demokracijo, ker drugi volilci ne prihajajo volit, sami pa imajo disciplinirano in fanatično fašistično volilno bazo.

Po mojem bo zadnji dan pred volitvenim molkom, v reklami v prime timu na poptv, Zver v naročju JJa mahal z mavrično zastavo, Hojs, pa bo JJa šlatal za rit. Zadaj pa se bo Urška zalizovala s Tomčevo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

D3m ::

yahve je izjavil:

D3m je izjavil:

A je res zdaj šel kompletno woke in spremenil svojemu otroku spol?


Res je.

Kaj, da si jypov tranvestitski sine?


Ne. Ampak moji shranjeni screenshooty iz teme na S-T discordu :***
|HP EliteBook|R5 6650U|

Daniel ::

Lol, ti očitno ne razumeš kaj pomeni beseda sporazum. Lahko pa poskušaš od brazilcev dobiti 30% rastlinjakov.

Sicer pa zanimivo, da sem ravno danes za govedo pokosil 10 ha trav. 5 ha od tega so travniki, kateri ne smejo postati njive, ker jih varuje Eu in Slovenija in se morajo vzdrževati zaradi ohranjanja biotske raznovrstnosti. Razumem, da ne veš, kaj to je, zate je bolj scena pokritih španskih rastlinjakov.

Ko boš lačen pa kar povej, ti zapakiram to solato in pošljem že jutri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

mtosev ::

Malo ste off topic. :))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

yahve ::

D3m je izjavil:

yahve je izjavil:

D3m je izjavil:

A je res zdaj šel kompletno woke in spremenil svojemu otroku spol?


Res je.

Kaj, da si jypov tranvestitski sine?


Ne. Ampak moji shranjeni screenshooty iz teme na S-T discordu :***

Sorry, jaz imam rad prave ženske, ne neke fake kopije, tako, da , poljubčke plasiraj raje Toninu. Aja fak... zlorabljen od duhovnika... ok, mogoče Zveri, ta mi izgleda pravi za "igrice".

Daniel je izjavil:

Lol, ti očitno ne razumeš kaj pomeni beseda sporazum. Lahko pa poskušaš od brazilcev dobiti 30% rastlinjakov.

Sicer pa zanimivo, da sem ravno danes za govedo pokosil 10 ha trav. 5 ha od tega so travniki, kateri ne smejo postati njive, ker jih varuje Eu in Slovenija in se morajo vzdrževati zaradi ohranjanja biotske raznovrstnosti. Razumem, da ne veš, kaj to je.

Ko boš lačen pa kar povej, ti zapakiram to solato in pošljem že jutri.


Sem ti vse razložil, lepo bo delovalo, brazilci imajo sporazum brez carin, nihče pa ne kontrolira notranjih davkov držav. In če so 100%, so 100%.

Glede 10 ha trav, boš pač enako pokosil in naredil kompost, sicer pa fasal kazen (če je ne boš plačal, se ti zarubi kmetijo in se jo proda nekomu, ki bo manj ekološko nevaren kot si sam), kaj ti tukaj ni jasno? Kot, da je zdaj kaj drugače, samo pač komposta ne delaš, ker ga ne rabiš in se ti ne da gojiti zelenjave, če si subvencioniran za delanju škode zdravju družbe, planetu in živalim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Scaramouche3 ::

mtosev je izjavil:

Malo ste off topic. :))


To je bil vedno namen Jypa, potem se tema zaklene!
Treba ga dati na ignore! On to leta tukaj dela, ima pa frende v moderatorjih, tako da mu lepo gre!

Daniel ::

yahve je izjavil:

D3m je izjavil:

yahve je izjavil:

D3m je izjavil:

A je res zdaj šel kompletno woke in spremenil svojemu otroku spol?


Res je.

Kaj, da si jypov tranvestitski sine?


Ne. Ampak moji shranjeni screenshooty iz teme na S-T discordu :***

Sorry, jaz imam rad prave ženske, ne neke fake kopije, tako, da , poljubčke plasiraj raje Toninu. Aja fak... zlorabljen od duhovnika... ok, mogoče Zveri, ta mi izgleda pravi za "igrice".

Daniel je izjavil:

Lol, ti očitno ne razumeš kaj pomeni beseda sporazum. Lahko pa poskušaš od brazilcev dobiti 30% rastlinjakov.

Sicer pa zanimivo, da sem ravno danes za govedo pokosil 10 ha trav. 5 ha od tega so travniki, kateri ne smejo postati njive, ker jih varuje Eu in Slovenija in se morajo vzdrževati zaradi ohranjanja biotske raznovrstnosti. Razumem, da ne veš, kaj to je.

Ko boš lačen pa kar povej, ti zapakiram to solato in pošljem že jutri.


Sem ti vse razložil, lepo bo delovalo. Glede 10 ha trav, boš pač pokosil tudi kasneje in naredil kompost, sicer pa fasal kazen, kaj ti tukaj ni jasno? Kot, da je zdaj kaj drugače, samo pač komposta ne delaš, ker ga ne rabiš in se ti ne da gojiti zelenjave, če si subvencioniran za delanju škode družbi in živalim.


Ja seveda, kosili bomo in metali na gnoj, zato ker nekemu veganu govedina ni povšeči. Itak. Pa še kazni bomo pisali, če ne bojo pridni kajne... Kot sem dejal, mokre sanje. Potem pač naj tebi vzamejo pri davkih in plačajo komunalo, da bo kompostirala. Ni problema. Koliko je že košnja, 30 centov m²?
Kdor zahteva tak planski sistem naj ga tudi vzdržuje.

Škoda, da ne opaziš, da ti tole zgoraj ni ravno najbolje reagiralo na "zdravo" vegansko hrano.

yahve ::

Scaramouche3 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Malo ste off topic. :))


To je bil vedno namen Jypa, potem se tema zaklene!
Treba ga dati na ignore! On to leta tukaj dela, ima pa frende v moderatorjih, tako da mu lepo gre!


U, še en paranoični shizofrenik, ste se lepo nabrali na kup. Je zarota, mar ne? :)) Mogoče ste pa samo moteni.

Daniel je izjavil:

yahve je izjavil:

D3m je izjavil:

yahve je izjavil:

D3m je izjavil:

A je res zdaj šel kompletno woke in spremenil svojemu otroku spol?


Res je.

Kaj, da si jypov tranvestitski sine?


Ne. Ampak moji shranjeni screenshooty iz teme na S-T discordu :***

Sorry, jaz imam rad prave ženske, ne neke fake kopije, tako, da , poljubčke plasiraj raje Toninu. Aja fak... zlorabljen od duhovnika... ok, mogoče Zveri, ta mi izgleda pravi za "igrice".

Daniel je izjavil:

Lol, ti očitno ne razumeš kaj pomeni beseda sporazum. Lahko pa poskušaš od brazilcev dobiti 30% rastlinjakov.

Sicer pa zanimivo, da sem ravno danes za govedo pokosil 10 ha trav. 5 ha od tega so travniki, kateri ne smejo postati njive, ker jih varuje Eu in Slovenija in se morajo vzdrževati zaradi ohranjanja biotske raznovrstnosti. Razumem, da ne veš, kaj to je.

Ko boš lačen pa kar povej, ti zapakiram to solato in pošljem že jutri.


Sem ti vse razložil, lepo bo delovalo. Glede 10 ha trav, boš pač pokosil tudi kasneje in naredil kompost, sicer pa fasal kazen, kaj ti tukaj ni jasno? Kot, da je zdaj kaj drugače, samo pač komposta ne delaš, ker ga ne rabiš in se ti ne da gojiti zelenjave, če si subvencioniran za delanju škode družbi in živalim.


Ja seveda, kosili bomo in metali na gnoj, zato ker nekemu veganu govedina ni povšeči. Itak. Pa še kazni bomo pisali, če ne bojo pridni kajne... Kot sem dejal, mokre sanje. Potem pač naj tebi vzamejo pri davkih in plačajo komunalo, da bo kompostirala. Ni problema. Koliko je že košnja, 30 centov m²?
Kdor zahteva tak planski sistem naj ga tudi vzdržuje.

Škoda, da ne opaziš, da ti tole zgoraj ni ravno najbolje reagiralo na "zdravo" vegansko hrano.


Ne zato ker nekomu govedina ni povšeči, jo jem, ampak tudi, če je ne bi. Sem tokom 20 let spremenil prehranbene navade iz "kmetavzarkih, za na polje cel dan delat" v primerne svojemu načinu življenja.

In sem prepričan, da lahko to naredi vsak. S kakšnim šniclom za novo leto.

Glede trave, s katero strašiš, to je tvoj problem, s katerim se boš ti ukvarjal. Meni dol visi za to. Noben ni rekel, da moraš imeti 10 hektarov, lahko tudi prodaš, če ne zmoreš.

Glede slabih reakcij kmetavzov, mi je pa čisto vseeno, so tipično sumnjičavi, do česarkoli kar je drugače, kot so navajeni (pač zabiti se ne zmorejo prilagoditi, zato izumrejo), ampak 3 generacije nazaj so jedli meso samo ob praznikih, se bojo sčasoma že prilagodili, davek na meso pa je samo iniciativa, jih pa nihče ne sili, če hočejo zabiti celo plačo za 10x dražje meso, pa naj jo. Njihova odločitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Daniel ::

Da da, seveda jo ješ...

Ja, ker travnike pa vsi najbolj iščejo, da bojo kosili in metali na gnoj kajne. Brihtno brihtno... Polovičarske ideje

arnecan1 ::

yahve je izjavil:

Glede slabih reakcij kmetavzov, mi je pa čisto vseeno, so tipično sumnjičavi, do česarkoli kar je drugače, kot so navajeni (pač zabiti se ne zmorejo prilagoditi, zato izumrejo), ampak 3 generacije nazaj so jedli meso samo ob praznikih, se bojo sčasoma že prilagodili, davek na meso pa je samo iniciativa.

Zelje in fižol so jedli samo reveži.

Bogataši so jedli meso, nekateri celo več kakor sedaj. Tvoje znanje zgodovine je podobno tvoji splošni razgledanosti in maniram. Bolj na dnu kakor ne.

mtosev je izjavil:

Malo ste off topic. :))

Offtopic je kvečjemu yahve-jype, partizansko ime ubijalec fašistov.

In toleriran s strani moderatorjev, kateri te drugače znajo za najmanšo malenkost banati.

Zmaga pa spet Holobova domislica: Vlada napoveduje do 100 mio. evrov na leto za javna najemna stanovanja. Vir financiranja še ni znan. https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/vlad...

cenzuraš je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Se pravi koalicija je z evidentno kršitvijo poslovnika preprečila referendum. Kaj sledi? Mučenje aretiranih, da se izsili priznanje? Pridobivanje dokazov na nezakonit način?
Opice?


Sledi to, da se bo vidl, če je Ivan dost prodan Izraelu da se bo šel še po sodiščih vlačit za netanyahuta, potm k ga je bil poln gobc tega, da bi se morala slovenska politka s čim drugim ukvarjat. :D

Pusti sedaj Ivana in tvoje obsedenosti z fašizmom, tukaj govorimo o Holobu.

yahve ::

arnecan1 je izjavil:

yahve je izjavil:

Glede slabih reakcij kmetavzov, mi je pa čisto vseeno, so tipično sumnjičavi, do česarkoli kar je drugače, kot so navajeni (pač zabiti se ne zmorejo prilagoditi, zato izumrejo), ampak 3 generacije nazaj so jedli meso samo ob praznikih, se bojo sčasoma že prilagodili, davek na meso pa je samo iniciativa.

Zelje in fižol so jedli samo reveži.

Bogataši so jedli meso, nekateri celo več kakor sedaj. Tvoje znanje zgodovine je podobno tvoji splošni razgledanosti in maniram. Bolj na dnu kakor ne.

S prvim stavkom se strinjam, ampak revežev je bilo 90%, tako kot zdaj. Zdaj se reveži delajo, da to niso, na podlagi poceni mesa, ki dela škodo celotnemu planetu.

Me pa zanima tudi prepričanje idiotov, daj mi prosim razloži nekaj, če imaš na voljo, da se odpoveš avtomobilu ali mesu, kaj bi izbral?

arnecan1 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Malo ste off topic. :))

Offtopic je kvečjemu yahve-jype, partizansko ime ubijalec fašistov.

Pravzaprav bi prosil za partizansko ime "zatiralecidiotov". Ti dovolim, da me tako naslavljaš tudi v prihodnje.

arnecan1 je izjavil:


Pusti sedaj Ivana in tvoje obsedenosti z fašizmom, tukaj govorimo o Holobu.

Ne, tukaj govorimo o EU volitvah, te pa razumem, da te Golobova partnerka rajca, bi ga ti tudi namočil, a? Osebno bi sicer raje Urško, samo se bojim, da bi se okužil s salamonelo, ker rada liže stara jajca.

Ampak razumem, da je za takega kot si ti, napredek vse kar ni žival (mačke z rabitimi zobmi, ovčke z odrgnjenimi nogami od zatikanja v škornje...).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

arnecan1 ::

yahve je izjavil:

Ne, tukaj govorimo o EU volitvah, te pa razumem, da te Golobova partnerka rajca, bi ga ti tudi namočil, a? Osebno bi sicer raje Urško, samo se bojim, da bi se okužil s salamonelo, ker liže stara jajca.

Jaz te imam na sumu, da bolj podpiraš pedofilske mohamedanarje.

Zakaj, pa moraš razčistiti pri sebi. Meni je to precej nezdravo, kar podpiraš.

Skratka, še vedno sem za spodbujanje prašičereje in obvezno uživanje vsako soboto vsaj 25 dag svinjskega mesa.

yahve ::

arnecan1 je izjavil:

yahve je izjavil:

Ne, tukaj govorimo o EU volitvah, te pa razumem, da te Golobova partnerka rajca, bi ga ti tudi namočil, a? Osebno bi sicer raje Urško, samo se bojim, da bi se okužil s salamonelo, ker liže stara jajca.

Jaz te imam na sumu, da bolj podpiraš pedofilske mohamedanarje.


Ne, ne podpiram te. Pravzaprav se mi zdiš izrodek človeštva in tega ne bi mogel nikoli podpirati. Pač klerofašist ali islamski iztirjenec, ne vidim nobene razlike. Na koncu: iztirjenec.

arnecan1 je izjavil:

Skratka, še vedno sem za spodbujanje prašičereje in obvezno uživanje vsako soboto vsaj 25 dag svinjskega mesa.

Če si lahko, po mojem predlogu, privoščiš davek na to, zaradi mene, konec koncev delaš, s plačevanjem previsoke cene za meso, uslugo prestrukturiranju kmečke panoge nazaj v gojenje zelenjave.

Tako, da ti kar, pa čim dlje vztrajaj. Porabi celo plačo na meso, nobenega problema, mogoče ti še spomenik postavimo. "Celo življenje kreten in enkrat v življenju filantrop, arnecan1".

Bi cool zvenelo, mar ne? Mogoče bi lahko bil, celo, prvikrat v življenju, upravičeno ponosen sam nase. Ni švoh.

Podpiram tvojo idejo, po mojem tvoj edini svetel trenutek na slotechu, naredi si screenshot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

HotBurek ::

Če ne drugega, se vsaj lahko reče, da radikalizem ni kul.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

yahve ::

HotBurek je izjavil:

Če ne drugega, se vsaj lahko reče, da radikalizem ni kul.

Ja, saj to vsi vemo, je pa vprašanje, zakaj podpiraš (klero)fašiste, če ti ni treba in imaš kupe drugih strank, ki so čisto normalne.

Upam, da se čimveč ljudi tega zave in enkrat dokončno odpravimo SDS in NSi kot relikvije zgodovine. Takrat bomo končno lahko volili neko stranko zaradi programa in ne samo zato, ker je SDS/NSi sodrga tako fucked up, da si jih ne moremo dovoliti spustiti v parlament. Katerikoli. Kadarkoli. In nas s svojimi nazadnjaškimi in fašističnimi idejami spravljajo v situacijo, ko moramo voliti Goloba ali Natašo Pirc Musar, samo zato, da ni še slabše.

Dejansko imata SDS in NSi (in seveda njuni (klero)fašistični klovni od volicev), za talca celotno slovensko demokracijo. SDS v raznih konfiguracijah, ki niso nič boljše od NSi, že 33 let. Enkrat je treba narediti temu sranju konec. In zanimivo, da ravno tisti kreteni, ki imajo polna usta demokracije, najbolj navijajo proti njej in rinejo v fašistično enoumje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

HotBurek ::

Ugibam, da veliko ljudi voli nijh oz. "naše" z namenom, da ko "naši" pridejo na oblast, bodo priredili javne razpise tako, da bomo "mi" dobili posle/provizije.

Da bi pa bila SD in kopanija tu dobra protiutež, pa tudi dvomim. Saj "oni" isto navijajo za "njihove" z istim namenom.

Zakaj tisti, ki imajo pravico it na volitve in ne gredo volit (30~50%), pa ne vem. Ravno tisti bi lahko "počistili" s temi fosili. Takšni, ki niso prodani "svojim", in ki lahko prosto izbirajo.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

yahve ::

HotBurek je izjavil:

Ugibam, da veliko ljudi voli nijh oz. "naše" z namenom, da ko "naši" pridejo na oblast, bodo priredili javne razpise tako, da bomo "mi" dobili posle/provizije.

Da bi pa bila SD in kopanija tu dobra protiutež, pa tudi dvomim. Saj "oni" isto navijajo za "njihove".

Zakaj tisti, ki imajo pravico it na volitve (30~50%) ne gredo na volitve in volijo neke tretje, štrte, pa ne vem. Takšni, ki niso prodani "svojim", in lahko prosto izbirajo.


Ne. Velika večina ljudi glasuje "levico" (čeprav so samo desna sredina, kdorkoli mi bo trdil, da je Golob/SD/bivša LDS, levica je idiot, ki mu ni nič jasno) samo zato, da SDS spet ne pride na oblast. Ker je večini potegnilo, da ta fašistični smrad ne sme biti na oblasti, ker si samo polni žepe in dela škodo ljudem.

In potem je vsak drek boljši kot še 4 leta z SDS. Dejansko smo talci kretenov, ki volijo SDS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

HotBurek ::

Ampak SD in ostali "levi" lahko to zlorabijo, in so samo za odtenke manjši "drek". Vseeno je to na koncu spet "drek".
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

yahve ::

HotBurek je izjavil:

Ampak SD in ostali "levi" lahko to zlorabijo, in so samo za odtenke manjši "drek". Vseeno je to na koncu spet "drek".

Ja, samo niso fašisti s potencialnim diktatorjem Janezom Janšo na čelu. In čisto vsakič, ko so dobili vladin mandat, je SDS naredili škodo večini, v imenu kapitala. Ja, je znižal davke, dejansko pa jih je efektivno zvišal, z izpadlimi davki premožnih.

Hvala lepa. Janez Janša in SDS, nikoli več. Pa sem bil na protestih na Roški, ko so ga aretirali, danes mi je žal, da ga niso ustrelili. Toliko škode, kot je ta kreten naredil Sloveniji, je ni nihče, nikoli. Mogoče je blizu RKC.

Da sploh niti ne omenjam, da je idiot, hotel napasti kasarne JLA, k sreči so ga lastni poveljniki TO odjebali, sicer bi cela Slovenija gorela. Bi bili danes na nivoju BiH. In mi zelo žal, ampak kdorkoli podpira to spako in njegovo stranko je bebec, ki bi mu morali vzeti pravico državljanstva, naj gre v Srbijo, Izrael ali Ukrajino, skratka v JJevo interesno sfero, ki nima s Slovenijo ničesar. Ima pa veliko, z denarjem v njegovem žepu. Izdajalec in... izdajalci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

HotBurek ::

Sam moreš vedeti, da na vaseh vseeno stvari potekajo drugače. Tu imajo ljudje orodje, stroje, veliko naredijo sami. Ugibam, da ti lokalni SDS tabori delo teh ljudi spodbujajo (ali vsaj ne ovirajo).

V takšne okolju ne more "zmagat" stranka Levica (in podobni), ker, vsaj po mojem mnenju, potrebe teh ljudi sploh ne razume. Da bi recimo na vaških gradbenih projekti okrog hodil inšpektor Luka in ljudi kontroliral, če so štempljani. Tu se stvari zmeni na drugačen način.

Tu (v vaseh, manjših okoljih) po mojem SDS razume situacijo. In ljudje, ugibam da večina, voli SDS zaradi lokalne situacije. In ne (toliko) zaradi Ivana.

Mogoče bi morale imeti "leve" stranke drugačen pristop do vaškega prebivalstvat, če bi želele kak procent več.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

yahve ::

HotBurek je izjavil:

Sam moreš vedeti, da na vaseh vseeno stvari potekajo drugače. Tu imajo ljudje orodje, stroje, veliko naredijo sami. Ugibam, da ti lokalni SDS tabori delo teh ljudi spodbujajo (ali vsaj ne ovirajo).

V takšne okolju ne more "zmagat" stranka Levica, ker, vsaj po mojem mnenju, teh ljudi sploh ne zastopi. Da bi recimo na vaških gradbenih projekti okrog hodil inšpektor Luka in ljudi kontroliral, če so štempljani. Tu se stvari zmeni na drugačen način.

In tukaj nisem jaz problem. Problem ste vsi, ki volite za njih in nasedate njihovemu sranju.

Tu (v vaseh, manjših okoljih) po mojem SDS razume situacijo. In ljudje, ugibam da večina, voli SDS zaradi lokalne situacije.

Mogoče bi morale imeti "leve" stranke drugačen pristop do vaškega prebivalstvat, če bi želele kak procent več.


V Sloveniji, zapomni si moje besede, NI levih strank, razen Levice, jih nikoli ni bilo. VSE so stranke kapitala, od Goloba, do LDS, do SD, raznega sranja za vmes. Kogarkoli voliš, razen Levice, si volil desnico. Skratka, to sranje okrog, levica vs. desnica je samo borba med desnico in skrajno desnico. In res nočeš, če imaš dva nevrona, da ima skrajna desnica oz. fašisti oz. SDS kakršnokoli moč nad upravljanjem države. Ker bomo hitro diktatura (k sreči imamo za varnost EU, ampak skrajno desničarski prasci tudi to spodkopujejo, prepričan sem sicer, da so preneumni, da bi vedeli kaj počnejo, a vendarle). Ergo, imaš samo dve možnosti, glasovati proti SDSovi diktaturi (ne glede na to kakšno sranje moraš požreti) ali imeti diktaturo SDSa. Druge možnosti ni.

In videli smo med covidom (sem cepljen in tisti, ki niso so zame kreteni, brez lastnega mnenja), kaj pomeni, ko enkrat dobiš fašiste na oblast. NE! Teh smradov se je treba znebiti iz politike in javnega odločanja. Ker ne prispevajo ničesar, uničujejo pa vse, za lastno oblast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

yahve ::

Naredi eksperiment. Tule imaš politični kompas, ki je precej akademsko postavljena entiteta in drži vodo (ne resno, je svetovno priznan test). Ni ne leva ne desna, da ti možnost, da si kar si.

https://www.politicalcompass.org/

Pojdi skozi test. Shrani si rezultat. Nato ga reši še enkrat, na podlagi tega kar zagovarja SDS. Nato primerjaj. Boš hitro ugotovil, kje so razlike.

Prepričan sem, da bi volici SDSa glasovali drugače, če bi se sploh zavedali, kaj je lahko drugače. Pa se ne, so kot zmanipulirani fuzbal navijači, ki mislijo da je zmaga njihovega nogometnega kluba dejansko nekaj kar zagovarjajo.

In iz točno tega razloga izpadejo vedno znova in znova kreteni. Ker niso spodobni oceniti, kaj je njihov dejanski interes (to, da revež zagovaja stranko kapitala, kot je SDS je pač zblojeno, se opravičujem, ampak, da kot reven zagovarjaš SDS, mora biti nekaj hudo narobe v tvoji glavi). In skrajni desničarji (SDS), kakor tudi kvazi levičarji (Golob, SD,...) to spretno zlorabljajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Sync ::



Mmmm.. da bi jaz bil ta golobček na rokici.. kako bi kluval drobtinice pri dekolteju. Nimaš kaj, dobraaa je!


btw: kdo ima jajca it v Rusijo in to napisat za Putlerjevo oz. od Medeka babo na forum?>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

yahve ::

Sync je izjavil:



mhmm.. da bi jaz bil ta golobček na rokici.. kako bi kluval drobtinice pri dekolteju. Nimaš kaj, dobraaa je!


btw: kdo ima jajca it v Rusijo in to napisat za Putlerjevo oz. od Medeka babo na forum?:))


Še enkrat, gospodična, čeprav prostitutka, se lahko skrije pred Urško. Je edina ženska v slovenski politiki, ki je vredna, da bi jo človek porinil, ampak, po tem, ko liže stara jajca je higienično nesprejemljiva, bi ves čas trepetal, da fašem salamonelo.



Ja, je bila bejba, ni pa več. Naj se drži svojih pretečenih pirhov, ker si svojo lepoto prostituirala upokojencu. Se opravičujem vnaprej, bila je greha vredna, ampak se je odločila raje za pot prostitutke upokojencu. Zdaj je samo še staro dekle, sponzoruša penzionista, ki mu je dala svojo lepoto. Se je ne bi več dotaknil niti z ribiško palico, dejansko imam hude pomisleke, če ne bi raje Golobovega konja zajahal. Čisto osebno mnenje, se razume.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Sync ::

yahve je izjavil:

Sync je izjavil:



mhmm.. da bi jaz bil ta golobček na rokici.. kako bi kluval drobtinice pri dekolteju. Nimaš kaj, dobraaa je!


btw: kdo ima jajca it v Rusijo in to napisat za Putlerjevo oz. od Medeka babo na forum?:))


Še enkrat, gospodična, čeprav prostitutka, se lahko skrije pred Urško. Je edina ženska v slovenski politiki, ki je vredna, da bi jo človek porinil, ampak, po tem, ko liže stara jajca je higienično nesprejemljiva.



Ja, je bila bejba, ni pa več. Naj se drži svojih pretečenih pirhov, ker si svojo lepoto prostituirala upokojencu. Se opravičujem vnaprej, greha vredna, ampak je zbila svojo lepoto v poden.

Zdaj je samo še staro dekle, sponzoruša penzionista, ki mu je dala svojo lepoto. Se je ne bi več dotaknil niti z ribiško palico.



kaj ona dela v privat življenju se mene ne tiče.. sicer pa, nebi te rad užalil ali pa bilo kaj: ti si bil prvi pri tvoji??


Urška, je pa itak cela prestrašena od onega Gargamela!

Od nekdaj lepe so Ljubljanke slovele, al lepše od Uršike bilo ni nobene ..

HotBurek ::

Sem šel skozi test, na hitro, z možnimi napakmi (če bi več časa porabil, bi mogoče durgače glasoval), in me je dalo v zalen kvadrat: Left-Libertarian.

Zdej, ko vidim, da se Švica pozicionira v vijolčnem (Right-Libertarian), mi je mal krivo, da se nisem tja pozicioniral. Ker sem vseeno bol pristaš biznisa.

Enivej.

Kar se tiče levih pa desnih. Moj pogled je, da bi desne stranke morale skrbet za biznis, leve pa za javne servise in delavce. Po tem jst delim leve in desne politike.

Kaj pa so dejanske politike "levih" in "desnih" strank (kot jih mediji označijo), je pa druga zgodba.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

yahve ::

Sync je izjavil:

yahve je izjavil:

Sync je izjavil:



mhmm.. da bi jaz bil ta golobček na rokici.. kako bi kluval drobtinice pri dekolteju. Nimaš kaj, dobraaa je!


btw: kdo ima jajca it v Rusijo in to napisat za Putlerjevo oz. od Medeka babo na forum?:))


Še enkrat, gospodična, čeprav prostitutka, se lahko skrije pred Urško. Je edina ženska v slovenski politiki, ki je vredna, da bi jo človek porinil, ampak, po tem, ko liže stara jajca je higienično nesprejemljiva.



Ja, je bila bejba, ni pa več. Naj se drži svojih pretečenih pirhov, ker si svojo lepoto prostituirala upokojencu. Se opravičujem vnaprej, greha vredna, ampak je zbila svojo lepoto v poden.

Zdaj je samo še staro dekle, sponzoruša penzionista, ki mu je dala svojo lepoto. Se je ne bi več dotaknil niti z ribiško palico.



kaj ona dela v privat življenju se mene ne tiče.. sicer pa, nebi te rad užalil ali pa bilo kaj: ti si bil prvi pri tvoji??


Urška, je pa itak cela prestrašena od onega Gargamela!

Od nekdaj lepe so Ljubljanke slovele, al lepše od Uršike bilo ni nobene ..



Nisem bil prvi pri moji se pa lahko in konj in prostitutka skrijeta pred njo in pripravljen sem stavit 5 miljonov v to, ampak najprej pred notarjem, ker, če bom prisiljen izdati svojo identiteto, boš za to plačal toliko, da mi bo vseeno za identiteto. Ergo, postavka je, da se tako Golobov konj kot JJ gerentofila, lahko skrijeta pred mojo ženo.

Moja bo sicer besna, ampak 5 miljonov jo bo (upam in grizem nohte) pa pomirilo. Sploh glede na to, da ni prostitutka, kot sta dotične "sponzoruše".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Sync ::

Lepo, da jo braniš ;)

yahve ::

Sync je izjavil:

Lepo, da jo braniš ;)

V bistvu branim sebe, glede lepote, se lahko obe sponzoruši skrijeta, če uporabim sliko pri 26 letih, Golobova kobila niti na preverjanje ne bi prišla pa Urška tudi ne.

Pač, ne rabiš plačevati prostitutk, če imaš neko vrednost izven denarja. Sicer je vse kar imaš, denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

PersonaRuda ::

yahve je izjavil:

pripravljen sem stavit 5 miljonov v to, ampak najprej pred notarjem, ker, če bom prisiljen izdati svojo identiteto, boš za to plačal toliko, da mi bo vseeno za identiteto.

Identiteto si že razkril. Si jype. Sedaj s temi svojimi komentarji samo potrjuješ to. jype je obogatel s kriptovalutami. Čez 10 milijonov (po spominu) in ni čudno, da si lahko privoščiš, da staviš 5 milijonov s podpisom pri notarju. To si lahko samo jype privošči. ;)

In sedaj tudi vem, da si ti bil cel čas med korono prisoten na tem forumu kot one-half in vsi ostali nicki, kjer si žalil vse povprek in sedaj je tudi jasno zakaj takšna toleranca s strani moderatorjev do tebe. Lepo si se danes razkrinkal.

jype

yahve ::

PersonaRuda je izjavil:

yahve je izjavil:

pripravljen sem stavit 5 miljonov v to, ampak najprej pred notarjem, ker, če bom prisiljen izdati svojo identiteto, boš za to plačal toliko, da mi bo vseeno za identiteto.

Identiteto si že razkril. Si jype. Sedaj s temi svojimi komentarji samo potrjuješ to. jype je obogatel s kriptovalutami. Čez 10 milijonov (po spominu) in ni čudno, da si lahko privoščiš, da staviš 5 milijonov s podpisom pri notarju. To si lahko samo jype privošči. ;)

In sedaj tudi vem, da si ti bil cel čas med korono prisoten na tem forumu kot one-half in vsi ostali nicki, kjer si žalil vse povprek in sedaj je tudi jasno zakaj takšna toleranca s strani moderatorjev do tebe. Lepo si se danes razkrinkal.

jype


Svojo duševno bolezen si že razkril, si kreten. Z odmrlimi možgani in paranoidno šizofrenijo. Ne spadaš sem, ampak v umobolnico, in res ti želim, da se čimprej odločiš za zdravljenje. Če ti bo lažje, kot kretenu, v življenju nisem imel v lastništvu enega samega bitcoina, ker se mi zdi zadeva scam. Zdaj pa fantaziraj naprej.

jype, naredi mi uslugo, samo pošlji ga v kurac, kamor spada. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Sync ::

Kaj te vem.. Kakšna je razlika, če poješ štiri dunajske zrezke ali pa deset?

Seveda steaki so tu pa tam tudi dobri ;) če imaš pare za njih ..

yahve ::

Sync je izjavil:

Kaj te vem.. Kakšna je razlika, če poješ štiri dunajske zrezke ali pa deset?

Seveda steaki so tu pa tam tudi dobri ;) če imaš pare za njih ..

10 dunajcev zahteva 10 govedi, štiri pa samo štiri. Skratka nič posebnega, kot sem povedal, samo obdavči se meso kot družbenoškodljivi element (50% za začetek, z leti se davčna stopnja viša), denar pa preusmeri v subvencije gojenja zelenjave v rastlinjakih in striktno samo v rastlinjakih, gojenje na odprtem polju je bullshit, ki se ga oprijemajo najbolj zaostali elementi družbe, ergo kmetavzi z afiniteto po srednjem veku. In teh se je treba znebiti, bojo bolj koristni za tekočim trakom in normo.

Samo, da se goljufije pokvarjenih kmetavzov prepreči. V desetletju se bo iznihalo in čeprav bo nekdo še vedno pojedelj življenje živali, ga bo samo enkrat na leto.

Ker bo spoštoval žival in njeno življenje, kot nekaj ekstremno dragega.

10x dražjega kot danes, mogoče 20x, 100x dražjega. In doživljali boste orgazme ob enakem mesu, kot ste ga jedli celo življenje, kot audiofili, ki dobijo zlate kable.

Ostali, ki nismo blazni od dunajca za vsako koslilo, pa bomo jedli zdravo in lokalno zelenjavo, po precej nižji ceni, in se vam bomo zahvaljevali za vaše preplačevanje mesa, hkrati pa bo upadlo segrevanje planeta zaradi metana.

Win-win!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

yahve ::

Sync je izjavil:

Kaj te vem.. Kakšna je razlika, če poješ štiri dunajske zrezke ali pa deset?

Senm fan nožev in ostrine, imam tudi dve britvi, nekaj koncepta takih:



Garantiram ti, da sta res ostri, jih sam brusim. Dajva se zmenit, pa ti odrežem za enega dunajca iz telesa. Bova spekla in ga boš imel možnost tudi probati, nato pa boš imel možnost povedati, kakšen je bil okus, ali je bila tekstura mesa prava,, kako ti je pasalo, kaj bi lahko bilo boljše, ipd.

Kdaj se zmeniva? Ker imam sicer hud odpor do mesarjev, po drugi strani pa se mi zdi sesekljati nekoga, ki zagovarja pobijanje živali samo "poetic justice". Tako, da le z besedo na dan, bova uredila, samo popisal boš prej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Sync ::

yahve je izjavil:

Sync je izjavil:

Kaj te vem.. Kakšna je razlika, če poješ štiri dunajske zrezke ali pa deset?

Seveda steaki so tu pa tam tudi dobri ;) če imaš pare za njih ..

10 dunajcev zahteva 10 govedi, štiri pa samo štiri. Skratka nič posebnega, kot sem povedal, samo obdavči se meso kot družbenoškodljivi element (50% za začetek, z leti se davčna stopnja viša), denar pa preusmeri v subvencije gojenja zelenjave v rastlinjakih in striktno samo v rastlinjakih, gojenje na odprtem polju je bullshit, ki se ga oprijemajo najbolj zaostali elementi družbe, ergo kmetavzi z afiniteto po srednjem veku. In teh se je treba znebiti, bojo bolj koristni za tekočim trakom in normo.

Samo, da se goljufije pokvarjenih kmetavzov prepreči. V desetletju se bo iznihalo in čeprav bo nekdo še vedno pojedelj življenje živali, ga bo samo enkrat na leto.

Ker bo spoštoval žival in njeno življenje, kot nekaj ekstremno dragega.

10x dražjega kot danes, mogoče 20x, 100x dražjega. In doživljali boste orgazme ob enakem mesu, kot ste ga jedli celo življenje, kot audiofili, ki dobijo zlate kable.

Ostali, ki nismo blazni od dunajca za vsako koslilo, pa bomo jedli zdravo in lokalno zelenjavo, po precej nižji ceni, in se vam bomo zahvaljevali za vaše preplačevanje mesa, hkrati pa bo upadlo segrevanje planeta zaradi metana.

Win-win!


Ok, jaz sem mislil na babe, enako seveda velja za muškarčine .. kje/kaj je meja, oz. kdo je tisti majstor, da postavlja mejo in kaj je prav in kaj narobe, da se nekoga kasneje označi za prostitutko?

Sicer pa "pravijo", da dan danes ima vsak svojo ceno, za bilo kaj. eni za miljone ..

yahve ::

Sync je izjavil:

yahve je izjavil:

Sync je izjavil:

Kaj te vem.. Kakšna je razlika, če poješ štiri dunajske zrezke ali pa deset?

Seveda steaki so tu pa tam tudi dobri ;) če imaš pare za njih ..

10 dunajcev zahteva 10 govedi, štiri pa samo štiri. Skratka nič posebnega, kot sem povedal, samo obdavči se meso kot družbenoškodljivi element (50% za začetek, z leti se davčna stopnja viša), denar pa preusmeri v subvencije gojenja zelenjave v rastlinjakih in striktno samo v rastlinjakih, gojenje na odprtem polju je bullshit, ki se ga oprijemajo najbolj zaostali elementi družbe, ergo kmetavzi z afiniteto po srednjem veku. In teh se je treba znebiti, bojo bolj koristni za tekočim trakom in normo.

Samo, da se goljufije pokvarjenih kmetavzov prepreči. V desetletju se bo iznihalo in čeprav bo nekdo še vedno pojedelj življenje živali, ga bo samo enkrat na leto.

Ker bo spoštoval žival in njeno življenje, kot nekaj ekstremno dragega.

10x dražjega kot danes, mogoče 20x, 100x dražjega. In doživljali boste orgazme ob enakem mesu, kot ste ga jedli celo življenje, kot audiofili, ki dobijo zlate kable.

Ostali, ki nismo blazni od dunajca za vsako koslilo, pa bomo jedli zdravo in lokalno zelenjavo, po precej nižji ceni, in se vam bomo zahvaljevali za vaše preplačevanje mesa, hkrati pa bo upadlo segrevanje planeta zaradi metana.

Win-win!


Ok, jaz sem mislil na babe, enako seveda velja za muškarčine .. kje/kaj je meja, oz. kdo je tisti majstor, da postavlja mejo in kaj je prav in kaj narobe, da se nekoga kasneje označi za prostitutko?

Sicer pa "pravijo", da dan danes ima vsak svojo ceno, za bilo kaj. eni za miljone ..


Saj jaz nimam nobenih problemov s tem, se mi zdi čisto spodobno in normalno, da dekle izbere najboljšega očeta za svoje otroke. Nekoga, ki jih bo preživljal, s svojim denarjem.

Tako, da izraz sponzoruša zame ni nič posebnega. Jo pa drugi razumejo kot nekaj posebnega in se mi zdi prav, da se uporablja terminologijo, ki jo vsi razumejo. Pač smo sproducirali razne izraze zavisti, ki so pa uveljavljeni, od prostitutka, do kurba, sponozorirana, konec koncev tudi nekrofil. Ampak to je izven te debate.

Če jima paše takšno razmerje, pa naj ga imata. Bolj boli, da se drugi usajajo glede tega, pač, če je gospa kurba, se nehajte utikati v to. To je hotela biti in to je. In to se ne tiče nikogar drugega razen njiju. Pa se opravičujem, če je preveč "levo" razmišljanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Sync ::

yahve je izjavil:

Sync je izjavil:

Kaj te vem.. Kakšna je razlika, če poješ štiri dunajske zrezke ali pa deset?

Senm fan nožev in ostrine, imam tudi dve britvi, nekaj koncepta takih:



Garantiram ti, da sta res ostri, jih sam brusim. Dajva se zmenit, pa ti odrežem za enega dunajca iz telesa. Bova spekla in ga boš imel možnost tudi probati, nato pa boš imel možnost povedati, kakšen je bil okus, ali je bila tekstura mesa prava,, kako ti je pasalo, kaj bi lahko bilo boljše, ipd.

Kdaj se zmeniva? Ker imam sicer hud odpor do mesarjev, po drugi strani pa se mi zdi sesekljati nekoga, ki zagovarja pobijanje živali samo "poetic justice". Tako, da le z besedo na dan, bova uredila, samo popisal boš prej.


Ok, zdaj si me bolj prestrašil kot me je Putler in medo z atomskimi. Grem spat rajši.

lahko noč

sory, bluefish za nepotrebno delo :)

yahve ::

Sync je izjavil:

yahve je izjavil:

Sync je izjavil:

Kaj te vem.. Kakšna je razlika, če poješ štiri dunajske zrezke ali pa deset?

Senm fan nožev in ostrine, imam tudi dve britvi, nekaj koncepta takih:



Garantiram ti, da sta res ostri, jih sam brusim. Dajva se zmenit, pa ti odrežem za enega dunajca iz telesa. Bova spekla in ga boš imel možnost tudi probati, nato pa boš imel možnost povedati, kakšen je bil okus, ali je bila tekstura mesa prava,, kako ti je pasalo, kaj bi lahko bilo boljše, ipd.

Kdaj se zmeniva? Ker imam sicer hud odpor do mesarjev, po drugi strani pa se mi zdi sesekljati nekoga, ki zagovarja pobijanje živali samo "poetic justice". Tako, da le z besedo na dan, bova uredila, samo popisal boš prej.


Ok, zdaj si me bolj prestrašil kot me je Putler in medo z atomskimi. Grem spat rajši.

lahko noč

sory, bluefish za nepotrebno delo :)


Lahko noč tudi tebi, pa sladko sanjaj, morda na tematiko, kaj delaš, za svoj perverzni užitek, živalim. Ker na pol poti si že razumel.

Zdaj moraš samo še dojeti, da se ne gre za tebe ampak kaj ti povzročaš drugim živim bitjem. Ko boš enkrat prešel svoj egoizem, svojo sociopatijo, boš razumel.

Saj poznaš tisto staro, dobro: kdor nima empatije do živali, je tudi do ljudi nima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

l0g1t3ch ::

Jaz vam bom prodajal premium domače govedo, pašne vzreje.
Eko, bio...
Ni da ni.
Kaj bo to fino :)

yahve ::

l0g1t3ch je izjavil:

Jaz vam bom prodajal premium domače govedo, pašne vzreje.
Eko, bio...
Ni da ni.
Kaj bo to fino :)

Seveda, saj kriminalce imaš tudi danes. Zakaj bi si mislil, da jih kasneje ne bo ali da jih organi pregona ne bojo zaprli, če jih dobijo, ker tako veleva zakon.

Očitno si za določene stvari preneumen. Oz. se bom raje bolj politično korektno izrazil, si preveč nezrel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

yahve ::

Dajte se no malo bolj potrudit, jaz bi vas rad razfukal na vseh frontah, pa niste prišli dlje od najbolj amaterskih poizkusov, še ubogi kmet s kmečko pametjo od Daniela, je obupal na prvem nivoju.

Kaj ste res tako zelo neumni, ne apliciram, samo sprašujem?

Mogoče pa samo nimate prav in v obupu grabite zadnje biljke, ki pa vam ne pomagajo kaj dosti? Samo teoretiziram, morda pa je šel ves svet naprej, vi pa ste ostali v prejšnjem stoletju? Ker to bi marsikaj razložilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

PersonaRuda ::

yahve je izjavil:

Senm fan nožev in ostrine, imam tudi dve britvi, nekaj koncepta takih:


Vemo jype, vemo da si fan britvic. Si to tudi pred leti potrdil v temi "Brtivice-kje"

jype je izjavil:

Najbolš je klasična britvica. Ena stane manj kot pol evra, dolgo zdrži, dobro brije, z njo se da brisat rotringe s pavsa, pa v sili se da tut samomor nardit, nenazadnje pa gospa pravijo, da je zelo gladko.

Pa namest pene čopič pa žajfa, pa uizi zdržiš tri leta z 20 evri.


jype je izjavil:


Tole mene še vedno malo bega. Jaz sem bil do zdaj krvav le takrat, ko se mi je mudilo, ne glede na "tehniko". A pod to besedo razumete vlečenje rezila vzporedno, proti, počez glede na dlake, ali še kaj drugega?


jype je izjavil:

Tabac žajfo pa mrzu tuš za aftershave.


jype je izjavil:

Moj problem je, da nisem preizkusil veliko mil, ker imam še prvega.

Brijem se, ko imam čas.

l0g1t3ch ::

yahve je izjavil:

Dajte se no malo bolj potrudit, jaz bi vas rad razfukal na vseh frontah, pa niste prišli dlje od najbolj amaterskih poizkusov, še ubogi kmet s kmečko pametjo od Daniela, je obupal na prvem nivoju.

Kaj ste res tako zelo neumni, ne apliciram, samo sprašujem?

Mogoče pa samo nimate prav in v obupu grabite zadnje biljke, ki pa vam ne pomagajo kaj dosti? Samo teoretiziram, morda pa je šel ves svet naprej, vi pa ste ostali v prejšnjem stoletju? Ker to bi marsikaj razložilo.


Preden boš ti kaj dosegel uzakonit, bomo vsi vključno s tabo in tvojim trans sinom pokojni.

yahve ::

PersonaRuda je izjavil:

yahve je izjavil:

Senm fan nožev in ostrine, imam tudi dve britvi, nekaj koncepta takih:


Vemo jype, vemo da si fan britvic. Si to tudi pred leti potrdil v temi "Brtivice-kje"

jype je izjavil:

Najbolš je klasična britvica. Ena stane manj kot pol evra, dolgo zdrži, dobro brije, z njo se da brisat rotringe s pavsa, pa v sili se da tut samomor nardit, nenazadnje pa gospa pravijo, da je zelo gladko.

Pa namest pene čopič pa žajfa, pa uizi zdržiš tri leta z 20 evri.


jype je izjavil:


Tole mene še vedno malo bega. Jaz sem bil do zdaj krvav le takrat, ko se mi je mudilo, ne glede na "tehniko". A pod to besedo razumete vlečenje rezila vzporedno, proti, počez glede na dlake, ali še kaj drugega?


jype je izjavil:

Tabac žajfo pa mrzu tuš za aftershave.


jype je izjavil:

Moj problem je, da nisem preizkusil veliko mil, ker imam še prvega.

Brijem se, ko imam čas.


Ja, saj sem povedal, da je bil jype eden najbolj naprednih ljudi na tem zahojenem forumu in ste ga primitivci zribali, namesto, da bi se od njega učili. In mi je v čast, da me primerjaš z njim.

Da sploh ne omenjam, da s posti, kot je ta, razkrivaš svojo duševno bolezen in razkrivaš, kdo voli za SDS. Duševni bolniki.

Se ti vnaprej zahvaljujem, za to razkritje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

l0g1t3ch ::

Pes ki laja, ne grize.

In tako dalje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

yahve ::

l0g1t3ch je izjavil:

Pes ki laja, ne grize.

In tako dalje :)

Dobiš kost. Ker grizeš zagotovo ne, imaš pa neke pomisleke primitvca, ki jih ne more opravičiti.

Sync ::

Jutri te prijavim policiji, ker mi groziš in to je kaznivo dejanje! Morda te pa vseeno najdejo kot onega iz Murske sobote in mi boš kaj več na sodišču povedal o teh tvojih britvah.

l0g1t3ch ::

yahve je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Pes ki laja, ne grize.

In tako dalje :)

Dobiš kost. Ker grizeš zagotovo ne, imaš pa neke pomisleke primitvca, ki jih ne more opravičiti.


To velja zate.
Vsi tvoji ideali, so še vedno samo besedičenje na ST.

Življenje pa mirno teče dalje.

PersonaRuda ::

yahve je izjavil:

Ker bo spoštoval žival in njeno življenje, kot nekaj ekstremno dragega.

10x dražjega kot danes, mogoče 20x, 100x dražjega. In doživljali boste orgazme ob enakem mesu, kot ste ga jedli celo življenje, kot audiofili, ki dobijo zlate kable.

Imaš prav. Na koncu bo 1000x dražji, če boš ti prišel (bil izvoljen) v parlament. Problem je samo, da ti ne boš pristal v parlamentu, ampak boš prej pristal na zaprtem oddelku v Polju. In mi bomo še vedno jedli meso po takšni ceni kot je in ne 10x, 100x ali 1000x dražje. Žal nimaš šans, da bi takšnega kretena s takšnimi idejami narod izvolil in mu dopustil, da bi te tvoje budalaštine realiziral. ;):P

yahve ::

l0g1t3ch je izjavil:

yahve je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Pes ki laja, ne grize.

In tako dalje :)

Dobiš kost. Ker grizeš zagotovo ne, imaš pa neke pomisleke primitvca, ki jih ne more opravičiti.


To velja zate.
Vsi tvoji ideali, so še vedno samo besedičenje na ST.

Življenje pa mirno teče dalje.


Bova videla, kolikor se spomnim, ste skrajno desni primitivci imeli izredno veliko za povedati glede Goloba.

Zaenkrat ostaja to vaše sranje na nivoju mitov in legend. Niste sposobni upravičit nobene od vaših trditev, floskularji.
««
9 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21333874 (21899) poweroff

Več podobnih tem