» »

tv kartica in nova plata - problem

tv kartica in nova plata - problem

debocco ::

Avermedia tv capture98. Zelo zadovoljen s kartico, odlično služila na mojemu staremu računalniku pentium 200. Nabavil sem nov računalnik, tu pa se zatakne. Instaliram kartico brez problemov, namesti tako gonilnike kot programsko opremo. Ko pa zadevo zalaufam, računalnik zmrzne. Pa to ni važno al je xp, me, 98 - isto sranje vse povsod. Ne pomaga tudi na drugem pci slotu. Probal sem tud drugo plato - isto.
Imam Matsonic 8147c plato, AMD xp 2,0, ddr128 mb, ibm disk 60 gb, Ati Radeon 9200.
Probal sem tudi na Matsonic 8137c, AMD Duron 1200, sdram 128 mb, Geforce 2 mx 400 in ATi Radeon 7000(se mi zdi).
Ima kdo kako idejo, ali bo res treba zamenjat kartico? By the way: če mi ne uspe, je kartica na prodaji. Kdo kupi?

heft ::

meni je to isto delalo
resitev:prodal sm ta crap. :)

VASkO ::

si probal s cim drugim kot matsonic? si pogledal, ce posodobitve BIOSa za plato omenjajo kaj o tvojem problemu?

bocco ::

Na matsonicovi strani nisem našel nič uporabnega. Sicer sem se obrnil tudi na avermedia.com. No, vsaj odgovorili so mi, čeprav si z njihovim odgovorom nisem kaj prida pomagal. Čakam na njihov drugi odgovor.
Drugih plat kot matsonic nimam možnosti sprobat.
Heft, s katero plato si pa ti to probaval? Pa kero kartico si mel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bocco ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ati radeon 9250 -> velik problem

Oddelek: Strojna oprema
61024 (974) SynTax64
»

PCI vodilo ne zazna mrežne kartice

Oddelek: Strojna oprema
71155 (1103) Azrael
»

Nov računalnik - nižji/srednji razred

Oddelek: Kaj kupiti
302292 (1808) Mercier
»

Kaj naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
814972 (3789) B_U_R_I
»

Nakup matične pl.

Oddelek: Kaj kupiti
9818 (725) planetparty

Več podobnih tem