» »

Umrl je O. J. Simpson

Umrl je O. J. Simpson

skumpl ::

https://edition.cnn.com/us/live-news/oj...
O.J. Simpson dead at 76

Poslovil se je eden največjih športnikov v zgodovini. Predvsem je zaznamoval ameriški nogomet. Velja za enega najbojših running backsov vseh časov.

mtosev ::

RIP.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

WallSreet ::

RIP Juice. Me zanima koliko zaslužka je imel Ford zaradi prodaje belih Bronco-tov. Ikona.

c3p0 ::

Woke medijo so našli nov podn:

Legendary athlete, actor and millionaire: O.J. Simpson's murder trial lost him the American dream

https://apnews.com/article/oj-simpson-d...

Miki N ::

OJ dindu nuffin!

Ganon ::

Morilec si ne zasluži počivati v miru. Pika.

Vanich ::

Glove didn't fit.

c3p0 ::

if glove don't fit, you must acquit. Morš si premale rokavice dat gor, če moriš.

kow ::

Brez sojenja skoraj zagotovo ne bi nikoli slisal zanj.

kixs ::

kow je izjavil:

Brez sojenja skoraj zagotovo ne bi nikoli slisal zanj.


Res je. Sele potem sem opazil, da je igral tudi v Naked Gun.

codeMonkey ::

skumpl je izjavil:

https://edition.cnn.com/us/live-news/oj...
O.J. Simpson dead at 76

Poslovil se je eden največjih športnikov v zgodovini. Predvsem je zaznamoval ameriški nogomet. Velja za enega najbojših running backsov vseh časov.


To ni nic. Precej je prispeval k vzponu Kardasianov. Ne mores si predstavljati danasnjega casa brez njih.

c3p0 ::

Ja, v bistvu je naredil dosti slabega za današnjo družbo. Butterfly effect.

Invictus ::

Kaj je naredil slabega, če odštejemo, da je fental svojo žensko?

Pač tipični Američan, s potrebo po izpostavljanju...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mtosev ()

MTB4life ::

Invictus je izjavil:

Kaj je naredil slabega, če odštejemo, da je fental svojo žensko?

Fental dva človeka?

Po novem so morilci nič takšnega, saj ni nič slabega naredil, samo ''fental'' dva človeka?

Invictus ::

Saj so ga našli in obsodili...

Kako to vpliva na družbo in vse ostale, nimam pojma. Name ni nič >:D

Kakšne probleme imate nekateri v lifu...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

JanBrezov ::

c3p0 je izjavil:

if glove don't fit, you must acquit. Morš si premale rokavice dat gor, če moriš.

Ali pa se v priporu zrediš v roke. Pa da ne omenjam, da je na sodišču te rokavice dajal gor čez druge rokavice. Kako je to šlo skoz ne vem.

GregiB ::

Invictus je izjavil:

Saj so ga našli in obsodili...


Za umor so ga našli in mu sodili... Obsodili ga niso...

Je pa sedel 9 let za oborožen rop in ugrabitve leta 2007... imel je tudi več manjših navzkrižij z zakonom, za katere je tudi več dni sedel za zapahi
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

FireSnake ::

kow je izjavil:

Brez sojenja skoraj zagotovo ne bi nikoli slisal zanj.


Jaz se spominjam, ko sem preko satelitske gledal sojenje.
Nisem vedel za kaj se gre. Agente so tako zasliševali, da sem mislil, da njim sodijo. Šele po dolgem času sem skapiral, da je OJ na zatožni klopi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

D3m ::

Seinfiled :D

3:30 dalje



|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Bellator ::

Ta je boljša

Od 3:20 dalje

Ganon ::

JanBrezov je izjavil:

c3p0 je izjavil:

if glove don't fit, you must acquit. Morš si premale rokavice dat gor, če moriš.

Ali pa se v priporu zrediš v roke. Pa da ne omenjam, da je na sodišču te rokavice dajal gor čez druge rokavice. Kako je to šlo skoz ne vem.


Bistvo je, da je dal nase usnjene rokavice. Ki so bile premočene z vodo in krvjo. Trde in skrčene, ko so se posušile. Niti v sanjah mu ne bi bile več prav. Sodni proces je bil ena največjih fars v zgodovini, povezana s takratnim dogajanjem v družbi, rasni nemiri ipd.

https://m.imdb.com/title/tt5275892/

Vredno ogleda.

IL_DIAVOLO ::

Rokavice mu niso bile prav, ker je nehal jemati zdravila za artritis.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

lynxslo5 ::

Umoril je dva človeka. Smrtni kazni ali dosmrtnemu zaporu ga je poleg dobrih odvetnikov rešilo predvsem to, da se je porota bala, da bo Los Angeles spet gorel zaradi rasnih nemirov saj je bilo 99% črncev v Ameriki prepričanih, da je nedolžen.

mtosev ::

Koga je fental? Belca ali črnca?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

BT52 ::

Čaki ali ni on umrl v goli pištoli ko ga je zmetalo po štengah dol?!!

Bellator ::

mtosev je izjavil:

Koga je fental? Belca ali črnca?


Bivšo ženo (belko) in belca. (V dobi informatike bi pričakoval, da znaš tudi sam poiskati odgovor na to vprašanje. Dozdeva se mi, da nisi zamanj forumska maskota)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

lynxslo5 ::

mtosev je izjavil:

Koga je fental? Belca ali črnca?


Fental je bivšo ženo in njenega ljubimca. Oba sta bila belca.

IL_DIAVOLO ::

BT52 je izjavil:

Čaki ali ni on umrl v goli pištoli ko ga je zmetalo po štengah dol?!!


Ja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PacificBlue ::

lynxslo5 je izjavil:

Umoril je dva človeka. Smrtni kazni ali dosmrtnemu zaporu ga je poleg dobrih odvetnikov rešilo predvsem to, da se je porota bala, da bo Los Angeles spet gorel zaradi rasnih nemirov saj je bilo 99% črncev v Ameriki prepričanih, da je nedolžen.


Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Invictus je izjavil:

Kaj je naredil slabega, če odštejemo, da je fental svojo žensko?

Pač tipični Američan, s potrebo po izpostavljanju...


Lansiral je kardašijke (njihov pokojni foter je bil njegov odvetnik. Vsi vpleteni so postali zvezde, od "dancing Itos" sodnika, do Marcie Clark s svojimi kodri in pompoznega Cochrana), ni to dovolj hudo?

JanBrezov ::

c3p0 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Kaj je naredil slabega, če odštejemo, da je fental svojo žensko?

Pač tipični Američan, s potrebo po izpostavljanju...


Lansiral je kardašijke (njihov pokojni foter je bil njegov odvetnik. Vsi vpleteni so postali zvezde, od "dancing Itos" sodnika, do Marcie Clark s svojimi kodri in pompoznega Cochrana), ni to dovolj hudo?

Dodatno je na podlagi pompoznega Cochrana in njegove obrambe nastal resen koncept v sodstvu - Chewbacca defense @ Wikipedia:
In a jury trial, the Chewbacca defense is a legal strategy in which a criminal defense lawyer tries to confuse the jury rather than refute the case of the prosecutor. It is an intentional distraction or obfuscation.

The name "Chewbacca defense" comes from "Chef Aid", an episode of the American animated series South Park. The episode, which premiered on October 7, 1998, satirizes the O. J. Simpson murder trial, particularly attorney Johnnie Cochran's closing argument for the defense.

Glede na to, da je iz tega nastala South Park episoda, lahko zaključimo, da ni vse črno. Prilagam zgoraj omenjeno sceno:

The Chewbacca Defense is Used in Court - SOUTH PARK

nagobčnik ::

OJ je bil player, zelo talentiran v marketingu in manipulaciji, bil je velik ljubljenec belcev, ker se je dolgo aktivno izogibal pogovorom o rasi in kontroverzijam, podobno je veljalo za Billa Cosbyja. Zato je tudi postal eden od prvih črncev, ki so ga na veliko najemali za reklame. Ko je bil obtožen za umor, je pa naenkrat njegova identiteta postala pomembna, takrat so njegovi odvetniki to pograbili, takrat ga to ni več motilo, kot leta poprej, ko se je trudil ugajat beli večini. S takimi policisti na primeru, kot je bil Fuhrman, je obramba seveda imela precej materiala.

Kar se tiče umorov, se mi alternativna teorija ne zdi nemogoča, tu je povzeto nekaj bistvenih točk. Na sojenju tudi iz nekega razloga ni bilo pričanja forenzika, ki je takrat ugotovil, da so vbodne rane bile od različnih orožij, zaradi česar je možno, da je bilo napadalcev več.

Horas ::

Bellator je izjavil:

Ta je boljša

Od 3:20 dalje



sem pogledal seinfelda 3x, ampak nikol si nism gor pršu, šele zdle, da je to dejansko posnetk pregona o.j.-a :))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Miki N ::

Ou-džej je definitivno bil kar institucija, samo večinoma pred časom večine folka, ki to spremlja danes po socialcih - v bistvu še najlažje je razložiti, daje bil največji "influencer" svojega časa. Dosti blizu.

Sicer res, da je tudi nastopal v nekaterih serijah in filmih, kar je takrat pomenilo stalno prisotnost v popularni kulturi - ampak bodimo pošteni: glavni razlog, da so ga mediji tako šljivili je bil, da je zelo rad fukal bele miške v velikih količinah. In da je katero občasno tudi nalomil, samo tukaj bi se jaz vprašal "kdo je tu nor", ker so večinome same prihajale po še.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doom 1 & 2, 64. Ultimate itd.

Oddelek: Igre
10968 (180) Jarno
»

hipotetično pravno vprašanje

Oddelek: Loža
267713 (7143) Mehmed
»

Zakaj bi želeli biti srečni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7615293 (13556) judoka
»

Karnerjeva in izročitev ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5111712 (9980) mat xxl

Več podobnih tem