» »

Namestitev kamere preko wifi mosta

Namestitev kamere preko wifi mosta

xdejvid ::

Pozdravljeni, a bo tak pravilno zvezano?

 Kamera

Kamera

Daniel ::

Da, moralo bi delovati. Sam snemam stream ene kamere oddaljene 3,4 km na snemalnik v hiši. Dela brez problema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

xdejvid ::

Wifi most sem vzpostavil. Obadve CPE enoti spoznalo. Nakar je Slave CPE enota po cca 1uri šla na offline. Ne vem zakaj. Torej sem imel samo AP mode.
Zdaj moram spet vzpostaviti povezavo - moram si spet postaviti lestvico in iti na 5metrov višine in klikniti tipko na Master CPE enoti in potem tipko Slave na drugi CPE enoti, da ju spet povežem? Kaj to moram vedno narediti ko bo ne bo naprimer elektrike ali ko se bo izgubila povezava ne vem že zakaj? Ker to je bullshit.

Daniel ::

Odvisno kakšno opremo si nabavil. Če si kupil kar nekaj tako na blef (ker pač nisi vprašal) potem je pač možno, da bo tako delovalo čeprav bi prej rekel, da si nekaj pobrkal v konfiguraciji. Nikjer nisi omenil kakšno opremo so sploh nabavil. Sam uporabljam UI opremo na treh lokacijah in zadeva že leta dela brez kakršnikoli težav.

xdejvid ::

Link: https://kuwfi.com/products/kuwfi-2-pack...

Ko sem vse zmontiral, sem videl da sta dve cpe enoti na online, finaliziral montažo in se vrnil da bi uredil nastavitve in opazim da je repeater na offline. Bom jutri še enkrat povezal.

Daniel ::

Na Amazonu ima kar dobre ocene. Čeprav sam kar nekega random kitajca ne bi nikoli dajal v lastno mrežo. Je pa poceni, to pa res. Poskusi še enkrat in če se zadeva ne obnese se javi, da ti napišemo kaj se za take namene uporablja, če želiš dolgoročno imeti mir pred težavami.

xdejvid ::

zaenkrat deluje
 kuwfi

kuwfi



hvala za pomoč

Daniel ::

No, v osnovi bi moral biti Bridge mode in ne repeater ampak dokler ti deluje pač pusti tako.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se povezati na javni WiFi

Oddelek: Omrežja in internet
213289 (2170) Racunalnik
»

Optične tehnologije

Oddelek: Omrežja in internet
3713643 (12757) AndrejO
»

Diskriminacija uporabnikov na bakru (Telekom Slovenije) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8918588 (16660) nuclear
»

strežnik skozi dva ruterja

Oddelek: Omrežja in internet
226489 (5795) Yohan del Sud
»

Izšel je Debian 5.0

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
235587 (3567) R-G

Več podobnih tem