» »

Firefox mi ne odpre določene strani

Firefox mi ne odpre določene strani

Laki_ laik ::

Imam en majhen problem in sicer v ostalih berskalnikih lahko odprem stran le v firefoxu mi je ne odpre.Porisal sem piškotke in zgodovino pa ne pomaga.Kaj lahko še storim da bi mi odprlo stran.
Hvala
Lp

Jarno ::

Preverjeno Firefox na nekaterih računalnikih ne odpira določenih strani (pravilno oz. v celoti), kak Chrome pa BP.
Načeloma bi lahko odprl opomnik k "Issues" kjer to gledajo, ampak je to že druga zgodba.

Zato je dobro v rezervi imeti nameščen kak alternativni brskalnik.
#65W!

tomlin ::

Laki_ laik je izjavil:

Imam en majhen problem in sicer v ostalih berskalnikih lahko odprem stran le v firefoxu mi je ne odpre.Porisal sem piškotke in zgodovino pa ne pomaga.Kaj lahko še storim da bi mi odprlo stran.
Hvala
Lp

Poizkusi odpreti isto stran v kakem drugem browserju.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

mtosev ::

Si probal z novim profilom?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

sbawe64 ::

Jarno
Katerih strani ti FF ne odpre ?


Laki_ laik
Daj mi na zs pošlji link strani ali objavi tu.

Ti FF javi kakšen error ?
2020 is new 1984
Corona World order

Jarno ::

Strani so čisto legit (preverjene slovenske npr.) in jih na večini računalnikov odpira tudi s FF. Zato sem napisal, da ne odpira na nekaterih računalnikih, Chrome pa BP.
Izgleda tako, da bodisi ne naloži določena podstran ali pa zatrokira pri prijavi z uporabniškim imenom in geslom.
Sem že tudi doživel, da je zablokiral gmail in je bilo počistiti cache ter piškotke, ampak to je že druga zgodba.
#65W!

tomlin ::

Izgleda tako, da bodisi ne naloži določena podstran ali pa zatrokira pri prijavi z uporabniškim imenom in geslom.
Sem že tudi doživel, da je zablokiral gmail in je bilo počistiti cache ter piškotke, ampak to je že druga zgodba.

Sem probal ff, se mi je posodobil, ptem pa zahteval prijavo. OK sem se ponovno prijavil in dela bp.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Laki_ laik ::

Stran ni skrivnost in jo komot napišem. Govora je o mojblink.si.na chromu in edgeu mi odpre brez problema na firefoxu pa pa je le prazna bela stran.Na zavihku se prikaže ikona blinka in v naslovni vrstici je normalno naslov strani dočim na strani sami je pa le bela stran brez bilo kakega errora oziroma opozorila. Saj ne da je nevem kako moteče saj lahko odprem v drugem brskalniku ampak bi vseeno raje uporabljal enega in ne dva.

tomlin ::

Mojblink stran je druga pesem. Meni danes popoldne piše Ni povezan!, moj klient pa seje normalno in tudi čas sejanja se v redu zmanjšuje. Verjetno imajo kakšne težave.

Že celo leto sem normalno povezan.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

Laki_ laik ::

tomlin je izjavil:

Mojblink stran je druga pesem. Meni danes popoldne piše Ni povezan!, moj klient pa seje normalno in tudi čas sejanja se v redu zmanjšuje. Verjetno imajo kakšne težave.

Že celo leto sem normalno povezan.

Ni problem v tem ker mi že večkot 2 tedna ne odpira na ostalih pa brez probrema odpre.

tomlin ::

Čarovnija, v teh minutah sem spet Povezan, hura:):)

Laki_ laik je izjavil:

tomlin je izjavil:

Mojblink stran je druga pesem. Meni danes popoldne piše Ni povezan!, moj klient pa seje normalno in tudi čas sejanja se v redu zmanjšuje. Verjetno imajo kakšne težave.

Že celo leto sem normalno povezan.

Ni problem v tem ker mi že večkot 2 tedna ne odpira na ostalih pa brez probrema odpre.

Vprašati ni greh, pa ne na njihovem forumu, ampak direktno pomoč.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

xseki ::

Dela bp. na zadnji verziji FF. Poglej, da nimaš kakšnih vtičnikov, ki bi ti lahko blokirali stran/resource za nalaganje strani. Izklopi 'Tracking protection'. Poglej v Console ali se kaj tam izpiše - Inspect Element (F12) > Console

Laki_ laik ::

xseki je izjavil:

Dela bp. na zadnji verziji FF. Poglej, da nimaš kakšnih vtičnikov, ki bi ti lahko blokirali stran/resource za nalaganje strani. Izklopi 'Tracking protection'. Poglej v Console ali se kaj tam izpiše - Inspect Element (F12) > Console


Tudi jaz imam zadnjo verzijo firefoxa, vtičnika nimam nobenega, tracking protection izklopil in ni nič drugače, v console ni nič takega napisano.

Laki_ laik ::

Sedaj sem ponovno naložil firefox in sedaj dela. Kaj je bilo krivo nevem.
Hvala vsem za vso pomoč.
lp

Zgodovina sprememb…

tomlin ::

Neposodobljen, star ff
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mojblink.si je dol!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
629718 (1240) DePalmo
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20738531 (1871) donvito

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254591 (103794) metalcamp1

Več podobnih tem