» »

izkušnje pri kupovanju prek spleta npr( mimovrste.domenca.com)?

izkušnje pri kupovanju prek spleta npr( mimovrste.domenca.com)?

*5er* ::

ali imajo res tako ugodne cene za komponente?
  • spremenil: boštjan ()

frenk ::

jest sm kupu volan in nisem imel problemov...cene so take kot piše:)...vsaj takrat je blo tako

SavoS ::

Jaz sem na enaA kupo samsungov monitor, cene so resnične, in še na dom ti dostavijo!
Naj pa ti nebo odveč, če prečekiraš tudi druge online trgovine, ker se zna zgoditi, da cena ni vsepovsod enaka......:P
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

boštjan ::

*5er*,kupo disk pri njih in ni blo blema,so pa kar konkurenčni,škoda da pa niso vsaj iz LJ.

tha_man ::

Jaz sem enkrat na MimoVrste kupu CDje (en kup Syrotk :), in sem bil prav zadovoljen. Pripeljali so hitro in to direkt pred vrata, stroški dostave pa so bili tud dost majhni. Cena pa seveda taka kot piše na strani.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

iration ::

> ... škoda da pa niso vsaj iz LJ.

To je pa ja dobr, če niso vse firme v LJ, kam pa pridemo, če bi bile celo vse online štacune v LJ? Itak ne bi hitra pošta hodila nič hitreje, če si pa mislil, da bi se dal dvignit robo kar na sedežu firme (tako kot enaa), potem je pa to samo še kvazi-online štacuna. Drugače pa imam dobre izkušnje z mimovrste, tako kot tudi z enaa.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

jk ::

Kupil prenosnik pri njih in ga brez problemov dobil v 2 denh. Brezplačna dostava.:)

OnTheMic ::

S spletno tgovino domenca.com nimam izkušenj, zato pa precej kupujem pri www.enaa.com (Gambit Trade) in moram reči, da imam same dobre izkušnje. Cene so zelo ugodne, ekspresna dostava na dom kjerkoli v SLO za dobrih 700 SIT ne glede na količino in težo blaga (zato je najbolje naročiti čimveč naenkrat), imaš veliko načinov plačila (osebno imam najraje plačilo po povzetju), ko pa si enkrat pri njih registriran, ti vsake toliko časa na mejl pošljejo kodo, s katero imaš pri nakupu v 24 urah dodaten 3% popust (tudi na izdelke v akciji). Potem imaš še licitacije, pa vročih 5 izdelkov, pa še in še.... In kar vsekakor ni zanemarljivo: osebje je zelo prijazno in ustrežljivo tudi, ko jim zatežiš s kakšno reklamacijo (kar je dan današnji veliiika redkost). Skratka, priporočam tole:D

P.S.: Morda bi mi na Enaa lahko malo plačali, ker jim delam tako reklamo, ane:)) :)) :))

Gandalfar ::

Sej zdej imas ocitno, ce si iz slo-techa stalno 3% popusta =)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Olje za avto preko neta - kje?

Oddelek: Loža
136032 (4515) SrcoLomac
»

Pomoč pri izbiri digitalnega fotoaparata....

Oddelek: Kaj kupiti
372387 (1981) Koci
»

kupujem monitor

Oddelek: Kaj kupiti
81036 (888) ziva
»

Nakup preko internet trgovin?

Oddelek: Loža
211960 (1516) Wox

Več podobnih tem