» »

Pravosodno ministrstvo in stavba na Litijski

Pravosodno ministrstvo in stavba na Litijski

«
1
2 3 4

defip ::

Glede ministrice ni nobenega dvoma, da je zasrala s podpisom pogodbe.

Zanimajo pa me drugi detajli, ki so manj jasni in precej bolj smrdijo:
- Zakaj bi se jo SD tako rad tako na hitro znebil, dejansko malo oranja po ministrstvu ne škodi, sploh, ker je očitno besna, zaradi reflektorjev na njej, pa kakšne škode ne more narediti.
- Zakaj so SDSovci tako prikladno tihi. Še pol leta nazaj so se drli in napihovali trivialnosti, se lagali in izmišljevali razne neumnosti o vladi, zdaj pa kar naenkrat tišina. Še redni forumski agitatorji dajo mir, na to temo še ni bil odprt noben topic, a ni hecno?

Zanimivo, SDS in SD sta že enkrat plodno sodelovali, da sta nas oropali miljonov v povezavi s TEŠ6. Je spet prišlo do sodelovanja in vsi stiskajo rit ter upajo, da drek na ventilatorju ne bo neslo predaleč?

Osebno sem sicer prepričan, da so gospo namočili in zdaj bo zjebala vsakogar, ki je bil zraven (od česar lahko plačevalci davkov samo profitiramo) iz čistega besa, da so jo nategnili.

Kaj pa vi mislite.
  • zaklenil: bluefish ()

HitraSperma ::

Meni je top, ker bo tole potopilo SD, ki skupaj s SDS kar ogromno let plenijo po sloveniji. Manj imamo koruptivnih strank - bolje za Slovenijo
fgdsfjk

HolyFuck1 ::

Meni je top, ker bo tole potopilo SD

Na katerem planetu se bo to zgodilo? SD ima enako kot SDS določen % populacije kot zagotovljene volilce.

Korupcije v Sloveniji ne bo nihče zmanjšal, ker so vsi isti in vedno bodo.

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!

Ivan Cankar

ReRMh ::

tole se lahko združi v to temo
Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?"

defip ::

Ne vem, v tole sta vmešana tako SD kakor SDS in kot rečeno, sta že sodelovala skupaj v nategu TEŠ6. Tole bi lahko usekalo po obeh strankah in odlično bi bilo, če bi se jih končno znebili.

Se pa ne strinja, o zagarantiranem % volilcev za SD, levo telo je že odjebalo toliko raznih strank, da se hitro lahko to zgodi tudi SD. Konec koncev so potonili na nivo neke mini strankice, glede na to kar so bili včasih. Je pa res, da volilci SDSa tega ne počno, ne glede na vse afere jih volijo znova in znova, zdaj pa Janša še Logarja rine naprej.

HitraSperma ::

Meni tudi ni jasno od kje da ima SD zagarantiran % volilcev? Zadnje par voitev zgubljajo volilce... Zato mislim da jim bo tole sedaj odpihnilo dovolj volilcev, da bodo šli pa pa :D
fgdsfjk

Zgodovina sprememb…

defip ::

HitraSperma je izjavil:

Meni tudi ni jasno od kje da ima SD zagarantiran % volilcev? Zadnje par voitev zgubljajo volilce... Zato mislim da jim bo tole sedaj odpihnilo dovolj volilcev, da bodo šli pa pa :D

No jaz pa upam, da zraven odnese tudi SDS. Ker tale tišina, ki se jo grejo je praktično priznanje, da so vmešani.

_janezvalva_ ::

HitraSperma je izjavil:

Meni je top, ker bo tole potopilo SD, ki skupaj s SDS kar ogromno let plenijo po sloveniji. Manj imamo koruptivnih strank - bolje za Slovenijo

in misliš, da ostali ne plenijo?

defip ::

_janezvalva_ je izjavil:

HitraSperma je izjavil:

Meni je top, ker bo tole potopilo SD, ki skupaj s SDS kar ogromno let plenijo po sloveniji. Manj imamo koruptivnih strank - bolje za Slovenijo

in misliš, da ostali ne plenijo?

Nepomembno. Vsakdo manj je čisti bonus.

_janezvalva_ ::

dokler ti ne prilezeš do vrha. potem "ne bo" plenjenja.

Utk ::

SDS ni ravno tiho. Vložili so interpelacijo, kaj še naj.

mailer ::

Seveda so vložili interpelacijo kot že velikokrat doslej. Lahko bi tudi javno objavili vso korespondenco med vpletenimi z njihove strani v kolikor bi si želeli oprati krivde. Pa je preveč indicev, da bi jim to lahko uspelo.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

ReRMh ::

dvomim, verjetno bi se zanikalo kot ponaredek ali lepljenko - saj pa sdsa noben ne jemlje več resno.

defip ::

_janezvalva_ je izjavil:

dokler ti ne prilezeš do vrha. potem "ne bo" plenjenja.

Oh, brezskrbi, da ga ne bi bilo, najprej bi odprl še dva projekta za nove zapore, dal v obravnavo zakon o zaplembi premoženja tudi sorodnikom, potem bi se na FURSu zaprl med računalnike in kakšno leto ne prišel ven in samo pisal SQLe. Nato bi zaprl vse, ki se jim legalni dohodki ne ujemajo s premoženjskim stanjem. In vrgel stran ključ, stroške in pokritje izgradje zaporov pa kril iz zaplenjenega premoženja. Pa cerkev bi obdavčil in ji dal status podjetnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: defip ()

AgJ1 ::

mailer je izjavil:

Seveda so vložili interpelacijo kot že velikokrat doslej. Lahko bi tudi javno objavili vso korespondenco med vpletenimi z njihove strani v kolikor bi si želeli oprati krivde. Pa je preveč indicev, da bi jim to lahko uspelo.

“seveda je podala prijavo proti posiljevalcu, ampak lahko bi razložila, zakaj je bila tako oblečena, če bi se želela oprati krivde”
Pizda ste eni levajz shilli: levajz vlada, ZKS ministrica, eno leto anti SDS lova na čarovnice po JS, SDS naj pa zdaj dokazuje svojo nedoložnost za početje ptičje junte.
Dej pejt u k….!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

Telbanc ::

U bistvu ma pogodba člen, protikorupcijski, za protipravno pridobljeno premoženje.

Tko da naj zaj sodstvo dokaže, da zasluži povišico. Ta interpleacija in te zadeve ne bojo vrnile denarja. Denar mora priti nazaj. Le tako se bo vrnilo zaupanje v pravno državo. To ribanje po TV , to brezvezno drkanje, to mene ne zanima, mene sam zanima, kdaj bo denar nazaj v proračunski malhi. Pogodba je tud nesorazmerna, gre za neke vrste oderuštvo, ker ne moreš železne zlice prodati kot zlato. Tako da je lahko pogodba nična tud iz tega naslova.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

bemfa ::

Napiše se 'ministrstvo' ne 'ministerstvo'.

AgJ1 ::

Telbanc je izjavil:

U bistvu ma pogodba člen, protikorupcijski, za protipravno pridobljeno premoženje.

Tko da naj zaj sodstvo dokaže, da zasluži povišico. Ta interpleacija in te zadeve ne bojo vrnile denarja. Denar mora priti nazaj. Le tako se bo vrnilo zaupanje v pravno državo. To ribanje po TV , to brezvezno drkanje, to mene ne zanima, mene sam zanima, kdaj bo denar nazaj v proračunski malhi.

Definitivno je treba tudi krivce za to sranje najt in sankcionirat, da se bo manj tega dogajalo v prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

mailer ::

Obeti so slabi, glede na vse ostale afere je bilo bolj malo obsojenih na kaj več kot vikend zapore. Denarja pa se tud ni dobilo nazaj.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

arnecan1 ::

defip je izjavil:

Ne vem, v tole sta vmešana tako SD kakor SDS in kot rečeno, sta že sodelovala skupaj v nategu TEŠ6. Tole bi lahko usekalo po obeh strankah in odlično bi bilo, če bi se jih končno znebili.

Se pa ne strinja, o zagarantiranem % volilcev za SD, levo telo je že odjebalo toliko raznih strank, da se hitro lahko to zgodi tudi SD. Konec koncev so potonili na nivo neke mini strankice, glede na to kar so bili včasih. Je pa res, da volilci SDSa tega ne počno, ne glede na vse afere jih volijo znova in znova, zdaj pa Janša še Logarja rine naprej.

Zakaj je vmešana SDS?

Zaradi Starčka?

To ni dokaz o vpletenosti SDS-a.

Od začetka sem pravil, da ni dokazov o vpletenosti Pipance, razen pač objektivne odgovornosti, ker so ji to speljali pred nosom, na njenem ministrstvu, kjer bi se moralo delati v dobro države.

Izgleda, da so to speljali brez njene vednosti. Možno pa je tudi, da so ji dali vedeti, da se nekaj plete, ona pa nanj se ne vtika zraven. Ampak trenutno kaže na prvo možnost. Ko je zadeva prišla na plano, so izgleda hoteli narediti tako, kakor vedno v podobnih aferah. Nekoga žrtvovati, da pomirijo javnost, afera pa se izgubi v hodnikih državnih organov pregona.

No, v tem primeru to ni šlo skozi. Ker je afera prevelika, so sklenili žrtvovati kar ministrico. Ali so ji ponudili premajhno tolažilno nagrado ali so vmes osebne zamere ali kaj tretjega, trenutno ne vemo. Vemo pa, da SD poskuša stvar prekriti, Holob pa pušča kri SD-ju, da bi bili strici iz ozadja prisiljeni čez 2 leti na novih volitvah priznati, da je vodilni obraz proti-janše on in ne SD.

SDS bo vložil interpelacijo proti Pipanci, zaenkrat čakajo zaradi nedavne smrti očeta ministrice.

Če imaš kakšne indice o vpletenosti SDS-a pa na plano z njimi. Starček je premalo, odvetnica Zidarjeva ni kompatibilna z Janšo, prav tako cenilka zaradi Trente. Imaš še kakšen drug dokaz?

HitraSperma ::

Sej je v redu, SDS ni nikoli vpletena v nobeno stvar... Gremo naprej
fgdsfjk

tetriandoch ::

Verjetno se bojijo, da ne bo kdo začel brskati, za lopovščinami, ki jih izvajajo prijatelji iz nekdanjega združenega listja torej zdajšnjega SD in SDS. Skregani so zgolj pred kamerami. Zato pa novi obrazi niti nimajo možnosti. Zminirali so Cerarja in potem še komika. Prvemu so celo stranko ukradli s pomočjo bika iz kozjanskih sadovnjakov. Zato jim trenutna pozornost ne diši. Še manj pa jim dišijo Svoboda in Levica. Seveda so tudi slednji vrednih svojih soldov s PV vred. So pa zadnji zgolj vajenci v primerjavi z mafijskim sindikatom SD-SDS.

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

Nisem napisal tega.

Defip piše, da je v tem primeru bil vmešan tudi SDS.

Jaz pravim, da ni indicev. Če so, pa na plano z njimi.

tetriandoch ::

SDS je vedno zraven. Ne rabiš indicev. To je kot sončni vzhod in zahod, davki in smrt. Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti kot bi rekli v maratonci.

Zgodovina sprememb…

AtaŠtumf ::

Čisto logično je, da imajo SD, SDS in NSi največ afer, saj so tudi največ časa na političnem parketu.

GS in Levica imata manj afer, samo zaradi tega, ker nista še toliko časa na političnem parketu, če pa gledamo njihove člane, pa ne zaostajajo kaj dosti, samo svinjarije so v drugih strankah delali.

Je pa zanimivo opazovati DŠP.

Na začetku je hvalila nakup, potem ga je opravičevala, sedaj pa vse okrog obtožuje.

Če bi imel Golobček jajca bi potegnil potezo in ministrico zamenjal, policija bi pa morala že zdavnaj narediti hišne preiskave in že preiskovati primer.

Če se to ne zgodi je afera njegova in je nova afera na notranjem ministrstvu in vodstvu policije, btw kdo že vodi policijo in kdo notranje ministrstvo?


Sicer ja pa fascinantno, kako lahko nek 70 letnik s s.p. dobi več kot 1.3 mio eur kredita in potem v drugih temah ljudje pravijo, da je težko priti do stanovanja v Ljublajni.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

tetriandoch je izjavil:

SDS je vedno zraven. Ne rabiš indicev. To je kot sončni vzhod in zahod, davki in smrt. Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti kot bi rekli v maratonci.

Pa dobro no, jaz nikdar nisem volil SDS. Kaj šele, da bi bil čan SDS-a. Ali bilo katere druge stranke, če smo že pri tem. Volim drugo stranko.

Še enkrat, kje se vidi, da je SDS soodgovorna za fijasko pri nakupu sodne palače?

AtaŠtumf ::

ps: Kakor je bilo že v drugih temah napisano, kje je Nikica, kje so t.i. spontani protesti kolesarčkov?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

roCkY ::

Kolesarčki so dobili pričakovano in so lepo pridni.

TESKAn ::


Zakaj je vmešana SDS?

Zaradi Starčka?

V to verjetno res ni direkt vmešana, bolj jih skrbi ker se zdaj vidi 'javna skrivnost' - se delajo rabote, če pride kaj v medije se pa minister (ali kak drug višji uradnik) 'skesa', odstopi in gre v dobro plačano fikus službico na kak DRI, SŽ, pošto ali druge, afera potihne, če kdo kaj piska je pa 'lejte, sej je xyz odstopil, primer dobre prakse!!!'. In gremo naprej, kot da ni nič.
Al mogoče mislite, da je hojs dobil službico na DRI zaradi sposobnosti?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Utk ::

mailer je izjavil:

Seveda so vložili interpelacijo kot že velikokrat doslej. Lahko bi tudi javno objavili vso korespondenco med vpletenimi z njihove strani v kolikor bi si želeli oprati krivde. Pa je preveč indicev, da bi jim to lahko uspelo.

SDS naj objavi korespodenco človeka, ki ni njihov član od leta 2017?
Če je kdo vpleten, se tega niti poluradno ne ve, sami pa tudi sigurno da ne bojo priznali, če nima nihče nič konkretnega.

Telbanc je izjavil:

U bistvu ma pogodba člen, protikorupcijski, za protipravno pridobljeno premoženje.

Tko da naj zaj sodstvo dokaže, da zasluži povišico. Ta interpleacija in te zadeve ne bojo vrnile denarja. Denar mora priti nazaj. Le tako se bo vrnilo zaupanje v pravno državo. To ribanje po TV , to brezvezno drkanje, to mene ne zanima, mene sam zanima, kdaj bo denar nazaj v proračunski malhi. Pogodba je tud nesorazmerna, gre za neke vrste oderuštvo, ker ne moreš železne zlice prodati kot zlato. Tako da je lahko pogodba nična tud iz tega naslova.

Tako je. Tudi odstop, ki slej ko prej bo, to je vse larifari. Tudi jaz komot odstopim po tem ko maznem milijonček, zakaj bi potem še delal kot minister za 3 jurje. Kaj šele če bi bil tam nek uradnik, sekretar ali kaj takega. Nekdo mora it sedet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

RedDrake ::

TESKAn je izjavil:


V to verjetno res ni direkt vmešana, bolj jih skrbi ker se zdaj vidi 'javna skrivnost' - se delajo rabote, če pride kaj v medije se pa minister (ali kak drug višji uradnik) 'skesa', odstopi in gre v dobro plačano fikus službico na kak DRI, SŽ, pošto ali druge, afera potihne, če kdo kaj piska je pa 'lejte, sej je xyz odstopil, primer dobre prakse!!!'. In gremo naprej, kot da ni nič.
Al mogoče mislite, da je hojs dobil službico na DRI zaradi sposobnosti?

Normalno. Vsi so nenormalno sposobni.
Tudi razni Thalerji, Ropi, in vsi ki so s temi rabotami začeli še dobesedno v prejšnjem tisočletju.
Lahko se je bilo leta 2004 SDS-u dreti kako LDS (in ZLSD, danes SD) zganjajo korupcijo, nepotizem in vse kar je podobnega. Bilo je res. Ampak samo in izključno zato, ker SDS še ni imel prilike biti dovolj časa na ablasti, da bi si lepo postlal.
Sem že v temi o vladi napisal pa bom tu še enkrat. Od strank (ne nujno posameznih poslancev - niso vsi "in on it") ki so trenutno v parlametnu bi upal edino za Levico dati "roko v ogenj" da se ne grejo takih rabot direktno. Oni sicer denar kurijo na druge, včasih še bolj potratne, načine, ampak so pa vsaj pošteni (zaenkrat).
Kolikor sem imel izkušenj z državnimi in paradržavnimi firmami, je to vse eno veliko odlagališče kadrov. Iz prve roke vem za Šolski muzej, DARS, SŽ, par "firm" iz MOL holdinga, ipd ...

Kje je Ajanovič Hovnik? Aja, SŽ z višjo plačo kot prej. Ups. Kot si napisal, Hojs na DRI. Ups.

Državljani bi morali zahtevati, da so _VSI_ računi in pogodbe javnega sektorja JAVNO objavljene. Pa naj bo to račun za 500 A4 listov, ki jih nepričakovano zmanjka in jih kdo "leti" iskat v najbližjo trgovino, ali pa za Stavbo za 8M. In to res vse razen stvari povezanih z državno varnostjo (tipično vojska/obveščevalna). Potem pa vsak uradnik, ki ima prste v marmeladi dobi prvič prepoved dela v _CELOTNEM_ javnem sektorju za 4 leta, naslednjič pa doživljensko. Plus odškodninska tožba v imenu države.
Z našim denarjem se igrajo!

In če bi se korupcijo spravilo na "sprejemljive" nivoje, sem stoodstotno prepričan, da bi lahko davke še znižali, pa še bi ostalo v proračunu.

otago ::

Je kdo opazil jumbo plakate: " Kaj si želim v letu 2024, izločevanje ali sodelovanje ? ACOQ10 "

Nekdo je komentiral nekje, da je to logo sodelovanja SD+SDS pri vseh večjih projektih.

Pri DŠP mi je zanimivo, da je, vsaj iz življenjepisa delala kariero v tujini, tudi študij... in da ni dolžna oslug. Njen otrok pa je še premajhen, da bi mu bila primorana rihtati službo pomočnika evropskih poslancev ali kaj v okviru MOL. Je primer funkcionarke, kakor si lahko državljani želimo, da bi funkcionar bil (samostojen, brez rabotov).... Hkrati pa dober primer za politične stranke, da v prihodnje sprejmejo samo kandidate z 1-2 kreditoma in brez zaposlitvenih možnosti izven stranke. Primer je Marjan Dikaučič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

arnecan1 ::

TESKAn je izjavil:


Zakaj je vmešana SDS?

Zaradi Starčka?

V to verjetno res ni direkt vmešana, bolj jih skrbi ker se zdaj vidi 'javna skrivnost' - se delajo rabote, če pride kaj v medije se pa minister (ali kak drug višji uradnik) 'skesa', odstopi in gre v dobro plačano fikus službico na kak DRI, SŽ, pošto ali druge, afera potihne, če kdo kaj piska je pa 'lejte, sej je xyz odstopil, primer dobre prakse!!!'. In gremo naprej, kot da ni nič.
Al mogoče mislite, da je hojs dobil službico na DRI zaradi sposobnosti?

Absolutno se strinjam, izgleda je to modus operandi vseh strank.

Edino, da je nekoč prednjačila pri tem LDS, sedaj pa izgleda prednjači SD, nobena stranka pa ni imuna na to.

Bi pa vseeno rad povedal, da je razlika med zrihtati službo in zrihtati milijonski posel. Eno je nemoralno, drugo je kaznivo. Prav tako je prvo vedno javno razvidno, če le novinarji to spravijo v javnost.

Spomnim se npr. Mirka Bandlja ter tistih famoznih prometnih nalepk ali Kresalove in najema stavbe svojemu prijatelju. Ali Vizjakovega pogovora z Petanom. Ali Ropovega pogovora z Jankovićem, da ga je politika nastavila na čelo Mercatorja.

P.S.: Če že omeniš Hojsa, ne vem, kje je delal prej in kaj je delal. Zapomnil pa sem si, da je po izobrazbi inženir. Sem pa sedaj malo pobrskal in zanj je pravzaprav še najmanj čudno, da je zaposlen na DRI. Bolj čudno je, da je šel v politiko. Čepa danes zaliva fikuse ali pa resnično zasluži plačo, pa bi morali izbrskati novinarji. To je njegov življenjepis do resnejšega vstopa v politiko:
Po zaključeni diplomi diplomiranega inženirja gradbeništva je bil najprej zaposlen kot nadzorni inženir na Republiški upravi za ceste. Leta 1990 je bil odgovorni projektant pri podjetju GIVO, kasneje pa direktor sektorjev v Javnem podjetju Vodovod-Kanalizacija Ljubljana.

otago ::

\arnecan1
Po zaključeni diplomi diplomiranega inženirja gradbeništva je bil najprej zaposlen kot nadzorni inženir na Republiški upravi za ceste. Leta 1990 je bil odgovorni projektant pri podjetju GIVO, kasneje pa direktor sektorjev v Javnem podjetju Vodovod-Kanalizacija Ljubljana.

nadzorni inženir na RUC (predhodnik Direkcije za infrastrukturo), po sposobnosti ali po politčni vezi
RUC razpade po oasmosvojitvi (1990-1995?)
JP VOKA - direktor v Lj po strokovni plati?
DRI - Družba za upravljanje investicij d.o.o. Delo tipa uradnikov in inženirjev JU/JS za plačo primerno gospodarstvu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

spaget ::

Problema podkupljivih šarlatanov, oziroma sodnih izvedencev/cenilcev noben ne vidi? Posel je posel. So jo na suho nategnili in to je to.
Ti tako zvani izvedenci pa so krivi za uspeh natega. To naše sodstvo je na precej majavih nogah. Dejansko so vse sodbe kjer nastopajo ti šarlatani, dvomljive!
To je glavni problem te afere.

IL_DIAVOLO ::

Torej se ze kaj ve, kdo je poskrbel da je bila pogodba podpisana v 2 delovnih dneh?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

AtaŠtumf ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Torej se ze kaj ve, kdo je poskrbel da je bila pogodba podpisana v 2 delovnih dneh?


V vsakem primeru je moral odobriti tole še premier in tudi verjetno kak finančni minister na koncu in je tudi njuna objektivna odgovornost tukaj!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Telbanc ::

spaget je izjavil:

Problema podkupljivih šarlatanov, oziroma sodnih izvedencev/cenilcev noben ne vidi? Posel je posel. So jo na suho nategnili in to je to.
Ti tako zvani izvedenci pa so krivi za uspeh natega. To naše sodstvo je na precej majavih nogah. Dejansko so vse sodbe kjer nastopajo ti šarlatani, dvomljive!
To je glavni problem te afere.



Zadevo so pelali, brez da bi bla overjena pr notarju takrat ko bi blo treba. Kr nekak po domače. Tko da imamo tretjo stvar. Ki tud zaudarja. Gre za veliko odškodovanje financ. To se da vse izpodbijat. Je več elementov, za dokazovanje ničnosti pogodbe. Problem kao elite je, da se zadeve ne da več pomest pod preprogo. Ne moreš branjevke spravit ob hišo, zarad tega ker je prodala korenje brez računa, in ni mogla plačat 3000 evrov kazni, no sicer so jo....tle pa gre za milijone, ane. Zaj se testira pravna država. Tle ne gre za leve ali desne, zaj gre za to ali sodstvo še deluje. No če bo kot takrat v zadevi kužki, ko so uničili posnetke kamer. ker jih ni noben zahteval, v zakonsko določenem času 2 let.. in potem podobno kot v primeru telefonskih prisluhov farmacevtke, ki so tud bili uničeni, ker jih ni noben zahteval....pol ja no ni kaj dodat. In se bo zadeva končala v stilu, nič se ne da naredit, ker je blo podpisano, kar seveda ni res. Kdor pozna naše pravo, ve da se za oškodovanja najde pravno osnovo, da se tako ne more človek rečt drgač rečt pravo svinjarijo spozna za nično.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Telbanc ::

V določenih primerih ničnost ne zastara, tako da se bo dalo tole rešit prej ali slej. Tko da je bolje, da se to reši zaj. Ker drgač se lah to župo pogreje ko nekomu odgovarja. Tole niso prisluhi. Al pa posnetki kamer....pogodba bo čakala na zemljiški.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Utk ::

Hipotetično, če se "dokaže" vpletenost SDS, ne na sodišču, ker do tam itak ne bo prišlo, ampak tako, zadost konkretno, komu bi to bolj škodilo? Janši že ne. Da SD sodeluje pri kraji s SDS-om, kar sicer ni nič novega, pa pokoplje najmanj SD, če ne kar cel SDNJ pol, ker se bi izkazalo, da pri plenjenju ni naših in vaših. Kar sicer ni nič novega.

Telbanc ::

To ni politična zadeva, to je zaj v domeni ustreznih organov. Politiki so nardili kar so. A vam to ni jasno.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Barko ::

Telbanc je izjavil:

spaget je izjavil:

Problema podkupljivih šarlatanov, oziroma sodnih izvedencev/cenilcev noben ne vidi? Posel je posel. So jo na suho nategnili in to je to.
Ti tako zvani izvedenci pa so krivi za uspeh natega. To naše sodstvo je na precej majavih nogah. Dejansko so vse sodbe kjer nastopajo ti šarlatani, dvomljive!
To je glavni problem te afere.



Zadevo so pelali, brez da bi bla overjena pr notarju takrat ko bi blo treba. Kr nekak po domače. Tko da imamo tretjo stvar. Ki tud zaudarja. Gre za veliko odškodovanje financ. To se da vse izpodbijat. Je več elementov, za dokazovanje ničnosti pogodbe. Problem kao elite je, da se zadeve ne da več pomest pod preprogo. Ne moreš branjevke spravit ob hišo, zarad tega ker je prodala korenje brez računa, in ni mogla plačat 3000 evrov kazni, no sicer so jo....tle pa gre za milijone, ane. Zaj se testira pravna država. Tle ne gre za leve ali desne, zaj gre za to ali sodstvo še deluje. No če bo kot takrat v zadevi kužki, ko so uničili posnetke kamer. ker jih ni noben zahteval, v zakonsko določenem času 2 let.. in potem podobno kot v primeru telefonskih prisluhov farmacevtke, ki so tud bili uničeni, ker jih ni noben zahteval....pol ja no ni kaj dodat. In se bo zadeva končala v stilu, nič se ne da naredit, ker je blo podpisano, kar seveda ni res. Kdor pozna naše pravo, ve da se za oškodovanja najde pravno osnovo, da se tako ne more človek rečt drgač rečt pravo svinjarijo spozna za nično.


Notarska overitev, ja samo overitev podpisa. Zgolj in samo to. Notar ne jamči in ne odogavarja za vsebino in/ali pravilnost sestavljene pogodbe.

Telbanc ::

Barko je izjavil:



Notarska overitev, ja samo overitev podpisa. Zgolj in samo to. Notar ne jamči in ne odogavarja za vsebino in/ali pravilnost sestavljene pogodbe.


In brez tega overjenega podpisa je pogodba sam sekret papir.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Gregor P ::

Običajno je zelo težko dokazati ničnost pogodbe. Še najlažje bi bilo, če bi na sodišču dokazali korupcijo (da je dejansko nekdo od vpletenih obsojen za kaznivo dejanje, če je sploh kdo seveda zares kriv) ipd.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

lynxslo5 ::

Danes je bilo v "Uri moči" rečeno, da je Dominika sama prva fehtala sekretarja SD za novo službo v primeru odstopa s funkcije. Nato pa naj bi ji dali možnost, da preko Jankovića in Čeferina dobi službo na UEFI.

Je pa zgodba res bizarna. Dominika je najprej fanatično branila cel posel, da je vse v redu. Ko se je izkazalo, da ni vse v redu, pa hoče namočiti druge.

Ona sedaj pravi, da ne bo odstopila, da bo ona sama razčistila z afero. To je nekaj takšnega, kot bi Richard Nixon rekel, da ne bo odstopil, ker bo on sam razčistil afero Watergate.

PacificBlue ::

lynxslo5 je izjavil:

Danes je bilo v "Uri moči" rečeno, da je Dominika sama prva fehtala sekretarja SD za novo službo v primeru odstopa s funkcije. Nato pa naj bi ji dali možnost, da preko Jankovića in Čeferina dobi službo na UEFI.

Je pa zgodba res bizarna. Dominika je najprej fanatično branila cel posel, da je vse v redu. Ko se je izkazalo, da ni vse v redu, pa hoče namočiti druge.

Ona sedaj pravi, da ne bo odstopila, da bo ona sama razčistila z afero. To je nekaj takšnega, kot bi Richard Nixon rekel, da ne bo odstopil, ker bo on sam razčistil afero Watergate.


Dej ne nabijaj s temi lažmi.
Je Dominika sama povedala, kaj je bilo 21.januarja.
Faking Požar, pa kdo se gleda tega idiota.

lynxslo5 ::

PacificBlue je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Danes je bilo v "Uri moči" rečeno, da je Dominika sama prva fehtala sekretarja SD za novo službo v primeru odstopa s funkcije. Nato pa naj bi ji dali možnost, da preko Jankovića in Čeferina dobi službo na UEFI.

Je pa zgodba res bizarna. Dominika je najprej fanatično branila cel posel, da je vse v redu. Ko se je izkazalo, da ni vse v redu, pa hoče namočiti druge.

Ona sedaj pravi, da ne bo odstopila, da bo ona sama razčistila z afero. To je nekaj takšnega, kot bi Richard Nixon rekel, da ne bo odstopil, ker bo on sam razčistil afero Watergate.


Dej ne nabijaj s temi lažmi.
Je Dominika sama povedala, kaj je bilo 21.januarja.
Faking Požar, pa kdo se gleda tega idiota.


A je Dominika prestala poligraf, da ji lahko verjamemo kar ona reče?
Ženska se rada objema z Jankovićem, kar vse pove o njeni osebnosti.

Ura moči je pa dobra oddaja. Ti pa glej Politično s Tanjo Gobec, kjer gostuje en konvertit z Dela in pa urednik Mladine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

Jazon ::

Fantje,

Za poslom sta Zoki in Golob in mafijska klika zbrana okoli najlepšega župana nje. Če bi posel šel čez neopažen bi si lepo potalali provizije, tako pa so nasadili SD in nekateri tu se na vso moč trudite zraven poriniti še SDS.

Tista stavba je neskladna od nastanka, saj ima kakšno etažo preveč (oziroma parkirno etažo premalo) glede na prostorske akte. To da so še tista parkirišča, ki so bila v stečaju prodali sosednji trgovini, pa itak kaže bedo slovenskega sodstva, ki se v stečajnih postopkih odloča po domače, brez upoštevanja celega kupa zakonov, ki dejansko onemogočajo prodajo po kosih v stečajnih postopkih.

DŠP je že pred časom zamenjala barve in paše k Svobodi. To kar dela zdaj je povzročanje čim večje škode SD-ju od katerega beži. Če bi imela v glavi dve možganski celici bi razumela, da so jo nasadili in žrtvovali v Svobodi, zato da oslabijo SD, takoj ko je zadeva prišla ven.

Tudi na lokalnem nivoju se dogajajo nespodobne ponudbe članom SD-ja, naj se prodajo v Svobodo.

Skratka, pisunčki, Levnuhi in Svobodo strankarski prisesanci v tej temi, fakof. Sploh komentarji ala saj tudi druge stranke to počnejo, s katerim skušate legalizirati take rabote, so bedni. SDS ima kje drugje precej masla na glavi, tule pa so s prsti v marmeladi najvišji v SD in Svobodi.

Pithlit ::

Saj sem rekla, kar servira ta prava politična struja je suho zlato... Vse ostalo so laži.

Požarja seveda nikoli niso ujeli na laži, ker so vse samo podtikanja. Bojči je vrhunski novinar z neomadeževano kariero in brezhibno integriteto.
Life is as complicated as we make it...

lynxslo5 ::

Jazon je izjavil:

Fantje,

Za poslom sta Zoki in Golob in mafijska klika zbrana okoli najlepšega župana nje. Če bi posel šel čez neopažen bi si lepo potalali provizije, tako pa so nasadili SD in nekateri tu se na vso moč trudite zraven poriniti še SDS.


MOL je imel predkupno pravico na stavbo, pa je Zoki v enem dnevu zrihtal, da so se predkupni pravici odrekli. Pravijo, da takšen postopek drugače traja mesece.

Čemu se je Dominiki in Jankoviću tako mudilo.

Itak pa bo na koncu za vse kriv Janša.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10110112 (6272) Cveto

Več podobnih tem