» »

Hisnik Janez

Hisnik Janez

«
1
2

Likalnik ::

Zivjo, prosim za pomoc…Hisnik Janez kateri se ukvarja z montazo in dobavi Ikea izdelkov nas je “nategnil”
Po predracunu smo placali cca 400€, da nam dobavi dolocene izdelke iz Ikee.
Seveda jih ni dobavil…kljub ne nehnem obljubljanju, da jih bo dobavil jih pac ni.
Sedaj je njegova stevilke ze ne aktivna.
Prebral sem na netu, da imajo ljudje polno slabih izkusenj z njim v zadnjem obdobju.
Prosim za pomoc na koga se lahko obrnem, da oddam prijavo…policija, inšpektorat…se sploh splaca za teh 400€? Na koncu bom imel vec stroskov s prijavo in odvetniki kot je pa sam znesek.
Res pa je, da, ce se ga ne prjavi bo to pocel se naprej in se vedno počne.
Najlazje bi bilo, da mu grem na dom…kaj potem? Denarja mi tam ne bo vrnil…ga uzgem? Mu razbijem sipo na hisi, gume na avtu zrezem?
Vse to lahko privede do veliko dodatnih stroskov zame in veliko nepotrebne sikerancije.
Najbolje bi bilo…teh 400€ sem itak ze odpisal, da jih ne bom nikoli videl…da se ga prijavi in potem bo kar bo…ce sploh bo kaj

forward ::

groza.
tip ima celo X:
https://twitter.com/hisnikjanez

HolyFuck1 ::

Veš za koga gre, kje živi in katero podjetje (v tem primeru SP) ima. Prijavi ga na policijo. Pregon za goljufijo se začne na predlog.

¤janezvalva× ::

jaz bi ga "poslal na potovanje v Belize"

Comandante ::

Klasicni slovenski nategun. Ne mazi si rok, placaj dvema popoldanskima izterjevalcema 100e po glavi za hisni obisk, bos imel vecje zadoscenje.

komunist1918 ::

Žal mi je zate. Tole klasičen nateg podjetnikov. Si še dobro odnesel, sodelavca so nategnili za par tisoč evrov isto podobno - podobni sp-jevci nateguni. Podal je kazensko ovadbo za goljufijo. Dosegel pa ne vem kaj je. Po moje ne veliko, denar sigurno ni dobil nazaj.

Definitivno mu ne grozit na način, da te lahko posname ali karkoli.
Jaz bi ga opozoril, da vrne denar. V primeru če denarja nima, bo vrnil tako, da boš jutri k njemu prišel na kosilo s prijatli. Pač nekaj v tem stilu. Grozit mu pa direktno ne preko telefona ali medija, kjer te lahko posname ali priče, ker bo on žrtev na koncu igral in boš ti imel probleme s policijo (tile tiči so mojstri tega).

bemfa ::

Eno okrog kepe, pa če jutri nima dnarja bo dobil še dve. Koga se bojite PM, zato pa vas nategujejo.

mihi666 ::

Sicer nimam takšnih izkušenj imam pa soseda ki ga je nekdo podobno nategnil, sicer za malo več denarja. Mu je šel na dom malo zatežil pa mu je denar v roke dal...

IL_DIAVOLO ::

In zakaj se pecate z ljudmi, ki so na slabem glasu oz. jih sploh ne poznate in jim kar tako daste kes? Po moznosti na roko brez pogodbe ali sledljivosti/dokazila da je prejel denar za dogovorjeno delo/material?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

komunist1918 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

In zakaj se pecate z ljudmi, ki so na slabem glasu oz. jih sploh ne poznate in jim kar tako daste kes? Po moznosti na roko brez pogodbe ali sledljivosti/dokazila da je prejel denar za dogovorjeno delo/material?


Glede slabega glasa se strinjam.
Glede papirjev pa imaš lahko vsa dokazila, pa se bo on na drugi strani še vedno sprenavedal in ne bo večjih sankcij zanj. Bo pač odprl novo firmo, ko bo preveč vroče.

Invictus ::

Likalnik je izjavil:

Zivjo, prosim za pomoc…Hisnik Janez kateri se ukvarja z montazo in dobavi Ikea izdelkov nas je “nategnil”
Po predracunu smo placali cca 400€, da nam dobavi dolocene izdelke iz Ikee.
Seveda jih ni dobavil…kljub ne nehnem obljubljanju, da jih bo dobavil jih pac ni.
Sedaj je njegova stevilke ze ne aktivna.
Prebral sem na netu, da imajo ljudje polno slabih izkusenj z njim v zadnjem obdobju.
Prosim za pomoc na koga se lahko obrnem, da oddam prijavo…policija, inšpektorat…se sploh splaca za teh 400€? Na koncu bom imel vec stroskov s prijavo in odvetniki kot je pa sam znesek.
Res pa je, da, ce se ga ne prjavi bo to pocel se naprej in se vedno počne.
Najlazje bi bilo, da mu grem na dom…kaj potem? Denarja mi tam ne bo vrnil…ga uzgem? Mu razbijem sipo na hisi, gume na avtu zrezem?
Vse to lahko privede do veliko dodatnih stroskov zame in veliko nepotrebne sikerancije.
Najbolje bi bilo…teh 400€ sem itak ze odpisal, da jih ne bom nikoli videl…da se ga prijavi in potem bo kar bo…ce sploh bo kaj

Hišnik janez ima hišo na brodu, blizu Špara...

Če ne drugega, mu lahko prerežeš vse gume, tam je vedno par kombijev...

komunist1918 je izjavil:


Glede slabega glasa se strinjam.
Glede papirjev pa imaš lahko vsa dokazila, pa se bo on na drugi strani še vedno sprenavedal in ne bo večjih sankcij zanj. Bo pač odprl novo firmo, ko bo preveč vroče.

Nima firme, ima s.p. Kar pomeni odgovornost z vsem premoženjem...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Likalnik ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

In zakaj se pecate z ljudmi, ki so na slabem glasu oz. jih sploh ne poznate in jim kar tako daste kes? Po moznosti na roko brez pogodbe ali sledljivosti/dokazila da je prejel denar za dogovorjeno delo/material?


Je bilo vse legalno…predracun in placilo po predracunu…vem, da je bil vcasih ta hišnik Janez zelo korekten in so ljudje hvalili njegovo delo…ne vem zakaj se je potem vse skupaj obrnilo….pac nisem preverjal na google njega…ker kot receno sem imel v spominu iz preteklosti, da je korekten

Invictus ::

Če imaš vse uradno, naredi izvršbo. Nekaj te bo stalo, on boi pa imel blokirane vse račune in posledično kar nekaj stroškov.

Saj obstaja e-izvršba.

https://evlozisce.sodisce.si/evt/p1000_...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Likalnik ::

Ok hvala...bom naredil...sem mislil tudi, da bi ga fursu prijavil...da se mu malo v knjige spustijo...definitivno bodo našli napake

wcpapir ::

Pred par leti je še delal dobro, delal je 4 prijateljem ki smo gradili isti čas, cene pa je imel smešno nizke proti ostalim. Nihče ni imel pripomb - slo je za kuhinje Ikea. Mi smo jo postavili sami, s sestavljanjem so se igrali otroci, zmontirali pa odrasli, šlo je pol dneva.

Sedaj pa se bere, da jih je opetnajstil že kar nekaj ne samo tebe.

Highlag ::

Ne vem zakaj ga ne prijaviš na policijo...
Never trust a computer you can't throw out a window

cortez ::

V čemu je smisel takšnih hišnikov ?

Kakšna je njihova dodatna vrednost ?

lp

49106 ::

Da sestavijo pohištvo tistim, ki tega ne znajo ali pa nimajo časa.

Ales ::

Invictus je izjavil:

Če imaš vse uradno, naredi izvršbo. Nekaj te bo stalo, on boi pa imel blokirane vse račune in posledično kar nekaj stroškov.

Saj obstaja e-izvršba.

https://evlozisce.sodisce.si/evt/p1000_...

Kaj ima to "uradno", na podlagi katerega dokumenta bo sprožil izvršbo?

A ti to kar nekaj na pamet, ker si slišal da obstajajo izvršbe?

Miki N ::

Comandante je izjavil:

Klasicni slovenski nategun. Ne mazi si rok, placaj dvema popoldanskima izterjevalcema 100e po glavi za hisni obisk, bos imel vecje zadoscenje.


Pa če je doplačilo, da posnameta video, ne bodi škrt. >:D

Gregor P ::

Ampak ne ponuja Ikea sam ravno te rešitve, zakaj je potreben nek Janez?:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Tidule ::

Treba šparat, pa naj stane kar hoče.

BuDi79 ::

Gregor P je izjavil:

Ampak ne ponuja Ikea sam ravno te rešitve, zakaj je potreben nek Janez?:8)
Ketbikea že dolgo tega ne ponuja. Niso uspeli pridobiti dovolj izvajalcev.

c3p0 ::

Ikea ima nasploh probleme že z monterji kuhinj, jih je premalo. Očitno plačilo ni atraktivno.

Eno sem sicer bp zmontiral sam. Za pult sicer rabiš 2 žagi, potopno z vodilom in vbodno, a to ti ostane za naslednje projekte.

Invictus ::

Ales je izjavil:

Invictus je izjavil:

Če imaš vse uradno, naredi izvršbo. Nekaj te bo stalo, on boi pa imel blokirane vse račune in posledično kar nekaj stroškov.

Saj obstaja e-izvršba.

https://evlozisce.sodisce.si/evt/p1000_...

Kaj ima to "uradno", na podlagi katerega dokumenta bo sprožil izvršbo?

A ti to kar nekaj na pamet, ker si slišal da obstajajo izvršbe?

Ima ponudbo, in če je plačal preko banke, potrdilo o nakazilu.

Nima pa izvedbe.

A ste nekateri res tako butasti, da ne razumete osnov poslovnih transakcij?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

paraboŁa ::

Tale očitno to počne že dolgo. Sem bil na izrisu v Ikei, izrecno so me opozorili nanj.

Tody ::

On je to delal se ko ni bilo ikeje v slo ali zg in je bilo treba kombi vozit iz Avstrije in se nemsko pogovarjati s trgovci.

Tudi danes, ni šans da sestavis kuhinjo brez da imas vse te žage na voljo.

kuall ::

Invictus je izjavil:

Če ne drugega, mu lahko prerežeš vse gume, tam je vedno par kombijev...

še en debilen slo šit nasvet od tega idiota. s tem bi dosegel samo to, da bi dobil obisk policije.
prijava na policijo, čakaš par let, pol dobi majster rubež na domu, ampak za 400€ pozabi, če bi bilo 10 jurjev, dovolj, da si se zlajal na šit forumu.
plačevanje vnaprej je itak debilno, plača se, ko je delo opravljeno.
ali pa ko ti en potomček tita odpelje nekaj kamionov hlodov se tudi lahko treseš ali ti jih bo kdaj plačal, v takih primerih bi tudi moral takoj dat dnar.

Gospod ::

Ta hišnik Janez ima sigurno tudi ime ime priimek naslov bivanja. Ime podjetja lahko kadar koli spremeni ali ustanovi novega in še naprej goljufa naivneže, če pa bi na ulici ljudje začeli s prstom kazat na njega bi naivnežev kmalu zmanjkalo.

c3p0 ::

Tody je izjavil:

On je to delal se ko ni bilo ikeje v slo ali zg in je bilo treba kombi vozit iz Avstrije in se nemsko pogovarjati s trgovci.

Tudi danes, ni šans da sestavis kuhinjo brez da imas vse te žage na voljo.


V Grazu je vsaj en Slovenec za izris kuhinje.

MadMen ::

Par let nazaj mel pozitivne izkušnje z Hišnikom Janezom(no, Janeza na terenu niti ne srečaš, ker je imel saj takrat ekipo cca 12 monterjev).

Tody ::

c3p0 je izjavil:

Tody je izjavil:

On je to delal se ko ni bilo ikeje v slo ali zg in je bilo treba kombi vozit iz Avstrije in se nemsko pogovarjati s trgovci.

Tudi danes, ni šans da sestavis kuhinjo brez da imas vse te žage na voljo.


V Grazu je vsaj en Slovenec za izris kuhinje.

V Sloveniji pa 50 in?

Tidule ::

Invictus je izjavil:

Ales je izjavil:

Invictus je izjavil:

Če imaš vse uradno, naredi izvršbo. Nekaj te bo stalo, on boi pa imel blokirane vse račune in posledično kar nekaj stroškov.

Saj obstaja e-izvršba.

https://evlozisce.sodisce.si/evt/p1000_...

Kaj ima to "uradno", na podlagi katerega dokumenta bo sprožil izvršbo?

A ti to kar nekaj na pamet, ker si slišal da obstajajo izvršbe?

Ima ponudbo, in če je plačal preko banke, potrdilo o nakazilu.

Nima pa izvedbe.

A ste nekateri res tako butasti, da ne razumete osnov poslovnih transakcij?


Amapk res ne zamudiš priložnosti, da bi izpadel bedak, kaj?

Od kdaj je za izvršbo dovolj ponudba in potrdilo banke o plačilu? Nekateri mogoče res ne razumete osnov poslovnih tranzakcij, ampak večina je vsaj tako pametna, da se za razliko od tebe ne smeši v tri dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Invictus ::

Dela ni naredil, ne oglaša se na telefon, ne odgovarja na email, čisto dovolj da sprožiš izvršbo...

Lahko ga celo kazensko ovadiš za goljufijo.

Naj se pol on jebe z uradnimi organi...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Tidule ::

Prosim nehaj se smešit in lagat, ker je to samo še pomilovanja vredno... Namesto tega raje kaj preberi o tem kaj je izvršba in kako poteka. Saj vem, pobožna želja, ker več kot treh besed zapored nisi sposoben razumet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

darkolord ::

Če bi znal brati, bi lahko usput prebral še, kaj je goljufija ...

IL_DIAVOLO ::

wcpapir je izjavil:

Pred par leti je še delal dobro, delal je 4 prijateljem ki smo gradili isti čas, cene pa je imel smešno nizke proti ostalim. Nihče ni imel pripomb - slo je za kuhinje Ikea. Mi smo jo postavili sami, s sestavljanjem so se igrali otroci, zmontirali pa odrasli, šlo je pol dneva.

Sedaj pa se bere, da jih je opetnajstil že kar nekaj ne samo tebe.


Zakaj pa je potem nam izkusen monter delal cel dan?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

wcpapir ::

Ne vem nas je bilo nekaj mogoce je on bil sam.

Ženska je pokazala otrokom kako se sestavljajo metodi, tast je rezal pult in luknje v pult za kuhalno plosco ter umivalnik. Jaz sem zacel s pritrjevanjem zgornje šine za zgornje in spodnje elemente brat pa je sestavljal dve visji omari. Popoldansko malico smo že greli v novi kuhinji. Edina stvar ki je nismo zmontirali v 8m kuhinje je bil pomivalec ker smo ga se cakali, ta pa je vzel najec casa pri montazi ker je bil nahbau in nek cuden sistem pritrjevanja vrat.

Če imas elektriko in vodo perajt ter odtocne cevi za umivalnik pravilne nimas kaj delat prav.

Half-Saint ::

Tidule je izjavil:

Prosim nehaj se smešit in lagat, ker je to samo še pomilovanja vredno... Namesto tega raje kaj preberi o tem kaj je izvršba in kako poteka. Saj vem, pobožna želja, ker več kot treh besed zapored nisi sposoben razumet.


Kaj točno se je Invictus po tvoje zlagal? Sicer ne vem, kako je, če hoče fizična oseba sprožit izvršbo ampak kot firma rabiš pokazat neplačan račun, če pa izdaš še kak opomin prej, je še boljše.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

Ales ::

Half-Saint je izjavil:

Tidule je izjavil:

Prosim nehaj se smešit in lagat, ker je to samo še pomilovanja vredno... Namesto tega raje kaj preberi o tem kaj je izvršba in kako poteka. Saj vem, pobožna želja, ker več kot treh besed zapored nisi sposoben razumet.


Kaj točno se je Invictus po tvoje zlagal? Sicer ne vem, kako je, če hoče fizična oseba sprožit izvršbo ampak kot firma rabiš pokazat neplačan račun, če pa izdaš še kak opomin prej, je še boljše.

Neplačan račun je ena od podlag za izvršbo, ja. Plačan račun pa ni.

Z drugimi besedami, nek hišnik Janez bi lahko sprožil izvršbo, če mu kdo ne bi plačal računa. Obratno pa ne.

Ne moreš plačati račun in potem na podlagi tega terjati denar nazaj preko izvršbe.

Tako da, ne da se je zlagal, nima pojma o čem govori.

c3p0 ::

Tody je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Tody je izjavil:

On je to delal se ko ni bilo ikeje v slo ali zg in je bilo treba kombi vozit iz Avstrije in se nemsko pogovarjati s trgovci.

Tudi danes, ni šans da sestavis kuhinjo brez da imas vse te žage na voljo.


V Grazu je vsaj en Slovenec za izris kuhinje.

V Sloveniji pa 50 in?


Ker bi mogoče koga to odvrnilo od nakupa kuhinje v Grazu. Marsikomu je tudi bližje Graz kot LJ. Morda ne veš, da v AT dobiš druga, boljša vodila kot pri nas, Blum vs. nekaj italijanskega.

Dovolj dejstev?

wcpapir je izjavil:

Ne vem nas je bilo nekaj mogoce je on bil sam.

Ženska je pokazala otrokom kako se sestavljajo metodi, tast je rezal pult in luknje v pult za kuhalno plosco ter umivalnik. Jaz sem zacel s pritrjevanjem zgornje šine za zgornje in spodnje elemente brat pa je sestavljal dve visji omari. Popoldansko malico smo že greli v novi kuhinji. Edina stvar ki je nismo zmontirali v 8m kuhinje je bil pomivalec ker smo ga se cakali, ta pa je vzel najec casa pri montazi ker je bil nahbau in nek cuden sistem pritrjevanja vrat.

Če imas elektriko in vodo perajt ter odtocne cevi za umivalnik pravilne nimas kaj delat prav.


Slovenski izrisovalec v Grazu (wink wink) je svetoval, da se od aparatov pomivalec vzame pri njih, ravno zaradi tega, ostalo ni neke sile. Sam sem še indukcijo vzel v Ikei, ker dobiš dobro za 300 EUR, pečico pa drugje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Tody ::

Kaj ma to zveze, da ti nekdo pripelje kuhinjo? Vnese vse skupaj v stanovanje in zadevo sestavi? Kaj da fak ma veze to z vodili in tvojo indukcijo?

Bellzmet ::

A 400 eur je bila samo storitev dostava/montaža ali tudi izdelki?

Miki N ::

Tegale Hišnika Janeza bi morali na domu obiskati čisto eni posebni serviserji! ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

gastroprinc2 ::

Veliko ljudi ima z njim tezave, zapira racune, menja podjetja, oziroma posluje preko podjetij sorodnikov... pripravlja se kazenska ovadba, prosim kontaktirajte me čimprej na številko; 064 250 159

Likalnik ::

Bellzmet je izjavil:

A 400 eur je bila samo storitev dostava/montaža ali tudi izdelki?


400€ je bil samo nakup v Ikei in, da ti prpelje izbrano blago na dom. (pač ni bilo časa iti v Italijo)

uglavnem smo podali prijavo na policijo....

gastroprinc2 je izjavil:

Veliko ljudi ima z njim tezave, zapira racune, menja podjetja, oziroma posluje preko podjetij sorodnikov... pripravlja se kazenska ovadba, prosim kontaktirajte me čimprej na številko; 064 250 159


te kontaktiram...hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Mato989 ::

En Hišnik vas nateguje... kera legenda...

Jaz si raje vzamem dopust in grem sam po robo in sestavim pa je...

Ko imajo nori denar, pametni služijo!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Likalnik ::

ti imaš itak cajta preveč v življenju

kriptobog ::

Me zanima kako nalozi kuhinjo v tisto podrtijo od Kie :))

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Me zanima kako nalozi kuhinjo v tisto podrtijo od Kie :))


Preprosto si sposodim kombi od svaka
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kuhinje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6816432 (4533) Twixz
»

Ikea Prevoz

Oddelek: Loža
266662 (1941) klekej
»

Mizar + Ikea kuhinja?

Oddelek: Loža
246940 (5863) fosil
»

Kavč trosed

Oddelek: Loža
235558 (4797) mat xxl

Več podobnih tem