» »

CPU cooler na R8500

CPU cooler na R8500

C_maniak ::

torej malo bolj bi blo treba navit mojega malega vrageca:D, a ker ge original hladilnik bolj bogi, sm se odločil, da dam gor neki večjega. razmišljaj sem, da bi zmodificiral (skrajšal po višini, spodaj in zgoraj malo) kr kuler od CPU-ja. odveč mam enga titana pač. zdej pa problem nastane pr pritrjevanju. na grafični ni lukenj! hladilnik je prilepljen gor. zdej pa da bi sam nalepu z mešanco lepila, pa paste termalne, se mi pa tud zdi čudn. kljub modu bi mela rebra še vseeno ~200g (Al s Cu sredico).
je kakšna druga rešitev še za pritrditev?:)

al pa mogoče link do kakega moda ali kakega coolerja primernega za to grafično (zmogljiv in poceni :)

Fury ::

ce nimas lukenj ti prakticno ne preostane drugega kot limat gor... razen mogoce kaksne mocne "klamfe" iz kaksne prožne žice al pa kej... težka bo :)

sicer pa bi 200g ze moglo zdrzat.. epoxy pa zihr ne bo dol padl.. sekundno tuki odpade. pomoje bi tut pol kile lahko navesu pa nebi blo panike :)

al ga pa nalep, pa se z zico zapni pa bo :)

C_maniak ::

jop, neko "vezavo" sm meu tud v mislih. sam nism vedu s čim. torej nalepim + zavežem za vsak slučaj. morm kej pazit, da se česa ne dostika žica. pravodnost pa to. no, ne vem kak je s tem, sam na misel mi je prišlo.
em, kaka bo pa toplotna prevodnost, če bo sam lepilo? ka če bi vsaj malo termalne paste dal vmes?

Fury ::

ma ne bo razlike med epoxyjem pa termalno pasto prevec.. samo zavedaj se da to ne bo slo vec dol brez da strgas stran jedro :D

zica pa se ne sme dotikat nobenih kontaktov.. bos ze nekako izoliral.. samo more bit trda pa prozna.. kot kksna klipsna mora delovat..

njok ::

samo zavedaj se da to ne bo slo vec dol brez da strgas stran jedro


To imej ves čas dobro v mislih. :D

C_maniak ::

hm, en post moj je skrivnostno zgini. ne, ni bil zbrisan. zgleda, da sm send pozabu stisnat.:D

glasil se je nakako takole:

mja, bomo pa lepili. :) pa ziher ne bo nč boljš z malo paste. lahk probam, pa če pade dol, pač pade dol. bom pa 2. dal samo epoxy.

hm, s kako zajlo bi to prvezu gor? kaka ideja?in s čim izolirat. da se ne bo še vžgalo kej tm.
pa...ravno danes sm se spounu, da bo malo težko do prevezat. nenazadnje je slot v napoto...

bom prej vse peštudiru, premeru, pol pa šele lepu. če ne bo pa za okras v vitrini. :) ker je res legenda.;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkusnje z zalmanovim termalnim lepilom

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101322 (1114) ali3n
»

S čim prilepit rebra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505531 (4658) sharp
»

Radeon 95(7)00 Hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171343 (1032) Fury
»

Lepljenje hladilnika na procesor grafične kartice - s čim?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121937 (1696) SaS
»

Duron Temperatura

Oddelek: Pomoč in nasveti
6882 (765) Vomitorium

Več podobnih tem