» »

Zasedeno obračališče v slepi ulici

Zasedeno obračališče v slepi ulici

1
2
»

2dark ::

Glugy je izjavil:

2dark je izjavil:

POmaga sicer, da jim gume spustite..

Ne trolat ker boš imaš vedno idiote ki bodo to prebral pa verjel da je to legitimna rešitev. Nismo več v kameni dobi da bi reševal probleme na tako necivilizirane načine.


To je popolnoma legitimna rešitev. Vsak normalen ne gre parkirat kar v eno neznano ulico.

Za rope se še vedno uporablja strelno orožje. Čudno, da se ne uporabljajo zgolj lepe besede.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

twom ::

2dark je izjavil:

...
A nisi ti morda temo falil Samoobramba v sosednji rubriki?

2dark ::

twom je izjavil:

2dark je izjavil:

...
A nisi ti morda temo falil Samoobramba v sosednji rubriki?


Ne. Tam so teoretiki, ki se bodo v najmanjši nevarnosti skrili pod mamino kiklo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

eventyrer ::

PacificBlue je izjavil:

Saj mene ne moti, tud pri men doma obracajo na mojem dovozu, pa celo avte puscajo, ko gredo gobarit.


kaj tebe moti in kaj ne je povsem nepomembno. Na tujih dovozih se nima kaj obračat.

Če ne ti na tvoje tlakovce pridem obrnit šleper...itak te ne moti.

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

Veš kaj so meni rekli? Če te moti, postavi ograjo. Pa sem jo.

Brez tega ne moreš pričakovati, da ne bo nihče zapeljal na dovoz. Vsaj poštar da. Poleg tega kakšen prekršek dejansko dela s tem?

floyd1 ::

Če te moti, postavi ograjo.

Kaj pa če nekoga to moti, ograje pa noče imet? Ves ta napredek, razvoj civilizacije, pa še vedno moramo postavljati "utrdbe"?:'(

PacificBlue ::

eventyrer je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Saj mene ne moti, tud pri men doma obracajo na mojem dovozu, pa celo avte puscajo, ko gredo gobarit.


kaj tebe moti in kaj ne je povsem nepomembno. Na tujih dovozih se nima kaj obračat.

Če ne ti na tvoje tlakovce pridem obrnit šleper...itak te ne moti.


Ljudje so preveč nestrpni, to je itak prva težava.
Pri meni so že parkirali razbite traktorje, pa me ni motilo.
Motilo me pa je, ko mi je nekdo s tovornjakom pripelal kvadre pa zraven potrgal streho.
Sicer pa od postarjev do dostavnih sluzb, tem se gleda skozi prste. Ali pa bohnedaj da pride kdo na obisk.
I&#8217;m out.
:3

floyd1 ::

Po svoje se strinjam in gotovo imaš svoj prav. Ampak - ko se tebi dela škoda, zaradi vedno zasedenega obračališča - zakaj bi toleriral, da si ga nekdo prilašča kot privatno parkirišče-skladišče? OP ima čisto prav, da izpostavlja ta problem.

111111111111 ::

twom je izjavil:

Parkiraš lahko tam kjer ni prepovedano. Talne označbe za parkiranje so iz druge zgodbe.


JAz živim na koncu ulice in urejeno makedamsko parkirišče. Torej lahko na moji parceli parkira kdor želi?

floyd1 je izjavil:


Bom povedal za primer, ki ga poznam. Pri mojih starših smo (še v YU) morali dati? en vogal parcele, ker na koncu slepe ulice seveda mora biti obračališče. Ni z ničemer označeno, je pa ta ozka cesta tam precej razširjena. Zadnja hiša (no - družina) v ulici pa je morala zato dati? kar konkreten kos svoje zemlje - ca.100m2. (ne vem, ali so konec 70-ih to odkupili za drobiž ali enostavno vzeli). Zdaj nekdo tam skladišči opeko, drugi parkirajo. Ko pride smetarski tovornjak, se znajde po svoje in zapelje s ceste na travnik ali na naš dovoz (brez vrat in dovolj širok). Sicer nihče ne joka (razen jaz zdaj tu :|), ni pa prav. Kljub veliko debate okrog tega, pat situacija nekako ostaja že vsa ta leta.

Meni se to sedaj dogaja in bom verjetno postavil ograjo ali pa malo okrcal sosede. Nisem se še odločil.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

floyd1 je izjavil:

Če te moti, postavi ograjo.

Kaj pa če nekoga to moti, ograje pa noče imet? Ves ta napredek, razvoj civilizacije, pa še vedno moramo postavljati "utrdbe"?:'(


V današnjem svetu ne gre. Sprobano v praksi. Žal. Ograja je nepotreben strošek.

Tudi pse bi morali v naselju imeti na povodcih, pa se najdejo pacienti, ki tebi težijo, ker jim je pes ušel na tvojo parcelo, ker si imel vrata odprta :D

2dark ::

111111111111 je izjavil:




JAz živim na koncu ulice in urejeno makedamsko parkirišče. Torej lahko na moji parceli parkira kdor želi?




Da. pa še pijačo in piškote jim moraš ponudit in pazit njihova vozila, ko so odsotni.

PacificBlue je izjavil:


Sicer pa od postarjev do dostavnih sluzb, tem se gleda skozi prste.


A, oni mogoče tam parkirajo avte za cel dan ali kako.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

3p ::

Kot je lepo razloženo v zakonu, mora biti poleg na vozišču parkiranega avtomobila vsaj 3m prostora do polne črte ali nasprotnega roba vozišča. Razne slepe ulice običajno niso široke 5m in je torej parkiranje v njih s tem prepovedano.

+Del teh cest je označen z znakom za prepovedan promet (razen za intervencijo in dostavo). Parkirajoči se bodo najbrž izgovarjali, da so z vozom dostavili svojo rit, ampak ne vem, če tole gre skozi po zakonu.

floyd1 ::

delavec44 je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Če te moti, postavi ograjo.

Kaj pa če nekoga to moti, ograje pa noče imet? Ves ta napredek, razvoj civilizacije, pa še vedno moramo postavljati "utrdbe"?:'(


V današnjem svetu ne gre. Sprobano v praksi. Žal. Ograja je nepotreben strošek.

Tudi pse bi morali v naselju imeti na povodcih, pa se najdejo pacienti, ki tebi težijo, ker jim je pes ušel na tvojo parcelo, ker si imel vrata odprta :D

Se popolnoma strinjam, je pa to res žalostno.

Landscapes1 ::

1.) Na kratko, ampak zelo vljudno, opišeš problem na listek, pa daš na vetrobansko za brisalec.

2.) Če to ne deluje, daš en zelo nesramen listek za brisalec, pa napišeš, da boš naslednjič ukrepal

3.) Če to ne deluje, spustiš dve gumi.

Verjemi, da deluje. Če ne pri točki ena, pa pri točki dve. Točka 3 je ekstrem, za ekstremne ljudi, s kateremi se ne da komunicirat.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakon o cestno prometnih predpisih na zasebnem zemljišču (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
939026 (3574) bemfa
»

Prekršek - obtožen, ne samo obdolžen - lastnik. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11727497 (23327) solatko
»

Vozila redarstva na avtobusnih postajah

Oddelek: Na cesti
225625 (5069) Engineer_

Več podobnih tem