» »

Kateri skiro za 2x 700 metrov dnevno?

Kateri skiro za 2x 700 metrov dnevno?

tony1 ::

Kateri NEelektrični skiro kupiti za dnevno pot do železniške postaje?

Ker ga bom tam pustil zaklenjenega v stojalo, je v bistvu pomembno tudi, da je poceni in neizstopajoč, občasno bo tudi na dežju, če ne bo placa pod streho...

Kar imam v spominu je, da so boljša večja kolesa kot manjša. Je za tako razdaljo vsak dober?

Kupil bi ga v Slovenski štacuni. Lahko kdo predlaga kakšnega?

DamijanD ::

A se za tako razdaljo sploh splača skiro? Res, da boš hodil kakšno minuto več a lahko vsaj držiš dežnik, ne bo zaklepanja in skrbi...

OutOfTheBox ::

700m je 6-7 minut hoje, s skirojem bi pridobil polovico na račun manj gibanja. Z mojega vidika vsekakor ni vredno.

Sicer pa tale. Velika kolesa in dobri ležaji.

Zgodovina sprememb…

tony1 ::

Se splača, ker se manj namatraš in je razlika v času poti... Če se bo dobro obnesel, ga bom nosil še s sabo na vlak, kjer me nato od končne postaje do šihta spet čaka podobna razdalja...

Super, hvala za link, za to ceno je super, pa še zložljiv je :-)

Invictus ::

Mogoče ne bi bilo slabo investirati v zložljiv električni skiro...

OutOfTheBox je izjavil:

700m je 6-7 minut hoje, s skirojem bi pridobil polovico na račun manj gibanja. Z mojega vidika vsekakor ni vredno.

Sicer pa tale. Velika kolesa in dobri ležaji.

6-7km/h je hitrost teka, ne hoje ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

kixs ::

1km prehodis v 11min z normalno hitro hojo.

tony1 ::

Hja, zjutraj se ti mudi, ker moraš ujeti vlak, popoldne si pa že malo scuzan in bi rad že enkrat prišel do kavča s čim manj je6e...

GupeM ::

5-7 km/h je hitrost hoje, hitrost počasnega teka je pa nekje 10 km/h (pace 6 minut za kilometer, kar je precej počasi).

@OP: Hofer ima neke skiroje za mislim da cca 35 €. Aluminijasti, nosilnost do 100 kg. Za 2x700 metrov na dan je pomoje več kot odličen.

tony1 ::

Hvala, preverim.

Karen ::

Za to razdaljo katerikoli najcenejši, ki ga dobiš (če hočeš električnega), pa čim lažji, če ga je treba kam nest ali v avto pospravljat.

Gagatronix ::

Za 2x700m skiro kupovat ... kam smo prisli. Najboljse da gres z avtom!

Jao folk.

tony1 ::

In sedaj bo vsaj 5 replik zagrizenih malikovalcev javnega prevoza in se bodo pobili z lokalnim AMZS društvom?

Čakam samo še, da juretov account vstane iz groba in tle napiše: "kaj ti bo pa skiro, če lahko vzameš bicikl!"

In še to: vsaj 99,5% foruma dnevno ne prehodi niti 700 metrov. Jao, folk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

Gagatronix ::

700m imam jaz tu do poste pa priljubljenega vecernega lokala. to je 15 minut lagodne hoje.

vuki ::

tony1, enga 200mm kolesa minimum, zložljivega kot si videl...jaz imam že 4let + tega iz Hofera in ga uporabljam tudi v te namene...super, da je zložljiv, lahko s sabo vzameš na izi, ti ne bo v napoto, ker je lahek :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817693 (5345) c3p0
»

Skiro za odrasle - izkušnje?

Oddelek: Na cesti
115101 (2641) BCSman
»

Skiro v mestu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9115048 (10558) bandidosss

Več podobnih tem