» »

Kaj z ljudmi, ki ne hodijo v hribe?

Kaj z ljudmi, ki ne hodijo v hribe?

«
1
2

T440 ::

Resna debata. Kaj narediti s posamezniki, ki se jim še enkrat tedensko na Šmarno ne da? Je to sploh življenje? Sam z električno skirco po zatohli Ljubljani se furat… ;((
Saj obstajajo tudi drugi športi, sam če so indoor nisi nič naredil. Treba je konkretno preluftat glavo, da se lahko sledi težkim debatam tukaj.

AtaŠtumf ::

Pametni clovek se drzi reka:

Gora ni nora, nor je tisti, ki gre gor!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

bciciban ::

Pač jim ni, pa kaj.

Meni pa ni za morje.

janezvalva_5 ::

T440 je izjavil:

Kaj narediti s posamezniki, ki se jim še enkrat tedensko na Šmarno ne da?

pred zid pa strelat!

IL_DIAVOLO ::

Zivi in pusti živeti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

T440 ::

janezvalva_5 je izjavil:

T440 je izjavil:

Kaj narediti s posamezniki, ki se jim še enkrat tedensko na Šmarno ne da?

pred zid pa strelat!

malo preveč drastično, pa težave z zakonodajo bi imel

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zivi in pusti živeti.

Ja, saj to.
Saj ne moreš reči da živiš, če nikol’ ne greš v hribe, no!

AtaŠtumf je izjavil:

Pametni clovek se drzi reka:

Gora ni nora, nor je tisti, ki gre gor!

Saj ne govorim o Matterhornu, le o Šmarki ali pa kakem Krimu, Pohorju, ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T440 ()

Zimonem ::

Šmarna se pa res ne klasificira kot hrib. Vse kar je pod 3000 n.m. je brezveze.

T440 ::

Zimonem je izjavil:

Šmarna se pa res ne klasificira kot hrib. Vse kar je pod 3000 n.m. je brezveze.

Za dnevno rekreacijo je povsem v redu, pa še fajn miške so gor (tko ‘pahorjeve’ za pogledat kot tud ocvrte za pojest)

Zimonem ::

Miško če te kurac vleče gor popivat pa gledat ljubljanske afne.... Go for it.

delavec44 ::

Sem dosti v hribe hodil pa sem si žal zjebal koleno in ne grem več. Raje kolesarim in plavam ter hodim po ravnem. OP se sprašuje kaj s takimi kot sem jaz? Ali obstajajo samo hribi in kavč, vmes pa nič?

Jaz bi se raje vprašal kaj je z ljudmi, ki ne znajo 15 min peš in morajo na vsako relacijo z avtom.

T440 ::

Kolesarjenje je tud definitivno OK, vse aktivnosti na prostem so.

Badwolff ::

IMO se sam izogibajo takim težakom.

Tody ::

Država jim more sponzorirat čim več obiskov v Macdonalds in Union da kih čim prej pobere

kriptobog ::

T440 je izjavil:

Resna debata. Kaj narediti s posamezniki, ki se jim še enkrat tedensko na Šmarno ne da? Je to sploh življenje? Sam z električno skirco po zatohli Ljubljani se furat… ;((
Saj obstajajo tudi drugi športi, sam če so indoor nisi nič naredil. Treba je konkretno preluftat glavo, da se lahko sledi težkim debatam tukaj.


Kaj narediti s posamezniki ki so vecino zivljenja v sluzbi in zivijo za 2 tedna Hrvaske in teden smucanja? JE to sploh zivljenje?

Tody ::

Večina ne pride do smučanja

enemon ::

kriptobog je izjavil:

T440 je izjavil:

Resna debata. Kaj narediti s posamezniki, ki se jim še enkrat tedensko na Šmarno ne da? Je to sploh življenje? Sam z električno skirco po zatohli Ljubljani se furat… ;((
Saj obstajajo tudi drugi športi, sam če so indoor nisi nič naredil. Treba je konkretno preluftat glavo, da se lahko sledi težkim debatam tukaj.


Kaj narediti s posamezniki ki so vecino zivljenja v sluzbi in zivijo za 2 tedna Hrvaske in teden smucanja? JE to sploh zivljenje?


Alternativa? Obogateti s kriptom?

LeQuack ::

T440 je izjavil:

Resna debata. Kaj narediti s posamezniki, ki se jim še enkrat tedensko na Šmarno ne da? Je to sploh življenje? Sam z električno skirco po zatohli Ljubljani se furat… ;((
Saj obstajajo tudi drugi športi, sam če so indoor nisi nič naredil. Treba je konkretno preluftat glavo, da se lahko sledi težkim debatam tukaj.


Maš še hujši folk, ki niti skirce ne uporabljajo, ampak kar avto. Z avtom gredo do trgovine, službe, parka, peljat psa ven, itd.
Quack !

kriptobog ::

enemon je izjavil:

kriptobog je izjavil:

T440 je izjavil:

Resna debata. Kaj narediti s posamezniki, ki se jim še enkrat tedensko na Šmarno ne da? Je to sploh življenje? Sam z električno skirco po zatohli Ljubljani se furat… ;((
Saj obstajajo tudi drugi športi, sam če so indoor nisi nič naredil. Treba je konkretno preluftat glavo, da se lahko sledi težkim debatam tukaj.


Kaj narediti s posamezniki ki so vecino zivljenja v sluzbi in zivijo za 2 tedna Hrvaske in teden smucanja? JE to sploh zivljenje?


Alternativa? Obogateti s kriptom?


Nisem obogatel s kriptom...

celje ::

uf, sama tema je wtf... dosti imam vegijev, xzblj+ variant posameznikov.... zdaj pa se to?

to ni ok, ono ni ok, biti normalen, ziveti in se brigati zase ni vec ok...

:O

redtech ::

Pse še z avtom vlečejo nakoli.

Zakaj bi si kolena uničil s hojo v hrib?
Tudi kolo in tek po ravnem mislim, da enako "škoduje" kolenom.

Jaz imam rad kratke in strme vzpone za "šprint", da malo srce dela :)

Da pa folk ne hodi v hribe je pa odvisno tudi od okolja kjer živi.

Da ne bom koga užalil. Si že srečal Fužinca nad 2000m? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

Furbo ::

Hvala bogu, da večina ne hodi, bi še v hribih imeli dvopasovnice in delali reševalni pas vsakih 15 minut.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

PacificBlue ::

Živim v hribih:)

Ljudje so preveč zjamrani.

asdf_jklc ::

In pri kojem kurcu moraš it ravno v hrib? Lahko greš tudi po ravnem... važno je da se giblješ, marsikdo niti tega ne počne. 100 ljudi, 100 čudi...

111111111111 ::

T440 je izjavil:

Ja, saj to.
Saj ne moreš reči da živiš, če nikol’ ne greš v hribe, no!

Butec.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Lamoo ::

T440 je izjavil:

Resna debata. Kaj narediti s posamezniki, ki se jim še enkrat tedensko na Šmarno ne da? Je to sploh življenje? Sam z električno skirco po zatohli Ljubljani se furat… ;((
Saj obstajajo tudi drugi športi, sam če so indoor nisi nič naredil. Treba je konkretno preluftat glavo, da se lahko sledi težkim debatam tukaj.


Srečen bodi. Jaz sem nehal v hribe hoditi, ko je postala zadeva moderna in ko je začel vsak moderni šalabajzer rinit v hribe in delati gužvo. Zato, da je lahko selfija objavil na socialnem omrežju. V najmodernejši opremi in bolj božji od boga (podobno kot svežepečeni Rogliči po Ljubljani) Bi gužvo še prenesel, pa se mi je obrnilo gledati fake najbolj srečne nasmehe, poziranje v ravnih pozah, skratka vso ogabno umetno zlaganost današnje družbe.

Mimogrede, pa ravno Šmarno goro si omenil, mene bolj zanima kaj narediti z ljudmi, ki so tako nori, da v koloni hodijo na hrib. Lobotomija?

Na podoben način mi bojo zagabili ves užitek do MTB. Vsak fucking hrib je poln nekih šalabajzerjev na baterijski pogon, za bruhat, ves človeški gnijoči smrad, ki si se ga prej elegantno izognil, ker preprosto niso bili sposobni zlesti na hrib, ki za "hribolazce" zaradi razdalje ni bil tako zanimiv, se je zdaj spravil na motorni pogon (baterijski, ker to je nekaj čisto drugega) in se širi še po hribih, z namenom delati najbolj srečne nasmehe (ki tokrat ne izhajajo iz dopamina). Samo čakam, da kakšen pijan lovec koga ustreli.

Mogoče bo treba v jamarstvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lamoo ()

Horas ::

kaj je z ljudmi ki nočejo gvihtat in izvajat kardio za boljše zdravje?

so sprijaznjeni s tem da so debeli in kako se vidijo v ogledalu pa naprej žlampajo pir in žrejo vse kar dobijo v roke.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Furbo ::

Lamoo je izjavil:

Mogoče bo treba v jamarstvo.

Če greš okoli polnoči oziroma že ob prvi temi v hribe, je kar mir. Ni svetlobe za selfije.
Pa mestne srajce se bojijo teme. :))
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Gagatronix ::

Zakaj bi vsak teden rinil na jebeno Smarno goro ? Kaj je z ljudmi, ki so tako blentavi, da to pocno vsak teden ?

Pithlit ::

Kaj je narobe z ljudmi ki misli ja da je samo njihova resnica tista prava resnica?
Life is as complicated as we make it...

Glugy ::

No če imaš vsak dan trdo fizično delo po 8 ur je vikend komaj dovolj časa da približno k seb pridš. Če boš takrt še nevem kaj zganjal boš težko naslednji cel teden delal. Dobro imaš genetsko nadarjene ki jim to ne dela problemov sam v tem primeru se doskrat zgodi da ko nehajo delat / se upokojijo se jim kr narenkrat vse poslabša. Ampak bistveno pa je da nismo vsi v istih poklicih in tud izven tega rabmo različno časa za počitek / regeneracijo. Nekaterim je glavni odklop iti v hribe, drugim brati knjige, tretjim gledat filme. Vsem pa je vse po malo. Samo če te bl zbrihta it ven tečt / kolesart v krajšem času zakaj bi šel v časovno manj učinkovito zbistritev s tem da greš v gore hodt?

Vse manj imamo časa , tud promet pa parkirišča ti več časa in denarja pobereta kot sta ti včasih. Treba je bit učinkovit pri tej malenkosti od časa ki ga imamo. Vsak ve kaj pri njemu najbolj deluje da je do ponedeljka vsaj približn pr seb. Pa če je to spanje al pa igranje igrc je čist vseen. Fajn pa je ja da ni vedno eno in isto sam ni pa nujno. Imaš blage avtiste ki jim predvidljiv dan lajša simptome. Mislim da je veliko blagih oblik atipičnih duševnih oseb ki so preblagi da bi jih kdorkoli obravnaval. Včasih je blo bolj nespremenljivo biti "nenormalen" zato so se vsi trudili izpast kar se da "normalni". Dons je več svobode ker je vsak lahko to kar želi. Pa če hodi v gore al pa če cele dneve knjige bere.

Gagatronix ::

Pithlit je izjavil:

Kaj je narobe z ljudmi ki misli ja da je samo njihova resnica tista prava resnica?


Last I checked smo takim ljudem rekli "Clani SdS"

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

Lamoo ::

Horas je izjavil:

kaj je z ljudmi ki nočejo gvihtat in izvajat kardio za boljše zdravje?


Niso vase zagledani narcisi, ne uporabljajo socialnih omrežij, nimajo potrebe po poziranju pred drugimi. Ne menijo se za zadnje modne smernice, ki jih narekuje marketing, da proda več izdelkov.

Skratka so mentalno uravnoteženi, kar za večino marketinganizirane populacije ne velja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lamoo ()

AtaŠtumf ::

Šmarna ipd. hribcki so vec ali manj samo za frajiranje pred bejbami in za stalkanje babjih riti.

Zalostno je pa, da se nek smrkavec tukaj ukvarja s tem, zakaj ostali nocejo biti fukfehtarji oz. stalkerji.

Verjetno tak clovek vsakic, ko gre na Smarno posta na instagramu ali tiktoku, zraven pa si se v Stravi meri korakce in gleda koliko kalorij je porabu.


Pravi moski hodi s pravilno opremo na prave gore!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

111111111111 ::

Gagatronix je izjavil:

Last I checked smo takim ljudem rekli "Clani SdS"

Oziroma Člani Svobode.

AtaŠtumf je izjavil:

Pravi moski hodi s pravilno opremo na prave gore!

Jap, ostali smo pa pusiji.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

zobnik ::

Men ni do morja, pred leti vozil očeta v Valdotro na preglede in tist čas izkoristil za kak sprehod ob obali, čist dolgčas in še strah me je blo vode.

BorutO ::

T440 je izjavil:

Resna debata. Kaj narediti s posamezniki, ki se jim še enkrat tedensko na Šmarno ne da? Je to sploh življenje? Sam z električno skirco po zatohli Ljubljani se furat… ;((
Saj obstajajo tudi drugi športi, sam če so indoor nisi nič naredil. Treba je konkretno preluftat glavo, da se lahko sledi težkim debatam tukaj.

Ja kaj le ... Vsak ima svoje veselje. Eni radi hodijo na sprehode v hribe, drugi ob jezerih in rekah, tretji bi radi doma bili po cele dneve, ker se bojijo sončne svetlobe, četrti bi bili vse povsod radi, samo doma ne, peti bi radi hodili po hribih, šesti so raje po cele dneve v gostilni, sedmi radi tečejo ali kolesarijo ali športajo kar koli pač, osmim je vseeno kaj se dogaja okoli njih, deveti pa tako dalje ...

Zdaj pa povej kaj od naštetega ti ne počneš oz nimaš rad, pa isto vprašanje postavi sebi. In tako si boš sam odgovoril na zastalvjeno vprašanje.

nejc_nejc ::

Resna debata, kaj narediti s posamezniki, ki sprašujejo, Kaj narediti s posamezniki, ki se jim še enkrat tedensko na Šmarno ne da?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejc_nejc ()

Gagatronix ::

Se enkrat, od kje ideja da "O MOJ BOG ENKRAT TEDENSKO JE TREBA NA SMARKO" ?

pegasus ::

Gagatronix je izjavil:

d kje ideja
Ti ni jasno? Gre za primitivne vzgibe plemenskih nagonov. Pleme se oblikuje okoli skupnih vrednot, vsi ki niso v "mojem" plemenu so mi grožnja. Vrednote so lahko karkoli ... "mi iz naše vasi", "hribovci", "mi vs oni iz sosednje države", ...

To človeško lastnost zadnje desetletje in pol s pridom izkoriščajo ruski troli in v družbo vnašajo razdor po stari modrosti "deli in vladaj" ... Tako da je treba vsako tako aktivnost danes v kali zatret. Ker na koncu smo vsi zgolj prebivalci tega planeta ...

Gagatronix ::

Lej, jaz sem clovesko bitje, pa nimam nobene tendence da bi rinil nekam kamor ne spadam enkrat tedensko.

PovemVfaco ::

Če po Janši sklepam, je ta hoja v hribe bolj za en drek. Krive noge, široki boki, kot da je 3x rodil, pukl, tenke rokice, ozka ramena. Razen če ga samo s helikopterji gor vozijo na fotošutinge, potem razumem, da ne more bit pozitivnih efektov.

IL_DIAVOLO ::

Brez fitnesa ne more imeti mocnih nog in sirokega prsnega obroca.

Hoja v hribe pa je itak za penzioniste.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PacificBlue ::

Hoja je najbolj naravna stvar, prva stvar katero osvojite v svojem življenju.

Veseli ljudje hodijo v hribe, depresivni pa ostanejo doma.

PovemVfaco ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Brez fitnesa ne more imeti mocnih nog in sirokega prsnega obroca.

Hoja v hribe pa je itak za penzioniste.


To bi mu pomagalo. Lahko bi tud drva cepil, ročno žagal, če bi to redno delal, ne bi več zgledal kot 12-letni gejmer s pirbauhom. Ali pa bi počil urško na čoln in jo naokol veslal, namest da cel zvit na nekih jahtah po daljincu klika. Mu vsaj golf gre kolikor toliko ali se grims skriva z žogico v grmovju, da malo pomaga pr rezultatu, ko noben ne gleda?

PacificBlue je izjavil:

Hoja je najbolj naravna stvar, prva stvar katero osvojite v svojem življenju.

Veseli ljudje hodijo v hribe, depresivni pa ostanejo doma.


Ja, sam ne morš samo tega delat, rok tud nimaš za okras. Če samo eno stvar delaš, pač postaneš en upognjen freak.

Zgodovina sprememb…

Darko! ::

Nad taužent metrov je človek bližje Bogu in tam ni greha. Zrak je svež in bistri možgane. Tako, da se brez slabe vesti lahko med sabo žgemo levi in desni.
Nad jurja so vse zastave mavričnih barv!





V lublanskih fitnesih pa je vonj po pridušenih prdcih proteinskih praškov in poceni deodorantih. Pomanjkanje svežega zraka in vdihavanje ritnih izpuhov vpliva na razsodnost ter dela ljudi napadalne.

Zgornja korelacija je lahko dokazljiva z analizo prispevkov posameznih modelov na ST, ki se jim ne da hodit v hribe.

:))

ales85 ::

PacificBlue je izjavil:

Hoja je najbolj naravna stvar, prva stvar katero osvojite v svojem življenju.

Veseli ljudje hodijo v hribe, depresivni pa ostanejo doma.

Eni ste pa res obremenjeni s tem, kaj pase drugim :))

Skoda, ker k stajata samo ti dve moznosti... po vase.

PovemVfaco ::

Darko! je izjavil:


V lublanskih fitnesih pa je vonj po pridušenih prdcih proteinskih praškov in poceni deodorantih. Pomanjkanje svežega zraka in vdihavanje ritnih izpuhov vpliva na razsodnost ter dela ljudi napadalne.


Si že pogruntal, da z nadmorsko višino kisik pada? Težko rečem, če v fitnesih pade enako, definitivno pa se osebkom na zgornjih fotkah pomanjkanje kisika pozna.

Nikonja ::

Fak debilne teme, dejmo pobit vse kretene ki se ne delajo gamsa, al pa vse tiste tour-de-france debličke po cesti lepo povozit, še najbolj tiste ki hodijo po ravnem....

Očitno ni drugega načina iskanja pozornosti ker so vsi frendi na dopustu in nobedn ne lajka slike zajtrka... groza....

Tech909 ::

T440 je izjavil:

Resna debata. Kaj narediti s posamezniki, ki se jim še enkrat tedensko na Šmarno ne da? Je to sploh življenje? Sam z električno skirco po zatohli Ljubljani se furat… ;((
Saj obstajajo tudi drugi športi, sam če so indoor nisi nič naredil. Treba je konkretno preluftat glavo, da se lahko sledi težkim debatam tukaj.

jaz rolam, hodim, tečem... A to ne velja ?

Miki N ::

Tech909 je izjavil:

T440 je izjavil:

Resna debata. Kaj narediti s posamezniki, ki se jim še enkrat tedensko na Šmarno ne da? Je to sploh življenje? Sam z električno skirco po zatohli Ljubljani se furat… ;((
Saj obstajajo tudi drugi športi, sam če so indoor nisi nič naredil. Treba je konkretno preluftat glavo, da se lahko sledi težkim debatam tukaj.

jaz rolam, hodim, tečem... A to ne velja ?


Pa saj ti je OP jasno specificiral, da moraš HODITI v hribe, gorsko rolanje in tek ne štejeta!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdaj in kako na Triglav? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14838139 (9391) PunkDude
»

Najlepše slovenske gore (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6717289 (9774) Kvatebrigic
»

S trolo v hribe

Oddelek: Loža
406494 (4707) TheBlueOne

Proteini (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20735675 (33285) Gandalfar
»

Gorništvo

Oddelek: Loža
234854 (4310) MadMicka

Več podobnih tem