» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
50 / 59
»»

kow ::

Ne vem, meni se zdi Dallas pod kosem mocnejsi. V vsakem primeru komaj cakam in upam na izenaceno serijo in vsaj 6 tekem.

judoka ::

Se strinjam, pod kosem (in v kreaciji)so mocnejsi, a Boston ima prednost v globini na obeh straneh terena. Imajo najvec primernih branilcev, ki se lahko
izmenjujejo na Doncicu in Irwingu in 5-out (all time great) napad. Pestro bo.

Utk ::

Jaz sem še pred prihodom Irvinga napovedal, da se bo sigurno našel en zvezdnik, ki si bo želel igrat z Dončičem. Irving je bil verjetno najslabši kandidat za to, pa stvar vseeno deluje. Tudi če bi katerkoli drug zvezdnik prišel bi bilo zelo verjetno podobno. Mislim od teh, ki so res top-shit stari čez 30, in ki so že nekaj naredili in osvojili, ne neki wannabe mulci.
Če slučajno ne bi uspelo z Irvingom, bi pa s kom drugim.

Samael ::

Ja, definitivno, @kow in @judoka - jaz sem tudi o tem razmišljal. Zdi se mi ravno obratno, kot ko smo debatirali glede Minnesote, ko smo rekli, da ima Dallas backcourt prednost, medtem ko zna biti pod košem težje (pa na koncu niti ni bilo - Lively in Gafford sta fantastična!), se mi tu zdi, da ne več najmlajši Horford ne more biti kos "našima" okretnejšima centroma.

Vprašanje je tudi če se bo vrnil KP in kaj to pomeni za Boston. Iz preteklosti vemo, da kolikor ima lahko precej dober večer, tile njegovi povratki pogosto tudi dodobra premešajo kemijo ekipe. Naša centra bi vsekakor pod košem morala dobiti.
Samael != Samuel

IL_DIAVOLO ::

judoka je izjavil:

Tole mi je iz nekega razloga totalno smesno:



Aroganca in ego na obrazu Doncica je priceless. V dallasu je nekdo naredil red. Koncno!

Sampionske predstave pac ne zrastejo na pivicki in kartanju dolgo v noc. Zato obozujem ameriski sport, ki je business first.

Lively pa hitro postaja gonilna sila in talisman Dallasa.

Poklon Dallasu, ki jim ta naslov preprosto ne more spolzeti iz rok. Boston je imel prelahko delo so far.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

judoka ::

O lejga klovna 2, z nasveti za sampionske predstave:))

@Utk

Irving je bil verjetno najslabši kandidat za to, pa stvar vseeno deluje


Ce ciljas na zadeve izven terena, sure. Na terenu je pa Kyrie sigurno ena boljsih variant. Ta njegova fokusirana, leader razlicica pa sploh.
Vprasljiva je bila obramba, ampak ocitno v kombinaciji z drugimi to spila bp.

Utk ::

Ja, to je zdaj lahko rečt, da je dober na terenu. Takrat so pa govorili, da se bosta stepla za žogo.

IL_DIAVOLO ::

Nauci se brati mimiko obraza, ker oba Doncica sta bila globoko osramocena. Doncic kot lider ekipe, stari pa ker mu kot sportni direktor repke(pijancek kot Erjavec) ne zna postaviti kulture obnasanja.

Smesno? Zakaj ze? A ne preneses dejstva, da je Doncic samo koscek v mozaiku in da profi fransiza ne bo tolerirala pijandur in njihovih navad, ki rusi fokus celotne ekipe?

Se vidi, da ni vec Cuban edini lastnik kluba.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

karafeka ::

Smešno je, da se ob takih milijonov, še vedno obnaša kot balkanc. Na tekmi in tudi po njej.

judoka ::

Evo, evo Janezki so se usuli z nasveti, predlogi in komentarji in hkrati komentirajo aroganco drugih:))

Ce vam je 1 pivo problem mojstri, sploh ne vem kaj naj vam recem. Hinavscina 1 klase.

@utk Govorili so marsikaj, ampak gre za enega najbolj talentiranih igralcev ever, ki NE rabi zogo v roki da je ucinkovit in zato
je dobra kombinacija z Doncicem. Sem bil pa tudi sam skeptik za obrambo.

Samael ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

judoka je izjavil:

Tole mi je iz nekega razloga totalno smesno:



Aroganca in ego na obrazu Doncica je priceless. V dallasu je nekdo naredil red. Koncno!


Si hecen. Pa samo rahlo zmedeno pogleda in potem skomigne v stilu "whatever". Ful drama, aroganca in ego, ejga zdaj si pa še psiholog po ta novem? :)
Dan, ko ga za spremembno ne boš povsem mimo pihnil bo nekaj posebnega. Navijam zate!
Samael != Samuel

Ganon ::

Bolj očitno trola, bolj grabite. Jaz vas ne razumem. So vam vsi detektorji pocrkali?

Samael ::

Ne, samo saj ni big deal. Pač, smo komunikativni, razumevajoči, prijateljsko nastrojeni ljudje, ki jim ni težko pomagati - vreme pa tudi ni kaj prida :P

Saj itak spremljamo, vemo kdo je tu, ker ima res rad košarko, navija ... pa kdo prileze izpod kamna z najbolj čudaškimi napovedmi in bo v prvem nesrečnem momentu, ko bo Dallas zaigral zlezel nazaj pod kamen, mi bomo pa še vedno debatirali.
Samael != Samuel

kuglvinkl ::

A je kakšen torent kje?

edit, mislim, da imam.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

karafeka je izjavil:

Smešno je, da se ob takih milijonov, še vedno obnaša kot balkanc. Na tekmi in tudi po njej.

Saj to se ve, je stara ljudska modrost, da gre lahko balkanec iz balkana, ampak ne more pa balkan iti iz balkanca.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

kixs ::

kuglvinkl je izjavil:

A je kakšen torent kje?

edit, mislim, da imam.



Poisci Fishker NBA

kuglvinkl ::

kixs je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

A je kakšen torent kje?

edit, mislim, da imam.



Poisci Fishker NBA


tnx
Your focus determines your reallity

karafeka ::

Okapi je izjavil:

karafeka je izjavil:

Smešno je, da se ob takih milijonov, še vedno obnaša kot balkanc. Na tekmi in tudi po njej.

Saj to se ve, je stara ljudska modrost, da gre lahko balkanec iz balkana, ampak ne more pa balkan iti iz balkanca.;)

Ja točno to sem hotel napisat po premisleku, pa nisem več mogel popravljati.

Nažalost ne morem spremljat njegovih tekem sred noči (tu pa tam kako), ker moram drug dan delat, ker meni ne kapljajo milijoni sami od sebe, ampak tale donko je res ogromen talent, ne vem pa kaj ta črni jemljejo, da zgledajo tako atletski.

nejc_nejc ::

mal so preveč puritanski glede tamalga pira
puške in pištole, pa lohk kupiš kjer koli....

Ganon ::

Še kar ne dojamete, da gre za sponzorstvo?

kuglvinkl ::

kakšna prva četrtina... :)
Your focus determines your reallity

kow ::

Donko je res zacel kot v transu. Visek tekme je bil, ko je pokazalo Snoopa kako zmajuje z glavo :))

Mislim, da bo super finale. Je pa prva postava Keltov na papirju zelo dobra. Keltov sicer letos se nisem gledal, ampak kljuc do zmage bo trda igra v obrambi, veliko rotiranja. Dallas bo zmagal, ce bo njihova klop nadigrala Bostonovo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

nejc_nejc ::

Ganon je izjavil:

Še kar ne dojamete, da gre za sponzorstvo?

ne

Samael ::

Itak, da ja.

Samael je izjavil:


S tem, da je verjetno pri vsem tem enak problem, kot par dni nazaj, ko je Luka na tiskovki posegel po steklenici vode, potem pa zamrmral "fuck" in jo dal nazaj, ker ni bila sponzorjeva. Uradni pivovarski pokrovitelj lige je pač nekdo drug (Michelob Ultra).
Samael != Samuel

Samael ::

Evo, sem našel na 38-ti sekundi - je izpadlo prav hecno :)))



Pri pivu pred kamerami je pa najbrž enako, glede na to da ima NBA kot sponzorja drugo pivovarno: https://www.nba.com/news/michelob-ultra...
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

lynxslo5 ::

Ata Dončić je na Pop TV napovedal lahko in gladko zmago 4:0 za Dallas. Upam, da te miselnosti "lako ćemo" ne vceplja tudi svojemu sinu. Boston je zelo dobra ekipa. Boljša od OKC in Minnesote. Poleg tega je pa to klub z veliko tradicijo, poleg Lakersov najtrofejnejši klub v NBA, ki ima bolj zvesto in hrupno v svoji dvorani kot Dallas. Šanse so 50:50 in vsako podcenjevanje Bostona je neumnost.

Samael ::

Mislim, da on vedno napove zmago. Tako brez sence dvoma ali oklevanja že leta :)
Samael != Samuel

kixs ::

Ena statistika igranih zadnjih 6 tekem - to je od cca 2021 naprej:

The Boston Celtics have a record of 3-3 in their last 6 games against the Nuggets
The Boston Celtics have a 4-2 record in their last 6 games against the Mavericks
The Boston Celtics are 4-2 in their last 6 games against the Timberwolves
The Boston Celtics are 4-2 in their last 6 games against the Thunder
The Boston Celtics are 4-2 in their last 6 games versus the Lakers
The Boston Celtics have a record of 4-2 in their last 6 games against the Suns
The Boston Celtics have a 3-3 record in their last 6 games against the Bucks
The Boston Celtics have a 2-4 record in their last 6 games versus the Clippers

Matheus ::

lynxslo5 je izjavil:

Boston ima ene najbolj ognjevitih navijačev v NBA. Sigurno bodo provocirali Luko.


Tip je igral v končnici v prepolni OAKI, Stark Areni, v Istanbulu... Mislim, da bo kos zelencem iz Bostona, ki vzklikajo "defense, defense", kaj praviš?

Horas ::

Matheus je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Boston ima ene najbolj ognjevitih navijačev v NBA. Sigurno bodo provocirali Luko.


Tip je igral v končnici v prepolni OAKI, Stark Areni, v Istanbulu... Mislim, da bo kos zelencem iz Bostona, ki vzklikajo "defense, defense", kaj praviš?


to, je že v prvi sezoni v enem intervjuju povedal da so evropske dvorane dobesedno pekel na gostovanjih!!!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

nejc_nejc ::

Samael je izjavil:

Evo, sem našel na 38-ti sekundi - je izpadlo prav hecno :)))



Pri pivu pred kamerami je pa najbrž enako, glede na to da ima NBA kot sponzorja drugo pivovarno: https://www.nba.com/news/michelob-ultra...


Te tiskovke so itak totalna nebuloza. Da pa nimajo kontrole, kaj se na mizo nosi, je pa še bolj noro.

Samael ::

Ja, hecno - se strinjam.
Samael != Samuel

Legon ::

lynxslo5 je izjavil:

Ata Dončić je na Pop TV napovedal lahko in gladko zmago 4:0 za Dallas. Upam, da te miselnosti "lako ćemo" ne vceplja tudi svojemu sinu. Boston je zelo dobra ekipa. Boljša od OKC in Minnesote. Poleg tega je pa to klub z veliko tradicijo, poleg Lakersov najtrofejnejši klub v NBA, ki ima bolj zvesto in hrupno v svoji dvorani kot Dallas. Šanse so 50:50 in vsako podcenjevanje Bostona je neumnost.

Sasa je za poptv povedal, da bi najrajsi videl 4:0 za dallas in je lahko konec sezone. Tako da si moral krepkonnategnit njegovo izjavo, da si prisel do tako zgresenega sporocila.

Ravno tako so zlata leta bostona iz 60h dalec zadaj. Trenutna postava pa se v payoff se ni izkazala. Moja ocena je, da je dallas v tem trenutku mocnejsi nasprotnik in pricakujem 4:2.

kixs je izjavil:

Ena statistika igranih zadnjih 6 tekem - to je od cca 2021 naprej:

The Boston Celtics have a record of 3-3 in their last 6 games against the Nuggets
The Boston Celtics have a 4-2 record in their last 6 games against the Mavericks
The Boston Celtics are 4-2 in their last 6 games against the Timberwolves
The Boston Celtics are 4-2 in their last 6 games against the Thunder
The Boston Celtics are 4-2 in their last 6 games versus the Lakers
The Boston Celtics have a record of 4-2 in their last 6 games against the Suns
The Boston Celtics have a 3-3 record in their last 6 games against the Bucks
The Boston Celtics have a 2-4 record in their last 6 games versus the Clippers

Problem teh stastik je da vzhodne in zahodne ekipe med sabo igrajo zelo malo tekem. V tej sezoni recimo sta se boston in dallas srecala 2x, od tega samo 1 tekma s priblizno tako postavo kot jo ima Dallas danes, pa se to takoj po menjavah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

globoko grlo ::

BOS povede z 1:0, pol pa mavsi 4 direkt zmage. Pa LukaHukka bo se kucal v tej seriji ;)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Kurzweil ::

Kar se tiče pira.. ima vsak po svoje prav, po eni strani balkanska mentaliteta, čudim se, da nima pira v roku tudi foter... sicer pa saj veste... kri ni voda... gre vendarle za neko profesionalno ligo, določen kodeks, sploh ker so rade kamere po teh koloarjih dvoran, zgleda mladim pa to... pa tudi sicer, niso še ravno pravaki, do takrat bi človek pričakoval malce več profesionalizma. :)) Po drugi strani pa, cela telenovela... pil je malo pivo, pa še to verjetno neko povpračno ameriško vodensko z 3,2 alkohola... na bi delal neke drame, res je, ni prav na tem nivoju, ampak tole se mi zdi bolj priročno za nekatere trolle in haterje, da po tem velikem uspehu DAL pač najdejo nekaj za kritizirat... ta pravila in protokoli kaj lahko nekdo pije, nosi,... pa imamo tako v praktično vseh športih, sploh na nekih konferencah, novinarskih izjavah... takrat morajo tam biti stvari, katerim so pač zavezani po pododbah o sponzorstvih in podobno. Ko so začetnik v športu, si vesel, če dobiš proper sponzorja, pa četudi moraš biti oblečen v kravo Milko... ko pa si enkrat takšen superstar, kot Luka, pa je to seveda višek, sploh ko si navajen, da se vse vrti okrog tebe in ti postavljaš pogoje, kar jih v veliki meri ti zvezdniki...

Pri takšnih debatah glede alkohola/pira se vedno instantly spomnim velikega Matjaža Tovornika... tip je za medije dajal izjave po strašnih predstavah, da je recept za takšne predstave pir... in pozor, to že pred tekmo... ko je denimo postavil svoj strelski rekord v naši 1. ligi, to je bil 82 točk, je bil možakar pijan in to big time... Tovornik je veselo nalagal pire že pred tekmo, večino tekem. :)) Ata Dončič podobno... da ne naštevam... pa kakšna rokometna ekipa Celja Pivovarne Laško, ki je postala evropski prvak, pebi vi nesete ne toliko, kot so oni spili :D Koliko je alkohola v ekipnih športih raje ne bi, pa kakšen hokej, nogomet, skoki... pa to ne pišem zato, da bi opravičeval Luko in ta njegov mali pir,... sem pa to pisal že preden je Luka šel v NBA. Luka ima svoje rutine in navade, ki jih ne bo opustil, kar bo gotovo vzelo kakšno leto profesionalne kariere, ampak tako se je odločil, pa tudi sam pove, da se ne vidi v ligi NBA po nekem 35. letu. Če kdo pričakuje, da se bo kdaj nehal prizoževat sodnikom, njegov ciničen nasmešek, to kar je njegovim nasprotnikom pain in the ass, ne bo nehal nikoli. Takšen je... tudi meni ne sede balkanska mentaliteta, imam pa rad košarko in ko jo igra fenomen tipa Luka Dončič, moraš preprosto biti navdušen nad njim, tudi če nisi Slovenec.

Glede teh napovedi Dončiča... tip napove VEDNO zmago Dallasa, Olimpije, Zvezde... niti enkrat se ne spomnim, da bi napovedal poraz... kao večni optimist. Tip je na začetku sezone za Olimpiji v Eurocupu napovedoval nočete vedet kaj vse... na koncu pa najslabša ekipa Eurocupa :))

Pred dnevi sem jokal, kako nič ne spim zaradi tekem, no zdej jih pa počasi že pogrešam, ampak ja, tole je zlata vredna pavza, še posebej za DAL, da se pozdravijo Luka, Kleber in Lively, sploh prvi.

Kot je že nekdo zgoraj napisal, ta pritisk domačih dvoran v NBAju je smešen, v primerjavi z Evropo. Dejansko je stvar neprimerljivo bolj resna že v ameriški študentski košarki. To je za nekega igralca tipa Luka, prej motivacija, kot kaj drugega.. Luka se prav hrani s takšnimi stvarmi.

Nadejam se tudi, da se bo Irving hotel pokazat in ko smo že ravno pri navijačih, on je prvi, ki bo deležen raznih žvižgov, opazk in grdih besed, ampak jaz mislim, da bo to njegov boost, kot sem že prej napisal, tudi Luka nima s tem težav. Na drugi strani pa bo zanimivo videt potem Porzingisa v Dallasu in navijače. Če mora Luka kaj pazit, to definitivno niso navijači, ampak sodniki oz. dejstvo, da naj bo 100% sfokusiran na igro in nič na sodnike, čeprav že sedaj vidim, kako ne bo piskano cel kup situacij ob proper obrambi Bostona.

Mimogrede, s Sacramentom je podaljšal trener Mike Brown - 3 leta, 30mioEUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Ganon ::

Kurzweil je izjavil:

Kar se tiče pira.. ima vsak po svoje prav, po eni strani balkanska mentaliteta


Kvečjemu se kaže komentatorska "balkanska" mentaliteta. Očitno je cel svet balkanski. Tudi Amerika in Slovenija. Pil je pivo. In? Patrick Beverley si ga je odprl med novinarsko konferenco. Jordan je povedal, da so ga moštveni kolegi pili med polčasom. Če gremo naštevati prigode z alkoholom, ne bomo nikoli končali. V roki je imel malo pivo, ki so mu ga vzeli zaradi sponzorskih nevšečnosti. In še kar se ustvarja drama. Res ljudje nimajo pametnejšega dela?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

Kurzweil ::

@Ganon, sej če si prebral dobro kar sem napisal... boš razumel, da smo na istem bregu. Pač ne bi delal drame zaradi enega malgega pir. Razumem pa obe strani. Glede sponzorstev pa sem tako napisal, pravila veljajo že v pol-profesionalnem športu, kako ne bi v ligi NBA. To seveda velja za vse strani. Ali je Luka delal "na fuš" reklamo za pir, ali pa mu je zgolj zapasal pir, tako kot večini, pa je preveč ugibanja in ne bi bil neka branjevka, ki bi de facto dejal, kaj od tega je bilo, kot nekateri tu.

Ja, in tudi to sem napisal... ljudje nimajo pametnejšega dela oz. neki haterji in trolli trenutno nimajo kaj drugega, česar pri se oprijeli v tem trenutku.

nejc_nejc ::

evo mal za pauzo, kako to zgleda:

balkan in ameri na obisku

proti

defence, defence

nejc_nejc ::

kdor ni bil na obeh zgodbah, verjamem, da ne razume

Kurzweil ::

S tem, da na tekmah PAR in CVZ se že mnogi zavedajo, da bo zanimivo, preden sploh gredo na gostovanje v Srbijo. Mimogrede te že pred dvorano dočaka kakšno neprijetno presenečenje. Navijanje itak strašno... je pa treba potem tu seveda omenit tudi Balkan, saj tako primitivnih in debilnih navijačev ni prav veliko po svetu oz. zelo zelo malo. To da ti je**** cel family tree, žaljenje v 101 verziji in pa seveda leteči predmeti, od vžigalnikov, občasno kakšna bakla, pa seveda dinarji, 1EUR je 118 dinarjev, tako da še ta zadnji socialc iz Šumadije ime par komadov v žepu. Po eni strani fascinantno in nekaj kar moraš videt vsaj enkrat v življenju, po drugi strani pa primitivni in debilno.

Kar pa je point, gostovanje tukaj, ko ne veš kako se bo končalo, pa ni važno ali si sodnik, delegat, igralec, you name it,... po vsem tem seveda pade koncentracija, samozavest in cojones... kar se seveda pozna na vseh aspektih igre. Sicer se niti Partizan, niti Cvezda ni uvrstila med top 8, ampak brez takšne domače atmosfere ne bi bili verjetno niti blizu mest, ki vodijo v playoff.

Na drugi strani pa imaš "defense, defense,..", "MVP, MVP,..". 1/3 gledalcev je sfokusirana na svoj debilen nastop, ko bo na vrsti dance cam, še 1/3 pa na svoj KFC family bucket, tako da se nekje do zadnje četrtine ne more dret, ker imajo polna usta.

Ne rečem, se najde tu pa tam kakšna tekma/obiskovalci, ki niso ti gledališki pop corn navijači, ampak tole v ZDA je šala, proti kakšni Grčiji, Turčiji, Srbiji, Izraelu...

Je bilo pa zanimivo zadjič videt, kako na vzhodu ekipe bolje branijo home court advantage, kot na zahodu... govorim za letošnji playoff. Bi pa vendarle še nakaj napisal, navijači Bosona, New Yorka in podobnih ekip imajo neprimerljivo bolj glasne navijače, kot OKC, MIN, MIN, DAL...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Matheus ::

V Evropi, ko igralec pride na gostovanje v Beograd, Atene in podobna vroča gostovanja se mu ponavadi zatresejo kolena v prvih minutah tekme. Potem tudi njim to postane "navadno". Na NBA tekmah tega začetnega šoka ni. Je pač razlika, če ti en Američan s polno ritjo vsega nekaj zabrusi ali pa horda huliganov za klopco, kjer sediš meče vžigalnike in ostale predmete.

V finalu kljub vsemu dajem prednost manjšo Bostonu (55%). Po zmagi Dallas se mi zdi, da so vse medijske oči uprte v Mavse, Bostona kot, da ni v finalu. Na Celticih torej manj pritiska, bolj spočiti, ekipa deluje kompletno.

Dallas ima prednost v tem, da ima sedaj celo serijo res izredno zahtevnih tekmecev. Vse tri ekipe, ki so jih izločili bi lahko enakovredno kandidirale za naslov prvaka. Glavni ključ do uspeha bo letos moral biti Kyrie Irving s to svojo zmagovalno miselnostjo in izkušenostjo.

Napovedujem 4-2 za Boston. Upam, da se motim in bo ravno obratno :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

fur80 ::

Matheus je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Boston ima ene najbolj ognjevitih navijačev v NBA. Sigurno bodo provocirali Luko.


Tip je igral v končnici v prepolni OAKI, Stark Areni, v Istanbulu... Mislim, da bo kos zelencem iz Bostona, ki vzklikajo "defense, defense", kaj praviš?


Točno to, ne vem kje sem zadnjič poslušal enega USA komentatorja, je bil istega mnenja, da je Luka profesionalec že od 13 leta. Igral je že veliko odločilnih tekem, veliko več kot normalen NBA igralec, od Evrope v najbolj gorečih dvoranah, glasnih, do EP, do OI, kvalifikacije, polfinala, finala do sedaj finale NBA, tako, da njega bo to še bolj podžgalo in bo še boljši, spomnimo se kako je utišal Litvance v njihovi polni dvorani.

Kurzweil ::

Matheus je izjavil:

V Evropi, ko igralec pride na gostovanje v Beograd, Atene in podobna vroča gostovanja se mu ponavadi zatresejo kolena v prvih minutah tekme. Potem tudi njim to postane "navadno". Na NBA tekmah tega začetnega šoka ni. Je pač razlika, če ti en Američan s polno ritjo vsega nekaj zabrusi ali pa horda huliganov za klopco, kjer sediš meče vžigalnike in ostale predmete.

V finalu kljub vsemu dajem prednost manjšo Bostonu (55%). Po zmagi Dallas se mi zdi, da so vse medijske oči uprte v Mavse, Bostona kot, da ni v finalu. Na Celticih torej manj pritiska, bolj spočiti, ekipa deluje kompletno.

Dallas ima prednost v tem, da ima sedaj celo serijo res izredno zahtevnih tekmecev. Vse tri ekipe, ki so jih izločili bi lahko enakovredno kandidirale za naslov prvaka. Glavni ključ do uspeha bo letos moral biti Kyrie Irving s to svojo zmagovalno miselnostjo in izkušenostjo.

Napovedujem 4-2 za Boston. Upam, da se motim in bo ravno obratno :)


Jaz dam sigurno prednost v finalu Bostonu, pa tudi če ne bi mislil tako, bi to napisal, že zaradi dejstvo, da ne osrečim kakšnega trolla.

Kdo je pod večji pritiskom pa je velika debata. Jaz sem tu mnenja, da je to BOS. Ker mislim, da imajo v podzavesti že neko frustracijo in hudo breme, saj že par let veljajo za glavne favorite, naslova pa še vedno ni in tu mislim, da je mentalno situacija za BOS letos še slabša. Obetalo je veliko, dosegli še niso prav nič. Na drugi strani se mi zdi poleten DAL, ki nima kaj izgubit dejansko, tudi večina napovedi gre v smer, da je BOS prvak.

En velik faktor bo, kako bo s poškodbami.. Luka, Kleber, Lively, Porzingis... Luka bi počasi po vsem kar je že doživel v svoji karieri moral biti zrel za ta nivo, mogoče kar malce nerealno veliko pričakujem od Irvinga, ki bo definitivno motiviran zaradi tiste epizode v Bostonu. Dallas ima tudi prednost na visokih položajih. Jasno BOS bo igral živalsko obrambo in tu bo zelo težko, ampak ima DAL par igralcev, ki lahko vsako tekmo dodajo svoje.

Al Horford bo čez 2 dni star že 38, vprašanje v kakšnem izdanju bo Porzingis, če bo sploh zdržal celo serijo. Kot rečeno, tu bi znali imet prednost DAL... seveda je branilski par White-Holiday tudi spoštovanja vreden, ampak tu mislim, da bi moral DAL imeti prednost... Holiday bo verjetno zadolžen za Luko v obrambi, Whita je treba ustavit pri metu za 3 točke... nekak računam, da bo Tatum spet mrknil oz. bosta z Brownom imela izmenjaje dobre tekme... v obrambi bo zelo pomembno. In pa kot vedno, DAL mora kontrolirat skok, ker kdor je gledal malce bolj podrobno statistiko, ko DAL dobiva skok, skoraj po pravilu dobiva tudi tekme, tu je govora tudi o vidni prednosti DAL v ofenzivnem skoku... pa seveda met, če bodo razpoloženi pri metu tudi role in bench playerji tipa Jones, Washington... ko bodo igralci BOS skakali po Luki in Irvingu... me je pa zmotilo nekaj na zadnji tekmi proti MIN, kar morajo definitivno popravit. Namreč ne smejo si dovoliti toliko and1-ov, kot v prvi četrtini tekme proti MIN.

Če bi moral napovedat rezultat... 4:3 ali 4:2 za Dallas :D

Legon ::

IMO bo Boston pod bistveno večljim pritiskom in do sedaj je Tatum vedno pogorel, ko je šlo za odločilne trenutke. Veliko že pove, da ne glede na to za kako močnega favorita so veljali in ne glede na to kako visoko so bili na lestvici, je to v času Tatuma šele drugo finale. Za Dallas velja ravno obratno, če bi kdo januarja letos govoril o tem, da bo Dallas v finalu bi ga povsem po pravici lahko povprašali po zdravju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Samael ::

Matheus je izjavil:

Napovedujem 4-2 za Boston. Upam, da se motim in bo ravno obratno :)

Jaz napovedujem ravno obratno. 4 - 2 za Dallas.
Če mi uspe vsaj približno uganiti, se bom seveda s tem še en teden tu hvalil, če mi pa ne, bomo pa vsi skupaj uvidevno molčali oz. ne bomo več omenjali tega, velja? :)

@Kurzweil jaz pa nisem prepričan, da bo Jrue primarno na Luki, po drugi strani pa upam, da bo.
Osebno se mi zdi, da je na bolj smiselno na Luko dati nekoliko višjega Browna, ki je sicer slabši defender kot Jrue, ampak ne bo naredil nič bistveno manj, Jrua pa učinkoviteje uporabiti nad Irvingom.
Luke ne bo ugasnil ne en ne drugi, lahko pa do neke mere relativno učinkovito ugasnejo ostale okoli njega.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

codeMonkey ::

Kaksen skandal bi bil, ce bi bil Doncic tak balkanc:

https://youtube.com/shorts/5j1Gg3aYEnc?...

Americani so cudni.

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

codeMonkey je izjavil:

Kaksen skandal bi bil, ce bi bil Doncic tak balkanc:

https://youtube.com/shorts/5j1Gg3aYEnc?...


Ni bil pomoje problem v piru, pač pa v odprti pločevinki alkohola na javnem mestu, majo neka pravila tam, se mi zdi, da zunaj ne smeš kar tako pit, da se vidi, tudi mi smo si mogli pivo zakrivatali, pa ne vsepovsod, kdo bi jih razumel, jaz jih sigurno nisem :D ali pa v sponzorjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Matheus ::

Samael je izjavil:

Matheus je izjavil:

Napovedujem 4-2 za Boston. Upam, da se motim in bo ravno obratno :)


@Kurzweil jaz pa nisem prepričan, da bo Jrue primarno na Luki, po drugi strani pa upam, da bo.
Osebno se mi zdi, da je na bolj smiselno na Luko dati nekoliko višjega Browna, ki je sicer slabši defender kot


Se tudi meni zdi logično, da bo Brown na Dončiću. Bi ga pa znalo potem to posledično hendikepirati v napadu.

Kurzweil ::

Samael je izjavil:

Matheus je izjavil:

Napovedujem 4-2 za Boston. Upam, da se motim in bo ravno obratno :)

Jaz napovedujem ravno obratno. 4 - 2 za Dallas.
Če mi uspe vsaj približno uganiti, se bom seveda s tem še en teden tu hvalil, če mi pa ne, bomo pa vsi skupaj uvidevno molčali oz. ne bomo več omenjali tega, velja? :)

@Kurzweil jaz pa nisem prepričan, da bo Jrue primarno na Luki, po drugi strani pa upam, da bo.
Osebno se mi zdi, da je na bolj smiselno na Luko dati nekoliko višjega Browna, ki je sicer slabši defender kot Jrue, ampak ne bo naredil nič bistveno manj, Jrua pa učinkoviteje uporabiti nad Irvingom.
Luke ne bo ugasnil ne en ne drugi, lahko pa do neke mere relativno učinkovito ugasnejo ostale okoli njega.


Verjetno res... Brown je tudi višji... sem skoraj napisal Smart, ker če bi slednji bil še pri BOS, bi pa verjetno on bil na njemu.

Ste pa verjetno že zasledili on meme, na katerem je Grant Williams... in oba logota od BOS in DAL... :D

Pa da še kaj pametnega in uporabnega napišem oz. skopiram sem:

Finale, prva tekma, petek ob 2.30:
BOSTON – DALLAS

Druga tekma, ponedeljek, 10. junija, 2.00:
BOSTON – DALLAS

Tretja tekma, četrtek, 13. junija, ob 2.30:
DALLAS – BOSTON

Četrta tekma, sobota, 15. junija, ob 2.30:
DALLAS – BOSTON

Peta tekma, torek, 18. junija, ob 2.30:
BOSTON – DALLAS

Šesta tekma, petek, 21. junija, ob 2.30:
DALLAS – BOSTON

Sedma tekma, ponedeljek, 24. junija, ob 2.00:
BOSTON – DALLAS

IL_DIAVOLO ::

Doncic: Who is crying now motherfucker?

...few minutes later

Finley: You

:O:))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

««
50 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733263313 (56946) mersault

Več podobnih tem