» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
45 / 59
»»

Bellator ::

Logično, da je dobitek odvisen od na kvote pri vplačilu (če tvoja ekipa zmaga)

Duhec ::

Prenos tekme DAL:MIN tudi na Arena Sport1 ob 2:30.
http://blackbird.si/

Kurzweil ::

Bellator je izjavil:

Logično, da je dobitek odvisen od na kvote pri vplačilu (če tvoja ekipa zmaga)


Ma, sej vem, da za nekoga, ki redno stavi, je tole malce smešno vprašanje, ampak jaz stavil nisem že, dolgo. Sem pa takrat, ko sem stavil, bil dejansko še kar uspešen, definitivno v plusu. Je pa res, da nisem prav veliko stavil, pa še to stvari, ki sem jih dejansko res dobro poznal. Je pa to meni bolj joke, kot kaj drugega... malce za popestritev in absolutno ne addiction, kar vidim ogromno ljudi, da so dejansko v problemih. Seveda pa redkokdo od teh dobro situiran, da bi dejansko trošil denar, ki bi vsaj v teoriji pomenil nek višek. Mi je ta scena overall gledano, kar malce debilna, ampak OK. Aja, ko smo že ravno pri stavah... stavnice v Srbiji. :))

Kurzweil ::

Luka Doncic can now sign the LARGEST CONTRACT IN NBA HISTORY, a 5-year, $346 Million deal, after making the All-NBA First Team

Franz21 ::

Likalnik ::

+3 za MIN ob polčasu...se smo v igri za zmago...sicer MIN vodi prakticno ze celo tekmo...ampak se ji priblizujemo

Likalnik ::

Trojke pri DAL zelo slabo 2/16...to se bo sigurno popravilo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Duhec ::

Roke drhtijo, trojke bežijo,
ko DAL se ogreje, trojke šteje.

Uf, pomembna zmaga Dallasa! Čstitke!!!
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

aborko ::

Ceprav so skoraj celo tekmo Mavsi zaostajali, se mi zdi da bo tole dosti lazji matchup kot proti OKC. Luka lahko malo zadiha, ceprav je spet krvavel, Kyrie se pa tudi malo lazje sprehaja. Glede na da je Dallas totalno odpovedal pri trojkah (Minnesota jih je zadela 12 več), pa so vseeno zmagali pove dosti. Dallas je lepo dobil skok (+8), malo se pocistijo izgubljene zoge, ostalo pa jst ne bi nic spreminjal. Ko bodo zacele se trojke not leteti, je tole +20 za Dallas.

čigra ::

čigra je izjavil:

Horas je izjavil:

čigra je izjavil:

Bravo MIN. Svaka čast!
Predvidevam, da bo DAL lažje igral proti njim, kot DEN.


ne vem če, sta gobert in KAT le stopničko višje od livelya in gaforda.

bolj bo problem edwards.


Saj pravim, da bo DAL lažje proti MIN, kot bi bila "muka" proti DEN.

Napovedujem 4:3 za DAL (in vsaj 5 overjev).


V tej seriji DAL-MIN skoraj ne dvomim več, da bo DAL napredoval.

čigra je izjavil:

V tej seriji se mora Irwing "razleteti"! Nekako imam občutek, da se proti Oklahomi ni.
No, zdaj je čas in je na njemu!


Pa se je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

čigra ::

Želja pri DAL je prevelika, da bi to izpustili iz rok!

Sicer pa: MIN 49 poskusov za 3? Odstotek pa zelo slab.
(če obe ekipi to malo popravita, bo več kot 210 na vsaki tekmi - pa gre za dve od najboljših defenzivnih ekip z druge polovice sezone).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

aborko ::

Meni se skoraj 37% pri toliko poiskusih za 3 sploh ne zdi slab %.

kow ::

Kot nas je vecina napovedala. Dallasovi zunanji liniji (sploh Doncicu) bo v napadu lazje kot proti OKC. Dort je res "zival".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Ganon ::

Letos jih je ravno prav podžgalo, da bi znali priti do konca. Počakajmo. :D

Samael ::

čigra je izjavil:

Želja pri DAL je prevelika, da bi to izpustili iz rok!

A veš da jaz sem pa dobil vtis (zgolj osebni vtis) da je Minny v to tekmo vložila več duše ... pa še vseeno izgubila. Da Dallas še daleč ni dal vse od sebe.
Precej obetavno za nadaljevanje kroga.


Kodrnusa je izjavil:

K folk napise da minesota nima backcourt defenderjev se lahko nehamo pogovarjat.
Edwards je v obrambi Neverjeten, dolgin mcdaniels je prilepljen na star playerja in ga dusi celo tekmo.

Delovalo mi je, kot da Luka lahko počne karkoli proti McDanielsu in Kyrie karkoli proti Edwardsu. Kaj pa ti meniš?
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

čigra ::

Samael je izjavil:

čigra je izjavil:

Želja pri DAL je prevelika, da bi to izpustili iz rok!

A veš da jaz sem pa dobil vtis (zgolj osebni vtis) da je Minny v to tekmo vložila več duše ... pa še vseeno izgubila. Da Dallas še daleč ni dal vse od sebe.
Precej obetavno za nadaljevanje kroga.


Kodrnusa je izjavil:

K folk napise da minesota nima backcourt defenderjev se lahko nehamo pogovarjat.
Edwards je v obrambi Neverjeten, dolgin mcdaniels je prilepljen na star playerja in ga dusi celo tekmo.

Delovalo mi je, kot da Luka lahko počne karkoli proti McDanielsu in Kyrie karkoli proti Edwardsu. Kaj pa ti meniš?


Nisem gledal in ne vem, kako je MIN igrala v obrambi? V napadu se zdi, da kaj dosti energije niso zgubljali s tolikšnimi poskusi za 3 (pravim, nisem gledal, samo premišljujem).

Ima MIn še rezerve v obrambi?

fur80 ::

Gledal tekmo, dobra živčna tekma, taka kot more za končnico biti. Irving in Dončič pač klase, sploh Irving je vrhunski, kako dribla in skače med tistimi velikani, včasih gre tudi 1:3 in zadane brez problema.
Minesota nič posebnega, meni se tudi zdi, da je bil OKC nevarnejši in boljši. Ne vzdržijo takih serij napadov kot OKC, ko je letelo iz vseh smeri, tako da jih je Dallas, ko je stisnil v obrambi z lahkoto vsakič ujel. Je pa to seveda ena tekma, verjetno bo druga čisto drugače potekala.

Samael ::

čigra je izjavil:

Ima MIn še rezerve v obrambi?

Nekaj bodo morali prilagoditi, ker tole res ni izgledalo dobro. Mogoče več kombinirati? Edwardsu, ki se je menda sam javil za Kyria, je bilo najbrž žal, ko je zadnjo četrtino dihal na škrge.
Samael != Samuel

judoka ::

Dallas verjetno tudi ne bo mel vedno takega meta za 3 ...

Isti filing kot nekdo zgoraj, se mi zdi da je MN porabila več energije za tole tekmo

čigra ::

judoka je izjavil:

Dallas verjetno tudi ne bo mel vedno takega meta za 3 ...

Isti filing kot nekdo zgoraj, se mi zdi da je MN porabila več energije za tole tekmo


Najbrž bo kaj boljši? Ker sedaj je bil 25%

Kaj pa je s Conleyem? Zgrešil 4 proste mete, dal malo košev? Ima on kaj rezerve ali ne? (glede na obrambo DAL)

kixs ::

Prva tekma je "samo" tipanje tekmeca. Druga bo zares ;)

čigra ::

kixs je izjavil:

Prva tekma je "samo" tipanje tekmeca. Druga bo zares ;)


Pa si gledal prvo, da lahko to trdiš?
Mislim, da bo dobro, če pogledam posnetek še sam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

kixs ::

Fora je v tem, da Dallas se ni zmagal prve tekme v tej koncnici. Kaj zdaj to pomeni, pa bomo videli...

Sicer pa tekme nisem gledal, ni to za moje zivce. Se potem je na meji, ko gledam posnetek in vem kaksen bo rezultat :lol:

Likalnik ::

tudi jaz sem isto razmišljal....za Dallas je to prva zmaga prve tekme....upam, da ne pomeni potem to , da bo na koncu izgubil:) pač če smo malo vraževerni...bi bilo boljše, če prvo tekmo izgubi pa potem na koncu dobi serijo:)
ampak glej...globoko v sebi smo pa zelo veseli, da so zmagali

GupeM ::

kixs je izjavil:

Fora je v tem, da Dallas se ni zmagal prve tekme v tej koncnici. Kaj zdaj to pomeni, pa bomo videli...

To pomeni samo to, da imajo sedaj tekmo prednosti in prednost domačega terena. V razne voodoo zadeve (DAL bo zmagal serijo, ker so izgubili prvo tekmo v seriji in so do zdaj še vedno zmagali serijo, če so izgubili prvo tekmo) jaz ne verjamem.

kow ::

Jasno. Ne verjamem pa tudi, da lahko o seriji delamo pretirane zakljucke po ogledu ene same tekme. Ponavadi si ustvarim mnenje po 2 ali 3 tekmah.

kixs ::

Prilagoditve bodo na obeh koncih. Tako bo se zanimivo ;)

Samael ::

kow je izjavil:

Jasno. Ne verjamem pa tudi, da lahko o seriji delamo pretirane zakljucke po ogledu ene same tekme. Ponavadi si ustvarim mnenje po 2 ali 3 tekmah.

Kaj da ne. A do takrat pa naj bomo tiho, al kaj? :p

Zaključke (od argumentiranja zakaj "Dallas nima šans" pa do "zakaj bo Dallasu v tej seriji lažje kot proti OKC") smo delali še pred prvo tekmo :P
Ampak ja, saj vem kaj želiš povedati. Vse je še odprto, mi samo debatiramo.
Samael != Samuel

Utk ::

Stavnice so po prvi tekmi obrnile kvote za 180 stopinj. Čeprav se realno po prvi tekmi res ni kaj dost spremenilo. Če bi bila MIN nek strašen favorit, bi bila še zmeraj. In obratno.
Vse kar se je realno spremenilo, so vplačila na ene in druge, glede na kvote, ki trenutno so.

Kurzweil ::

Samael je izjavil:

čigra je izjavil:

Ima MIn še rezerve v obrambi?

Nekaj bodo morali prilagoditi, ker tole res ni izgledalo dobro. Mogoče več kombinirati? Edwardsu, ki se je menda sam javil za Kyria, je bilo najbrž žal, ko je zadnjo četrtino dihal na škrge.


Edwards je menda izjavil... bla bla Murray... next, Irving...

Je pa tole kar značilno za Edwardsa, da zna takole izgint na kakšni tekmi, tako v obrambi, kot napadu... podem pa že naslednjo tekmo udari z neko strašno predstavo in 50 točkami... tudi v obrambi, ko je motiviran in grize... bo treba bit extra cautious do konca serije.

Če grem še malce nazaj k Irvingu... res upam, da pride do serije BOS-DAL... ker sem prepričan, da bo v tem primeru Irving še 20% motivacije več potegnil od nekod...

Aja, pa kot je @Samael napisal... še par dni nazaj, kako DAL nima možnosti v tej seriji, zdej pa nekateri še vedno kot bik kot v rdečo barvo... eden je izginil, dva pa vidim, da imata društvo konvertitov in sta čez noč postala prava fana... respect, čudijo me tisti, ki si tega ne priznajo, da so sekali mimo in še vedno iščejo dlako v jajcu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Legon ::

MIN je proti DEN pokazala, da znajo prilagodit obrambo, sam mislim, da imajo proti DAL manj manevrskega prostora, ker je težko ustavit in Kai in LD.

Kar vidim kot dobre obete za naprej je to, da je DAL slabo metal 3, kar je nekaj kar se hitro spremeni in da so za +8 dobili skok. Pri Gobertu in KAT pod košem je to pomemben dosežek in nekaj kar je načeloma manj odvisno od sreče kot met za tri. Predvsem Lively je za rookija na center poziciji neverjeten.

Po drugi strani pa je bil Ant precej podpovprečen to tekmo in je še za pričakovat njegove +30/+40 predstave.

Ne glede na končni izid pa bo tekme užitek gledat, če bo šlo tako naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Likalnik ::

Legon je izjavil:

Ne glede na končni izid pa bo tekme užitek gledat, če bo šlo tako naprej.


se strinjam....res bo užitek gledati...ampak to je kar naporen hobi:) včeraj sem gledal celo noč IND:BOS...danes celo noč DAL:MIN...v službi pa kot zombi...kumi čakam, da grem domov...danes se naspim zato, da bom lahko potem drugo tekmo DAL:MIN gledal.

pač ubitačni urni že za gledat...kaj šele za igrat:)

čigra ::

Utk je izjavil:

Stavnice so po prvi tekmi obrnile kvote za 180 stopinj. Čeprav se realno po prvi tekmi res ni kaj dost spremenilo. Če bi bila MIN nek strašen favorit, bi bila še zmeraj. In obratno.
Vse kar se je realno spremenilo, so vplačila na ene in druge, glede na kvote, ki trenutno so.


Kvota na zmago MIN vztrajno pada že danes. Torej stavnice še vedno predvidevajo njihovo zmago in dobivajo vplačila na MIN.

1 zmaga DAL je bila super (zmagali so 3 od 4 četrtin!?), pridobili so home court advantage.

MIN je sedaj jasno, da DAL ni zgolj "2 man band", kot je bil DEN. In jasno jim je najbrž, da Irvinga nima smisla posebej "podvajat", ker bo svoje naredil v tej seriji tudi če ga bosta pokrivala dva (razen če se Irving malo "umiri" na 2. tekmi).

Dva poraza za MIN doma bi pa že bila najbrž "katastrofa" za njih (saj so doma zgubili tudi 2 tekmi proti DEN, ampak tretjo in četrto v seriji).

Torej vsi nekako predvidevajo, da bo 2 tekma šla v korist MIN! Pa bo res?

3 tekma v DAL bo pa pravi pekel (če MIN zmaga drugo).

Utk ::

Na bet365 je bila včeraj kvota 2,6 proti 1,5, danes je praktično obratno, 1,6 proti 2,3.

Normalno da stavljajo zdaj (tudi) na MIN, šanse MIN nisto spet toliko slabše kot včeraj, kvota je pa veliko boljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

arnecan1 ::

Sicer je prehitro soditi po prvi tekmi, ampak to danes je bilo super. Obe ekipi sicer lahko igrata bolje, ampak imam občutek, da ima DAL več rezerve.

Sem optimistično napovedal 4:2 in pri tem še ostajam. Če pa bo še boljši rezultat, npr. 4:1, pa toliko bolje. Vzamem pa seveda tudi 4:3.

P.S.: Awful Coach je skoraj izgubil živce, zahteva preiskavo FBI-ja. :D

GupeM ::

arnecan1 je izjavil:


P.S.: Awful Coach je skoraj izgubil živce, zahteva preiskavo FBI-ja. :D

A to vam je res veselje gledat?

Ps: kot zanimivost, Jason Kidd je trener v Dallasu z največ uvrstitvami v finale zahodne konference :D

čigra ::

Ja saj, Dallas je bil v finalu zahodne konference, v zadnjih 15 letih, ene max 3x? (od tega '22 in '24).

Tako da, noben drug ni mogel biti več krat v finalu kot trener!
Framšiza do prihoda LD pozna zgolj obeobje Nowitzkega (po tem pa suša dolgoletna)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

GupeM ::

1988 (izgubili proti Lakersom) - John MacLeod
2003 (izgubili proti Spursom) - Don Nelson
2006 (premagali Sunse, finale lige izgubili proti Heatom) - Avery Johnson
2011 (premagali Thunder, nato še dobili finale lige proti Heatom) - Rick Carlisle
2022 (izgubili proti Warriorsom) - Jason Kidd
2024 (premagali Timberwolvse, nato dobili finale lige proti Celticsom :P) - Jason Kidd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

val46 ::

Ja, pa ne pozabi, da je Kidd igral tudi finale in dobil prstan 2011 v Dallasu :)

Ganon ::

Luka bo imel po koncu sezone pred sabo rekordno pogodbo v NBA-ju, 346 milijonov dolarjev za pet let. Bo podpisal? :P

hamez66 ::

Upam, da Dallas vse skupaj pobere, ker so letos Luka malo poignorirali pri mvp votu, Jokića pa kovali v nebo. Kao imel slabši team record in slabše advanced statse. So pa ignorirali, da je imel Dallas resne težave s poškodbami, da mnogi na začetku sezone Dallasa niso videli niti v play-inu in podobno. Sem AI vprašal "mvp controversy steve nash kobe bryant. Many believe Kobe should have gotten it because he had better stats"

Ne želim spamati AIja, ampak se mi zdi, da je vse zanimivo za prebrat. Posebej na koncu.. Ker bi lahko vlekli vzporednice. Fora je, da Luka ni samo scorer, on je tudi play maker. Drugi po asistencah, imel je eno manj kot Nash.

You're right, the 2006 NBA MVP award for Steve Nash over Kobe Bryant is a continuing debate. Here's a breakdown of the arguments:

Kobe Bryant's Case:

Superior Scoring: Kobe averaged a much higher scoring average (35 ppg) compared to Steve Nash (19 ppg).
Carrying a Weaker Team: Kobe's Lakers finished with a 45-37 record, while Nash's Suns had a 54-28 record. Some argue Kobe's stats were more impressive considering the weaker supporting cast.
Steve Nash's Case:

Team Impact: Nash led the league in assists (10 apg) and was considered the engine of the high-powered Suns offense. His playmaking and ability to elevate teammates were crucial to their success.
Advanced Stats: Some advanced metrics favored Nash, highlighting his positive impact on winning.
The Importance of Narrative:

Changing of the Guard: 2006 might have been a symbolic changing of the guard, with Nash's point guard play taking center stage compared to the traditional scoring dominance.
Ultimately, the MVP award is voted on by media members, and there's always subjectivity. While Kobe's scoring prowess was undeniable, Nash's overall impact on his team's success resonated with the voters that year.

Here are some additional points to consider:

Dirk Nowitzki: Some argue both Kobe and Nash were overshadowed by Dirk Nowitzki, whose Mavericks had the best record in the league (60-22).
Legacy of the Debate: This MVP race continues to be discussed because it highlights the different ways a player can be valuable and the challenges of comparing players across positions.
Whether you believe Kobe or Steve Nash deserved it in 2006, it remains an interesting moment in NBA history.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kixs ::

Ce bi lahko LD igral kot prej...

Samael ::

Ni zaenkrat Dallas povsem pri stvari.
Samael != Samuel

Lejga ::

Tekma se bo začela šele v drugi polovici 3/4, do takrat pa samo nabijanje.

Samael ::

Diši po infarktnem zaključku. Ugh...
Samael != Samuel

streki ::

Jaaaaa hahaha ...kap me bo...jebe jih Luka :))

Duhec ::

Pobči, tole ni več zame... mene bo fršlok :D
Kako je Gobert zaplesal pred Luko...za popi...
http://blackbird.si/

Likalnik ::

Bravo Luka...res car...kaj vse je po trojki povedal Gobert-u....skoda, da ne vem...pa vsem navijačem

streki ::

Duhec je izjavil:

Pobči, tole ni več zame... mene bo fršlok :D
Kako je Gobert zaplesal pred Luko...za popi...

+ 1 pritisk u luft :))

streki je izjavil:

Duhec je izjavil:

Pobči, tole ni več zame... mene bo fršlok :D
Kako je Gobert zaplesal pred Luko...za popi...

+ 1 pritisk u luft :))

Lahko bi cetvorko zaplesu :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: streki ()

Likalnik ::

To bo pomoje metla;)
««
45 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733263140 (56773) mersault

Več podobnih tem