» »

Vaši najljubši položaji..

Vaši najljubši položaji..

OmegaBlue ::

..spolni seveda :D .

Malo sm radoveden glede aktivnosti slo-teherjev v postelji (in ker seveda ob 0:48 ni nič pametnega za počet .:D)

Zanima me, v katerem položaju pri spolnem odnosu se najpogosteje znajdete.

Ste bolj freaky tip in vam je všec na pralnem stroju, ko je vkloplnjena je centrifuga.

Ali bolj "klasika"

Se pravi zgoraj, spodaj, od strani whatever.

Razpišite se.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

jRk0 ::

zelo zanimive so opazovalnice za lovce, sredi polja, ob poletnih vecerih v kaksnem samotnem kraju :)
You fuck up once, you loose two teeth.

undefined ::

Optimist. :)

Elemen_T ::

Močno dvomim, da bo ta tema tekla, tako kot bi tekla naprimer na forumu poljub.com8-)

Kar pa se poz tiče pa je pa čisto odvisno od trenutka. Ni univerzalnega položaja, ki bi absolutno prevladal...
Variante misonarca so roxxor, pa appui, barrage,...Pred vsem tem pa obvezno oralni 698-)

undefined ::

> Močno dvomim, da bo ta tema tekla, tako kot bi tekla naprimer na forumu poljub.com

Ja, res je. Tam je takšnih brezumnih debat malo morje. Celo v filozofijo se nekateri spustijo. :))

BigWhale ::

> Pred vsem tem pa obvezno oralni 69

A je se kak drug 69, kot oralni? Mislim, kako to izvajas neoralno?

PS: Sicer je pa precej ljudem 69 dolgocasen, ker ne vedo cemu bi se posvecali, prejemanju al dajanju... oboje hkrati je tezko... :)

Elemen_T ::

Tam je takšnih brezumnih debat malo morje.

Brezumna morda je. Vendar le zakaj bi se povsod ukvarjali samo z umom. Veš, iceman, obstajajo tudi lepše stvari, kot pa izmenjevanje, kazanje in prejemanje umodejstev8-)

BigWhale,
Ta "oralni", pa sem uporabil zgolj zato, ker se mi je stavek tako lepše slišal8-)

prejemanju al dajanju... oboje hkrati je tezko...

Kako?
Kaj pa je potem sam sex? Samo dajanje....ali samo prejemanje?
Pomoje kar oboje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

BigWhale ::

> Kako?
> Kaj pa je potem sam sex? Samo dajanje....ali samo prejemanje?
> Pomoje kar oboje...

Ne, gre se samo za dolocen polozaj... 69 je more or less pr0n position. Ko nekdo nad tabo pocne nekaj takega, da komaj lovis sapo, ne mores se ti pocet isto za partnerja... Lahko pa mal en, mal pa drug... but it takes all the fun out of it, doesn't it?

:)

Vesoljc ::

temu bi jest reku multitasking problems ;)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

BigWhale ::

Vesoljc... Tole bo sicer zvenelo brutalno ampak, ko ti ga bo enkrat posteno potegnila in ti v presezku strasti porinla se prst v rit....

... bi rad videl tvoj multitasking ja... ;>

Hypno ::

LoL BigWhale, a tak as si ti, da se ti to dogaja hehe :D
Great are mysteries of the mind ...

BigWhale ::

Ah, saj nima veze kak sem jaz ampak ljudje precejkrat govorijo traparije... :P

frenk ::

jest sm še ponosni junfer ampak se mi pa zdi da mi bo najboljši misijonarski, kjer je tudi največji fizični stik...čisto natepavanje pa ne vem če mi bo všeč...počas pa z užitkom:D

undefined ::

> Brezumna morda je. Vendar le zakaj bi se povsod ukvarjali samo z umom. Veš, iceman, obstajajo tudi lepše stvari, kot pa izmenjevanje, kazanje in prejemanje umodejstev

Že že, ampak tiste stvari je lepše izvajat. Govori se pa ponavadi o intelektualnih stvareh, ne pa brezumnih. Recimo, danes sem šel po cesti, pomaknil naprej najprej desno nogo, potem levo, potem desno, potem levo, potem pa je pripeljal avtobus, sem pa levo in desno izmenjavo nog malo pospešil, stopil v jarek in padel na nos. Hmm, saj takšne razprave so še nekoliko komične narave, kaj več pa niti ne. ;)

Elemen_T ::

Komične ravno niso. So takšne kakršne jih vidiš.
Zame naprimer sploh niso komične! Sej ljudje radi berejo izkušnje drugih! Jest pa tudi rad zvem kaj novega. Navsezadnje - forum je namenjen izmenjavanju mnenj o bilokateri stvari!

BigWhale: To sploh ni res! In eno in drugo je rajcig! Če se znaš sprostit in uživat, potem je to resnično realiziran multitasking! Treba je omenit še to, da je položaj 69 namenjen predvsem rajcanju in ne temu, da potem obema pride! Je le še en položaj pri keterem postaneš res hooorny8-)

Zheegec ::

...so let's do it like they do on the Discovery channel :D
Doggy style rula, o tem ni dvoma :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

BigWhale ::

> Je le še en položaj pri keterem postaneš res hooorny

Bog ne daj, da bi se tak polozaj obstajal, ki bi me naredil 'res hooorny'... Ze tko imam probleme... :)))

Sicer je pa vse stvar okusa... Eni imajo celo fetise... ;>

Elemen_T ::

Ze tko imam probleme... :)))


Ja. Res je. Če vseh teh miliontih položajev ne moreš redno prakticirat, ti pomanjkanje res dela velike probleme :)
Ali pa če imaš nekaj preveč res zelo stalnega in obrabljenega.

Če vse to imaš..potem moreš bit res en hud potentnež>:D
Samo hipoteza, Bigwhale...nič osebnega.

fRiK0 ::

Od uzadi...
Hvala

LP Tadej

Asgard ::

na roko pa spat pa je narjeno kake babe pa kak sex. Kdo se bo matral z temi zmaji ce jih lahko pobijas v igrah. Sej smo ja računalničarji.

p.s. Ne me upoštevat ker sem pač prelen da bi si najdu babo :D

undefined ::

LOL, Asgard! :))

Roka ti ne bo težila naslednji dan, da si jo izkoristu. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

frenk ::

ah dokler nimaš punce uporabljaš lucid dreaming:D

BadB0y ::

BigWhale jao zdaj pa si uzalo zensko:) Samo da nena bere tega:)

ferdo ::

Kako nekdo ve?...

Ja, na pralnem stroju med centrifugo, medtem, ko v sosednji sobi čez steno "kuhinja" staramama kuha kosilo:D
podrobnosti not avaliable;)

||_^_|| ::

Popolnoma odvisno od situacije, ne bi mogu nobenga opredelit kot najljubšega. (uau jst znam tut filozofirat:))

Darko ::

Pri neki raziskavi so ugotovili, da med zakonci prevladuje t.i. pasji položaj: moški se postavi na zadnje tačke in prosi, žena pa se obrne stran in se pretvarja, da spi.

LP Darko

||_^_|| ::

lol

Elemen_T ::

ROFL>:D

Sam je ta pasji položaj, ki je nasplošno ful priljubljen in ful h0rny dejansko pasji položaj, ki izhaja iz naših primarnih navad.
Sicer pa meni dogy preseda. Na nek način deklice ne vidim take kot bi jo mogel. Pač sem navajen na obratno...pogled na noge, geštel, in priljubljen nasmeh je, roko na srce-najlepši.
Poleg tega ima moja punca ful beer bauch in ji v dogy style vse dol visi, :D :D :D

boych ::

ej a ma kdo kotno kuhno??? vržeš bejbo na vogal, noge da na delovno površino, se pravi da dobiš pravi kot, potem pa gas:
problem je, če si malo premajhen, kot jaz, in moraš stati na prstih in potem nimaš pravega druka:P
je pa drgače full cool stand!!!!

undefined ::

Moj najljubši položaj je ležeči... ko spim, seveda. ;)

Boych, takoj mizarja poklicat, da zniža celo garnituro za enih 10cm. ;)

ferdo ::

15cm, rezerva more bit:D

undefined ::

Zdaj veste še za eno stvar, na katero morate bit pozorni, ko kupujete pohištvo. Boych, ti pa starše vprašaj, če na to nista nič mislila. :)

Slowenc ::

Kaj pa najboljše mesto, na katerem ste občevali? In ste morali ful pazit, da vas ni kdo zalotil.>:D
Skiny gate.

undefined ::

> In ste morali ful pazit, da vas ni kdo zalotil.

To pol zgubi vse na čaru, če morš na take stvari pazit. Adrenalin je pri taki stvari čist odveč. :)

||_^_|| ::

kakor ta koga.

Elemen_T ::

Uuu, adrenalin in sex gresta super skupaj.

Gledat izraze na ljudeh, ko čekirajo "sceno" je res adrenalinish :) V bistvu je bolj zoprno njim - začuda:D

perci ::

Gledat izraze na ljudeh, ko čekirajo "sceno" je res adrenalinish :) V bistvu je bolj zoprno njim - začuda

Ja, je zlo adrenalinish, še posebej, če je to njen fotr ;). Glede tega komu je bolj zoprno, se pa ne bi strinjal :) .

bosstjann ::

@perci:) :) :D :D :D :D :D :)


LP!

Boštjan

jRk0 ::

lovska opazovalnica sredi polja ob soncnem zahodu.
You fuck up once, you loose two teeth.

Gaby ::

Hehe. Jaz mislim, da je to ful odvisno od cloveka. Vsaki zenski neke druge stvari pasejo. Slisala sem ze raznorazne zgodbice. Malo manj in malo bolj cudne. Haha. Vsekakor je pa med bolj priljubljenimi DoggyStyle, pa oni ko je zenska zgoraj. :D

Gaby ::

BadBoy: Ona bere tole in se prav fino nasmeji poleg. :))))

undefined ::

> pa oni ko je zenska zgoraj.

A se ne reče temu črnogorski položaj? ;)

Thanatos ::

boych pručko si kup :D pride cenej od mizarja

|KoRn| ::

Gaby imaš prav, tudi meni osebno tako paše 8-). In se prav ne morem odločit kateri je boljši ... :D

boych ::

res skoda da ne delajo 5 cm pručk, bi kuj eno nabavil!!:D
standardne pa so malo previsoke, pa je potrebno potem od zgoraj dol pehat.>:D
se pravi edina rešitev pručka in mizar, da ti jo pol še mal zniža8-)
to pa je spet predrago.......
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Dr_M ::

res skoda da ne delajo 5 cm pručk, bi kuj eno nabavil!!

hehe...tole bi pa tut jest nabavu... ma..sej mam ksno knjigo doma>:D :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

undefined ::

> ma..sej mam ksno knjigo doma

Tko obenem postaneš še bolj pismen in razgledan. ;)

Dr_M ::

zdruzi koristno s prijetnim :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

madmitch ::

boych: a bo mizar mero jemal med demonstracijo problema z višino, da bo sigurno prava?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

boych ::

ja! pa upam samo lahko, da nebo prišo, ko mene nebo doma:\

najhujše bi blo, da mogoče spet mera nebi pasala!!!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

To res ni normalno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
847990 (5545) robert512
»

Išče se.....

Oddelek: Loža
371999 (1047) strictom

Pika Božič Štuk Dirty pics (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7210096 (6373) sketch
»

ženski orgazem - brez truda ;)

Oddelek: Loža
275265 (3838) BigWhale
»

Sonetni venec - težave z akrostihom

Oddelek: Sedem umetnosti
262831 (2491) DoloresJane

Več podobnih tem