» »

Komarnik za strešno okno

Komarnik za strešno okno

BorutO ::

Imam 8 strešnih oken od Veluxa. Vse ok, ampak velux je malo predrag, glede na to, da so komarniki po nekaj letih zanič (odvisno od uporabe). Rabil bi za vsa okna komarnike, ampak nikjer ne najdem nič pametnega. V Lidlu ali v Hoferju so imeli komarnike, ki so bili teleskopski in si jih lahko zložil. Vse super, ampak niso imeli dovolj dolgih komarnikv. Moja okna imajo malo več kot 2m dolžine.
Pozna kdo koga, ki izdeluje komarnike po meri, seveda ceneje kot velux, ali pa če kdo pove kako je kdo sam naredil komarnik.

Študiram na opcijo, da bi nekje kupil celo rolo komarnika, profile, ki so zraven komarnikov v kakšni trgovini, bi skupaj sestavil in naredil magnetne trakove na profile in okoli špalete, da bi lahko cel okvir komarnika lahko dal gor ali dol.

Na ježke mi komarniki niso všeč, isto takšni, ki so na magnete po sredini in se dve plasti skupaj primeta z magneti.

Za spodaj sem kupil v hoferju polno teleskopskih komarnikov, tako, da imam vsa okna zdaj v komarnikih, problem je samo, da za strešna okna nikjer nič ne najdem.

TESKAn ::

Jaz sem kupil tle: zunti.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

fulgur ::

Živijo,

jaz imam tudi Veluxova strešna okna in bi tudi rad montiral komarnik. Izgleda takole:

https://ibb.co/RQcD0N6

Ima kdo kakšno idejo, kako bi lahko oziroma s kakšnim komarnikom rešiti zadevo?

Hvala že vnaprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fulgur ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

odstranjevanje zasušenega lepila s plastike

Oddelek: Loža
152179 (1401) BorutO
»

Kaj v sobah uporabljate proti komarjem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
659671 (6749) IL_DIAVOLO
»

Zaščita pred komarji

Oddelek: Loža
162492 (1513) DeeJay
»

Kje kupiti komarnike?

Oddelek: Loža
103282 (2871) fokz8
»

Kako se rešiti pajkov v sobi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5923250 (17862) s6c-gEL

Več podobnih tem