» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Temo vidijo: vsi
««
67 / 74
»»

Kanban ::

Plavanje je precej bolj počasno kot supanje. In precej bolj nevarno, saj si skoraj neviden.

Buggy ::

Kanban je izjavil:

Plavanje je precej bolj počasno kot supanje. In precej bolj nevarno, saj si skoraj neviden.


jep, to je bila pa druga stvar ki mi je jajcka poleg mrzlega morja se bolj potegnila not. Mimo sibajo gliserji/jahte pa pomoje tudi ni zakonsko kewl, kar bi bilo logicno, ker kopalni pas ima meje tako kot se morajo colnarji drzati svojih pravil.

Sel bi pa itaq zjutraj ob soncnem vzhodu, kjer ni zive duse...morje pa popeglano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

...sicer pa morje je pocasi passe za letos, konec avgusta pred padavinami (kar bo drug teden) se izkorisca nase reke (spodobno tople), ki mejijo na Hrvasko :))



Kar pa je ob vikendih problem, ker mir na reki kratijo pijani colnarji s svojim dretjem :8)

c3p0 ::

S supom imej neke osnove varnosti, npr. kak varnostni jopič žive barve. Ker razna "poljska" teleta z najetim skuterjem definitivno precenjujejo svoje sposobnosti. Ali pa greš zgodaj zjutraj, ko isti še spijo.

redtech ::

Kam po pravilih spada sup, meja znotraj 200m?

c3p0 ::

Pri Bananawayu pravijo 1km:

Vsa plovila imajo neko določeno območje plovbe. Neregistrirana plovila, s tem tudi sup, se po pravilih plovbe po morju ne smejo oddaljiti od obale več kot 1000m. Kljub temu, da je sup športni rekviziti, smo suparji udeleženci v prometu in moramo upoštevati pravila plovbe.

dronyx ::

V tem video nekaj cen na Tenerifih. Dva ležalnika in marela 9€. To te pri nas in na Hrvaškem zlahka stane 30€. Hrana tudi do pol ceneje kot na Hrvaškem in pri nas. Jadransko morje je očitno sinonim za veliko lopovščino in pohlep. Nemci imajo tega kot kaže dovolj, upam da tudi ostali sledijo temu zgledu, čeprav bo nekaj časa trajalo, da dobijo ti lopovi lekcijo. Pa vreme na Tenerifih očitno mnogo bolj prijetno kot julij in avgust na Jadranu. Julija temperatura 28 stopinj in morje 21. Praktično idealno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

starfotr ::

Ne razumem nerganja. Pač bookiraš letalo in greš. Kje je ovira?

dronyx ::

starfotr je izjavil:

Ne razumem nerganja. Pač bookiraš letalo in greš. Kje je ovira?

Na lopovščino je treba opozorit, ko jo odkriješ.

kixs ::

Morje 21stC je dalec od idealnega. Sem bil pred nekaj leti avgusta v Lisboni in morje je imelo 20-21stC. Edino z neoprensko obleko so se kopali. Sam sem se vrgel notri za minutko po 10min hoje, da se prisel do primerne globine za plavat.

Sicer sem ravno nekaj dni nazaj iz Cresa. Nic posebnega. Kepica sladoleda 2€. Pizza 9-12€. Pivo Staropramen 0,5L 4€. Zar mesna plata za dva 32€. Velika palacinka z nutello 3,5€.

dronyx ::

Tole v neki albanski gostilni v mestu Rab (se mi zdi da se tudi to imenuje "konoba"). Navadno veliko točeno pivo tu stane 4,5EUR (to je moje merilo za draginjo). Na stropu ribiške mreže in veliko leščurjev, ki naj bi bili zaščitena školjka in so visoke kazni, če jih vlečeš iz morja. Meni se niso zdeli plastični. Očitno so nekako prišli iz morja sem v gostilno. Veliko lopovščine na Hrvaškem je dejansko Albanske. Hrvatje nimajo skoraj ničesar več. Kampe so prodali tujcem, "konobe" in slaščičarne pa večinoma furajo Albanci. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

delavec44 ::

Lahko so že stari. Saj ravno zato so jih zaščitili, ker so ljudje vse zvlekli ven.

Se pa seveda dogaja še vedno in kazni niso male:
https://n1info.si/novice/svet/iz-morja-...
https://regionalobala.si/novica/kradejo...
https://www.24ur.com/novice/tujina/turi...

Zgodovina sprememb…

BuDi79 ::

dronyx je izjavil:

starfotr je izjavil:

Ne razumem nerganja. Pač bookiraš letalo in greš. Kje je ovira?

Na lopovščino je treba opozorit, ko jo odkriješ.
Samo, da ti nisi odkril, kdo je dejansko lopov oz. kaj je razlog takih cen.

jabe ::

dronyx je izjavil:

V tem video nekaj cen na Tenerifih. Dva ležalnika in marela 9€. To te pri nas in na Hrvaškem zlahka stane 30€. Hrana tudi do pol ceneje kot na Hrvaškem in pri nas. Jadransko morje je očitno sinonim za veliko lopovščino in pohlep. Nemci imajo tega kot kaže dovolj, upam da tudi ostali sledijo temu zgledu, čeprav bo nekaj časa trajalo, da dobijo ti lopovi lekcijo. Pa vreme na Tenerifih očitno mnogo bolj prijetno kot julij in avgust na Jadranu. Julija temperatura 28 stopinj in morje 21. Praktično idealno.
Koliko so ti kaj poznani kanarci in na sploh po cem so znani? Morje je tam za v neopren in na surf/kite/ipd... Za kopat se v bikiniju glih ni... Saj ne, da je s tem kaj narobe, jaz zato tja grem, ker mi vodne aktivnosti odtehtajo burkini po nasih standardih in boze ne daj marsikatero lahko tudi usodno napako, ko odplavas malenkost preveč stran od obale. Najboljs je best of both worlds. Poleti Hrvaška, vso preostalo leto Kanarci.

Gregor P ::

Split, kopališče Bene, pivo 6,5 evra, coca cola ipd. 4,5 nek limonadni sirup (različni okusi) 5,- evrov. Ležalnik 20 ali 30 evrov, se ne spomnim točno.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

dronyx ::

BuDi79 je izjavil:

Samo, da ti nisi odkril, kdo je dejansko lopov oz. kaj je razlog takih cen.

Kot razlog so nam sprva prodajali visoko inflacijo. Ampak to očitno ni glavni razlog. Glavni razlog je preprosto pohlep. In to nenazadnje med vrsticami priznavajo tudi sami. Pri čemer te "premium" cene želijo opravičiti s premium storitvijo in kvaliteto, kar je pa bulšit. Spremenilo se ni praktično nič, samo cene so navili v nebo. "Konobe" pa večinoma še vedno strežejo čisto naveden fast food slabe kvalitete.

Gregor P je izjavil:

Split, kopališče Bene, pivo 6,5 evra, coca cola ipd. 4,5 nek limonadni sirup (različni okusi) 5,- evrov. Ležalnik 20 ali 30 evrov, se ne spomnim točno.

6,5€ za neko generično pivo je absolutno dokaz, da gre za lopovščino prve klase. Zame vse kar je več kot 4€ za navadno veliko točeno je rdeč alarm - lopovščina detected.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

BuDi79 ::

dronyx je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

Samo, da ti nisi odkril, kdo je dejansko lopov oz. kaj je razlog takih cen.

Kot razlog so nam sprva prodajali visoko inflacijo. Ampak to očitno ni glavni razlog.
Saj je ok. Lahko bi ti kdo povedal koliko stanejo natakatji in kuharji tudi za slabo hrano. Koliko so davki, koliko je dolga sezona, da v primwtu manj gostov ljudje vseeno hočejo plačo, da je vse 'malo dražje" kot na maldivih... ampak ok. Ti že veš, ker poznaš enega ata, ki nekje v trehpm prodaja pivo po 2,5 in se ne pritožuje.

dronyx ::

jabe je izjavil:

Koliko so ti kaj poznani kanarci in na sploh po cem so znani?

Nikdar bil tam (črn pesek oziroma mivka mi sicer nikakor ni všeč). Vsaj zame osebno pa je mnogo mnogo bolje 28 stopinj in 21 stopinj voda, kot pa 35 stopinj in 29 stopinj voda. Tu ni zame nobene dileme. Julij in Avgust postaja na Jadranu zame neuporaben za karkoli, razen kakšen enodnevni izlet.

BuDi79 je izjavil:

Saj je ok. Lahko bi ti kdo povedal koliko stanejo natakatji in kuharji tudi za slabo hrano.

Po tvoje moram potem jaz za vsako fast food slabo hrano plačevat po 20€, ker jih veliko stanejo natakarji in kuharji? Ni govora!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

borut_p ::

Na Lošinju hrana ni draga. Pretiravajo pa potem pri pijaci.

streki ::

kixs je izjavil:

Morje 21stC je dalec od idealnega. Sem bil pred nekaj leti avgusta v Lisboni in morje je imelo 20-21stC. Edino z neoprensko obleko so se kopali. Sam sem se vrgel notri za minutko po 10min hoje, da se prisel do primerne globine za plavat.

Sicer sem ravno nekaj dni nazaj iz Cresa. Nic posebnega. Kepica sladoleda 2€. Pizza 9-12€. Pivo Staropramen 0,5L 4€. Zar mesna plata za dva 32€. Velika palacinka z nutello 3,5€.


Naj dodam,špricer 3 deci 4€,v centru Cresa koktail od 10€,na ploščadi pri kampu Kovačine vsake dva dni rostiljada.Čevapi,kalamari,pleske 10€,pomfri 4€ porcija.Nabito polno,porcija kukr sva vidla,se naješ.

codeMonkey ::

dronyx je izjavil:

starfotr je izjavil:

Ne razumem nerganja. Pač bookiraš letalo in greš. Kje je ovira?

Na lopovščino je treba opozorit, ko jo odkriješ.



Kamor gremo mi so zastonj. Ne vem pa kaj imas od tega, da "odkrivas" tu za nas...

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

Kaj pa je cel forum drugega kot izmenjava informacij? Zakaj ne bi "odkril" kaj za druge, kaj je narobe s tem?

nejc_nejc ::

starfotr je izjavil:

Ne razumem nerganja. Pač bookiraš letalo in greš. Kje je ovira?


modra

codeMonkey ::

Mogoce res... Ampak butasti zakljucki in analize na podlagi posplosevanja cene lezalnika smetijo to izmenjavo

delavec44 ::

Ne govorim sedaj za ta primer ampak včasih so cele analize delali na podlagi cene piva ali Big Mac-a. Mogoče je tudi cena ležalnika reprezentativna, če je to skupno vsem tem lokacijam. Se pa strinjam s tabo, da je potrebno gledati večjo sliko in ni vseeno kje si ti in kje je cilj.

Magic1 ::

Še vedno ni nihče povedal, kam lahko danes peljem celo družino "poceni". Letos smo vzeli all inclusive na Hrvaškem sred sezone 5 dni v malo boljšem hotelu za 1700EUR. Različne animacije za otroke od jutra do 22h. 20EUR je prišel še bencin. Bili smo tudi podaljšan vikend v kampu, 300EUR ker je bila premium parcela praktično ob plaži. Podobno bi prišel tudi apartma, vendar mnogo dlje od morja.
So konkretno podražili, vendar danes ni več poceni v bližini. Dosti dlje je pa prevoz drag in moraš it za dlje časa, da je smiselno, kar pa tudi ni opcija.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

delavec44 ::

Moj prijatelj ima "poceni" v Kopru. Ne vem pa če boš zadovoljen :D

dronyx ::

nejc_nejc je izjavil:

starfotr je izjavil:

Ne razumem nerganja. Pač bookiraš letalo in greš. Kje je ovira?

modra

Ja, izjemno modra. Saj tudi če kje turiste vsak dan prebutajo in pokradejo lahko rečeš, zapeljite se pač kam drugam. V čem je problem?

Magic1 ::

Tebi se že malo meša. Rop enačiš s visokimi cenami...
Magic

nejc_nejc ::

cene so take ker so lahko
bolj simpl ne more biti

ne razumem poročanja o cenah ene malice ali kosila oziroma kofeta do centa natančno

dronyx ::

Magic1 je izjavil:

Tebi se že malo meša. Rop enačiš s visokimi cenami...

Kje sem jaz to napisal da enačim rop z visokimi cenami? Če tako banaliziraš vsako stvar - pa pojdite kam drugam - potem ni čisto nič problem. Če to lahko razumeš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

dronyx ::

V Sloveniji, kot tudi pri sosedih na Hrvaškem imaš vlečne službe, ki čakajo na tujce, ki se jim pokvarijo vozila nakar za prevoz računajo neke bajeslovne zneske, tudi po 1000€. Kaj je to za vas? Rop, nateg, slaba biznis praksa, malo dražja storitev v premium državi? Meni se zdi, da smo izgubili kompas, kaj je poštena cena.

Sparkxl ::

Magic1 je izjavil:

Še vedno ni nihče povedal, kam lahko danes peljem celo družino "poceni".

So konkretno podražili, vendar danes ni več poceni v bližini. Dosti dlje je pa prevoz drag in moraš it za dlje časa, da je smiselno, kar pa tudi ni opcija.


Torej ti bi rad da ti nekdo pove kam peljati družino poceni, hkrati pa ne smet biti dlje kot hrvaška?

Iz koga točno se delaš norca? Sebe ali nas?

iso2000 ::

Magic1 je izjavil:

Še vedno ni nihče povedal, kam lahko danes peljem celo družino "poceni". Letos smo vzeli all inclusive na Hrvaškem sred sezone 5 dni v malo boljšem hotelu za 1700EUR. Različne animacije za otroke od jutra do 22h. 20EUR je prišel še bencin. Bili smo tudi podaljšan vikend v kampu, 300EUR ker je bila premium parcela praktično ob plaži. Podobno bi prišel tudi apartma, vendar mnogo dlje od morja.
So konkretno podražili, vendar danes ni več poceni v bližini. Dosti dlje je pa prevoz drag in moraš it za dlje časa, da je smiselno, kar pa tudi ni opcija.

Mislim, po eni strani omenjaš all inclusive, pa boljši hotel, pa premium parcelo, po drugi strani bi rad da ti to podarijo? Kot smo že ugotavljali, pri tej ponudbi "tekmuješ" s statistično bogatejšimi zahodnjaki, ki so za sedaj to očitno pripravljeni plačevat. Ali stisneš zobe in se greš nadstandard, ali pa se odločiš za drugačno namestitev, malce dlje od morja, malce slabša oprema, boš sam skuhal... Pa bo ceneje... Letos sem bil v apartmaju, ki je sedaj v visoki sezoni ca. 70 eur/dan - bližina Makarske. Za pot smo porabili še ca. tank goriva, vožnje s krsjšimi postanki je ca.7 ur. Koliko potem zapraviš je pa odvisno od tebe, ali boš hodil po gostilnah, ali boš kuhal sam...

Magic1 ::

Ne, sprašujem kam drugam grem lahko, da bo ceneje. Pa da se ne bom dva dni izgubil za vožnjo. Prag sem dal dost visoko, saj nisem izbral najceneše hrvaške opcije. Verjetno vam ne bo težko?
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

"Pravi" kamp ne bi smel stat več kot 30, 40 evrov za družino in normalno parcelo. Zdaj so pa dvakrat več, parcele pa take, da se švabi z malo večjo prikolico ne morjo niti parkirat na parceli...


Zato pa eni hodimo malo dlje (Hvar), kjer so cene še vedno nizke. Od 29.7. do danes zjutraj (18.08.):
- velika parcela (10x10m), mel smo ene 8 dreves na parceli, da smo imeli stalno razpete viseče mreže,
- 3 osebe
- elektrika na parceli, da je bila pijača stalno ohlajena na 4 stopinje celzija
- tavelik šotor (3x5m)
- 10m do morja (samo zalaufaš in se vržeš v turkizno morje)
- picerija s krušno pečjo 2m od obale

Za vse skupaj sem plačal danes zjutraj 756€
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

https://www.index.hr/mobile/vijesti/cla...

Visok turizem po hrvaško. Apartma za 300 evrov in hoja po cesti v temi do kraja, kjer ti prodajo odmrznjene lignje za 18 evrov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

codeMonkey ::

Vir je katastrofa. Vse na crno narejeno in brez planiranja. Ko sem bil mulc je nek pijan Nemec tudi zbil otroka na kolesu malo pred mostom, kjer je baje odneslo otroka nekaj 10m proc. Res pa je, da moras biti pa tudi omejen, da se tam setas z druzino.

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

Jaz sem se tudi čudil vsem možnim kolesarjem po teh hrvaških cestah. In to cele družine. Da ne omenjam, da so se to fural tudi po največji vročini. Eni so res mental.
Magic

codeMonkey ::

dronyx je izjavil:

V Sloveniji, kot tudi pri sosedih na Hrvaškem imaš vlečne službe, ki čakajo na tujce, ki se jim pokvarijo vozila nakar za prevoz računajo neke bajeslovne zneske, tudi po 1000EUR. Kaj je to za vas? Rop, nateg, slaba biznis praksa, malo dražja storitev v premium državi? Meni se zdi, da smo izgubili kompas, kaj je poštena cena.


To je dejansko kriminal, kjer vlecna sluzba prestreze klic, ki ti ga pokriva asistenca, te odpelje pod pretvezo, da si cakal na njih, celo pobere telefon ter zapelje v zaprto dvorisce in izsiljuje naprej. Ampak zakaj bi to primerjal z nekim lastnikom beach bara, ki navije ceno pira na 6 EUR, je pa verjetno jasno le tebi.

Je pa nekaj podobnega ce pustis mulca v kakem mafijskem grskem lokalu, pa mu vmes, ko si na straniscu, prinesejo jastoga...

Zgodovina sprememb…

WhiteAngel ::

dronyx je izjavil:


6,5€ za neko generično pivo je absolutno dokaz, da gre za lopovščino prve klase. Zame vse kar je več kot 4€ za navadno veliko točeno je rdeč alarm - lopovščina detected.


To je relativno. V Amsterdamu ne dobiš (malega) piva pod 5 eur. In zdaj ti ta folk pride na dopust in jim je 6,5 eur za veliko pivo pač nekaj običajnega.

WhiteAngel ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Utk je izjavil:

"Pravi" kamp ne bi smel stat več kot 30, 40 evrov za družino in normalno parcelo. Zdaj so pa dvakrat več, parcele pa take, da se švabi z malo večjo prikolico ne morjo niti parkirat na parceli...


Zato pa eni hodimo malo dlje (Hvar), kjer so cene še vedno nizke. Od 29.7. do danes zjutraj (18.08.):
- velika parcela (10x10m), mel smo ene 8 dreves na parceli, da smo imeli stalno razpete viseče mreže,
- 3 osebe
- elektrika na parceli, da je bila pijača stalno ohlajena na 4 stopinje celzija
- tavelik šotor (3x5m)
- 10m do morja (samo zalaufaš in se vržeš v turkizno morje)
- picerija s krušno pečjo 2m od obale

Za vse skupaj sem plačal danes zjutraj 756€


Tudi mi smo šli letos na Hvar, Mala Nedelja. Morje je odprto, malce hladnejše, čisto, prometa ni veliko.

Cene so pač Hrvaške. V vasi sta dve konobi in to je to. Nekaj, kar opažam in mi veliko pomeni je, da na hrvaških otokih praktično ni tatvin. To mi veliko pomeni, ker so nas lani na Azurni obali v FR oropali na plaži, telefon, denarnica :/ Sodelavcu so isto poletje vdrli v avto Milanu, pobrali vse, brata v Barceloni - denarnica. Vse nek organiziran kriminal, ko si opazovan, in potem ti v dveh urah iz kreditne začnejo šopat manjše zneske. Očitno se na hrvaške otoke še niso spravili.

codeMonkey ::

Pa niso samo otoki. Jaz lahko sredi Pule BP hodim sredi noci, da mi pol denarnice ven gleda, pa ne bo nic. Pa se noben afriski priseljenec mi ne bo tezil na vsakem koraku. Toliko od Nice in podobnih krajev, ki se jih je tukaj omenjalo kot alternative, ko moras drzati roke v zepih cel cas.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

WhiteAngel je izjavil:

Tudi mi smo šli letos na Hvar, Mala Nedelja. Morje je odprto, malce hladnejše, čisto, prometa ni veliko.


Mala ali sveta?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

dronyx ::

WhiteAngel je izjavil:

To je relativno. V Amsterdamu ne dobiš (malega) piva pod 5 eur. In zdaj ti ta folk pride na dopust in jim je 6,5 eur za veliko pivo pač nekaj običajnega.

Amsterdam je praktično isto kot Benetke ali Dubrovnik. Turist trap destinacija masovnega turizma. V Dubrovniku stane kava 6€, rogljič 8€. Veliko pivo verjetno tudi 8€, WC te stane 2€, kar je za nekatere tujce praktično rop, samo na naših bencinskih, kjer ne vozijo tisoče turistov iz križark, te pa tudi WC stane če se ne motim 1€. Je pa v takih krajih vse zelo drago tudi za tiste, ki tam živijo. V Dubrovniku nekdo s pokojnino praktično ne more preživet. Ostane mu samo da proda stanovanje in gre. Njega tudi nihče nima za nekega socialca, če živi v stanovanju vrednem na trgu vsaj milijon.

Kar se tiče primerjave vlečnih služb in piva v beach baru za 6€. Zame tako ogromne razlike pa spet ni. Ljudje si pač želijo na morje in ker je vročina, če nimajo sabo dovolj pijače jim kaj drugega od beach bara ne ostane. Pa ni problem pivo za 6€. Tam verjetno tudi vsak deci navadnega soka stane 4€ in ker so otroci neprestano žejni, je na koncu lahko to še največji strošek dopusta. Tisti beach bar tako kot vlečna služba preži na nesrečnike v težavah. Kuzarca vode iz pipe sem pa prepričan da ne dobiš kar tako, ker si žejen. Nisem pa to še testiral. Morda naslednjič, če se mi ljubi, se zapeljem s kolesom po teh beach barih in poskusim, če dobim samo vodo iz pipe. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Utk ::

WhiteAngel je izjavil:


To je relativno. V Amsterdamu ne dobiš (malega) piva pod 5 eur. In zdaj ti ta folk pride na dopust in jim je 6,5 eur za veliko pivo pač nekaj običajnega.

Ja, ampak Nizozemc doma ne hodi kar tako na pivo ali 3 kot mi, in ni nujno da pa na Hrvaškem mora. Lahko tudi tam ne gre.

starfotr ::

Pa koga brigajo pivci alkohola?

Pač priznajmo si že, da smo narod pijancev.

In da Nizozemci služijo od nas od vsakega popitega piva doma ali pa na dopustu, saj si lastijo večino pivovarn.

Utk ::

Si pa res brihten u božu mater. Pol litra soka je v vsaki vaški gostilni dražje od pol litra pive za 6 evrov, tako da sok je kvečjemu še večji nateg.

kingsix ::

Hrvaška pa tudi slovenija sta kar se tiče cen totalno zgubile kompas.

Dogodki ala koncerti/festivalu so dražji kot le-ti severno v Belgiji ali na Nizozemskem.

Primer...
- Dogodek na Velenjskem jezeru (Umek imel svoj show) : voda 3.5e, 1dcl brezalkoholne pijače (cola itd) 2.5e.. Ja točili so po deci. + kupiti je bilo treba lončke, ki ti jih sploh niso hoteli računat pol. Da niti ne omejim da je bilo vse na res nizkem nivoju.. Polom od organizacije.
- Ed Sheeran v Zagreb sedaj.. Voda 4.5.. Coca cola 5EUR itd.
- Tomorrowland vode nisem plačal enkrat. Coca cola 3.5e. Pivo mislim da 6.5 tako kot je v teh državah običajna cena. Hrana cenejša kot na Ultra in neprimerno boljša itd.

Balkan je ena velika napizdancija. Slaba kvaliteta za visoko ceno. Da sploh ne govorim o prijaznosti Oz splošno odnosu ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

rejven ::

Fak mate materiala za pisat o cenah, hrvaški itd. Noben ne mara, da ga odirajo menda je to jasno. Govoriti, da je nekaj greznica itd je pa neumnost.
Pač se kdaj pa kdaj nategneš, kaj češ, govoriti kako je pa Sicilija, Grčija v juliju/avgustu top proti hrvaški je pa neumnost, pa mam rad vročino. Zelo lepe destinacije za pomlad/jesen (nazadnje konec maja bil v Neaplju), samo poleti v teh dveh mesecih pa me ne mika.
Zame so to destinacije izven poletnih mesecev in ja večinoma so cene nižje ali primerljive kot na Hrvaškem/pri nas. Jodlarjev tud ne ljubim preveč, pa grem vseen smučat tja:).
Večinoma pa če ne greš z neko agencijo v hotel ležat kar plačaš, vsakemu svoje.
PS: pa 6€ za pivo na hrvaškem vseen nočem dat:)

Aja tisti, ki pravi, da v slo še bi bil na morju, je pa žalostno. Pa ne da je nek presežek, nimaš pa vedno časa skočit na avion in se nekam odpeljat iz "bljižnjih" letališč. Tud okolico je lepo spoznat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rejven ()
««
67 / 74
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120764 (5855) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9430502 (4133) Pithlit
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21436286 (29108) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548574 (6292) Spock83
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17042322 (32366) ThinkPad

Več podobnih tem