» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Temo vidijo: vsi
««
38 / 74
»»

Mato989 ::

Pač dejstvo je da je marsikdaj ceneje iti kam drugam na kak deal in ne na Hrvaško... recimo imaš opcije ko dobiš Grčijo all inclusive hotele za 7 dni za 450-500 po osebi z letalom z zagreba kar je ceneje kot iti v sezoni praktično kamorkoli na Hrvaško obalo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

velikBrokoli ::

Hrvaška je izjemno komot, če maš familijo. Spakiraš in vržeš vse v avto in šibaš. Z mulci iti na letalo je takoj bolj stresna zgodba :))

stara mama ::

Z mulci it na letalo je doživetje za njih, z avtom se pa fijakajo vsakodnevno.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

Za statistično povprečnega, bolje finančno stoječega Slovenca pomeni dopust pozimi 7 dni Bad Kleinkirchheima, poleti pa 10 dni mobilna hiška v Medulinu. Jih poznam nekaj ki so copy/paste tega modela. Leto za letom. To je njihova cona udobja, kjer točo vedo kje bodo parkirali, po kateri progi smučali, kje šli v vodo, kje bo brisača in kje in kaj bodo jedli. Edina manjša neznanka je lahko vreme. To jih pride 5.000 EUR ali še nekaj več, kar sta dva dobra regresa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

WizzardOfOZ ::

Mato989 je izjavil:

recimo imaš opcije ko dobiš Grčijo all inclusive hotele za 7 dni za 450-500 po osebi z letalom z zagreba kar je ceneje kot iti v sezoni praktično kamorkoli na Hrvaško obalo...


Je ceneje, ampak za tistega, ki mu je all inclusive in hotel všeč. Jaz osebno nočem bit v hotelih in apartmajih. Na splošno sem poleti raje stalno v naravnem okolju, kot pa med štirimi stenami. Zato vedno poleti kampiram. In kampi na Sardiniji, Korziki in na hrvaški obali so dost primerljivi. Edino na hrvaški obali imaš več kampov ob vodi. Cene so tudi primerljive, če ne izbereš ravno najdražjih hrvaških kampov.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Mato989 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Mato989 je izjavil:

recimo imaš opcije ko dobiš Grčijo all inclusive hotele za 7 dni za 450-500 po osebi z letalom z zagreba kar je ceneje kot iti v sezoni praktično kamorkoli na Hrvaško obalo...


Je ceneje, ampak za tistega, ki mu je all inclusive in hotel všeč. Jaz osebno nočem bit v hotelih in apartmajih. Na splošno sem poleti raje stalno v naravnem okolju, kot pa med štirimi stenami. Zato vedno poleti kampiram. In kampi na Sardiniji, Korziki in na hrvaški obali so dost primerljivi. Edino na hrvaški obali imaš več kampov ob vodi. Cene so tudi primerljive, če ne izbereš ravno najdražjih hrvaških kampov.


Iskreno povedano kje spim mi je relativno vseeno dokler ima klimo ali možnost ohladitve in da je ležišče dokaj udobno...

Na dopustu sem 99% časa izven spalnega prostora...razen kaka urca popoldanskega dremeža če je vroče.

Ampak ja, razumem da je komu tako lepše, iskreno jaz sem se od svojega 15 leta do svojega 24tega NAJEDEL kempov in prikolice in postavljanja in pospravljanja (še zdaj postavljamo) Saj je fajn it za par dni ampak meh... ni ga čez all inclusive ali pa apartma nekje .
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

WizzardOfOZ ::

Verjetno v prikolicah?
Jaz kampiram že celo življenje s šotorom in mi je muka it v hotele ali apartmaje. Celo prikolica mi je odveč. To je stres zame.
Viseča mreža v senci dreves v kampu je vse kar rabim za počitek. Tudi ponoči spim v tej isti viseči mreži v kampih. Če se hočem shladit, se pa vržem v vodo. Poleg tega so pokrovi tako narejeni, da voda ne pride notri in so lahko potem zloženi tudi zunaj, kljub temu, da je kdaj slabo vreme in dež nanje pada.

Pospravljanje? Manj kot pol urce dela. Za vse imam plastične zaboje s pokrovom, ki se zlagajo en na drugega. Jih samo zložim v avto, pa se lahko odpeljem. Te zaboje uporabljam zato, da ni vse razmetano naokoli. Pa manj žuželk je, če so vsi zaboji stalno zaprti.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Verjetno v prikolicah?
Jaz kampiram že celo življenje s šotorom in mi je muka it v hotele ali apartmaje. Celo prikolica mi je odveč. To je stres zame.
Viseča mreža v senci dreves v kampu je vse kar rabim za počitek. Tudi ponoči spim v tej isti viseči mreži v kampih. Če se hočem shladit, se pa vržem v vodo. Poleg tega so pokrovi tako narejeni, da voda ne pride notri in so lahko potem zloženi tudi zunaj, kljub temu, da je kdaj slabo vreme in dež nanje pada.

Pospravljanje? Manj kot pol urce dela. Za vse imam plastične zaboje s pokrovom, ki se zlagajo en na drugega. Jih samo zložim v avto, pa se lahko odpeljem. Te zaboje uporabljam zato, da ni vse razmetano naokoli. Pa manj žuželk je, če so vsi zaboji stalno zaprti.


Ja to je vse super, ampak to že mojih starih ne bi prepričal v to za njih asketsko letovanje... mi mamo prikolico in 2 predprostora in toliko robe da se jaz norčujem da je to cigansko naselje ne pa prikolica...

Jaz povsem podpiram način šotorja in vsega, samo meni se ne ljubi več to pospravljat, tudi če je 30 min, kar iskreno dvomim ker ko maš žensko zraven če ni nekaj posebnega v smislu nič robe, je zmeraj več kot 30 min vse skupaj.

Tk način Vohnwagna bi še sprejel da se pripelješ parkiraš daš ven mizico, in 2 stola ter marelo... to ajde... drugače pa najlepše je najeti apartma 50m od morja za neko solidno ceno, vsak dan grilat in srkat pivičko ter se kopat in družit... to je najbolj na off... naslednje je pa cenovno malo več ampak je all inclusive.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

damirj79 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

damirj79 je izjavil:

Lahko pa greš tudi z avtom na Sardinijo, cenovno ni kaj dosti dražje, kot z avtom na hvar. Ne vem koliko je trajekt na Hvar, če se ne motim, je samo gorivo + cestnina kake 100EUR.


Je dražje it na Sardinijo. Iz prve roke. Poleti sem vedno vsaj en teden na Hvaru. Pa na sardinji smo tudi bili že velikokrat (prvi maj je tam najlepši, pa še ni gužve).
Trajekt na Sardinijo je za 3 osebe in avto nekje 10x dražji kot trajekt iz Drvenika na Hvar (300 vs 30€). Pot do Drvenika je pa primerljiva s potjo do Livorna (550 vs 540km). Cestnine imaš pa na obeh cestah tudi približno enake.


Naj ti bo, iz Drvenika je res bistveno cenejši trajekt. Vseeno pa na Sardinijo ni 300€, razen če si res prav nesrečen :) ponavadi so tam 200€, če trofneš akcijo avto za 1€ potem je to 120€. Iz Splita na Hvar je trajekt za 2h vožnje 150€. Zlatarji hravatarji. Glede nato, da te tako bodejo cene, bi pričakoval, da boš res primerjal jabke z jabkami in ne jabke z pomidori.

jest10 ::

dronyx je izjavil:

Za statistično povprečnega, bolje finančno stoječega Slovenca pomeni dopust pozimi 7 dni Bad Kleinkirchheima, poleti pa 10 dni mobilna hiška v Medulinu. Jih poznam nekaj ki so copy/paste tega modela. Leto za letom. To je njihova cona udobja, kjer točo vedo kje bodo parkirali, po kateri progi smučali, kje šli v vodo, kje bo brisača in kje in kaj bodo jedli. Edina manjša neznanka je lahko vreme. To jih pride 5.000 EUR ali še nekaj več, kar sta dva dobra regresa.


In s tem ni nič narobe

Jebomir ::

Boljš Ožujsko v roki, ko Bintang na strehi (al kjerkol že)

miha98 ::

Mato989 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Verjetno v prikolicah?
Jaz kampiram že celo življenje s šotorom in mi je muka it v hotele ali apartmaje. Celo prikolica mi je odveč. To je stres zame.
Viseča mreža v senci dreves v kampu je vse kar rabim za počitek. Tudi ponoči spim v tej isti viseči mreži v kampih. Če se hočem shladit, se pa vržem v vodo. Poleg tega so pokrovi tako narejeni, da voda ne pride notri in so lahko potem zloženi tudi zunaj, kljub temu, da je kdaj slabo vreme in dež nanje pada.

Pospravljanje? Manj kot pol urce dela. Za vse imam plastične zaboje s pokrovom, ki se zlagajo en na drugega. Jih samo zložim v avto, pa se lahko odpeljem. Te zaboje uporabljam zato, da ni vse razmetano naokoli. Pa manj žuželk je, če so vsi zaboji stalno zaprti.


Ja to je vse super, ampak to že mojih starih ne bi prepričal v to za njih asketsko letovanje... mi mamo prikolico in 2 predprostora in toliko robe da se jaz norčujem da je to cigansko naselje ne pa prikolica...

Jaz povsem podpiram način šotorja in vsega, samo meni se ne ljubi več to pospravljat, tudi če je 30 min, kar iskreno dvomim ker ko maš žensko zraven če ni nekaj posebnega v smislu nič robe, je zmeraj več kot 30 min vse skupaj.

Tk način Vohnwagna bi še sprejel da se pripelješ parkiraš daš ven mizico, in 2 stola ter marelo... to ajde... drugače pa najlepše je najeti apartma 50m od morja za neko solidno ceno, vsak dan grilat in srkat pivičko ter se kopat in družit... to je najbolj na off... naslednje je pa cenovno malo več ampak je all inclusive.


Eh to je en sam fuk kampiranje. Tako kot je moj someščan mato brez trebuha rekel. Apartman ali all inklusive. Razen , če sam kuhaš oz. Dobro kuhaš alla karte.

Invictus ::

velikBrokoli je izjavil:

Hrvaška je izjemno komot, če maš familijo. Spakiraš in vržeš vse v avto in šibaš. Z mulci iti na letalo je takoj bolj stresna zgodba :))

Da ne govorim dražja...

Če imaš več otrok, so te poceni nastanitve v hrških hotelih ZELO drage.

Ravno bil pri meni špenglar, ki je pizdil, da je dal lani za svojo familijo 3k za en teden...

Hrvaška ni več tako poceni kot je bila, nekaj je nareila EU, nekaj pa pač ugotovitev domačinov, da imajo turisti preveč keša.

O dopustu na Hrvaškem se pa govori, kot da greš dol prišparat, ne pa uživat...

Cene na hrvaškem zunaj v lokalih so čisto slovenske, ne bo vas prišlo nič dražje. Kot pri nas je tudi tu vse odvisno od ponudbe in lokacije.

damirj79 je izjavil:


Naj ti bo, iz Drvenika je res bistveno cenejši trajekt. Vseeno pa na Sardinijo ni 300€, razen če si res prav nesrečen :) ponavadi so tam 200€, če trofneš akcijo avto za 1€ potem je to 120€. Iz Splita na Hvar je trajekt za 2h vožnje 150€. Zlatarji hravatarji. Glede nato, da te tako bodejo cene, bi pričakoval, da boš res primerjal jabke z jabkami in ne jabke z pomidori.

Trajekti na Sardinijo in Korziko so zasedeniu februarja za celo sezono...

Izven sezone mogoče poceni, v sezoni nemogoče dobiti.

200 EUR je bila Korzika 10-15 let nazaj, če si imel srečo on bil zgoden...

Trajekt na Hvar je precej cenejši na vzhodni del, zakaj bi rinil iz Splita? Za pol ure vožnje več z avtom si bistveno hitreje čez...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Sakin ::

Če je komu morje prevroče, je vsaj trenutno Ohrid idealen kar se tiče temperatur, da gostoljubnosti in hrane sploh ne omenjam. Trenutno se trudim zapraviti dinarje, ki sem jih zamenjal (nočem na letalo vozit nazaj raznih cunj) in je kar izziv. K sreči je žena odkrila lekarne in sedaj nabavlja za vso razširjeno žlahto :)
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

damirj79 ::

Invictus je izjavil:

velikBrokoli je izjavil:

Hrvaška je izjemno komot, če maš familijo. Spakiraš in vržeš vse v avto in šibaš. Z mulci iti na letalo je takoj bolj stresna zgodba :))

Da ne govorim dražja...

Če imaš več otrok, so te poceni nastanitve v hrških hotelih ZELO drage.

Ravno bil pri meni špenglar, ki je pizdil, da je dal lani za svojo familijo 3k za en teden...

Hrvaška ni več tako poceni kot je bila, nekaj je nareila EU, nekaj pa pač ugotovitev domačinov, da imajo turisti preveč keša.

O dopustu na Hrvaškem se pa govori, kot da greš dol prišparat, ne pa uživat...

Cene na hrvaškem zunaj v lokalih so čisto slovenske, ne bo vas prišlo nič dražje. Kot pri nas je tudi tu vse odvisno od ponudbe in lokacije.

damirj79 je izjavil:


Naj ti bo, iz Drvenika je res bistveno cenejši trajekt. Vseeno pa na Sardinijo ni 300€, razen če si res prav nesrečen :) ponavadi so tam 200€, če trofneš akcijo avto za 1€ potem je to 120€. Iz Splita na Hvar je trajekt za 2h vožnje 150€. Zlatarji hravatarji. Glede nato, da te tako bodejo cene, bi pričakoval, da boš res primerjal jabke z jabkami in ne jabke z pomidori.

Trajekti na Sardinijo in Korziko so zasedeniu februarja za celo sezono...

Izven sezone mogoče poceni, v sezoni nemogoče dobiti.

200 EUR je bila Korzika 10-15 let nazaj, če si imel srečo on bil zgoden...

Trajekt na Hvar je precej cenejši na vzhodni del, zakaj bi rinil iz Splita? Za pol ure vožnje več z avtom si bistveno hitreje čez...


Samo zate, Sardinija zCorsica ferries, 8.7.2024 do 15.7.2024 povratna iz livorno v golfo aranci, 2 odrasla 1 otrok, z avtom, 170€ s 50€ popusta če štartaš do 8.7.2024 (Offerta valida fino al lunedì 08 luglio 2024, 23:59. Per i viaggi tra 27/06/2024 e 31/12/2024). Še fraj in pravkar preverjena cena.
https://www.corsica-ferries.it/resa/tra...

čez par dni bo cena še nižja, zraste pa lahko tudi x2, nikoli ne veš, lahko malo reskiraš ali pa tudi ne, predvsem dva dni ali dan pred odhodom.

WizzardOfOZ ::

Invictus, trajekt pluje 8 do 9 ur. Ves ta čas sedet na enem neudobnem stolu ali ležat na tleh na hodniku ni prav prijetno. Zato je najboljša varianta, da greš zvečer na trajekt, prespiš in greš zjutraj spočit iz trajekta. To je pa potem takoj 100€ višja cena.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

damirj79 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Invictus, trajekt pluje 8 do 9 ur. Ves ta čas sedet na enem neudobnem stolu ali ležat na tleh na hodniku ni prav prijetno. Zato je najboljša varianta, da greš zvečer na trajekt, prespiš in greš zjutraj spočit iz trajekta. To je pa potem takoj 100€ višja cena.


Ni, ker karte za stole lahko kupiš tudi na trajektu, direktno na šalterju in je cena za tri osebe 50€, če pa zmutiš s kakim od kontrolorjev, pa mu daš 20€ in je zadovoljen, lahko se pa tudi prešlepaš, kontrolira ne noben.

WizzardOfOZ ::

Vseeno je neudobno sedet na tistih stolih. Trajekt izpluje ob 22h, ti pa vzameš sobo s posteljami, pa greš zvečer spat, zjutraj se pa zbudiš na Sardiniji. Najboljša opcija.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Neudobno reče nekdo, ki 2 tedna sedi na tem:

damirj79 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Vseeno je neudobno sedet na tistih stolih. Trajekt izpluje ob 22h, ti pa vzameš sobo s posteljami, pa greš zvečer spat, zjutraj se pa zbudiš na Sardiniji. Najboljša opcija.


OK, kompliciraš. Hkrati ti je pa popolnoma ql, če se 2 uri voziš na Hvar in moraš stat, ker stolic ni (dovolj). Čudo božje.

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

Neudobno reče nekdo, ki 2 tedna sedi na tem:

Spet si najbolj pameten. In spet mešaš 2 stvari. Potovanje in dopust. Ti stoli so za potovanja (torej optimizacija prostora), da odpreš mizo, postaviš stole, poješ in potem pospraviš in greš naprej. Stoli za dopust, kjer si na enem mestu in v njih počivaš, so dost drugačni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Tvoja logika je logična samo tebi. Če greš nekam za 2 tedna je to lahko dopust, lahko je pa potovanje, odvisno kakšne stole imaš seboj.

WizzardOfOZ ::

damirj79 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Vseeno je neudobno sedet na tistih stolih. Trajekt izpluje ob 22h, ti pa vzameš sobo s posteljami, pa greš zvečer spat, zjutraj se pa zbudiš na Sardiniji. Najboljša opcija.


OK, kompliciraš. Hkrati ti je pa popolnoma ql, če se 2 uri voziš na Hvar in moraš stat, ker stolic ni (dovolj). Čudo božje.

Na Hvar se še nisem vozil s trajektom 2 uri. Ne hodim iz Splita. Vi, ostali, pa kar. Bomo ostali imeli več miru na drugih poteh do Hvara.

Utk je izjavil:

Tvoja logika je logična samo tebi. Če greš nekam za 2 tedna je to lahko dopust, lahko je pa potovanje, odvisno kakšne stole imaš seboj.

A zdej te pa boli, ker ti ne razumeš razlike med potovanjem in dopustom. In samo tebi je to čudno. Potovanje in dopust sta 2 različni zadevi, čeprav jih tukaj zelo mešate. Pri prvem se voziš naokoli in si vsak dan na drugi lokaciji (in to ni počivanje), pri dopustu pa si teden, dva, tri,... na isti lokaciji in počivaš. In če rabim imeti stol za 15 minut, da pojem, je lahko tudi tak kot ta na sliki.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Kaj pa je pol to ko si na neki lokaciji 4 dni pa pol na naslednjih 5 dni, pa pol še na tretji 6 dni? Potovalni dopust? >:D:))


Meni recimo 14 ali 21 dni na isti lokaciji ni za bit, hkrati pa mi tudi ni vsake 1-2 dni skakat okrog ali vsak dan nekam se vozit...

Najraje imem tak dopust za 7 nočitev na 1 lokaciji (to mi je perfektno časovno obdobje) ali pa tak semi potovanje ko greš nekam za 7 nočitev sicer si ogleduješ in potuješ ampak si pa v teh 7 nočitvah tudi vzameš kaki dan ali 2 ko si totalno na off stacioniran.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

WizzardOfOZ ::

Mato989 je izjavil:

Kaj pa je pol to ko si na neki lokaciji 4 dni pa pol na naslednjih 5 dni, pa pol še na tretji 6 dni? Potovalni dopust? >:D:))

Pol vzameš drugačne stole. :))
Še vedno pa to ni povhen prtljažnik, kot to misli Utk.

Mato989 je izjavil:

Meni recimo 14 ali 21 dni na isti lokaciji ni za bit, hkrati pa mi tudi ni vsake 1-2 dni skakat okrog ali vsak dan nekam se vozit...


Občasno paše tudi 20 dni poležavanja na enem mestu. Boš čez ene 20 let opazil.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

miha98 ::

In zraven bereš čarovnik iz oza a ne?

Mato989 ::

Občasno paše tudi 20 dni poležavanja na enem mestu. Boš čez ene 20 let opazil.


Dvomim... paše mi bit doma 20 dni (brez dela) da lepo pičim gaming na svojem stacionarcu, grem na kolo, pochillam v gostilni, nardim kak piknik to ja...

Bi pa takoj mel apartma tak 100m od morja z teraso vsaj 20m2 pa da bi šel tja delat od doma... to pa podpišem, pol sem pa lahko tudi cel lajf tak
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

velikBrokoli ::

V tej temi se dobro vidi, kdo ima majhne otroke in kdo ne :))

miha98 ::

Mato989 je izjavil:

Občasno paše tudi 20 dni poležavanja na enem mestu. Boš čez ene 20 let opazil.


Dvomim... paše mi bit doma 20 dni (brez dela) da lepo pičim gaming na svojem stacionarcu, grem na kolo, pochillam v gostilni, nardim kak piknik to ja...

Bi pa takoj mel apartma tak 100m od morja z teraso vsaj 20m2 pa da bi šel tja delat od doma... to pa podpišem, pol sem pa lahko tudi cel lajf tak


Povedal si vse razen najpomembnejšega...

velikBrokoli je izjavil:

V tej temi se dobro vidi, kdo ima majhne otroke in kdo ne :))


In kakšne so ugotovitve? Daj imena...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miha98 ()

WizzardOfOZ ::

Mato989 je izjavil:

Bi pa takoj mel apartma tak 100m od morja z teraso vsaj 20m2 pa da bi šel tja delat od doma... to pa podpišem, pol sem pa lahko tudi cel lajf tak


Čez 20 let boš povedal, trenutno si še mulc, ki niti ne ve kaj bi rad v življenju, pa se še iščeš.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Takih odraslih pajacov, da se bi 8 ur vozili nekam, da bojo ležali v mreži med dvemi drevesi in sedeli na platneni pručki, res ni veliko. Če kaj lahko delam doma, je pa to - to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Invictus ::

Sam se vozijo.

In paše ležati med drevjem, na plaži...

To počne praktično cela Evropa med dopusti.

Razen Slovencev, ki v najhujši vročini hodijo športat...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

Takih odraslih pajacov, da se bi 8 ur vozili nekam, da bojo ležali v mreži med dvemi drevesi in sedeli na platneni pručki, res ni veliko. Če kaj lahko delam doma, je pa to - to.


Če se bom 8 ur vozil nekam, da bom tam potem 3 tedne kampiral, bom sedel na čem drugem kot pručki. Ti pa kot tipičen slovencelj večino stvari narobe razumeš, rad bi izpadel pa pameten, izpadeš pa kreten v veliki večini tem. Pa sej ti to v vsaki temi tudi drugi povedo, samo težko dojameš.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ti pa kot tipičen slovencelj večino stvari narobe razumeš, rad bi izpadel pa pameten, izpadeš pa kreten v veliki večini tem. Pa sej ti to v vsaki temi tudi drugi povedo, samo težko dojameš.

Saj sploh nič ne razume...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

Če vi ne razumete kake neumnosti klatite, še ne pomeni, da jih ne razumem jaz.

energetik ::

velikBrokoli je izjavil:

V tej temi se dobro vidi, kdo ima majhne otroke in kdo ne :))
Točno tako. In potem predlagajo razne trajekte po 8h sedeti na stolu, pa avione na Ciper in podobno. Tamau še preden zavijemo na AC sprašuje, če smo že prišli in potem tečnari do konca. Da bi ga lovil po trajektu in letališčih se mi glih utrga. Za zdaj je Istra idealna. Otroc rabijo samo kos plaže, kanglico in mivko.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Niti mivke ne.

Rabijo starše, da se z njimi zabavajo, ne da se nalivajo nekje v senci...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

koli99 ::

No no, sedaj sta moji punci stari 9 in 6, lani februarja smo bili na Zanizbarju, 2019 na Sejšelih (najmlajša je imela 8 mesecev, starejša 4 leta), poleti pa zadnja 4 leta kampiramo na Korziki (torej pot do Livorna je cca 5ur, nato 5ur s trajektom in nato še 1-3ure do kampov).
Verjamem da obstajajo tažavnejši otroci, ampak z mojimi težav pri potovanjih ni.

Utk ::

Če otrok noče 12 ur sedet na miru v avtu, še ne pomeni da je "težaven". Jaz bi reku, da je normalen.

codeMonkey ::

Tablico v roke, pa je normalen :))

Ce temu lahko tako reces..

Utk ::

Ja, to je res "super" "rešitev".

koli99 ::

Kdo pa pravi da se sedi 12 ur v avtu nepretrgoma? Tablic(e) nimamo.
Je pa res da je treba za potovanje nekaj priprave; kaj bodo delali, kaj bomo videli, kakšne zabavne igre se bomo šli na letalu/trajektu, pobarvanke, etc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koli99 ()

codeMonkey ::

Moja sta brez tezav spala v avtu in sem pac vedno izbral nek kompromis pri casu odhoda, tako da sta spala vecji del poti, in da ni bilo prezgodaj, da bi bil nenaspan. Kaksne 4 ure se da skrajsati na ta nacin.

delavec44 ::

Meni bi bilo super že, če ne bi bruhali na poti.

codeMonkey ::

To pa verjamem. Ce tega ne dozivis, nimas pojma kako hudo zna biti. Sem vozil s sinom njegovega soigralca na nogometne tekme po Dunaju. Mali je bruhal po prakticno 15 minut mestne voznje.

Mato989 ::

codeMonkey je izjavil:

To pa verjamem. Ce tega ne dozivis, nimas pojma kako hudo zna biti. Sem vozil s sinom njegovega soigralca na nogometne tekme po Dunaju. Mali je bruhal po prakticno 15 minut mestne voznje.


Takim pač poveš da se nimajo kaj več vozit, naj koelsari tja če hoče it ali pa jebiga... ni to nareto za vožnjo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

iso2000 ::

Sem se ravno vrnil iz dalmacije. Cene so bile sledeče - pica 10-12 EUR, verjetno kakšna bolj obložena do 15, burger podobno. Točeno veliko pivo zraven plaže 4,30-4,70, odvisno od lokala. Kepica sladoleda ca. 2 EUR. Nismo ravno ljubitelji hranjenja v gostilnah, tako da večinoma kuhamo/pripravljamo hrano sami, tako da so moji podatki omejeni na zgornje informacije. Lokalna trgovina pa ima zabeljene cene, pločevinka piva 2-3 EUR, odvisno od znamke. Lindt čokolada 3.90 EUR, po drugi strani pa so imeli grozdje po 2.5 EUR/kg. Kruh in mleko se mi nista zdela draga. Tako da smo večji del hrane kupili v sosednjem večjem mestu, v hipermarketu (Plodine, Konzum), sadje in zelenjavo nekaj na tržnici, ostalo v trgovini. Pred leti sem na Visu celo zasledil, da so imeli za domačine v lokalni trgovini neke kartice zvestobe in so na ta način imeli nižje cene. Ne vem za kakšne razlike je šlo.
Apartma smo imeli za 50 EUR/dan v predsezoni. Ni nekaj nobel in za preseravat, ima pa funkcionalne sanitarije, kuhinjo, delujočo klimo, ter omogoča spanje za 2 otroka in 2 odrasla. Od prve plaže je oddaljen 70m, od prve trgovine pa 150-200m. Pod črto ni bilo nekaj grozno drago, vendar pa smo tudi dokaj skromni, ne hodimo po lokalih, ne iščemo nekega nadstandarda pri apartmaju itd.
Jaz osebno bi bil najraje doma v udobju doma in se šel kakšne dnevne ali dvodnevne izlete po okolici, pa še okrog hiše bi kaj v miru postoril. Ampak "moramo" it na morje, menda je tam vse boljše:)) Ne vem, a je to gneča, vročina ali kaj drugega?

Sparkxl ::

energetik je izjavil:

velikBrokoli je izjavil:

V tej temi se dobro vidi, kdo ima majhne otroke in kdo ne :))
Točno tako. In potem predlagajo razne trajekte po 8h sedeti na stolu, pa avione na Ciper in podobno. Tamau še preden zavijemo na AC sprašuje, če smo že prišli in potem tečnari do konca. Da bi ga lovil po trajektu in letališčih se mi glih utrga. Za zdaj je Istra idealna. Otroc rabijo samo kos plaže, kanglico in mivko.


Kako pa potem pridejo čehi na morje z otroci? Nemci? Slovaki? Poljaki? Pol evrope? Pol evrope nima istre pred nosom in vseeno pridejo z malimi otroki na morje. Z avti, letali in trajekti in te poti trajajo za povprečnega janeza (tebe) nepojmljivo dolgo. Tako da ti predlagam, da še 1x razmisliš kje je problem

Utk ::

Pridejo, ker "morajo". Če imaš do morja 2 uri, pa ni nujno, da lezeš čez pol Evrope s 4 letniki.

energetik ::

Utk je izjavil:

Pridejo, ker "morajo". Če imaš do morja 2 uri, pa ni nujno, da lezeš čez pol Evrope s 4 letniki.
Točno tako.
vires in numeris
««
38 / 74
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120786 (5877) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9430544 (4175) Pithlit
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21436482 (29304) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548597 (6315) Spock83
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17042372 (32416) ThinkPad

Več podobnih tem