» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Temo vidijo: vsi
««
34 / 74
»»

redtech ::

Sardinija: Porto Cervo :)

Sparkxl ::

Koliko mi je znano je sever sardinije drag, jug pa cenovno kar ugoden

Pat_MaGroin ::

Je Dan Lenard (oblikovalec jaht) povedal, da folk pride 1x z jahto na Hrvaško in nikoli več.

Da pa se vračajo na Sardinijo, Capri, St. Tropez ker so so pač destijacije, kamor zahajajo bogati.

Hrvaška pa pač ne bo jutri destinacija za premožne, ker za to rabiš desetletja.

Frend dela kot strojnik na jahtah ze 10+ let in prešteje na prste ene roke, kam se furajo z jahtami v njegovi 10-letni karieri v Mediteranu.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Ja sam govorit da Ibiza in Sardinija sta luksuzni destinaciji, Hrvaška pa nikoli ne bo... je precej retardirano. Sploh ob upoštevanju da tako na Ibizo kot na Sardinijo lahko gre vsak slovenski revež (s povprečno plačo)... Pa da imata obe destinaciji v primerjavi s Hrvaško skoraj 50 let headstart.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

ales85 ::

Pithlit je izjavil:

Ja sam govorit da Ibiza in Sardinija sta luksuzni destinaciji, Hrvaška pa nikoli ne bo... je precej retardirano. Sploh ob upoštevanju da tako na Ibizo kot na Sardinijo lahko gre vsak slovenski revež (s povprečno plačo)... Pa da imata obe destinaciji v primerjavi s Hrvaško skoraj 50 let headstart.

Tukaj imaš spet neki mimosun. Takšnega prostora, kamor bi lahko šli praktično izključno bogati pač ni, ali pa skoraj ni. In samo zato, ker nekam lahko gredo oboji še ne pomeni, da ne more biti tudi luksuzna destinacija. No, razen pri hrčkih očitno :))

Pithlit ::

Ojej, spet nekoga bralno razumevanje daje. Bo že, bo že...
Life is as complicated as we make it...

ales85 ::

Meni gre prav fino. Eni pač morate Hrvaško rinit nekam v višave (zdaj ali pa v prihodnosti), bog ve zakaj.

Pithlit ::

Saj pravim da ti bralno razumevanje ne gre. Jaz hrvaške ne rinem nikamor. Prej nasprotno. V zadnjih 20 letih sem bila tam celih 3x (od tega enkrat za vikend v Zagrebu). Ponavadi dopustujem kje drugje. Sem samo v tej temi že marsikomu rekla naj gre raje kam drugam kot pa da se s Hrvaško obremenjuje.

Ampak ja, tebi gre "prav fino". Čestitam.
Life is as complicated as we make it...

Kodrnusa ::

Pithlit je izjavil:

Ja sam govorit da Ibiza in Sardinija sta luksuzni destinaciji, Hrvaška pa nikoli ne bo... je precej retardirano. Sploh ob upoštevanju da tako na Ibizo kot na Sardinijo lahko gre vsak slovenski revež (s povprečno plačo)... Pa da imata obe destinaciji v primerjavi s Hrvaško skoraj 50 let headstart.


Še enkrat za gluhe glupe slepe. Sardinija in Ibiza sta luxuzni destinaciji. Kar ne pomeni da ne more slovencelj s povprečno tja. Hrvaška pa to ni in ne bo... Ponudba na Hrvaški se konča pri gojenem brancinu, pici, azijske kalamare in vinu od lokalnega pridelovalca, seveda za premium ceno.

Pithlit ::

Kodrnusa je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Ja sam govorit da Ibiza in Sardinija sta luksuzni destinaciji, Hrvaška pa nikoli ne bo... je precej retardirano. Sploh ob upoštevanju da tako na Ibizo kot na Sardinijo lahko gre vsak slovenski revež (s povprečno plačo)... Pa da imata obe destinaciji v primerjavi s Hrvaško skoraj 50 let headstart.


Še enkrat za gluhe glupe slepe. Sardinija in Ibiza sta luxuzni destinaciji. Kar ne pomeni da ne more slovencelj s povprečno tja. Hrvaška pa to ni in ne bo... Ponudba na Hrvaški se konča pri gojenem brancinu, pici, azijske kalamare in vinu od lokalnega pridelovalca, seveda za premium ceno.

Ignorance is bliss.
Life is as complicated as we make it...

feryz ::

Od kdaj pa je Ibiza luksuzna destilacije? Mogoče se vam zdi to zato, ker se tja ne more vleči raja s kurčevimi avtodomi in prikolicami.
Kar pa se tiče francoske azurne obale, vključno s Saint Tropezom ... no comment. Bil, videl, probal, dovolj za eno življenje.
Hrvatje so umetniki turizma za Francoze.
Edino kar je res je, da je azurna nabita do konca. Kar ni čudno, glede na velikost Francije in velikost sredozemske obale.
Je pa poceni Francija, vsaj če primerjaš cene z žabarskimi. 4 zvezdični hotel na azurni obali, direktno na plaži, je cenejši od primerljivega pankarskega, sredi asfalta in betona, brez morja.

Buggy ::

ce se vam ravno ne da kuhati (kot meni danes) ali pa te moznosti nimate, se da priti pri hrckih poceni tudi v stacuni, ki ima lastno pecenje :P



drugac pa ostarije, povprecna vecerja brez preseravnja za tri 75€ pa tringlt, ker so sicer rezervazije in je bilo vse polno.



Ribarnica cene:





pocasi se del dopusta na morju koncuje...je bilo dosti chilleksanja, bo treba mal v akcijo spet :P

brett ::

Danes smo v širši družinski sestavi obiskali otok Krk in se nazaj grede ustavili v žar gostilni Barbacoa, na obrobju Reke. Že razgled na Reški zaliv nas je navdušil, prijaznost osebja in ambient prav tako. Da o hrani je govorim. Naročili smo plato za 4 osebe in plato za 2 osebi (bilo nas je 8) mešano žar mesne dobrote (8 različnih sort mesnih dobrot) + solata, + prebranac, lepinje, zelenjavna priloga in pečen krompir. Vse odlično, tip-top. Hrane še preveč. In pijača (vse brezalko.) . Cena: 114€. Kar se mi zdi kar zelooo ugodno (malo čez 14€/osebo).

starfotr ::

Buđet turizem se lahko greš z obiskom ribarnice, namesto da plačuješ za vstopnice za akvarij. Vidiš isto :))

FireSnake ::

Na gobec dobiš pa gratis, ni treba plačati:
https://siol.net/novice/svet/mnozicni-p...

To, da šestim ljudem mediji pravijo "množični" pustimo ob strani.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Slopek ::

FireSnake je izjavil:

Na gobec dobiš pa gratis, ni treba plačati:
https://siol.net/novice/svet/mnozicni-p...

To, da šestim ljudem mediji pravijo "množični" pustimo ob strani.

6+3=9
Pa ne samo to, tudi vejic nisi jemal.
Nizkotnež. Hitro te pokoplje lasten ego.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

dronyx ::

V Savudriji pod Kempinskim je neka plaža ob morju, kjer so inštalirali varnostnika, ki te ne spusti na plažo, če nisi gost hotela oz. resorta. Hrvaška novinarka je šla preverit, koliko bi stalo, če hočeš na plažo in nisi gost. Menda 50 € vstopnina za plažo, plus 50 € ležalnik. Ampak tudi na Hrvaškem je še vedno tako, kot pri nas, da ne moreš biti lastnik plaže in moraš dovolit dostop. Lahko imaš koncesijo za ležalnike in marele, ne pa da kar ogradiš obalo.

FireSnake ::

Slopek je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Na gobec dobiš pa gratis, ni treba plačati:
https://siol.net/novice/svet/mnozicni-p...

To, da šestim ljudem mediji pravijo "množični" pustimo ob strani.

6+3=9
Pa ne samo to, tudi vejic nisi jemal.
Nizkotnež. Hitro te pokoplje lasten ego.


Tudi, če je 12. To ni množično.
Je tebi (vsaj približno) jasno, kaj je to množično?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Pithlit ::

FireSnake je izjavil:

Slopek je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Na gobec dobiš pa gratis, ni treba plačati:
https://siol.net/novice/svet/mnozicni-p...

To, da šestim ljudem mediji pravijo "množični" pustimo ob strani.

6+3=9
Pa ne samo to, tudi vejic nisi jemal.
Nizkotnež. Hitro te pokoplje lasten ego.


Tudi, če je 12. To ni množično.
Je tebi (vsaj približno) jasno, kaj je to množično?

Vse je jasno. Sam nekateri mislijo da za množico rabiš hordo ljudi.
Life is as complicated as we make it...

recmajkemi ::

Kako ste letos kaj zadovoljni s cenami... Sam sem bil prepričan, da ima restavracija še cene v Kunah. Nop, kilo spečenega gojenega brancina je 120€.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Scaramouche3 ::

recmajkemi je izjavil:

Kako ste letos kaj zadovoljni s cenami... Sam sem bil prepričan, da ima restavracija še cene v Kunah. Nop, kilo spečenega gojenega brancina je 120€.


Začnite bojkotirati, letalo in druga destinacija!

denabiker ::

kar naj si imajo tistega brancina, jaz sem prakticiral en čas nazaj lepo čoln, najdem fajn zaliv, da smo sami, sami smo ulovili ribe in spekli...to je bilo to.

Gojenih rib ne jem, pa da mi plačajo....

Zgodovina sprememb…

ginekk ::

recmajkemi je izjavil:

Kako ste letos kaj zadovoljni s cenami... Sam sem bil prepričan, da ima restavracija še cene v Kunah. Nop, kilo spečenega gojenega brancina je 120€.


fuck no, 120 EUR?? A je bilo vsaj kje na rivi ali pa super razgled, torej plačaš lokacijo.

V ribarnici so gojene orade po 12eur/kg, brancina še nisem videl, ampak tam nekje. Divje pa po 14-20eur/kg, odvisno od velikosti.

kriptobog ::

ginekk je izjavil:

recmajkemi je izjavil:

Kako ste letos kaj zadovoljni s cenami... Sam sem bil prepričan, da ima restavracija še cene v Kunah. Nop, kilo spečenega gojenega brancina je 120€.


fuck no, 120 EUR?? A je bilo vsaj kje na rivi ali pa super razgled, torej plačaš lokacijo.

V ribarnici so gojene orade po 12eur/kg, brancina še nisem videl, ampak tam nekje. Divje pa po 14-20eur/kg, odvisno od velikosti.


Ja saj lahko kupis in speces sam in pojes v apartmaju/kampu. Saj te nihce ne sili jesti v restavraciji.

WizzardOfOZ ::

Meni se ne zdi ravno drago. Prejšnji vikend, gostilna Frankopan na Krku (v mestu krk, ob glavni cerkvi, ampak skrito v ozkih uličicah).
predjed:
- porcija hobotnice v solati
- porcija domačega pršuta z vloženimi paradižniki in domačim sirom
- sveže pečene lepinje (2 komada)

glavna jed:
- 2 porciji mešane školjke na buzaro (prstaci, dagnje,... v rdečem vinu)
- porcija ulovljenega brancina na žaru
- sveže pečene lepinje (2 komada za zraven školjk)

sladica:
- 2x tiramisu
- čokoladna torta

pijača:
4x coca cola in kava

Postrežba na nivoju in odnos zelo korekten. Vse skupaj za celih 97EUR.

ginekk je izjavil:

A je bilo vsaj kje na rivi ali pa super razgled, torej plačaš lokacijo.


Zelo verjetno je bilo na rivi. Namesto, da bi iskali dobro gostilno v notranjosti mesta, po možnosti še malo skrito, se vsi trinejo na rivo, kjer za razgled na rjaste barke plačaš dodatnih vsaj 50% cene.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Rab...apartma s klimo in 5 lezisc (dve spalnice + lezisce v hodniku), kuhinja in dnevna z atrijem in netom 60EUR...do morja 100 metrov. Keeper ze 15 let. Drugi dom. Vukojebina na morju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

WizzardOfOZ ::

Kam se potem hodiš kopat na Rabu? Lopar? Pragozd?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Buggy ::

15 minut v levo pes je taka vukojebina, da je se videl nisi...15 minut pes v desno pa komode kot jih ces. S kolesi pa pol ure do centra. Do obale pa 5 minut...ni pa plaza kot si jo vecina predstavlja, so pa pomoli in pristni domacini (ribici) kjer lahko kupis svezo ribo.
Lopar tud povohat nocem vec..sem enkrat sel z mulci tja nikol vec

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

denabiker ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Je Dan Lenard (oblikovalec jaht) povedal, da folk pride 1x z jahto na Hrvaško in nikoli več.

Da pa se vračajo na Sardinijo, Capri, St. Tropez ker so so pač destijacije, kamor zahajajo bogati.

Hrvaška pa pač ne bo jutri destinacija za premožne, ker za to rabiš desetletja.

Frend dela kot strojnik na jahtah ze 10+ let in prešteje na prste ene roke, kam se furajo z jahtami v njegovi 10-letni karieri v Mediteranu.


Ne vem kaj je tako posebnega v Capriju, St. Tropezu...? Bil in me ni impresioniralo, ok za povprečnega Slovenca pač to ni zaradi cen, ne vem 10 let nazaj malo bolj fancy pa daš za kavico z rogljičkom 14 eur. Kosilo 100, zdaj pa, če imaš froce pa hrana in pijača to letijo stotaki kot za keks....edino kar me je impresioniralo so Francozinje, seksi, zabavne, res fajn družbo smo si tam najdli...ali sem pač imel srečo in tako naletel.

WizzardOfOZ ::

Buggy je izjavil:

Lopar tud povohat nocem vec..sem enkrat sel z mulci tja nikol vec


Lopar ima več obale kot cela Slovenija, tako da imaš za vsakega nekaj. Verjetno si pa šel na plažo San marino (tam ko se na 10 minut zaderejo: Okreni se!, da se "sardine" lahko obrnejo, ker je na tisti plaži par tisoč ljudi).

Najdeš pa par res lepih plaž, samo niso pa dostopne z avtom in moraš malo peš hodit. Al pa z biciklom, sedaj ko so ene par trailov postavili in razširili potke, da se z bicikli lahko furaš po njih.

denabiker je izjavil:

Ne vem kaj je tako posebnega v Capriju, St. Tropezu...?


Capri je poseben. In lep.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

Navaden bar s plastičnimi stoli ob morju v Savudriji računa za Karlovačko pivo v pločevinki 4 €. V neki drugi restavraciji par sto metrov stran računajo za dva piščančja ražnjiča 13 €. Brez priloge. Če naročiš za prilogo pomfri je to dodatnih 5 €. Ampak ta pomfri je tak, kot če kupiš zamrznjen pomfri v Šparu, potem pa ga za par sekund vržeš v olje segreto na tisoč stopinj. Če k temu dodaš še neko pijačo, je cena skupaj čez 20 € za nekaj, kar je dejansko slab fast food, postrežen sicer v solidnem lokalu. Spoštovanje, da jim to tako dobro uspeva. Očitno smo tudi potrošniki povsem izgubili kompas, sicer se ne bi pustili tako nategovat.

Jaz moram reči da te, tako imenovane turistične branže, ne razumem. Cene so v zadnjih letih višali po 10% in več na leto, ampak kljub temu ves čas nekaj jamrajo, da ni za živet. Pa kaj bi ti ljudje sploh radi? Da jim kar odpreš denarnico in vzamejo, kolikor hočejo? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

gruntfürmich ::

denabiker je izjavil:

Ne vem kaj je tako posebnega v Capriju, St. Tropezu...?

po mojem ti ni bilo všeč ker nisi bogataš, da bi lahko tam 'užival'.
zato pa je grozdje tako kislo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Utk ::

80% hrvaških apartmajev ni na nivoju v katerga bi hodili ljudje, ki bi plačevali 18 evrov za burger.
V večjih krajih je gužva na plažah, v manjših imaš 2 trgovini, ki imajo dvojne cene.
Zaradi mene naj delajo kar hočejo, oni imajo pravico dvigovat cene, mi pa it drugam. Z njihovega vidika zakaj pa ne bi dvigovali, če je še zmeraj preveč ljudi, je pa res, da bi lahko malo bolj sledili cenam s kvaliteto.
Če že stane pica 14 evrov, naj bo vsaj dobra, recimo.

PrihajaNodi ::

Kapitan Jack je izjavil:

Da se razumemo imam kes, ampak ga ne bom dal za nek pofukan apartma,kjer rabim se par km z avtom, da se pripeljem do plaze. Razumem, da cene gredo gor. Vse je slo gor. Ampak 500% to je nezaslisano.

Ce nimas denarja osrani doma in jej jogurt
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DamijanD ::

Jap in to poskušajo unovčit kolikor se le da...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DamijanD ()

Sparkxl ::

Vsako leto isto...začne se sezona, začne se jamranje nad cenami, lepljenje računov na FB...rinete pa še vedno tja. Sem že davno obupal, da bi to razumel

pegasus ::

Na morje se po novem hodi marca in novembra. Takrat so tisti lokalci, ki še imajo kaj odprto, izjemno srečni, če se ustaviš pri njih, tako da dobiš ponudbo za normalno ceno.

dronyx ::

pegasus je izjavil:

Na morje se po novem hodi marca in novembra. Takrat so tisti lokalci, ki še imajo kaj odprto, izjemno srečni, če se ustaviš pri njih, tako da dobiš ponudbo za normalno ceno.

Razumel bi če bi napisal konec maja ali na začetku oktobra, ko je ponavadi morje dovolj toplo za kopanje. Ne razumem pa kaj bi počel marca ali novembra. Seveda lahko se kot upokojenci sprehajaš ob obali ali kolesariš, ampak na morje ponavadi hodimo zaradi morja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

pegasus ::

dronyx je izjavil:

Ne razumem pa kaj bi počel marca ali novembra.
Plaval, seveda. Ko je voda še/že dovolj hladna za to. Vmes je namreč pretopla...

dronyx ::

pegasus je izjavil:

dronyx je izjavil:

Ne razumem pa kaj bi počel marca ali novembra.
Plaval, seveda. Ko je voda še/že dovolj hladna za to. Vmes je namreč pretopla...

OK, samo potem govorimo o temperaturah med 15 in 20 stopinj, kar pa večini ne ustreza.

dronyx ::

Jaz te ljudi v hotelih v bistvu občudujem. Zadnjič se peljem s kolesom do Pirana in zavijem še na pomol pred hotelom Bernardin. Ljudje ležijo pred hotelom na ležalnikih, kopajo se pa očitno kar v bazenu znotraj hotela, ki pa smrdi po kloru že od daleč ko se pelješ mimo. V morju pa nikogar. Jaz na kaj takega ne pristanem niti če mi oni plačajo. Pa recimo nek luksuzni resort v Savudriji, kjer je tudi hotel Kampinski. Vse skupaj sicer novo, ampak meni izgleda kot neko blokovsko naselje, spodaj plaža pa neka zabetonirana žalost in nekaj umetno narejeno. Večina od gostov tega turističnega naselja po moje v morje sploh ne gre, ampak se kopajo na vrhu hotela v bazenu. Tudi sem ne pridem za noben denar. Drago pa verjetno da kar boli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

gruntfürmich ::

v resnici ste vi tule čudni...
matotou je čudno da na DOPUSTU ješ zunaj in da ne copraš po kuhinji kot čisto vsak dan doma...
dronixu je čudno da na DOPUSTU počivaš in se ne kopaš v lastnih odplakah, kar hrvaško morje definitivno je...

eni hodijo na hrvatijo da se lahko vozijo naokoli...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ampak zakaj?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sparkxl ::

Od kot točno ideja da je dopust izven hrčkolandije = gnitje v resortu? Kaj ste res tako zelo mentalno omejeni in nesposobni, da ne znate čisto malo izven lastnega plota pogledati?

gruntfürmich ::

resnično nekakšna kolektivna psihoza, kjer ste vsi srečni in hepi ko se pražite na hrvatiji, a ko iste ljudi gledate v sloveniji pa ste čisto depresivni in zafrustrirani...
po mojem rabite psihologa.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

gruntfürmich je izjavil:

dronixu je čudno da na DOPUSTU počivaš in se ne kopaš v lastnih odplakah, kar hrvaško morje definitivno je...

Ti hočeš reči, da se je bolje kopat v notranjem kloriranem bazenu, kjer ljudje lulajo itd., kot pa v morju? Resno?

gruntfürmich ::

hrvati so naredili kapitalno napako da so obalo razprodali škrtim slovenčkom, tako da razen boomerjev ki bodo sedaj pocrkali, od hrvaške obale ne bo imel nobeden več nič.
slovenčki itq pripeljejo vse s sabo in hodijo v plodine/konzum, edino kar lahko hrvati naredijo je nabijejo cene, neprimičninski davek in nategujejo s parkirninami...

dronyx je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

dronixu je čudno da na DOPUSTU počivaš in se ne kopaš v lastnih odplakah, kar hrvaško morje definitivno je...

Ti hočeš reči, da se je bolje kopat v notranjem kloriranem bazenu, kjer ljudje lulajo itd., kot pa v morju? Resno?

težko se mi je odločat med plavanjem v tvojem dreku in klorom...

dronyx je izjavil:

Pa recimo nek luksuzni resort v Savudriji, kjer je tudi hotel Kampinski. Vse skupaj sicer novo, ampak meni izgleda kot neko blokovsko naselje, spodaj plaža pa neka zabetonirana žalost in nekaj umetno narejeno.
kako pa izgleda 99% slovenskih apartmajev na hrvatiji?
kaj ti si iz drugega planeta ali kako? ima vsak apartma okoli 1 hektar narave?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

stara mama ::

Na celo hrvaško turistično kolobovijo lahko gledaš takole:
Če se čeh, poljak, nemc, nizozemc pripelje 500/700/1000+km, da čepi na tej nabasani precenjeni obali,
zakaj se mi ne mormo zapeljat toliko in prispeš k Egejskemu ali Črnemu morju.
Če hoče srednje-evropejc do tja, ima k naši razdalji še lep pribitek.
Brezveze jim cenovno konkurirat v hrvaških podn apartmajih.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

gruntfürmich je izjavil:

v resnici ste vi tule čudni...
matotou je čudno da na DOPUSTU ješ zunaj in da ne copraš po kuhinji kot čisto vsak dan doma...
dronixu je čudno da na DOPUSTU počivaš in se ne kopaš v lastnih odplakah, kar hrvaško morje definitivno je...

eni hodijo na hrvatijo da se lahko vozijo naokoli...


Ne ni mi čudno da na dopustu ješ zunaj, mi je pa čudno če hočeš iti poceni in pričakuješ da boš poceni jedel zunaj...

Meni je Hrvaški dopust nekako v stilu tega:

1. Poizkusiš najt apartma za 3-6 ljudi (odvisno ali greva sama ali s sorodniki kakimi še)
2. Po možnosti je apartma ne več kot 100m do plaže ki je solidno lepa in urejena
3. Po možnosti ima apartma na terasi gril

Potem pa

4. Prideš za 7-14 dni (raje 7 ker mi je to dovolj)
5. od vseh dni načeloma 90% vržem sam na žar ker mi je to v užitek ali pa ženske skuhajo kaj če jim žar presede (jaz komot jem čevape 7 dni zapored ali nekaj z žara kar ni ribje)
6. 1x v vsem času si pa privoščiđš in greš jest ven kot gospod in pač zapraviš tistih 30EUR/osebo
7. Enjoy beer in plaža in zvečerni/jutranji sprehod ali na kolo ali kaj podobnega

hrvati so naredili kapitalno napako da so obalo razprodali škrtim slovenčkom, tako da razen boomerjev ki bodo sedaj pocrkali, od hrvaške obale ne bo imel nobeden več nič.
slovenčki itq pripeljejo vse s sabo in hodijo v plodine/konzum


To je edino smiselno, zakaj bi zapravljal ogromno denarja če lahko doma skuham za več kot pol manj.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

dronyx ::

gruntfürmich je izjavil:

hrvati so naredili kapitalno napako da so obalo razprodali škrtim slovenčkom, tako da razen boomerjev ki bodo sedaj pocrkali, od hrvaške obale ne bo imel nobeden več nič.
slovenčki itq pripeljejo vse s sabo in hodijo v plodine/konzum, edino kar lahko hrvati naredijo je nabijejo cene, neprimičninski davek in nategujejo s parkirninami...

Če bodo uvedli visok nepremičninski davek za te počitniške apartmaje lahko vse skupaj izpade naravnost genialno. Najprej slovenčkom za drag denar sezidajo apartmaje, nakar pa dobro služijo z davkom in ostalimi položnicami. So pa Hrvatje po moje idioti, ki ne vidijo meter dlje od svojega nosu. Ne moreš zaradi lakomnosti in pohlepa vse spremenit v betonsko džunglo. Jaz se včasih kar primem za glavo ko pridem kam čez recimo 10 let in vidim, kaj vse so še dodatno pozidali. Z razvojem kapitalizma ima čedalje več ljudi čedalje več denarja, ki ga morajo nekam plasirat. Samo ne moreš zaradi tega pozidat cele obale, da so ljudje potem par dni na morju za nekaj dni na leto, ostalo pa prazno. Kako bo to potem izgledalo čez 50 let? Te kekce vodi samo pohlep.
««
34 / 74
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120786 (5877) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9430544 (4175) Pithlit
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21436490 (29312) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548598 (6316) Spock83
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17042378 (32422) ThinkPad

Več podobnih tem