» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Temo vidijo: vsi
««
69 / 74
»»

Magic1 ::

Na koncu mora telo še vedno ostati v nekem optimalnem temperaturnem okviru. Če plavaš v premrzli vodi, ti mišice otrdijo, ko se večji del telesa ohladi. Sej je logično, telo zmanjša pretok krvi, ko core temperatura pade. Tisti malo bolj obdarjeni s maščobo imajo malo boljšo izolacijo, kot tudi več mase, ki se mora ohladit.
Magic

jabe ::

Invictus je izjavil:

jabe je izjavil:


Kaj sem rekla narobe? To vse je premrzlo za kopat. Tudi pri 26 moraš gibat, da ne zebe. To je tok, kot ima recimo voda v olimpijskih bazenih...

26 stopinj premalo, daj ne seri, sam pri plavanju v bazenu švicam, ker je pretopla voda zame. Sicer mislim, da je standard za plavalce 27 stopinj... Ampak jaz ne delam 4km treningov...

Vse kar je nad 20, je čisto dovolj, če PLAVAŠ in se ne namakaš.

Za namakanje pa pojdi v toplice, kjer se voda pogreje še s prdci in urinom...


Ne, ni... In nikdar ni bilo, pa sem svoj cas odplavala 15km/dan. Standard je 26 stopinj. Uide ti seveda lahko, ker je to, sploh zunaj, tezko držati, pa se to samo navzgor, da ni premrzla. In ce bo bolj mrzla, bodo plavalci manj navduseni kot ti, ki ti je 20 OK. Nobenemu plavalcu namrec to ni OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()

codeMonkey ::

15km na dan? Kako? Jaz sem treniral za triatlone, pa sem nekje med 3 in 4 km. Ampak 15? Vsa cast.

Zgodovina sprememb…

jabe ::

jaz sem pač trenirala plavanje...
2x/dan po 7-8km/trening

Magic1 ::

Meni je bilo super v Bovcu. Sem se skočil v vodo in "odplaval" ven. Vse super in zadovoljen. V vodi sem bil max 20s na skok.:)) Me ima da bi šel spet v Bovec in na Hrvaško.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

c3p0 ::

Pri plavanju ti je tehnika vse, predvsem dihanje. Če to štima, lahko plavaš poljubno dolgo, ob primernem ritmu.

Mato989 ::

jabe je izjavil:

jaz sem pač trenirala plavanje...
2x/dan po 7-8km/trening


In to 7 dni v tednu 365 dni v letu brez pavze... neverjetna... Phelps je za tebe luzerček
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

kixs ::

Potem ves koliko je preplaval Phelps na dan?

c3p0 ::

Koliko pa Martin Strel? To ne pove dosti.

WizzardOfOZ ::

Mato989 je izjavil:

jabe je izjavil:

jaz sem pač trenirala plavanje...
2x/dan po 7-8km/trening


In to 7 dni v tednu 365 dni v letu brez pavze... neverjetna... Phelps je za tebe luzerček


Phelps je verjetno preplaval 3x na dan po 5 in več km.

Drgač pa 3 tedne morja, pa smo preplaval vsaj 3km na dan in to vsak dan, ker se je bilo treba shladiti (33 do 36 stopinj vsak dan). In 12 letni otrok je bil zraven in je zmogel brez problemov.
Zjutraj, ko še ni nikogar v vodi (okol 6:30), da se je dalo brez "ovir" s kravlom preplavat 8x po 130m dolžine (od ene do druge strani je 130m v majhnem zalivu) sem to počel cele 3 tedne. Pol pa pod tuš in na zajtrk.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

McMallar ::

Mato989 je izjavil:

jabe je izjavil:

jaz sem pač trenirala plavanje...
2x/dan po 7-8km/trening


In to 7 dni v tednu 365 dni v letu brez pavze... neverjetna... Phelps je za tebe luzerček


Ne bos verjel, si zelo blizu. Sin (16 let) trenira plavanje. Treningi 6x tedensko razen nedelje, 1-2x tedensko tudi pred solo. Naredi cca. 5-6km na popoldanskem treningu, jutranji so krajsi, okoli 3km. Pavzo ima ponavadi samo avgusta in kaksen dan okoli novega leta. Vse solske pocitnice so pripravljalni kampi oz. intenzivni treningi 2x dnevno.

Z letosnjim letom se je dodalo poleg plavanja se 1h telovadnice pred samim treningom plavanja.

Kar se tice treningov, tekmovalno plavanje ni hec...
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McMallar ()

kingsix ::

Sedaj proti koncu počitnic smo, se zaplejalji se na Hrvaško... Vidijo me zadnjič.

Hotel 4*, 380EUR na noč. Izpostavil bom le najslabse :, hrana je za kozlat. Kozlat.
Sedaj dve večerji od treh pravzaprav nisem imel kaj jest...Tamala je nekaj ampak ko sem videl tisto na krožniku smo kr spakirali pa sli nekam drugam na večerjo..čeprav imamo tam plačano.

Slike s včerajšnje vecerje.. In to je od izbire se nekak zgledalo..

 kao bolognese in carbonara

kao bolognese in carbonara



  "sirovi" struklji

"sirovi" struklji



  hcerin krožnik vzadaj kao filana paprika

hcerin krožnik vzadaj kao filana paprika



Generalno pa vse mrzlo,nezacinjeno.. Polom.

Hotel je Aminess Grand Azur v Orebic (sicer pa se tk menda vidi iz details slik)
https://www.booking.com/Share-6kiOE7

Boljšo hrano sem jedel v Črnobilu v oni delavski menzi za 2EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

jonas0 ::

Noro kak so se poslabšali Hrvati. V Nekdanji državi bi se bohotilo vse od mesa do solate , omak , itd.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bellator ()

c3p0 ::

Tu se že po slikah vidi, da je ubogo. Sam sem nazadnje bil v Puli v 4* hotelu, pa je bilo OK. Izbira ogromna, tudi okusi od povprečnega do kar dobrega, nič pa izrednega.

Za 380EUR/noč bi pričakoval kaj več, a očitno ni potrebe, raja bi jedla tudi pomije in dajala 9/10 na Bookingu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

jonas0 ::

Očitno tudi na Hrvaškem velja rek što južnije to tužnije ... Najbolje je očitno v Istri pa do Paga...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bellator ()

kingsix ::

Res ne morem razumet kako ima tale hotel 4* in to oceno na booking.

Navadno hodimo Oz smo hodili v Amarin v Rovinju ali kam v tujino..isto 4* in podobna ocena.. Amarin je sicer dražji.. Ampak v vseh aspektih je daleč daleč boljši tega hotela...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

jonas0 ::

To je velik problem dandanes. Vedno ko nekam skočiš v neznano ne veš kako globoka je voda. Zato ljudje se vedno držijo znanega in eno taistega . Ker je vedno lahko še slabše... Zato so verjetno multinacionalke ala Mekdonalds tako uspešne , ker vsi vedo kdo pije in kdo plača...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bellator ()

feryz ::

Če vas to kaj tolaži, pa vem da vas ne, na severu je stanje še mnogo slabše.
Med dopustom sem zamenjal 6 ali 7 hotelov, v glavnem 4 zvezdice.
Zajtrki (drugega nisem imel) so totalen sekret. Kot bi prišel v eno italijansko zanikrno štacuno, kjer si še pakiranih stvari ne upaš kupiti, kaj šele v refuzi.
Neverjetno kako je padla kvaliteta povsod. Daš 20 evrov po glavi za zajtrk in dobiš postano, zgolj napol užitno hrano. Pa še te zmanjka, če je le par gostov v hotelu.

free_rider ::

Ne vem. Morda sem čuden, ampak če bi dajal 380 EUR/noč mi tudi na pamet ne bi prišlo, da bi tam tudi jedel.
Če bi mi bilo vredno toliko za prenočitev, bi potem tudi jedel v boljših restavracijah, ne pa v hotelih, kjer se dobro ve, da delajo v kuhinji sužnji za minimalca.

Če daš 380 EUR/noč, še ne pomeni da je toliko vredno.

Eni zgleda kot da prvič letujejo, ali pa trolajo na polno.

kixs ::

Valamar, Plava laguna... vedno zadovoljen s hrano.

Magic1 ::

kingsix je izjavil:

Res ne morem razumet kako ima tale hotel 4* in to oceno na booking.

Navadno hodimo Oz smo hodili v Amarin v Rovinju ali kam v tujino..isto 4* in podobna ocena.. Amarin je sicer dražji.. Ampak v vseh aspektih je daleč daleč boljši tega hotela...

Zanimivo, mi smo tudi bili v enem Aminess hotelu in je bila hrana kar na visokem nivoju. Pa smo bili 4 za 420€ na noč, vse obroke. Sej so imeli tudi bolonez a se ga nisem pipnu, ker je bilo 10+ drugih jedi. Vse redno filano. Pri solati je bil vedno staran ovčji sir. Sem kar pogledal, to je 40€+/kg.
Magic

jonas0 ::

free_rider je izjavil:

Ne vem. Morda sem čuden, ampak če bi dajal 380 EUR/noč mi tudi na pamet ne bi prišlo, da bi tam tudi jedel.
Če bi mi bilo vredno toliko za prenočitev, bi potem tudi jedel v boljših restavracijah, ne pa v hotelih, kjer se dobro ve, da delajo v kuhinji sužnji za minimalca.

Če daš 380 EUR/noč, še ne pomeni da je toliko vredno.

Eni zgleda kot da prvič letujejo, ali pa trolajo na polno.


Jaz pa ne ravno, ker imam rad vse na enem mestu, če se le da.

free_rider ::

jonas0 je izjavil:

free_rider je izjavil:

Ne vem. Morda sem čuden, ampak če bi dajal 380 EUR/noč mi tudi na pamet ne bi prišlo, da bi tam tudi jedel.
Če bi mi bilo vredno toliko za prenočitev, bi potem tudi jedel v boljših restavracijah, ne pa v hotelih, kjer se dobro ve, da delajo v kuhinji sužnji za minimalca.

Če daš 380 EUR/noč, še ne pomeni da je toliko vredno.

Eni zgleda kot da prvič letujejo, ali pa trolajo na polno.


Jaz pa ne ravno, ker imam rad vse na enem mestu, če se le da.


Saj pravim, lahko da sem jaz čuden. Ne vem, nikoli nisem letoval, pa da bi bil cel teden samo v tem enem in istem hotelu. Da tudi povohal ne bi okolice, vsaj gurmansko. In potem bi izkušnje iz tega enega hotela posplošil na celo državo :)
Moraš biti kar majster v turizmu za to. Pa verjamem, da je v vsakem Jadranskem turističnem mestecu v okolici hotelov kar nekaj "normalnih" restoranov v dosegu 10 minut.

kingsix ::

free_rider je izjavil:

Ne vem. Morda sem čuden, ampak če bi dajal 380 EUR/noč mi tudi na pamet ne bi prišlo, da bi tam tudi jedel.
Če bi mi bilo vredno toliko za prenočitev, bi potem tudi jedel v boljših restavracijah, ne pa v hotelih, kjer se dobro ve, da delajo v kuhinji sužnji za minimalca.

Če daš 380 EUR/noč, še ne pomeni da je toliko vredno.

Eni zgleda kot da prvič letujejo, ali pa trolajo na polno.


Prvič letujem? Trolam? Si resen ali mogoče ti trollas?

Do sedaj sva Oz smo dali skozi cca 30 all inclusive/ polni penzion ali polpenzion hotelov. To je polovico vseh potovanj.. Ostalo, ko sva bila Oz greva sama pa vedno apartma+restavracije.
Z manjšim otrokom je pa sedaj pač veliko lažje imet kar obroke v hotelu.
Nikjer pa se nisem doživel take hrane kot tukaj... Pa sva bila po celi Evropi in tudi zunaj.
Za takšen denar vseeno pričakuješ da bo hrana vsaj ok in da bo kaj izbire. Vse je pod en. Drugje sva letos dobila bistveno več za manj. Tudi severno kjer je načeloma dražje Oz standard višji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

c3p0 ::

Pri toliko na noč pričakuješ vsaj še spodobno hrano.

Kot da zunaj po restavracijah dobiš nek presežek. Isto krompir iz pakla in cvrtje v starem olju.

free_rider ::

Še toliko slabše, da te po toliko letovanjih ni izučilo.

Pač, kompenzacija za komfort v hotelu je bila slabša hrana. Nisi prvi, ne zadnji.

Še eden izmed tistih turistov, ki sem ga nekaj strani nazaj opisoval. Po letovanju bo imel za povedati le, koliko je odštel na noč in koliko obrokov je bilo vštetih v to ceno.

Saj ima vsak pravico da letuje po svoje, samo ne moreš pa pričakovat, da bo vse 100% tip top kot v Indiji Koromandiji. Na kerih oblakih to živite...
Eni imate neko od Boga prejeto pravico, da če ste pa toliko denarja zmetali za hotel, da more biti pa vse na nevem kakšnem nivoju. To preprosto ni vedno tako. In po toliko letovanjih bi to lahko vedeli.

Poglej z druge strani, si jo pa odnesel bolje kot neki milijonarji na jahtah. Si preživel.

jonas0 ::

Kako bi odnesel bolje kot miljonarji na jahti? On pride z jahto in se zasidra v Marini in gre jest kamor želi. In ko se nasiti gre na sprehod po promenadi ter nazaj na jahto na spanje. Kako je kot hotelski gost bolje od tega? Ne razumem...

LapD ::

Verjetno namiguje na reveže, ki so pred dnevi potonili pri Siciliji.
web&motion designer

kixs ::

Jonas0 pac ni na tekocem ;)

kingsix ::

free_rider..., vseeno za določen denar pričakuješ določeno storitev. Tukaj je to razmerje enostavno polom. Zato tudi tukaj objavim da mogoče koga "rešim" pred isto napako. Zadeva je čist enostavna.

kixs ::

Vsak ima drugacne izkusnje, pricakovanja... ce bi uposteval kaj pisejo po forumih, bi kar doma ostal :lol:

Magic1 ::

Upam, da si dal slabo a utemeljeno oceno. Pa kakšen email na Aminess ni odveč. Mogoče je sam kak nedobuden šef določenega hotela, ki na nek način pere denar. Lasniki pa nimajo pojma. Slišano o tem dosti letos pri sosedih.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

redtech ::

spenstar je izjavil:

Na Tenerife (Las Americas) plaza je bila maja voda topla 24c in zrak 28-31c.


Malo offtopic, maja sem bil tam, voda ledena, zrak nikoli 30, gor čez vulkanček (planota) sem imel vetrovko oblečeno, na plaži ne moreš ležat, ker te veter z mivko dobesedno brusi, na plažah nobenih ljudi.

Kot opozorilo, da ne boste maja hodili tja in mislili, da ste na poletnih počitnicah za 500 eur..

Utk ::

Včasih berem komentarje na googlu, ali pa kje drugje, in nek hotel, gostilno, nekateri ful skritizirajo, drugi pa hvalijo.
Plačano? Kako ugotovit?

Ne zdi se mi verjetno, da bi isto stvar polovica ljudi ful skritizirala, polovica pa hvalila kot da je ne vem kaj. Manjkajo ponavadi tisti vmes. Ali pa taki niti ne komentirajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

c3p0 ::

Nekaterim je pač vse dobro. Sem opazil že v OŠ, nekaj sem komaj požiral, nekateri so šli še po repete. Sem se čudil, pa kdaj na obisku pri katerem sošolcu kaj pojedel. In sem se nehal čudit, ko sem videl kakšne pomije nekateri doma jedo.

WizzardOfOZ ::

Pri nas je v vojski 75% ljudi trdilo, da je v vojski boljša hrana kot jo imajo doma. Potem veš, kaj vse nekateri požrejo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Še zmeraj nekak manjkajo komentarji tistih vmes. Tudi tu bi načeloma moral veljat gauss, pa ponavadi ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

kingsix ::

Magic1 je izjavil:

Upam, da si dal slabo a utemeljeno oceno. Pa kakšen email na Aminess ni odveč. Mogoče je sam kak nedobuden šef določenega hotela, ki na nek način pere denar. Lasniki pa nimajo pojma. Slišano o tem dosti letos pri sosedih.


Hvala za idejo. Sem poslal mail s slikami in vsem na upravo hotelov Aminess. Nekega odgovora sicer ne pričakujem =).

Pol sem imel čas in malo raziskal gled ekdo lastnik itd. Tu se hitro vidi, da so polek balkanske mučke. Laatnik aminess je neka firma v zagreb ki je dobesedno nabiralnik.. Lastnik te firme je neka češka firma kjer je vzadaj nek Hrvat itd.

Utk je izjavil:

Še zmeraj nekak manjkajo komentarji tistih vmes. Tudi tu bi načeloma moral veljat gauss, pa ponavadi ne.


Načeloma tisti vmes ne komentirajo.
Sam imam veliko reviewov na Google in res malokdaj delam oceno restavracije/hotela ki je bil povprečen. Načeloma tudi ne če bilo bolj slabo.
Oceno dam kjer je bilo za izpostavit, da je bilo res dobro (glede na ceno) ali pa kjer res katastrofa (se pravzaprav zgodi malokdaj).
Mogoče bo res treba puščat reviewe bolj dosledno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

dronyx ::

zadnjič sem gledal neke ocene lokala na internetu in zanimivo mi je bilo, da povsod tam, kjer je bila slaba ocena je bil odgovor lastnika, pri čemer odgovor običajno v takem tonu, da je nadrl tistega, ki je napisal komentar v smislu, da je idiot, da nima pojma, kako deluje gostinstvo itd. Nekdo je v komentar napisal, da mu niso hoteli dati vode, nakar je lastnik odgovoril, da če bi dajali vsakemu vodo, potem bi imeli poln lokal samo takih, ki pijejo samo vodo. Ampak raznih žaljivk je bilo cel kup. Škoda da ne najdem več, ker je prav zanimivo za brat.

Kanban ::

Utk je izjavil:

Še zmeraj nekak manjkajo komentarji tistih vmes. Tudi tu bi načeloma moral veljat gauss, pa ponavadi ne.

https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm...

Ni čisto ista stvar, velja pa enaka logika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()

feryz ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Pri nas je v vojski 75% ljudi trdilo, da je v vojski boljša hrana kot jo imajo doma. Potem veš, kaj vse nekateri požrejo.
Ne gre pa ti v glavo, da je bilo to lahko tudi res?
V Jugi niso imeli vsi doma kmečke gospodinje z ultra dobro hrano. Večina ni imela kaj jesti.

Utk ::

Jaz ne pišem komentarjev, dam pa oceno. S tem, da 5 ne dam skoraj nikoli, ker za 5 bi moralo bit še bistveno bolje od pričakovanega, kar pa ponavadi ni. Če je v mejah ok (ni treba da je ravno perfketno), dam 4, če me kakšna stvar zmoti 3, če je zanič 2, če je nevarno za zdravje pa 1 (to ne vem če se je že zgodilo). Za 5 pa mora bit nekaj ekstra. Ampak ljudje kar dajajo 5 vsepovprek, to se mi ne zdi prav...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

feryz ::

Saj veš, da nimaš prav. 5 pomeni vse ok, brez pripomb.
Nekaj ekstra pa nudijo tam, kamor ti ne zaideš. Hočeš pa to pri drugih, cenenih ponudnikih.

starfotr ::

On pričakuje premium za low budget ceno, no. Samo to je lahko 5. Vse ostalo ni.

Utk ::

feryz je izjavil:

Saj veš, da nimaš prav. 5 pomeni vse ok, brez pripomb.
Nekaj ekstra pa nudijo tam, kamor ti ne zaideš. Hočeš pa to pri drugih, cenenih ponudnikih.

Ti že veš.

feryz ::

Yep.
Sem šel na Dunaju na dunajca. V best of the best, vsaj po ocenah, oštarijo.
Prideš pa v navadno menzo, kjer te počijo za eno, hmmm, dotrajano mizo, pred tebe vržejo ogromnega dunajca, goro okisanega krompirja in točen pir brez presežkov.
Okusno, nezdravo, ampa, baje, točno takšno, kar dunajc na Dunaju mora biti. Zato tudi ocene v samih presežkih.

Utk ::

starfotr je izjavil:

On pričakuje premium za low budget ceno, no. Samo to je lahko 5. Vse ostalo ni.

Če bi dobil kje premium za nizko ceno, bi dal 5, ja. Če pričakujem povprečno in dobim povprečno za povprečen denar, ne vem zakaj bi dal 5. Zakaj bi moral it ravno v tam, če je pa povprečno. Če je kaj boljše za isti denar, ali pa enako dobro in cenejše, je pa za 5, ja, ker se sem res splača it proti ostalim.

feryz je izjavil:

Yep.
Sem šel na Dunaju na dunajca. V best of the best, vsaj po ocenah, oštarijo.
Prideš pa v navadno menzo, kjer te počijo za eno, hmmm, dotrajano mizo, pred tebe vržejo ogromnega dunajca, goro okisanega krompirja in točen pir brez presežkov.
Okusno, nezdravo, ampa, baje, točno takšno, kar dunajc na Dunaju mora biti. Zato tudi ocene v samih presežkih.

Ja, in ker si kmetavzar kot si, si še ti prilepil 5. Kaj ma veze, če je drago in nič posebnega, glavno da je drago in lahko potem okoli govoriš, da si šel v "best of the best".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

c3p0 ::

feryz je izjavil:

Yep.
Sem šel na Dunaju na dunajca. V best of the best, vsaj po ocenah, oštarijo.
Prideš pa v navadno menzo, kjer te počijo za eno, hmmm, dotrajano mizo, pred tebe vržejo ogromnega dunajca, goro okisanega krompirja in točen pir brez presežkov.
Okusno, nezdravo, ampa, baje, točno takšno, kar dunajc na Dunaju mora biti. Zato tudi ocene v samih presežkih.


Figlmuller?

feryz ::

Jaz ne lepim ocen, ker jih nimam kam.
Edino na svoje čelo.

Sem pozabil, kam sem šel, bi moral preveriti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

starfotr ::

Utk je izjavil:

starfotr je izjavil:

On pričakuje premium za low budget ceno, no. Samo to je lahko 5. Vse ostalo ni.

Če bi dobil kje premium za nizko ceno, bi dal 5, ja. Če pričakujem povprečno in dobim povprečno za povprečen denar, ne vem zakaj bi dal 5. Zakaj bi moral it ravno v tam, če je pa povprečno. Če je kaj boljše za isti denar, ali pa enako dobro in cenejše, je pa za 5, ja, ker se sem res splača it proti ostalim.

feryz je izjavil:

Yep.
Sem šel na Dunaju na dunajca. V best of the best, vsaj po ocenah, oštarijo.
Prideš pa v navadno menzo, kjer te počijo za eno, hmmm, dotrajano mizo, pred tebe vržejo ogromnega dunajca, goro okisanega krompirja in točen pir brez presežkov.
Okusno, nezdravo, ampa, baje, točno takšno, kar dunajc na Dunaju mora biti. Zato tudi ocene v samih presežkih.

Ja, in ker si kmetavzar kot si, si še ti prilepil 5. Kaj ma veze, če je drago in nič posebnega, glavno da je drago in lahko potem okoli govoriš, da si šel v "best of the best".


Pač imaš nerealen pogled na svet, ker ne veš da toliko denarja, toliko muzike.

Ti pač iščeš in seveda nikoli ne najdeš svoje petice.
««
69 / 74
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120761 (5852) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9430500 (4131) Pithlit
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21436285 (29107) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548574 (6292) Spock83
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17042322 (32366) ThinkPad

Več podobnih tem