» »

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

Kaksne so to cene na Hrvaskem?

««
41 / 46
»»

Sparkxl ::

Ker ji je 60 mio in jih ene par zanese izven meje mogoče?

delavec44 ::

Glede na gužvo, ki jo naredijo na cestah, malo več kot ene par.

codeMonkey ::

ker so glasna manjsina :)) pa jih tistih par opazis

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Ali lahko nekdo prilepi malo fotk teh famoznih lepih italijanskih plaž lepo prosim? Da bomo še ostali vedeli o čem vi govorite?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Miha 333 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha 333 ()

denabiker ::

ginekk je izjavil:

....
Jadransko morje na Hrvaški strani je ena lepših obal na svetu, dejansko smo priviligirani da smo tako blizu....


Ti si nor, ali pa nisi še bil nikjer po svetu. Edini plus CRO obale je da lahko na hitro skočiš z avtom, če pa hočeš rajske plaže, kristalno čisto morje, korale, super hrano, tropsko sadje,...pač moraš na avion in potem boš imel res najlepšo obale in morje na svetu....

Sparkxl ::

Machete je izjavil:

Ali lahko nekdo prilepi malo fotk teh famoznih lepih italijanskih plaž lepo prosim? Da bomo še ostali vedeli o čem vi govorite?


Za gugla si že slišal? Ali pa pro tip: google maps

Utk ::

Če bo prilepil grdo sliko, boš pa reku, da ne zna najt lepše.

Machete ::

Kaj je tu lepega? ok saj ni slabo za preletet z avionom, ali pofotkat, biti tu 1 teden, dva?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jest10 ::

Miha 333 je izjavil:





https://www.google.com/search?q=sardini...


Fuj. Nobene sence

Sparkxl ::

Sem bil na plažah sardinije in sicilije. Lahko samo rečem, da obstajajo dobri razlogi zakaj italijani privabijo 4x več turistov kot hrčki. Hrčki so obupni amaterji proti njim.

velikBrokoli ::

jest10 je izjavil:



Fuj. Nobene sence


Kako da ne, tam v jami prav fino zgleda :))

damirj79 ::

jest10 je izjavil:

Miha 333 je izjavil:





https://www.google.com/search?q=sardini...


Fuj. Nobene sence


:D tip spregledu 5 jam na plaži, kamor lahko greš se skrit kot krt...

damirj79 ::

Sparkxl je izjavil:

Sem bil na plažah sardinije in sicilije. Lahko samo rečem, da obstajajo dobri razlogi zakaj italijani privabijo 4x več turistov kot hrčki. Hrčki so obupni amaterji proti njim.


NE bom iskal podatke za Italijo, ampak hrčki so z 1000km obalo, 1001 otokom imeli 20mio turistov v 2023. Slovenija s 40km obalo in enim malim otokom, pa še ta je sredi jezera, 6mio turistov. Moraš bit izjemno nesposoben, da ne zmoreš več turistov pritegnit z vso to "lepoto".

Sparkxl ::

damirj79 je izjavil:

jest10 je izjavil:

Miha 333 je izjavil:





https://www.google.com/search?q=sardini...


Fuj. Nobene sence


:D tip spregledu 5 jam na plaži, kamor lahko greš se skrit kot krt...


Ja to je to, ko enostavno nočeš videt. Ker po njegovo je vsaka hrvaška plaža prekrita s senco do roba vode. In domneva da vsi ki hodijo na plažo, hočejo imeti senco. Ker on je avtoriteta in velja samo njegovo mnenje

RockyS ::

Letala (izvzeti carterji) so super za tiste z neomejenim dopustom in tiste ki nimajo otrok.

V 33. Dneh imel 8 letov, 5 jih je zamujalo po 3 ali več ur, dva leta sta bila prestavljena na naslednje jutro, en pa je bil točen.

- air croatia
- eurowings
- lufthansa
- ryanair

Nenazadnje lahko vprašate koga ki je imel let dan po tekmi z Anglijo iz mislim da Duseldorfa, prenočili so na letališču.

Trenutno so letala pač loterija. Vsaj notranji leti v EU.

damirj79 ::

damirj79 je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Sem bil na plažah sardinije in sicilije. Lahko samo rečem, da obstajajo dobri razlogi zakaj italijani privabijo 4x več turistov kot hrčki. Hrčki so obupni amaterji proti njim.


NE bom iskal podatke za Italijo, ampak hrčki so z 1000km obalo, 1001 otokom imeli 20mio turistov v 2023. Slovenija s 40km obalo in enim malim otokom, pa še ta je sredi jezera, 6mio turistov. Moraš bit izjemno nesposoben, da ne zmoreš več turistov pritegnit z vso to "lepoto".


OK, sem poguglal za Italijo... 130mio.

jest10 ::

damirj79 je izjavil:

jest10 je izjavil:

Miha 333 je izjavil:





https://www.google.com/search?q=sardini...


Fuj. Nobene sence


:D tip spregledu 5 jam na plaži, kamor lahko greš se skrit kot krt...


Jame vidim na eni sliki. Na 2 jih nekako ni

In tole ni 2 uri stran >:D

Sparkxl ::

damirj79 je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Sem bil na plažah sardinije in sicilije. Lahko samo rečem, da obstajajo dobri razlogi zakaj italijani privabijo 4x več turistov kot hrčki. Hrčki so obupni amaterji proti njim.


NE bom iskal podatke za Italijo, ampak hrčki so z 1000km obalo, 1001 otokom imeli 20mio turistov v 2023. Slovenija s 40km obalo in enim malim otokom, pa še ta je sredi jezera, 6mio turistov. Moraš bit izjemno nesposoben, da ne zmoreš več turistov pritegnit z vso to "lepoto".


Še za tebe pro tip: imenuje se gugl. In ta pravi tako:

Croatia: Length of coast
5,835 km - including 4,058 km of island, islet and reef coastline.

Italy: The total coastline measures 7468 km.

Kaj točno si hotel povedati?

damirj79 ::

Sparkxl je izjavil:

damirj79 je izjavil:

jest10 je izjavil:

Miha 333 je izjavil:





https://www.google.com/search?q=sardini...


Fuj. Nobene sence


:D tip spregledu 5 jam na plaži, kamor lahko greš se skrit kot krt...


Ja to je to, ko enostavno nočeš videt. Ker po njegovo je vsaka hrvaška plaža prekrita s senco do roba vode. In domneva da vsi ki hodijo na plažo, hočejo imeti senco. Ker on je avtoriteta in velja samo njegovo mnenje



Plaža v Poreču. Kje je tu senca?? Fej... :D

jest10 ::

Sparkxl je izjavil:

damirj79 je izjavil:

jest10 je izjavil:

Miha 333 je izjavil:





https://www.google.com/search?q=sardini...


Fuj. Nobene sence


:D tip spregledu 5 jam na plaži, kamor lahko greš se skrit kot krt...


Ja to je to, ko enostavno nočeš videt. Ker po njegovo je vsaka hrvaška plaža prekrita s senco do roba vode. In domneva da vsi ki hodijo na plažo, hočejo imeti senco. Ker on je avtoriteta in velja samo njegovo mnenje

Enako velja zate...
Od kje ti ideja, da je kar vsem nekaj najboljšega mivkasta puščava?

Sparkxl ::

Od kot ti ta ideja? Ne maram mivke. Obstajajo pa še vmesne varjante med mivko in hrvaškimi skalami. Zahodna obala korzike recimo. Sanjsko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sparkxl ()

damirj79 ::

Sparkxl je izjavil:

damirj79 je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Sem bil na plažah sardinije in sicilije. Lahko samo rečem, da obstajajo dobri razlogi zakaj italijani privabijo 4x več turistov kot hrčki. Hrčki so obupni amaterji proti njim.


NE bom iskal podatke za Italijo, ampak hrčki so z 1000km obalo, 1001 otokom imeli 20mio turistov v 2023. Slovenija s 40km obalo in enim malim otokom, pa še ta je sredi jezera, 6mio turistov. Moraš bit izjemno nesposoben, da ne zmoreš več turistov pritegnit z vso to "lepoto".


Še za tebe pro tip: imenuje se gugl. In ta pravi tako:

Croatia: Length of coast
5,835 km - including 4,058 km of island, islet and reef coastline.

Italy: The total coastline measures 7468 km.

Kaj točno si hotel povedati?


Da sem s 1000km obale hrvaške (ne vključujoč obale otokov) pihnu konkretno mimo, torej je še slabše, kot sem mislil.. :D

Sparkxl ::

Ja res je. Imajo skoraj isto obale kot makaronarji, ampak oni znajo turiste še kam drugam privabit kot na plaže. Na hrvaškem pa imaš samo obalo, plitvička jezera in minska polja v notranjosti.

Kanban ::

Mogoče tudi zato, ker je Italija po površini 5x večja kot Hrvaška.

Italija: 450 milijonov nočitev
Hrvaška: 108 milijonov nočitev

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()

feryz ::

delavec44 je izjavil:

Samo to je pa čudno, da pri velikih zadevah kot je recimo SE gledaš na vsak evro in delaš v lastni režiji, potem pa v kafičih mečeš denar skozi okno. Moja recimo peče domače torte ;)
Če pri par elektrarnah ujameš par 10k evrov, si pa že lahko privoščiš tortico v lokalu sredi Ljubljane, mar ne?
In še kaj drugega tudi. Se ti ne zdi?

Sicer fora samogradnje ni nikoli v denarju, ampak v novih izzivih, novih znanjih, treningu možganov pri učenju, fitnesu in podobno.
Mi, starčki, moramo dvojno migati, da ne zakrnimo.
Z prišparanim pa potem lahko dvojno uživamo.

Sparkxl ::

Kanban je izjavil:

Mogoče tudi zato, ker je Italija po površini 5x večja kot Hrvaška.

Italija: 450 milijonov nočitev
Hrvaška: 108 milijonov nočitev


Po tej logiki ima rusija daleč največ za videt in je turistična meka?

Kanban ::

Ne, samo apliciram to vašo glupo logiko cherry pickanja in "korelacije" na se en brezvezen cherry-pick podatek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()

damirj79 ::

Machete je izjavil:

Ali lahko nekdo prilepi malo fotk teh famoznih lepih italijanskih plaž lepo prosim? Da bomo še ostali vedeli o čem vi govorite?


Verjetno ker je glupo vprašanje, sej pač vsak sam presodi, kaj mu je ql in ne. Verjamem, da ne sede vsem mivka na plaži. Ma če že izbiram, takšna mi je v povprečju dosegljiva v radiju 4h po hrvaški:



Takšna pa z letalom, recimo da celoten itinerarij od doma, pot do letališča, čakanje na letališču, dobit rentacar in se odpeljat z rentacarjem do končne destinacije za dve ali tri ure več celotne poti:



Ne vem.. kaj bi ti izbral? Na koncu me pa še cenej pride.

Miha 333 ::

jest10 je izjavil:


In tole ni 2 uri stran >:D

Ne, uro in pol z Ryanairom iz Trsta direktno. Res da ne čisto do plaže :)

delavec44 ::

Je v istri ali severni Italiji tudi ta sluz na vodi trenutno kot na slo morju?

jest10 ::

damirj79 je izjavil:

Machete je izjavil:

Ali lahko nekdo prilepi malo fotk teh famoznih lepih italijanskih plaž lepo prosim? Da bomo še ostali vedeli o čem vi govorite?


Verjetno ker je glupo vprašanje, sej pač vsak sam presodi, kaj mu je ql in ne. Verjamem, da ne sede vsem mivka na plaži. Ma če že izbiram, takšna mi je v povprečju dosegljiva v radiju 4h po hrvaški:



Takšna pa z letalom, recimo da celoten itinerarij od doma, pot do letališča, čakanje na letališču, dobit rentacar in se odpeljat z rentacarjem do končne destinacije za dve ali tri ure več celotne poti:



Ne vem.. kaj bi ti izbral? Na koncu me pa še cenej pride.


Kaj pa vem... Nobene od teh. Mi ne paše gužva.

Recimo tole mi je bolje. 3 urce vožnje z Gorenjske, voda kar ok(jebat ga, vseeno ni to Korčula ali Vis), kar nekaj zalivov, kjer si ponavadi popolnoma sam, senčka, gostilna 10min stran s kolesom...



Miha 333 je izjavil:

jest10 je izjavil:


In tole ni 2 uri stran >:D

Ne, uro in pol z Ryanairom iz Trsta direktno. Res da ne čisto do plaže :)

Prima. Sam še teleportacijo do Trsta je treba pogruntat, pa tisto "ne čisto do plaže" je tudi fino všteti v čas potovanja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

ginekk ::

denabiker je izjavil:

ginekk je izjavil:

....
Jadransko morje na Hrvaški strani je ena lepših obal na svetu, dejansko smo priviligirani da smo tako blizu....


Ti si nor, ali pa nisi še bil nikjer po svetu. Edini plus CRO obale je da lahko na hitro skočiš z avtom, če pa hočeš rajske plaže, kristalno čisto morje, korale, super hrano, tropsko sadje,...pač moraš na avion in potem boš imel res najlepšo obale in morje na svetu....


Prav pa sem nor. Na hrvaški strani jadranske obale najdeš ekstremno lepe zalivčke in plaže; tudi morje je zlahka čisto da vidiš po par deset metrov do dna. V njem sem opazoval tako hobotnice pri jutranjem lovu, kot tudi morskega psa. No živeža za užitek pri potapljanju in tudi za lov s harpuno je že pri nas dejansko precej.

Ni pa koral jasno, tropsko sadje pa samo v trgovini. Na koralnih otočkih sem imel priložnost snorklat v rdečem morju v Egiptu, tisto je res izjemno, je pa tam bil drek od plaže - beton ali ravna mivka, pa tudi malo hujše vrste morskih psov.

Mnogi imajo problem s samimi Hrvati in njihovim (ne)načinom turizma, ampak to jasno ni problem lepote plaže in morja, temveč nekaj povsem drugega.

Invictus ::

damirj79 je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Sem bil na plažah sardinije in sicilije. Lahko samo rečem, da obstajajo dobri razlogi zakaj italijani privabijo 4x več turistov kot hrčki. Hrčki so obupni amaterji proti njim.


NE bom iskal podatke za Italijo, ampak hrčki so z 1000km obalo, 1001 otokom imeli 20mio turistov v 2023. Slovenija s 40km obalo in enim malim otokom, pa še ta je sredi jezera, 6mio turistov. Moraš bit izjemno nesposoben, da ne zmoreš več turistov pritegnit z vso to "lepoto".

Hrvati imajo kratko sezono, ker razen morja ne morejo ponuditi nič.

Njihova obala je nenaseljena, zaledja nimajo, ker je med morskimi mesti in Zagrebom vmes praktično en velik NIČ.

Poleg tega je večina dopusta vezana na šolske počitnice, tako da maja tam ni nič, junija nekaj, pol 2 meseca na polno, od septembra naprej pa spet skoraj nič.

In to vedo...

Španija ima bistveno daljšo turistično sezone, preprosto, kjer je morje toplejše...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

damirj79 ::

Invictus je izjavil:

damirj79 je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Sem bil na plažah sardinije in sicilije. Lahko samo rečem, da obstajajo dobri razlogi zakaj italijani privabijo 4x več turistov kot hrčki. Hrčki so obupni amaterji proti njim.


NE bom iskal podatke za Italijo, ampak hrčki so z 1000km obalo, 1001 otokom imeli 20mio turistov v 2023. Slovenija s 40km obalo in enim malim otokom, pa še ta je sredi jezera, 6mio turistov. Moraš bit izjemno nesposoben, da ne zmoreš več turistov pritegnit z vso to "lepoto".

Hrvati imajo kratko sezono, ker razen morja ne morejo ponuditi nič.

Njihova obala je nenaseljena, zaledja nimajo, ker je med morskimi mesti in Zagrebom vmes praktično en velik NIČ.

Poleg tega je večina dopusta vezana na šolske počitnice, tako da maja tam ni nič, junija nekaj, pol 2 meseca na polno, od septembra naprej pa spet skoraj nič.

In to vedo...

Španija ima bistveno daljšo turistično sezone, preprosto, kjer je morje toplejše...


Saj jaz bi hrčkom pomagal, in tudi v preteklosti sem jim, ampak sedaj... Moral bi biti nor, da grem kampirat za 100€ na dan in hodit srat v skupne kamp WCje, ali v mobilno hiško za 300€ na dan, ali pa ne vem hotel samo z zajtrkom za 250€ na dan, če pa na Ibizi dobim boljši hotel, z boljšo ponudbo, all-inclusive, za pol cene. Kolk nor moram biti? Naj znižajo malo cene, ker so zapretiravali, ponudba je ostala na nivoju 1990s.

RockyS ::

Na Ibizi so cene tako padle da dobiš v poletnih (junij,julij, avgust) za 120EUR/noč all inclusive? Kaj pa je vzrok? Brexit? Kakšne prepovedi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

Kanban ::

Vsi rinejo na Hrvaško.

kixs ::

V zacetku februarja sem v kamp na Cresu poslal mail, ce imajo v avgustu se kaj na voljo od 10 zelenih parcel. No, od teh je bila prosta samo se ena. Lani sem naredil enako konec februarja in je bilo se pol teh fraj. Predlani sem rezerviral sele v sredini marca. Drugo leto bom moral ocitno rezervirat ze januarja :lol:

amacar ::

RockyS je izjavil:

Na Ibizi so cene tako padle da dobiš v poletnih (junij,julij, avgust) za 120EUR/noč all inclusive? Kaj pa je vzrok? Brexit? Kakšne prepovedi?

Lani sredi julija sem na Ibizi (https://www.booking.com/Share-V0vpd2n ) placal manj kot letos konec maja v predsezoni v Puli (https://www.booking.com/Share-6rw1T4). Cene pijac in hrane podobne, razen na koncertih Tiestota, Guette sem pac dal 17EUR za 0.33l piva. Srecal samo dva slovenca, ze to je velik plus napram Hrvaski. Vsekakor bi sel spet rajsi na Ibizo, a s par mesecnim otrokom se mi ne da ukvarjati z letalom in opcijo, da slucajno vmes zboli. Ko pa zraste, pa me Hrvaska verjetno vec ne vidi.

Slike so lastne.
Ena plaza z ibize


Soncni zahod s terase hotela



In plaza s Pule

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

RockyS ::

Za 220€/noč kot si ti dal vem da se da dobiti, to dobiš praktično povsod na svetu, za 120€/noč + all inclusive pa močno dvomim za Ibizo.

feryz ::

Kolega je trenutno na morju, 14 dni v kampu, okolica Zadra.
Ko je rezerviral februarja, so mu dali okvirno ceno okrog 900 evrov (14 dni, avto, šotor, 3 osebe, prva vrsta ob morju). Toliko bo in pika.
Ko je pred enim tednom prišel na recepcijo, mu je dala okvirni izračun, 900 evrov minus popusti, tako da bo okrog 650 evrov vse skupaj.

Zakaj? Tja hodi, mislim da, že šesto leto, ob istem času, torej takoj po zaključku šole. Pravi da je letos 50 procentov manjša zasedenost kot v najslabšem letu pred tem. Praktično prazen kamp. Zakaj? Nima pojma.

Utk ::

Vsako leto 30% manjše parcele in 30% višje cene. Slej ko prej folku dopizdi.

Mato989 ::

Načeloma je meni osebno tako, vse kar je več kot 90EUR/osebo na dan (polpenzion) je preveč... za apartma je tam max 50EUR/osebi glede na to da si moraš sam kuhat (če majo bazen ajde je lahko še dobrih 10EUR/dan zraven)

Te zlatarske cene 120 EUR/osebi samo z zajtrkom je itak nateg stoletja, za 120 EUR/osebo greš lahko v 90% Planeta dopustovat skupaj z letalsko v 90% terminov...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

Letos te hotele po hrvaški oddajajo celo na kuponkotu. Apartmajev je prostih kolk češ. Folka uradno ziher ne bo nič manj kot prejšna leta, kvečjemu več, ampak očitno so tolk dvignili kapacitete, da tolk več ljudi vseeno ni. Drugo leto bojo cene šle dol, ker kar nekaj jih bo letos izviselo.

kixs ::

Ni se prepozno, da tudi letos cene spustijo.

damirj79 ::

RockyS je izjavil:

Za 220€/noč kot si ti dal vem da se da dobiti, to dobiš praktično povsod na svetu, za 120€/noč + all inclusive pa močno dvomim za Ibizo.


Dejmo na skupni imenovalec dat število gostov (+ otroci in starost). V veliko hotelih dva odrasla+ otrok do 5-8 let se da prešlepat v eni sobi s ceno za dveh z otrokom zastonj. Povsod pa ne. Adults only znajo bit dražji, kot je zgoraj primer. Za Ibizo sedaj iskat si že malo pozen za kakšne boljše cene. Kakorkoli, v letu 2022 na Ibizi v Sant Antoni komot dobiš all inclusive za 200-250€ na dan za 3, jih je kolkr češ.. lahko pa tudi več plačaš. v Istri... Good luck. Valamar v Rabacu je 400€. Cene iz leta 2022. Verjamem da cene za 2024 so višje na obeh lokacijah. Ne grem niti gledat, ker zagotovo niso nižje :) all inclusive mi sicer ni važen, ker kosilo preskočimo, večerje pa raje jemo zunaj.

Mato989 ::

2022 je irelevantno sploh se pogovarjat (ja zdaj so itak višje)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

RockyS ::

Pusti ga, vidiš da je zabluzil.
Napisal je 120EUR/noč + All inclusive na Ibizi. Kurči se kako je hrvaška draga a hkrati v tujini skriva otroke da na črno bivajo in potem veselo razdeli stroške nočitve na število družinskih članov ZA KATERE NI PLAČAL.

Če razdeliš 300EUR/noč na število oseb kolikor jih lahko biva v njih (recimo da 6, 1x queen bed, 2xotroški postelji + 2x na raztegljivem kavču). Pa si prišel na 50EUR po glavi. Po tvoji logiki je Hrvaška potem takem neverjetno poceni.

Glede novogradenj, na otokih se ne gradi "nič", še tisto kaj se pa je zgradilo pa se ne proda. Cres, Lošinj, Brač, Šolta, Pašman, Ugljan...

Na celini se prodaja Makarska, v Šibeniku že novogradnje propadajo ker po treh letih še zmeraj niso prodane...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

damirj79 ::

RockyS je izjavil:

Pusti ga, vidiš da je zabluzil.
Napisal je 120EUR/noč + All inclusive na Ibizi. Kurči se kako je hrvaška draga a hkrati v tujini skriva otroke da na črno bivajo in potem veselo razdeli stroške nočitve na število družinskih članov ZA KATERE NI PLAČAL.


Opala miško, tu pa ustavi konje. Otrok ni na črno!!! Otrok do X let lahko v hotelu biva brezplačno, odvisno od politike hotela! Ne govori neumnosti in ne širi krive vere, sploh pa ne obtožuj brez podlage.

WizzardOfOZ ::

Cene nepremičnin na hrvaškem so padle. Ker so preveč zgradili, sedaj pa ne morejo prodat in spuščajo cene.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
««
41 / 46
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9429468 (3099) Pithlit
»

Zakaj Slovenci sovražijo slovensko morje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21433397 (26219) SuperKripto
»

turistične cene na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547820 (5538) Spock83
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17040364 (30408) ThinkPad
»

kje je čar morja? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26144436 (36812) opeter

Več podobnih tem