» »

T-2 TV na ne-domačem naslovu

T-2 TV na ne-domačem naslovu

demokedes ::

Pozdravljeni,
Kar nekaj tem je bilo že odprtih na to temo, vendar nisem našel točnega odgovora.
Na Hrvaškem bi rad gledal TV. Doma imam T-2, znotraj katerega imam tudi TV. Na Hrvaškem imam tudi Android TV.
Seveda TV2go je opcija, vendar je tam uporabniška izkušnja slaba. Če se želim preklapljati med kanali, potrebujem miško, ne gre z daljincem, itd.
Poizkušal sem tudi instalirati Android TV aplikacijo, vendar v tem primeru sistem ne prepozna T-2 routerja v istem omrežju.

Laično razmišljam, da bi moral vzpostavit tunel, do svojega domačega omrežja. V tem primeru bi potem aplikacija prepoznala T-2 modem in bi morda delovalo. ALi preveč poenostavljam?

Kaj bi potreboval Wireguard? Ali mi Wireguard vzpostavi samo VPN do Slovenije ali dejansko do svojega dome. Doma imam Asus router z Asus Merlinom (podobno kot dd wrt).
Če je preveč zakomplicirano bom še naprej uporabljal Tv2go opcijo.
Že vnaprej hvala za odgovore.
Zahvaljujem se vam za odgovore, ter vam še naprej želim lep dan.

krneki ::

Jaz imam doma softether vpn server, na TV-ju (Android) izven Slovenije pa OpenVPN klienta, ki se poveže takoj ko se TV štarta. T2 TV dela odlično,
kot da bi bil doma.

demokedes ::

Glede na svetovano, sem probal enako.
Na domačen routerju, sem startal OpenVPN server. Danes na drugi lokaciji na Android TV naložil OpenVPN klienta in TV dela b.p.
Zahvaljujem se vam za odgovore, ter vam še naprej želim lep dan.

Daniel ::

Spam?

anketar ::

demokedes je izjavil:

Glede na svetovano, sem probal enako.
Na domačen routerju, sem startal OpenVPN server. Danes na drugi lokaciji na Android TV naložil OpenVPN klienta in TV dela b.p.


se prav maš STB direkt vklopln v tv (hrvaška)?

anketar je izjavil:

demokedes je izjavil:

Glede na svetovano, sem probal enako.
Na domačen routerju, sem startal OpenVPN server. Danes na drugi lokaciji na Android TV naložil OpenVPN klienta in TV dela b.p.


se prav maš T2 STB direkt vklopln v tv (hrvaška)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

Daniel ::

Na hrvaškem ima android TV z aplikacijo OpenVPN in T2 TV. Ko se poveže domov T2 aplikacija vidi domač IP in dela normalno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VPN do LTE routerja?

Oddelek: Omrežja in internet
341917 (559) Daniel
»

Domači VPN (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12722325 (8173) Daniel
»

OpenVpn ne deluje več.

Oddelek: Omrežja in internet
212057 (669) telexdell
»

LTE internet in wifi ip kamera NASTAVITEV

Oddelek: Omrežja in internet
152112 (1786) okna
»

Težave z OpenVPN povezavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
629350 (6246) čuhalev

Več podobnih tem