» »

MS Teams meeting events, Outlook in Outlook calendar

MS Teams meeting events, Outlook in Outlook calendar

kult212 ::

Ko v MS Teams organiziram meeting bi rad vse povabljene obvestil preko maila, dogodek pa naj se jim vpiše v njhov outlook koledarček.

Kaj potrebujemo za to? Imamo svoj Postfix IMAP server, verjetno je za to potreben express? Ali vsaj kakšna cloud opcija?

Hvala za odgovore in lp :)

vres.ales ::

Jaz stisnem na koledar v outlook, izberem opcijo novo povabilo na srečanje in mi avtomatsko zgenerira za teams. Potem pa samo ljudi namečem not in jih obvesti. Pa za notranje uporabnike mi kaže, če so tisti čas dosegljivi

kult212 ::

Ja, saj ko dela, dela.

Kakšen sw je potreben na client strani in kakšen na server strani in kakšna konfiguracija na microsoft računu?

Ne dvomim, da se tule najde marsikak MS stručko, ki tole razume v nulo :)

kriptobog ::

Da ti tole stima vedno in bp potrebujes komplet Microsoftovo infratrukturo. Lahko lokalno, se bolje pa v oblaku - M365.

darkolord ::

Kaj pa je problem? Da udeleženci ne dobijo vabila na mail?

So to Teams uporabniki znotraj organizacije (z Microsoft računom) ali zunanji (gostje)?

kult212 ::

kriptobog je izjavil:

Da ti tole stima vedno in bp potrebujes komplet Microsoftovo infratrukturo. Lahko lokalno, se bolje pa v oblaku - M365.


Ravno to me zanima. Torej ni druge kot vse MS, potem gremo v cloud, bo najbolj preprosto. Ima kdo izkušnje z migracijo mailov in mx domene na microsoft cloud?

pegasus ::

Poglej kako ima fastmail to implementirano, brez MS walled garden rešitev.

darkolord ::

darkolord je izjavil:

Kaj pa je problem? Da udeleženci ne dobijo vabila na mail?

So to Teams uporabniki znotraj organizacije (z Microsoft računom) ali zunanji (gostje)?

kult212 ::

Gre za goste, torej zunaj organizacije. Če prav razumem, ne gre drugače kot preko MS Cloud rešitve.

darkolord ::

Še vedno nisi uspel napisati, kaj je sploh problem.

Če boš organizacijo prenesel na MS 365, ne bo za zunanje uporabnike (goste) nobene spremembe.

Pošiljanje vabil, ki se ob sprejetju dodajo v koledar, deluje neodvisno in ne rabiš ničesar razen Teams licence.

Mr.B ::

Tud ne rabis migrirat v oblak....
gostje , oziroma omejitve gostov so definirane s politiko...recimo banalno blokada komunikacije z gosti za dolocene uporabnike..
Seveda razen ce govoris b2b / b2c potem je tu v ozadju tudi licenca...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IT politika podjetja (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
769520 (5576) tony1
»

MS Teams

Oddelek: Programska oprema
212792 (1299) Mercier
»

Office365 Mailbox + onprem mailbox merge

Oddelek: Programska oprema
5542 (405) Mr.B
»

Oblak za firmo - ja, ne - $$$ ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11416026 (11801) c3p0
»

Outlook sinhronizacija

Oddelek: Programska oprema
295106 (1647) Machete

Več podobnih tem