» »

Magisterij na fe

Magisterij na fe

David98 ::

Živjo,

zanima me, ali se splača iti na magisterij na elektrotehniki, ali je dovolj le diploma na uni? Ima mogoče kdo kakšne izkušnje?

mertseger ::

Odvisno kaj boš delal, če misliš delati kot kakšen raziskovalec v gospodarstvu potem se mogoče splača, drugače pa ne.

David98 ::

Hvala. Sem slišal, da na fri mag ni tako pomemben, na fe pa da kar veliko. Razmišljal sem sicer tudi o mag na fri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: David98 ()

mertseger ::

David98 je izjavil:

Hvala. Sem slišal, da na fri mag ni tako pomemben, na fe pa da kar veliko. Razmišljal sem sicer tudi o mag na fri.


Ja na FRI je precej bolj gledajo izključno znanje.

srus ::

Eh, ali se "splača"? Milenijsko razmišljanje.

Glede na to, da je večina najbogatejših podjetnikov na tehnološkem področju študentskih falirancev se očitno ne "splača" niti dodiplomski študij, kaj šele magisterij.

nejc_nejc ::

Se splača in pika.
Čez leta, se bo sistem zamenjal in boš jambral.
Če nimaš "finančnih" problemov oziroma boš poleg faksa zgural samo teraj.

tomlin ::

srus je izjavil:

Eh, ali se "splača"? Milenijsko razmišljanje.

Glede na to, da je večina najbogatejših podjetnikov na tehnološkem področju študentskih falirancev se očitno ne "splača" niti dodiplomski študij, kaj šele magisterij.


That's it!:))
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

urli ::

srus je izjavil:

Eh, ali se "splača"? Milenijsko razmišljanje.

Glede na to, da je večina najbogatejših podjetnikov na tehnološkem področju študentskih falirancev se očitno ne "splača" niti dodiplomski študij, kaj šele magisterij.


Še posebej v IT. Najbolj žalostno je, da niti ne računalništva oz. tehnike ampak kakšne družboslovne smeri (fdv, filo, ekonomija...). Tako je to, kucar kode lahko 24/dan kuca kodo in sledi novim tehnologijam, da je na tekočem. Kje ima še čas za podjetništvo in marketing? Pojeban je s strani psiho družboslovnih šefkotov od spredaj in zadaj. Zato pa folk. Ko iščete zaposlitev, poglejte kdo so šefkoti in družboslovcem že v štartu samo fakiča stisnite. Zapomnite si to za vse večne čase. In širite to modrost daleč na okoli, da ne bodo ti zblojeni družboslovčeki služili na vaš račun in na vašem zdravju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Magisterij - se sploh splača?

Oddelek: Šola
376136 (2173) acookook
»

Družboslovna informatika je nezaposljiva smer! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10123610 (16807) jernejl
»

FERI ali FRI? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7517316 (12046) KraitPay
»

FRI: RI VŠ in RI UN

Oddelek: Šola
304303 (3070) TheBlueOne
»

Smiselnost podiplomskega študija

Oddelek: Šola
205169 (4149) bajsibajsi

Več podobnih tem