» »

Kako ste dobili službo?

Kako ste dobili službo?

undefined ::

Torej tisti, ki pri tem niste imeli VIP, niti niste ustanovili SP, na kakšen način ste prišli do zaposlitve? Kot opažam je splošnega povpraševanja dosti več po nižjih kadrih, kot po višjih. :)

tratto ::

Prva služba: preko oglasa v Delu.
Druga: preko kadrovske agencije.
Tretja: me je kontaktiral sedanji delodajalec, ker sem bil prijavljen kot iskalec na www.zaposlitev.net.

Aja, moja izobrazba: VII/2 (uni.)

P.S.: S službo in plačo sem zadovoljen. Mislom, da se da izkazati in napredovati na plačilni lestvici brez VIP-a.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tratto ()

kopernik ::

Začelo se je na študentskem servisu, kjer so mi ponudili kakih petdeset služb (vse iz raznoraznega programiranja). Izbral sem kar eno (ki je zahtevala tisto znanje, ki sem ga takrat imel), zatem sem kot študent parkrat menjal službo in tako spoznaval ljudi. Četrta mi je bila zelo všeč in tam so me po študiju tudi redno zaposlili.

BigWhale ::

Hm, prvi dan iskanja sluzbe sem na teletextu sem videl oglas, namesto pisanje prosnje sem sel tja, ves mlad in neumen (kot da je zdaj kaj bolje... ;>) povedal kaj znam in so me vzeli. Tam sem bil dve leti, potem sta dva 'odpadnika' te firme ustanovila svojo firmo, pa sem sel k njima... Po dveh letih me je minilo in sem dal odpoved, en mesec mal bluzil in pol na netu nasel dva druga oglasa, se na oba javil povsod so me hotli, druga ponudba je potem prevladala....

mile ::

prek fotra :))

Elemen_T ::

mile, sej ta thread ni za samohvalo.

ki pri tem niste imeli VIP


Kakorkoli, jest sem dobil šiht preko študenca. Dve leti delam še vedno tam kjer sem začel. Delam doma, plača je ok!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349350 (30172) PoStrah
»

Kako priti iz nič čim hitreje do službe v IT industriji? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6318906 (16034) vostok_1
»

Je kdo bil prijavljen na ZRSZ in CSD?

Oddelek: Loža
369625 (8558) jalovec09
»

Iskanje zaposlitve

Oddelek: Loža
51797 (1577) Bezukhoff
»

Kako najti zaposlitev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6512314 (7709) perci

Več podobnih tem