Forum » Mobilne tehnologije » Samsung S20
Samsung S20
Dimnik ::
Žalost od novega. En dan, če ga imaš za okras. Jaz ga 2x najmanj na dan polnim
Sicer s20+
Sicer s20+
Zgodovina sprememb…
- spremenil: Dimnik ()
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Matematična nalogaOddelek: Šola | 4720 (3133) | link_up |
| » | Sorazmerni del dopustaOddelek: Loža | 4066 (2998) | Tidule |
| » | Nov praznik 25. oktober Dan suverenostiOddelek: Loža | 4976 (4612) | opeter |
| » | Podatki o <vstavi_uporabnika> /statistikaOddelek: Loža | 2084 (1714) | Tody |