» »

Luminar AI (AI powered photo editing software) - danes brezplačno

Luminar AI (AI powered photo editing software) - danes brezplačno

Samael ::

Nisem povsem prepričan, če je to prava rubrika, al ajde...

Skylum je za bralce CHIP cajtnga (kateri ste seveda tudi vi) pripravil ponudbo za njihov "Luminar AI Photo Editing Software (PC/Mac)" - ki je danes brezplačen.

https://skylum.com/l/chip-luminar-ai


Luminar AI is AI-powered photo editing software from Skylum. It uses artificial intelligence for fast and hassle-free photo editing solutions. The once painfully tedious processes have now been reduced to the click of a few buttons.


Za pridobitev licence, katere letna naročnina stane tam okoli 120 eur je potrebno vnesti mail, ni pa se potrebno prijaviti na newsletter, ne odpreti računa.

Če želiš po formatiranju računalnika, na katerem teče ta program, licenco obdržati, je ok, da odpreš račun in jo uvoziš vanj (nisem še ugotovil, kako to storiti, mogoče moram zadevo prej aktivirati - bom pogledal, ko pridem domov).

Več informacij: https://skylum.com/luminar-ai

Paket vključuje en kup AI orodij:



Samael != Samuel
  • spremenilo: Samael ()

darkolord ::

Super, hvala lepa!

bauci ::

Hvala lepa za info. Že dela :).

Samael ::

Me veseli :)

Kot sem predvideval, se po inštalaciji (ni treba registrirati računa vnaprej, vpraša po koncu inštalacije) zadeva pojavi v računu. Mail mora biti (ali pa vsaj tako piše) enak, kot je bil tisti s katerim se zaprosi za activation key.
Samael != Samuel

Avenger ::

demn... dela. Na prvo žogo je videt uporabno tudi če si na ti s fotošopom... Hvala, Samael, lepo od tebe!

Mislim, da čeprav s fotošopom lahko narediš isto ali mogoče tudi bolje, ni šans da narediš tako hitro, ali pa probaš 20 variant v 20 sekundah in se potem odločiš katera paše fotki. V fotošopu bi rabil bistveno bistveno več časa... huda stvarca.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()

FireSnake ::

Potem je stvar zastonj za eno leto, če prav razumem.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Samael ::

Ne, ni nikakršnega roka. Licenca ti ostane. Skylum ima skoraj vsako leto za kakšen dan akcijo, kjer ob prihodu nove verzije softwara ponudijo free key za dotedanjo.

Je pa smiselno, da ob inštalaciji, ko ti ponudi možnost registracije računa, tega tudi registriraš (želijo samo mail & geslo, nobenih drugih osebnih podatkov) in nato znotraj računa potrdiš mail - ker se takrat licenca avtomatsko vnese v tvoj skylum račun, pa tako lahko ob reinštalaciji OS-a, nakupu novega PC-ja, itd... staro licenco resetiraš in uporabiš na novi napravi.



Deal naj bi bil veljaven zgolj en dan, pa se mi zdi, da je še vedno na voljo, tako da go go! :)

Aja, pa strinjam se s tistim, kar je zgoraj zapisal @Avenger. Na trgu je precej nam dobro poznanih orodij, ki naredijo enako ali pa celo več, kot Luminar AI. Prednost le tega je v tem, da tu kar nekaj stvari naredimo lažje, predvsem pa hitreje - z minimalnim vložkom truda in časa.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Samael ::

Samael je izjavil:

Ne, ni nikakršnega roka.


Oz. da ne bom izustil kakšno neumnost, nisem povsem prepričan. Meni nič ne piše roka uporabe, zgolj datum aktivacije.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

s1ck ::

Zadeva izgleda ne deluje vec. Sem probal dva maila vpisati, ne dobim pri nobenemu maila. Sem instaliral program, vpisal svoj mail na koncu (moral se registrirati z njem) in mi pise da imam 7 days trial.

Samael ::

Včeraj so imeli kar nekaj težav s strežniki (najbrž toliko interesa, al kaj jaz vem.. kitajcev, ki nenadoma berejo Chip magazine je veliko :P ), tako da so akcijo celo za nekaj časa ustavili. Mogoče pa mail še pride.
Samael != Samuel

ThinkPad ::

Yep, 7 days trial je danes vse, kar dobiš...

Samael ::

s1ck je izjavil:

Zadeva izgleda ne deluje vec. Sem probal dva maila vpisati, ne dobim pri nobenemu maila. Sem instaliral program, vpisal svoj mail na koncu (moral se registrirati z njem) in mi pise da imam 7 days trial.

Sem po tvojem zapisu poskusil in zdajle, z nekaj zakasnitvijo, prejel mail s kodo, tako da predvidevam, da si/boš dve kodi prejel tudi ti.
Samael != Samuel

49106 ::

V mojem primeru je bila zakasnitev 12h, licenco sem potem uspešno aktiviral. A mogoče kdo ve, če lahko isto licenco uporabimo na Mac in Windows hkrati?

Slava ti, Samuel.

Samael ::

49106 je izjavil:

V mojem primeru je bila zakasnitev 12h, licenco sem potem uspešno aktiviral. A mogoče kdo ve, če lahko isto licenco uporabimo na Mac in Windows hkrati?

Slava ti, Samuel.

Hkrati bi to pomenilo dve licenci ane, medtem ko dobiš na mail samo eno (v računu piše 1/1).
Ampak nič ne de, dokler je še mogoče z drugim mail naslovom oddaj zahtevek za še eno kodo. Boš imel pač dve licenci in dva računa :)

P.S.
saj res, kje je pa kaj @Samuel te dni? To je bilo tudi eno skrajno nervozno čudo narave ...
Samael != Samuel

Samael ::

FireSnake je izjavil:

Potem je stvar zastonj za eno leto, če prav razumem.

Sem dobil bolj natančen odgovor.
Orodje je tvoje brez časovne omejitve, ne pomeni pa to avtomatsko nadgradnjo na njihovo next-gen zadevo Luminar NEO. Torej normalen ciklus lifetime licenc, kjer na neki stopnji v prihodnosti ni več updejtov, to je pa to.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

acookook ::

Očitno so res imeli (še imajo) veliko povpraševanja. Kakih 15ur od vpisa maila dobil.
.

s1ck ::

Sem tudi jaz dobil sedaj mail z aktivacijsko kodo, deluje. Hvala!

matej_jack ::

Hvala, Samael, tudi jaz sem izkoristil akcijo in uspešno aktiviral software. Nisem poznal prej tega orodja, po prvih nekaj minutah pa moram reči, da izgleda zelo obetavno!

49106 ::

Samael je izjavil:

49106 je izjavil:

V mojem primeru je bila zakasnitev 12h, licenco sem potem uspešno aktiviral. A mogoče kdo ve, če lahko isto licenco uporabimo na Mac in Windows hkrati?

Slava ti, Samuel.

Hkrati bi to pomenilo dve licenci ane, medtem ko dobiš na mail samo eno (v računu piše 1/1).
Ampak nič ne de, dokler je še mogoče z drugim mail naslovom oddaj zahtevek za še eno kodo. Boš imel pač dve licenci in dva računa :)

P.S.
saj res, kje je pa kaj @Samuel te dni? To je bilo tudi eno skrajno nervozno čudo narave ...


Saj sem uporabil dva maila oziroma celo tri, ker ni nisem takoj dobil maila.

P.S. lapsus. Vem da si imel/imaš v podpisu "Samael =! Samuel" ampak na telefonu mi tega ne prikaže. Se opravičujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

WallSreet ::

@Samael

Ali tole še velja? Upam da nisem prepozno opazil teme :/

Samael ::

Videti je, da link še deluje.
Odpri stran, vnesi mail, pa čez par ur poglej, če si kaj prejel ter poročaj. To je nekako edini način, da izveš/izvemo, če še deluje :)
Samael != Samuel

OK.d ::

Še vedno deluje, instantno dobil key, hvala.
LPOK.d

WallSreet ::

Samael je izjavil:

Videti je, da link še deluje.
Odpri stran, vnesi mail, pa čez par ur poglej, če si kaj prejel ter poročaj. To je nekako edini način, da izveš/izvemo, če še deluje :)


Živijo sem vpisal mail in prejel mail kjer piše naj naložim aplikacijo in jo naložim, poleg sem dobil tudi key kodo vendar ko se želim vpisati z mailom v program mi napiše da mail ne obstaja? V Mailu mi piše naj se prijavim z istim mailom kot sem ga uporabil v tisti tvoji prvi povezavi zgoraj. Morda veš kaj storiti? Napiše mi da mail ni pravi čeprav je pravi...

Once you’ve downloaded and installed Luminar AI, simply launch your new software and use the following activation key to activate it:

Napiše mi tole: Please enter a valid email address.

Morda veš kdaj vpišem spodnjo kodo? Potem ko naredim račun?

OK.d je izjavil:

Še vedno deluje, instantno dobil key, hvala.


Mi poveš kako si inštaliral? Jaz sem tudi dobil key vendar mi v programu napiše da mail ni pravi kljub temu da jasno je pravi. Si aplikacijo povlekel na svoje namizje iz linka ki so ti ga podali v mailu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

WallSreet ::

Okay sem zrihtal dela brez problema, moja napak nisem videl pri mail naslovi spredaj da sem kopiral tudi presledek :). Dela tako kot mora hvala ti Samael za tole...

FireSnake ::

Samael je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Potem je stvar zastonj za eno leto, če prav razumem.

Sem dobil bolj natančen odgovor.
Orodje je tvoje brez časovne omejitve, ne pomeni pa to avtomatsko nadgradnjo na njihovo next-gen zadevo Luminar NEO. Torej normalen ciklus lifetime licenc, kjer na neki stopnji v prihodnosti ni več updejtov, to je pa to.


Super, hvala.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

sass628 ::

Še vedno deluje, sem dobil key

Ijus ::

dej mi sam povejte ali je to stand alone program ali plug-in za kak bitmapski app ala ps?
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Ijus ::

evo zrihtal. ugotovil. pri sami inštalaciji piše: kot standalone ali kot plugin.
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Samael ::

Tisto "danes brezplačno" bi kazalo odstraniti iz naslova. Videti je, da je ponudba na tretji dan še vedno aktivna :)
Samael != Samuel

ThinkPad ::

Jaz sem danes dobil 2 maila (po enem dnevu). V prvem piše Buy now, v drugem pa, da lahko plačam za eno leto in dobim dve leti. Pa še ta ponudba je časovno omejena na par ur... Nobene (zastonj) kode.

BorutO ::

Jaz sem si ga pa pred dnevi tu kupil :/

https://www.humblebundle.com/software/p...

Samael ::

ThinkPad je izjavil:

Jaz sem danes dobil 2 maila (po enem dnevu). V prvem piše Buy now, v drugem pa, da lahko plačam za eno leto in dobim dve leti. Pa še ta ponudba je časovno omejena na par ur... Nobene (zastonj) kode.

Zanimivo, glede na to, da jih je kar nekaj tu poskusilo in prišlo do kode po tisti tvoji objavi zgoraj 13.12. - tudi jaz sem testiral, če je še veljavno in dobil še eno.

Če želiš, ti lahko dam to kodo ki sem jo dobil pred včerajšnem, ko si rekel, da ne deluje več - registriralo ti bo program, ne boš pa imel računa, razen če pod moj catch-all random mail, ki sem ga uporabil za prejem te kode registriraš svoj račun, jaz potrdim mail, ti pa nato (če je opcija) zamenjaš mail.

Edit.
Nevermind - še vedno deluje in zdaj pride koda na mail skoraj instant (cca 5 minut po poskusu).
Poskusi preko drugega IP naslova, telefona, zamenjaj mail... ker, če ravno kaj ne počneš narobe, deluje da iz nekega razloga ne marajo izrecno tebe :)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje najceneje dobiti Windows 10 Pro licenco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9524406 (10796) cias
»

DeGoogle

Oddelek: Informacijska varnost
426372 (3168) McClane
»

Retuširanje/urejanje starih skeniranih slik

Oddelek: Programska oprema
131141 (990) errhec
»

Nakup windows 10 preko kuponlandije za 28€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6521652 (18100) PrimozR
»

windows 8 (nakup) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Operacijski sistemi
29056505 (38246) mtosev

Več podobnih tem