» »

Evropsko prvenstvo v nogometu 2024 (Nemčija)

Evropsko prvenstvo v nogometu 2024 (Nemčija)

Temo vidijo: vsi
««
13 / 34
»»

oo7 ::

Ja avtogol.

Yossarian ::

PacificBlue, tudi jaz sem dobil to obvestilo, pri meni pa so celo napisali še mere. Zato sprašujem, če to preverjajo ali samo ocenijo "od oke".
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

oo7 ::

Če ne bi bilo VARa bi sedaj Portugalci vodili...

DarwiN ::

Sej vodijo. :)=
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

skumpl ::

No, pa so le Portugalci naredili preobrat. Še nekaj minut do konca sicer

PacificBlue ::

Yossarian je izjavil:

PacificBlue, tudi jaz sem dobil to obvestilo, pri meni pa so celo napisali še mere. Zato sprašujem, če to preverjajo ali samo ocenijo "od oke".


Če je cm razlike verjetno ne bodo komplicirali oz merili. Ne bi se pa prevec zanasal na to.

So pa dve kontrolni tocki.
Pri prvi pokazes vsebino torbice oz kar imas zraven. Hrana, pijaca, cigareti, elektronski cigareti..nic od tega ni dovoljeno. Tam imas pripravljeno tudi osebni dokument in telefon z aplikacijo. Aplikacijo preverijo, osebno vcasih ja, vcasih ne.
Pri drugi kontrolni tocki pa polozis telefon s qr kodo na skener, ki ti potem odpre vratca za dostop na stadion.

oo7 ::

Ja jim je ratalo.

Uffff Ronaldo je pa vesel kot bi ravnokar osvojil EURO 2024 >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Jutri se začne drugi krog

Tekme jutri

15:00 Hrvaška : Albanija

18:00 Nemčija : Madžarska (SLO 2 prenos)

21:00 Škotska : Švica

fur80 ::

Yossarian je izjavil:

PacificBlue, tudi jaz sem dobil to obvestilo, pri meni pa so celo napisali še mere. Zato sprašujem, če to preverjajo ali samo ocenijo "od oke".


Problem je bolj kaj maš v torbi, kot torba sama pomoje. :D V Srbiji so nam pobrali vse, vžigalnike, kovance iz denarnic,... Nemci pravijo, da powerbank lahko imaš :D noro Nekaj bakel imam, ne za tekmo, ampak tako tam ko bo vzdušje v olimpiaparku, upam, da mi tega ne poberejo že na meji stran :D

oo7 ::

Telemach Slovenija je s podjetjem Garnol sklenil pogodbo, s katero namerava pridobiti najmanj 98,06-odstotni delež v telekomunikacijskem operaterju T-2.

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/tele...


Kaj to pomeni, da bi dobili SK tudi pri T-2 ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

arnecan1 ::

codeMonkey je izjavil:

se je se komu zdel mbappejev nos fajn premaknjen?

https://x.com/max_hess/status/180280505...

Ja, je premaknjen.

Na skrajno levo.

oo7 ::

Gledam malo na telefonu HRT 2. Albanija vodi 1:0 proti Hrvaški.

PacificBlue ::

Hrvatom pa na prvenstvu nea gre.

oo7 ::

PacificBlue je izjavil:

Hrvatom pa na prvenstvu nea gre.


Zaenkrat res ne.

arnecan1 ::

Sicer je šele začetek tekme, ampak trenutno hladen tuš za celotno Hrvaško.

Vsi so pričakovali polfinale, sedaj pa tole. Če to izgubijo, verjetno niti ne gredo naprej.

oo7 ::

Skupina smrti B

Italija
Španija
Hrvaška
Albanija

arnecan1 ::

Niti ne, ker gredo tudi štiri ekipe kot tretji iz skupine naprej. Ampak to pomeni poraziti outsiderja.

Oziroma poraziti favorita. Trenutno gledamo drugo verzijo - poraz favorita.

Ampak do konca je še daleč. Pa še oboji imajo eno tekmo pred seboj - ampak z favoritoma skupine in pretendentoma za polfinale.!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

oo7 ::

Ja ampak ne gredo iz vsake skupine tretji naprej. Od 6 skupin gredo samo najboljši v 4 skupinah naprej.

Trenutno po prvem igralnem dnevu (brez trenutne tekme Hrvaška Albanija)

Advance to knockout stage

1 C Slovenia
2 D Poland
3 F Czech Republic
4 B Albania

5 E Belgium
6 A Hungary

Po prvem krogu sta Belgija in Madžarska zunaj.

Danci so pred nami zato, ker so dali gol prej kot mi.

Rules for classification: 1) Points; 2) Goal difference; 3) Goals scored; 4) Wins; 5) Lower disciplinary points total; 6)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

mtosev ::

Hrvati slabo igrajo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

skumpl ::

Hrvati naredili popln preobrat. 2:1 v 76. minuti

arnecan1 ::

Saj sem napisal, štirje gredo naprej.

Kako se točkuje, pa ne bi vedel. Če je eden od kriterijev res to, kdor da prej gol, je to ena večjih neumnosti katero sem slišal letos.

P.S.: Pravkar Hrvaška izenačila.

P.S.: Pravkar Hrvati vodijo .

Ajnstajn` ::

po pregledanem prvem delu si upam trditi da je nasa reprezentanca najslabša na prventsvu. Sicer rezultat ne kaže tega ampak kar se tiče kvalitette igre pa je, natančnost podaj, tehnična podkovanost, indvidualna kvaliteta... sicer naj bi bila to albanija ampak po današnji tekmi lahko rečem da imajo boljše omenjene kvalitete. Še sreča da v fuzbalu nekje 66% časa zmaga boljši.

Upam da naši ne povedejo prehitro proti srbiji, ker potem bomo gledali isti film kot danes hrvaško.
//

Zgodovina sprememb…

skumpl ::

2:2, Albanci so nazaj. 95. minuta srečanja.

Ajnstajn` ::

skumpl je izjavil:

2:2, Albanci so nazaj. 95. minuta srečanja.


malce so popustili hrvati od 85 minute naprej ane?

podaljšek je pa pokazal pravi čar nogometa
//

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

Za kateri medij pišeš Albert? La Gazzetta dello Sport?

V 66 % ne zmaga boljši?

Bellator ::

arnecan1 je izjavil:

Za kateri medij pišeš Albert? La Gazzetta dello Sport?

V 66 % ne zmaga boljši?


Površno bereš.

Ajnstajn` je izjavil:

Še sreča da v fuzbalu nekje 66% časa zmaga boljši.

Ajnstajn` ::

arnecan1 je izjavil:

Za kateri medij pišeš Albert? La Gazzetta dello Sport?

V 66 % ne zmaga boljši?


kdor največ ponudi.

v podaljšku so obooji začel laufat, kot da bi lih prišli na igrišče, priporočam da si zavrtite nazaj podaljšek, kdor ni gledal.
//

mtosev ::

Hrvaška Albania 2:2. Lol. Hrvati slabo igrali.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

IL_DIAVOLO ::

Ajnstajn` je izjavil:

po pregledanem prvem delu si upam trditi da je nasa reprezentanca najslabša na prventsvu. Sicer rezultat ne kaže tega ampak kar se tiče kvalitette igre pa je, natančnost podaj, tehnična podkovanost, indvidualna kvaliteta... sicer naj bi bila to albanija ampak po današnji tekmi lahko rečem da imajo boljše omenjene kvalitete. Še sreča da v fuzbalu nekje 66% časa zmaga boljši.

Upam da naši ne povedejo prehitro proti srbiji, ker potem bomo gledali isti film kot danes hrvaško.


Vse kar si napisal, je nepomembno in nerelevantno. Zahovic je lepo opisal, zakaj je trenutna Slovenija uspešna.


Dolgoletni športni direktor Maribora je nadaljeval:

“Ni mu lahko, res mu ni. V Sloveniji so vsi strokovnjaki, vsi vse vedo in vsi bi si želeli, da bi Slovenija igrala kot Barcelona. Ve, da to ni mogoče, in vse to zelo dobro obvladuje. Vidim, da ga na Hrvaškem zelo cenijo, in to me veseli. Kar je naredil, je fantastično, ampak mi nismo kot vi Hrvati. Igramo na disciplino, karakter in to nam veliko bolj ustreza kot takrat, ko smo želeli biti privlačni in prijetni na pogled. Težava je v tem, da težko sprejmemo dejstvo, da nam igra na rezultat najbolj ustreza. Vsi gledajo nogomet, vsi vedo, kako igra Manchester City, in vsi bi radi igrali tako, a to ni realno. Dokler igramo tako, kot nam najbolj ustreza, bo vse v redu.“


Posebej to ucinkuje, ker imamo v napadu Seska in ba golu Oblaka. S top golmanom in top spico pa seveda lahko igras "anti fuzbal" in si tudi zelo uspesen.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ajnstajn` ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

po pregledanem prvem delu si upam trditi da je nasa reprezentanca najslabša na prventsvu. Sicer rezultat ne kaže tega ampak kar se tiče kvalitette igre pa je, natančnost podaj, tehnična podkovanost, indvidualna kvaliteta... sicer naj bi bila to albanija ampak po današnji tekmi lahko rečem da imajo boljše omenjene kvalitete. Še sreča da v fuzbalu nekje 66% časa zmaga boljši.

Upam da naši ne povedejo prehitro proti srbiji, ker potem bomo gledali isti film kot danes hrvaško.


Vse kar si napisal, je nepomembno in nerelevantno. Zahovic je lepo opisal, zakaj je trenutna Slovenija uspešna.


Dolgoletni športni direktor Maribora je nadaljeval:

“Ni mu lahko, res mu ni. V Sloveniji so vsi strokovnjaki, vsi vse vedo in vsi bi si želeli, da bi Slovenija igrala kot Barcelona. Ve, da to ni mogoče, in vse to zelo dobro obvladuje. Vidim, da ga na Hrvaškem zelo cenijo, in to me veseli. Kar je naredil, je fantastično, ampak mi nismo kot vi Hrvati. Igramo na disciplino, karakter in to nam veliko bolj ustreza kot takrat, ko smo želeli biti privlačni in prijetni na pogled. Težava je v tem, da težko sprejmemo dejstvo, da nam igra na rezultat najbolj ustreza. Vsi gledajo nogomet, vsi vedo, kako igra Manchester City, in vsi bi radi igrali tako, a to ni realno. Dokler igramo tako, kot nam najbolj ustreza, bo vse v redu.“


Posebej to ucinkuje, ker imamo v napadu Seska in ba golu Oblaka. S top golmanom in top spico pa seveda lahko igras "anti fuzbal" in si tudi zelo uspesen.



pa priznam ti da maš v marsičem prav, edini problem je da tole ne pije vode na daljši čas. s takim načinom prideš k večjemu na prvenstvo, za finale je pa malce premalo, razen če se ti vmes vserje kot kaki grčiji.
tudi se strinjam da verjetno je to najboljši način za naše ampak ostaja pa dejstvo da so v zgornjih odlikah najslabši na prvenstvu.
//

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Kaksno finale ti sanjaš? Lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PacificBlue ::

:))
Lol Hrvati

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

Bellator je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Za kateri medij pišeš Albert? La Gazzetta dello Sport?

V 66 % ne zmaga boljši?


Površno bereš.

Ajnstajn` je izjavil:

Še sreča da v fuzbalu nekje 66% časa zmaga boljši.

Saj ni važno, trol je.

Ajnstajn` ::

arnecan1 je izjavil:

Bellator je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Za kateri medij pišeš Albert? La Gazzetta dello Sport?

V 66 % ne zmaga boljši?


Površno bereš.

Ajnstajn` je izjavil:

Še sreča da v fuzbalu nekje 66% časa zmaga boljši.

Saj ni važno, trol je.


ne da se mi s trolli, tist ko ga pa zanima si pa lahko zgoogla, fuzbal ma ful nizek kvocient, sicer ene lige več, ene lige manj ampak več al manj je to to. Zato je pa tudi izredno gledljiv. kdo bi gledal, če bi 95% časa zmagal boljši, kot recimo pri šahu.
//

mtosev ::

Nemčija madžarska za zdaj 0:0

1:0
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

lolipop2 ::

Kaj pa imajo fuzbalerji tiste nedrčke? Se mi zdi, da sem pri naših videl...

Kayzon ::

lolipop2 je izjavil:

Kaj pa imajo fuzbalerji tiste nedrčke? Se mi zdi, da sem pri naših videl...


Da nimajo povesenih dojk duuh:8)

Utk ::

Naši sigurno niso najslabši na prventstvu. Hrvati so.

PacificBlue ::

Ali pa Belgijci

oo7 ::

Tile uvoženi švabi bodo tudi prišli daleč s pomočjo sodnikov.

skumpl ::

Jutri bo na Allianz Areni približno 20k slovenskih navijačev:)

oo7 ::

Upam vsaj na remi :)

Kayzon ::

Meni pa remi odpade,gremo na vse ali nic! Upam na dva gola seskota in eno podajo ilicica ki bo vstopil v drugem polcasu 8-)

Matheus ::

Za napredovanje bo verjetno potrebna zmaga nad Srbijo. V scenariju, da končamo na tretjem mestu v skupini z dvema točkama, bo to zelo verjetno premalo, da bi s takšnim točkovnim izkupičkom napredovali kot tretjeuvrščeni. Že s tremi pikami skupaj bi bili zelo na meji.

4 pike pa omogočajo možnost napredovanja z drugega mesta ali pa zelo lagodno iz tretjega. So pa Srbi jasno kar veliki favoriti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

Kayzon ::

Ja iskreno niso se nikoli pokazali dobre igre ne glede na to da imajo vedno kar kvalitetno ekipo.

lynxslo5 ::

Jutri bo cela Evropa navijala za nas. Edino Rusi bodo navijali za Srbe.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mtosev ()

hunter01 ::

Matheus je izjavil:

Za napredovanje bo verjetno potrebna zmaga nad Srbijo. V scenariju, da končamo na tretjem mestu v skupini z dvema točkama, bo to zelo verjetno premalo, da bi s takšnim točkovnim izkupičkom napredovali kot tretjeuvrščeni. Že s tremi pikami skupaj bi bili zelo na meji.


3 remiji v skupini pa potem do naslova kot Portugalci 8 let nazaj :)

Ajnstajn` ::

Matheus je izjavil:

Za napredovanje bo verjetno potrebna zmaga nad Srbijo. V scenariju, da končamo na tretjem mestu v skupini z dvema točkama, bo to zelo verjetno premalo, da bi s takšnim točkovnim izkupičkom napredovali kot tretjeuvrščeni. Že s tremi pikami skupaj bi bili zelo na meji.

4 pike pa omogočajo možnost napredovanja z drugega mesta ali pa zelo lagodno iz tretjega. So pa Srbi jasno kar veliki favoriti.


jap, 2 piki ne bo slo skoz.
Srbi so en čas na igrišču parirali angležem, nisem še prepričan če so angleži tak slabi ali srbi tak dobri. Upam da bojo tudi proti nam delal bedarije kot proti angležem, da vzame na pol igre Mitroviča dol, ker nevem kak bi blo, če bi Mitrovič igral celo tekmo.

Pol bi bil še scenarij, da angleži zmagajo sedaj dance in zadnje kolo da gor Southgate rezerviste proti nam, spočije ta dobre, saj bodo potem tak al tak prvi v skupini.
//

fur80 ::

Ajnstajn` je izjavil:

Matheus je izjavil:

Za napredovanje bo verjetno potrebna zmaga nad Srbijo. V scenariju, da končamo na tretjem mestu v skupini z dvema točkama, bo to zelo verjetno premalo, da bi s takšnim točkovnim izkupičkom napredovali kot tretjeuvrščeni. Že s tremi pikami skupaj bi bili zelo na meji.

4 pike pa omogočajo možnost napredovanja z drugega mesta ali pa zelo lagodno iz tretjega. So pa Srbi jasno kar veliki favoriti.


jap, 2 piki ne bo slo skoz.
Srbi so en čas na igrišču parirali angležem, nisem še prepričan če so angleži tak slabi ali srbi tak dobri. Upam da bojo tudi proti nam delal bedarije kot proti angležem, da vzame na pol igre Mitroviča dol, ker nevem kak bi blo, če bi Mitrovič igral celo tekmo.

Pol bi bil še scenarij, da angleži zmagajo sedaj dance in zadnje kolo da gor Southgate rezerviste proti nam, spočije ta dobre, saj bodo potem tak al tak prvi v skupini.


Anglezi niso bav bav, v ekipah so dobri, ker imajo ob sebi dobroplacane tujce, ko je pa morajo sami pokazati kaj znajo, pa bodo imeli probleme ze z Slovenijo. Jutri bo pa noro! :D ze danes je bilo polno Slovencev po mestu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Badwolff ::

tud angleški rezervisti so bav bav za naše, sploh ker bodo sigurno bolj motivirani kot prva postava
««
13 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41278129 (57176) Sssaga
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223849 (19800) jericho

Več podobnih tem