» »

Trump 2024!

Trump 2024!

Temo vidijo: vsi
««
6 / 6
»
»»

mtosev ::

Sure.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

lynxslo5 ::

mtosev je izjavil:

A v usa nimaš one-party sistem kot v China, Nazi Germany, etc. USA ima duopol. Republikance in demokrate.


Tudi v ZDA imaš defacto enopartijski sistem kjer v vseh sistemih družbe vlada Demokratska stranka, Republikanci so pa kontrolirana opozicija. Da imaš normalno demokratično družbo moraš imeti vsaj štiri stranke in neodvisno policijo in pravosodje. Tega pa Amerika nima, saj sta pravosodni sistem in FBI samo podaljšek in represivni orodji Demokratske stranke. Zakaj niso do sedaj zaprli Hillary in Billa Clintona ter Joa in Hunterja Bidena, ki so stokrat večji kriminalci kot Trump. Njih ne bodo nikoli procesuirali, ker so v pravi politični stranki.

To kar Demokratska stranka in Biden počnejo Trumpu se dogaja edino v banana republikah in diktaturah kjer diktator na oblasti s pomočjio pravosodja zatre političnega konkurenta.

PacificBlue ::

Skoraj tako kot v Rusiji:)

borut_p ::

Mogoce pozabljate se dejstvo, da so tako demokratska kot republikanska stranka zdruzenje gospodarstvenikov. To ni kot je stranka pri nas - grupica ljudi ki ne ve zakaj so tam.
Ustanovitelji strank so bogatasi - to da voljjo ljudje svoje predstavnike je samo igra za rajo - volijo lahko tiste, ki jih bogatasi nastavijo.

Usa so huuda diktatura

PacificBlue ::

Zda so corporatocracy state.
Demokracija je le okrasni privesek, nima pa nič z samim ustrojem in delovanjem države.

Pac-Man ::

Obtožnica, 49. strani. Kolikor sem preletel deluje precej vodotesna

https://storage.courtlistener.com/recap...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

lynxslo5 ::

Pac-Man je izjavil:

Obtožnica, 49. strani. Kolikor sem preletel deluje precej vodotesna

https://storage.courtlistener.com/recap...


Dej spelji se nakladač. Tudi russia collusion hoax, ki so ga šest let gonili proti Trumpu, je bil zate precej vodotesen.

Pac-Man ::

Ne bi prebral obtožnice preden začneš izgubljat živce?
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

DarwiN ::

Pac-Man, povej mi tole..

Sojenje bo na Floridi in porota mora biti enoglasna. Vsi do zadnjega člana porote morajo potrdit krivdo. Zdaj pa, kakšna je možnost, da med poroto ne bo niti enega trumptarda? Namreč takoj ko se to zgodi, vse skup pade v vodo. In poroto zbirata obe strani, obramba in tožilstvo. Res je, da morata vsakega porotnika potrdit obe strani, ampak potreben je SAMO 1 TRUMPTARD! Ki pa jih je v Ameriki 70 milijonov!!!!!!!

Pa že zdaj je govora, da postopek vsaj v neki kapaciteti nadzira skoruptirana sodnica Aileen Cannon. Halo?

Enostavno ne vidim možnosti.. Tip ima preveč vpliva in ljudstvo je preveč pokvarjeno. IMHO bo šel proces skozi samo za publiko, da bo vsaj površinsko izgledalo, kot da je njihov pravosodni sistem pravičen in za vse enak. Eden ali dva porotnika in bo Trump prost.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

xseki ::

Tole bo še pestro ja..>:D

CoolBits ::

Celoten proces je spet samo predstava za publiko saj podlage nimajo. Za publiko pa seveda, ker vedo da na volitvah proti njemu nimajo najmanjših šans in ga zato želijo tako onemogočit. Enako delajo že odkar je prvič 2015 najavil kandidaturo, prej je bil pa njihov najljubši bogataš.

Kako to vem? Ker je Obama leta 2009 podpisal EO, da lahko predsednik počne s tajnimi dokumenti praktično kar želi.

mtosev ::

Exclusive: Donald Trump admits on tape he didn't declassify 'secret information'
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

talumy ::

Scaramouche3 je izjavil:

aviator je izjavil:

Dokler se javni dolg iz mandata v mandat veca, se nimamo kaj pogovarjati o neki rasti. Naj bo Biden, Jansa, Trump ali Golobcek.

Drugo pa Trump utelesa ideal danasnjega politika.
Prepotenten silver spoon boomer, brez kancka vesti in empatije, ki ga za jutri prav en k.. briga.

Se cudimo, da mladina pada na Kardashiane, ko gleda podobne modele kako se igrajo politiko.


Trump ni bil ideal za desnico ampak so rekli da bodo vrgli kot predsednika kogar koli ki bo šel proti novi levičarski panogi, ki gleda levico iz 80,90ih kot tujo!
Torej SJW WOKE,anti white,pro migracije ki se ne nehajo,zaimki,anti moška propaganda itd...

Bill Maher ki je tradicionalen levičar to vidi!
1:20 naprej!


Seveda, da vidi. Zanimivo je, da je desnica tako zaverovana v svoje slepo navijaštvo, iskanje očetovske figure, enoumje ipd., da divje projicira obnašanje, ki jim je svojstveno na levico in pričakuje, da pa celoten nekonzervativni svet vidi woke, multispolnost in ostalo sranje kot njihovo, tačas, ko zblojena manjšina (kvazi leva, po obnašanju pa bližje desnici) propagira svoje zmešane agende pod pretvezo, da je to levičarstvo in marsikatera, od socialnih medijev zmedena duša jim nasede.

Ne vidim nobenega razloga, zakaj ne bi nekdo na levici, neupravičenega feminizma, n-spolovstva, "koretnega izražanja" svobode govora in podobnih fuckupov, gladko odjebal kot kretenske. In hkrati odjebal tudi celotne desnice (vsaj v Sloveniji), kot enako zblojene.

Ne boste verjeli, iz leve dejansko lahko kritiziraš, kar se ti v kurcu, tudi, če je na levi - moram eksplicitno omeniti, ker projiciranje lastnega obnašanja, ne omogoča desnici tega uvideti: da so samo sami tisti, ki nekritično navijajo, namesto, da bi kritizirali tudi tega kar je v kurcu pri njih. Namesto tega vzamejo zastavico in mahajo z njo.

Recimo, o tem govorim. Trump je zelo očiten kreten, ima lepo kilometrino svinjarij in populizma za sabo, pri njem doma so našli dokumente, in kaj naredi tipičen pripadnik desnice:

lynxslo5 je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Obtožnica, 49. strani. Kolikor sem preletel deluje precej vodotesna

https://storage.courtlistener.com/recap...


Dej spelji se nakladač. Tudi russia collusion hoax, ki so ga šest let gonili proti Trumpu, je bil zate precej vodotesen.


Zagovarjati ga začne. Wtf? A dejansko kdo misli, da je nedložen? U, grem v svojo garažo, tam imam zagotovo kupe državnih dokumentov, saj jih ima vsak, mar ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: talumy ()

CoolBits ::

Breakdown obtožnice, ki je vse prej kot vodotesna :))

https://threadreaderapp.com/thread/1667...

lynxslo5 ::

talumy je izjavil:

Zagovarjati ga začne. Wtf? A dejansko kdo misli, da je nedložen? U, grem v svojo garažo, tam imam zagotovo kupe državnih dokumentov, saj jih ima vsak, mar ne?


Biden ima poleg svoje corvette v garaži državne dokumente. Ali bosta šla v zapor oba s Trumpom ali pa nobeden od njih. Vse drugo je banana republika, ki jo vodijo Demokrati.

Sicer pa ne vem kaj sploh polemiziram z osebo, ki si na tem forumu vsak dan ustvari nov nick.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

mtosev ::

Biden je imel enih par dokumentov in je sodeloval pri preiskavi. Nekdo rad pozabi, da so tudi pri Pencu našli dokumente. Priznal je in sodeloval tako, da tam ni problema.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

talumy ::

lynxslo5 je izjavil:

talumy je izjavil:

Zagovarjati ga začne. Wtf? A dejansko kdo misli, da je nedložen? U, grem v svojo garažo, tam imam zagotovo kupe državnih dokumentov, saj jih ima vsak, mar ne?


Biden ima poleg svoje corvette v garaži državne dokumente. Ali bosta šla v zapor oba s Trumpom ali pa nobeden od njih. Vse drugo je banana republika, ki jo vodijo Demokrati.

Sicer pa ne vem kaj sploh polemiziram z osebo, ki si na tem forumu vsak dan ustvari nov nick.


To, da še nekdo drug dela nekaj narobe, v popolnoma ničemer ne opravičuje "tebi ljubega". Kakor tudi nobena teorija zarote. Trump je kršil zakonodajo, če se mu dokaže, nobeni otročji "argumenti", na nivoju 5 letnega "Janezka" (ki ga napizdijo starši, da meče blato v sosedovo perilo in otrok odgovori, da saj "Francek" tudi) nimajo nobene teže.

No vsaj za tiste normalne ne.

V zapor pa bo šel tisti, ki se mu bo dokazalo, ne tisti, ki "tudi". Oba, eden ali drugi.

Tako deluje pravo že od nekdaj, ne, da se neki butasti navijači derejo kako ni fer, ker ni zraven zaprt še nekdo drug.

Matr, fucking vrtec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: talumy ()

talumy ::

popravek: "Oba, eden ali drugi" v "Oba, eden, drugi ali nobeden".

talumy je izjavil:

Sicer pa ne vem kaj sploh polemiziram z osebo, ki si na tem forumu vsak dan ustvari nov nick.

Samo še za mimogrede, da infantilnežu tudi to pojasnim: vseeno je, kdo sem. Kdaj sem se registriral itd. To ti v ničemer ne daje prav, niti ni kakšenkoli argument. Je samo izgovor, zakaj nimaš argumentov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: talumy ()

CoolBits ::

Kako lažejo, da se kar kadi :))

https://twitter.com/paulsperry_/status/...

fulk ::

Naš mož!












:))

DarwiN ::

Čakaj malo fulk. Torej ti si v vseh pogledih desničarski skrajnež in se strinjaš z Republikanci praktično glede vsega, AMPAK kljub temu ne podpiraš Trumpa niti nobenega od teh GOP izdajalcev, ker si pred vsem drugim antisemit, Republikanci pa seveda mrzlično podpirajo Izrael zaradi Jezusa. Z Republikanci te torej povezuje 99 skupnih točk od 100, ampak ker se z njimi razhajaš v tisti eni, tebi najpomembnejši točki, jim ne moreš izkazat podpore. Drži ali se motim?

Ker pol sledi vprašanje.. Kdo potem sploh je "tvoj mož"? Nick Fuentes in white supremacy? To so tvoje vode?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

lynxslo5 ::

DarwiN je izjavil:

Čakaj malo fulk. Torej ti si v vseh pogledih desničarski skrajnež in se strinjaš z Republikanci praktično glede vsega, AMPAK kljub temu ne podpiraš Trumpa niti nobenega od teh GOP izdajalcev, ker si pred vsem drugim antisemit, Republikanci pa seveda mrzlično podpirajo Izrael zaradi Jezusa. Z Republikanci te torej povezuje 99 skupnih točk od 100, ampak ker se z njimi razhajaš v tisti eni, tebi najpomembnejši točki, jim ne moreš izkazat podpore. Drži ali se motim?


Trump je v bistvu izpadel totalen idiot, ki mu očitno še vedno ni jasno, kdo ga hoče spraviti v zapor. Trump je Izrael podpiral še bolj kot njegovi predhodniki. Stalno je lezel v rit ameriškim židom. Nato pa ga je najprej namočil njegov židovski odvetnik Cohen. Sedaj ga pa v zapor hoče spraviti židovski pravosodni minister Merrick Garland.

Včeraj zvečer bilo prav smešno gledati CNN, kako sedaj uživajo od sreče židovski TV komentatorji in analitiki, ko jim je uspelo Trumpa pribiti na križ.

S Trumpom je konec. Ne verjamem, da se bo izognil zaporu. Star je 76 let in če bo dobil 20 let zapora, je to enako kot smrtna kazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

CoolBits ::

Kaj pa je naredil narobe in kaznivega? Je blo sploh kaj dokazano do sedaj kje?

mtosev ::

Jaz ne verjamem, da bo Trump kadarkoli videl zapor. Močno dvomim. Saj ni pomembno v resnici. Največji problem je, da ima veliko podporo glede naj kaj je vse počel.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

lynxslo5 ::

mtosev je izjavil:

Jaz ne verjamem, da bo Trump kadarkoli videl zapor.


Nobene logike ni v tem, da Trumpa obtožijo, ga postavijo pred sodnika in nato oprostijo. S tem bi mu samo naredili še večjo popularnost in pot nazaj v Belo hišo. Obtožnica ni dovolj, da mu onemogočijo kandidaturo za predsednika. Morajo ga spraviti v zapor, da ne bo več kandidiral. To je cilj vsega.

DarwiN ::

Nič mu ne morejo. Še sam Bog je na Trumpovi strani. 8-)

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Master_Yoda ::

lynxslo5 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Jaz ne verjamem, da bo Trump kadarkoli videl zapor.


Nobene logike ni v tem, da Trumpa obtožijo, ga postavijo pred sodnika in nato oprostijo. S tem bi mu samo naredili še večjo popularnost in pot nazaj v Belo hišo. Obtožnica ni dovolj, da mu onemogočijo kandidaturo za predsednika. Morajo ga spraviti v zapor, da ne bo več kandidiral. To je cilj vsega.


A ni tako da lahko kandidira tudi iz zapora ?
Dovie'andi se tovya sagain.

DarwiN ::

Seveda lahko.. In potem takoj pardonira samega sebe.

Še en sočni video ravno na to temo :D

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

xseki ::


Se je Trumpu strgalo?

fulk ::

DarwiN je izjavil:

Čakaj malo fulk. Torej ti si v vseh pogledih desničarski skrajnež in se strinjaš z Republikanci praktično glede vsega, AMPAK kljub temu ne podpiraš Trumpa niti nobenega od teh GOP izdajalcev, ker si pred vsem drugim antisemit, Republikanci pa seveda mrzlično podpirajo Izrael zaradi Jezusa. Z Republikanci te torej povezuje 99 skupnih točk od 100, ampak ker se z njimi razhajaš v tisti eni, tebi najpomembnejši točki, jim ne moreš izkazat podpore. Drži ali se motim?

Ker pol sledi vprašanje.. Kdo potem sploh je "tvoj mož"? Nick Fuentes in white supremacy? To so tvoje vode?


woooow, wtf?
A ti res si ne vzameš nekaj časa za razmislek preden spišeš kaj?

Strinjam z republikanci o praktično vsem?? Kaj se jaz z današnjimi republikanci strinjam, katerimi?
O Trumpu sem že toliko spisal, da če ti ni dosedaj jasno potem ne vem kdaj ti bo.
Sem old-school (pre-nazi psyop era) zmeren antisemit, res je.
Kristjani mrzlično podpirajo Izrael, ki jim je križal određenika? A ti kaj veš o zgodovini krščanstva in judovstva? Republikanci podpirajo Izrael, ker jih judovski lobi drži za jajca.

Moj mož? Mojega kandidata ni na trenutni politični sceni. Nick Fuentes? Lol.

Ko se pojavi, ti ga bom pokazal s prstom, do takrat boš moral bluzit v prazno, žal.

xseki je izjavil:


Se je Trumpu strgalo?


Premagal je vse, razen židovskega lobija in satanističnih izmečkov tipa John Podesta.
https://www.theguardian.com/artanddesig...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

mtosev ::

xseki je izjavil:


Se je Trumpu strgalo?

A se mu ni že prej?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

lynxslo5 ::



Sorosev sin je bil par dni nazaj v Beli hiši. Sigurno so se pogovarjali o vremenu.

fulk ::

Pa saj je jewish american heritage month ane

Teh par jodov v administracjiji bele hiše se je odločilo narediti skupnsko sliko.
https://twitter.com/WhiteHouse/status/1...

Kamala je zgolj gostoljubna
https://www.jta.org/2020/08/28/politics...






:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

LeQuack ::

Kakor vem so vsi ameriški politiki milijarderji. Tako da dvomim da delajo v dobro posrečenega človeka.
Quack !

mtosev ::

Biden ima zanimivo zgodbo:
Death of wife and daughter
On December 18, 1972, a few weeks after Biden was elected senator, his wife Neilia and one-year-old daughter Naomi were killed in an automobile accident while Christmas shopping in Hockessin, Delaware.[29][51] Neilia's station wagon was hit by a semi-trailer truck as she pulled out from an intersection. Their sons Beau (aged 3) and Hunter (aged 2) were taken to the hospital in fair condition, Beau with a broken leg and other wounds and Hunter with a minor skull fracture and other head injuries.[52] Biden considered resigning to care for them,[21] but Senate Majority Leader Mike Mansfield persuaded him not to.[53] The accident filled Biden with anger and religious doubt. He wrote that he "felt God had played a horrible trick" on him,[54] and he had trouble focusing on work.[55][56]

In later years, Biden said on several occasions that the truck driver had been drinking alcohol before the collision,[57] and several media outlets reported this as fact.[58] The driver died in 1999, but his daughter sought to have his name again cleared and to get an apology from Biden.[59] The chief prosecutor who investigated the case said there was no evidence of drunk driving.[60] Subsequently, a Biden spokesperson said that Biden "fully accepts the [driver's] family's word that these rumors were false."[58] Biden called the driver's daughter to apologize, and she accepted his apology.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

lynxslo5 ::

fulk je izjavil:

Pa saj je jewish american heritage month ane

Teh par jodov v administracjiji bele hiše se je odločilo narediti skupnsko sliko.
https://twitter.com/WhiteHouse/status/1...

Zanimiv je že prvi twitter komentar na to skupinsko sliko. Goyime vedno težje farbajo.
So if the White House staff is about 474 employees, and the number of Jewish staff in that picture seems to be roughly over 220, does this mean that the White House staff is half Jewish?
Please make this make sense.


Biden je imel Žida Rona Kleina za vodjo kabineta Bele hiše, ki ga je pred kratkim na poziciji seveda nadomestil drugi Žid Jeff Zeinst.

fulk ::

mtosev je izjavil:

Biden ima zanimivo zgodbo:
Death of wife and daughter
On December 18, 1972, a few weeks after Biden was elected senator, his wife Neilia and one-year-old daughter Naomi were killed in an automobile accident while Christmas shopping in Hockessin, Delaware.[29][51] Neilia's station wagon was hit by a semi-trailer truck as she pulled out from an intersection. Their sons Beau (aged 3) and Hunter (aged 2) were taken to the hospital in fair condition, Beau with a broken leg and other wounds and Hunter with a minor skull fracture and other head injuries.[52] Biden considered resigning to care for them,[21] but Senate Majority Leader Mike Mansfield persuaded him not to.[53] The accident filled Biden with anger and religious doubt. He wrote that he "felt God had played a horrible trick" on him,[54] and he had trouble focusing on work.[55][56]

In later years, Biden said on several occasions that the truck driver had been drinking alcohol before the collision,[57] and several media outlets reported this as fact.[58] The driver died in 1999, but his daughter sought to have his name again cleared and to get an apology from Biden.[59] The chief prosecutor who investigated the case said there was no evidence of drunk driving.[60] Subsequently, a Biden spokesperson said that Biden "fully accepts the [driver's] family's word that these rumors were false."[58] Biden called the driver's daughter to apologize, and she accepted his apology.


Ful relevantno in pomembno.

lynxslo5 je izjavil:

fulk je izjavil:

Pa saj je jewish american heritage month ane

Teh par jodov v administracjiji bele hiše se je odločilo narediti skupnsko sliko.
https://twitter.com/WhiteHouse/status/1...

Zanimiv je že prvi twitter komentar na to skupinsko sliko. Goyime vedno težje farbajo.
So if the White House staff is about 474 employees, and the number of Jewish staff in that picture seems to be roughly over 220, does this mean that the White House staff is half Jewish?
Please make this make sense.


Biden je imel Žida Rona Kleina za vodjo kabineta Bele hiše, ki ga je pred kratkim na poziciji seveda nadomestil drugi Žid Jeff Zeinst.


Tega komentarja sploh nisem opazil. Zanimivo. 50% je židovski samo staff. V deželi kjer je židov niti 2%. Plus koliko se jih še ni hotlo opredelit kot take pa so raje bli tiho.
Kje so vsi barvani, ki nam jih reklamirajo vsepovsot.

Sicer pa si opazil nekaj. 10 let nazaj bi midva vsakih 5 sekund zmerjana z nacijem. Danes ni več toliko tega.
IMO, dokazi postajajo tako kričeče očitni in neovrgljivi, da razen starokopitnih kuglvinklov in DarwiNov, ki jim sam bog več ne pomaga, normiji raje ostanejo tihi in se ne izpostavljajo, ker vedo, da nimajo protiargumenta.

Ye
Asian tech goy
Trump
DeSantis
JoeRogan
...

Folk opaža, da nekaj ne štima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kognitivne sposbnosti Josepha Bidena (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6811287 (8466) BigWhale
»

Nove informacije o koncu Trumpovega mandata

Oddelek: Problemi človeštva
486764 (5050) TheBlueOne

Več podobnih tem