» »

Android Avto katere aplikacije

Android Avto katere aplikacije

1
2
»

Kodi ::

dunda je izjavil:

Kodi je izjavil:

dunda je izjavil:

Kodi je izjavil:

Ali AmiGotova obvestila delujejo samo, ko je AmiGo aktiven na zaslonu AA ali je možno, da se nastavi, da deluje tudi v ozadju, recimo med delovanjem GM in če obvestila delujejo samo, ko imaš nastavljeno lokacijo ali tudi brez?

To sem se na začetku tudi sam spraševal. Pri meni deluje v ozadju, vendar mora biti "prižgan". Android ga torej ni smel poslati v spanje, če si ga pognal, nato pa pognal še nekaj aplikacij zatem (in tvoj telefon nima dovolj pomnilnika ali ima takšne nastavitve na različnih koncih sistema). Ampak načeloma je odgovor pritrdilen. Deluje. In za radarje ga mirno uporabljaš, ko sicer navigiraš z GM. Če ti tudi GM opozarja na radarje, bi ti v tem primeru piskalo dvakrat :-)


Danes testiral. Meni ne deluje. Zagnal AmiGO vnesel domačo lokacijo. Potem prko tega zagnal GP nič izklapljal in vnesel domačo lokacijo. Deluje samo GP. V aplikaciji AmiGO odobrena vsa dovoljenja tudi delovanje v ozadju, baterija neomejeno, pojavitev na vrhu vklopljeno.
Ko preklopim iz GP nazaj na AmiGo je amigo ugasnjen oziroma tista lokacija, ki sem jo vnesel ne deluje več. Medtem, ko če preklopim iz AmiGo na GP je lokacija še vedno aktivna.
?
Če se voziš po mestu kjer ne poznaš je zadeva res uporabna, če ne poznaš kje so kakšne kamere in radarji, zastoji. Škoda edino, ker je samo v angleščini in včasih ga res težko razumeš, poleg hrupa kaj sploh pove.


Aja, ti si mislil prav navigacijo. Tega pa res nisem poskusil, sam navigiram z GM, v ozadju pa imam AmiGO. AmiGO pač zaradi radarjev in (pogosto) boljših obvestil o zastojih pred menoj. In v tem primeru meni lepo začivka za radar, četudi je AmiGO v ozadju. Navigiranje pa je po mojem mnenju pri TomTomu slabše.
Bom pa poskusil.


Ravno o tem govorim. Ne vem no, toda midva se večkrat narobe razumeva. Ali res tako nerazločno opisujem? Mišljeno je, da me bo opozarjalo na radarje, zastoje... čeprav uporabljam za navigiranje GM.
Pa me ne.

OK.d ::

dunda je izjavil:

Kodi je izjavil:

dunda je izjavil:

Kodi je izjavil:

Ali AmiGotova obvestila delujejo samo, ko je AmiGo aktiven na zaslonu AA ali je možno, da se nastavi, da deluje tudi v ozadju, recimo med delovanjem GM in če obvestila delujejo samo, ko imaš nastavljeno lokacijo ali tudi brez?

To sem se na začetku tudi sam spraševal. Pri meni deluje v ozadju, vendar mora biti "prižgan". Android ga torej ni smel poslati v spanje, če si ga pognal, nato pa pognal še nekaj aplikacij zatem (in tvoj telefon nima dovolj pomnilnika ali ima takšne nastavitve na različnih koncih sistema). Ampak načeloma je odgovor pritrdilen. Deluje. In za radarje ga mirno uporabljaš, ko sicer navigiraš z GM. Če ti tudi GM opozarja na radarje, bi ti v tem primeru piskalo dvakrat :-)


Danes testiral. Meni ne deluje. Zagnal AmiGO vnesel domačo lokacijo. Potem prko tega zagnal GP nič izklapljal in vnesel domačo lokacijo. Deluje samo GP. V aplikaciji AmiGO odobrena vsa dovoljenja tudi delovanje v ozadju, baterija neomejeno, pojavitev na vrhu vklopljeno.
Ko preklopim iz GP nazaj na AmiGo je amigo ugasnjen oziroma tista lokacija, ki sem jo vnesel ne deluje več. Medtem, ko če preklopim iz AmiGo na GP je lokacija še vedno aktivna.
?
Če se voziš po mestu kjer ne poznaš je zadeva res uporabna, če ne poznaš kje so kakšne kamere in radarji, zastoji. Škoda edino, ker je samo v angleščini in včasih ga res težko razumeš, poleg hrupa kaj sploh pove.


Aja, ti si mislil prav navigacijo. Tega pa res nisem poskusil, sam navigiram z GM, v ozadju pa imam AmiGO. AmiGO pač zaradi radarjev in (pogosto) boljših obvestil o zastojih pred menoj. In v tem primeru meni lepo začivka za radar, četudi je AmiGO v ozadju. Navigiranje pa je po mojem mnenju pri TomTomu slabše.
Bom pa poskusil.

OK.d je izjavil:

dunda je izjavil:

Kodi je izjavil:

Je že kdo ugotovil kako premostit glasovno upravljanje v google maps oziroma ostalih navigacijah, ker razen glasovnega vnosa nikakor ni možen vnos naslova, če tudi avto stoji, ne moreš vnest preko tipkovnice, niti na zaslonu avta niti preko telefona. Problem je še, da dokler je avto prižgan ne moreš izklopit AA razen seveda, da izklopiš kabel ali BT pa še to potem traja neskončno dolgo, da se vse resetira?

Kodi, vem, da si mi pred časom pisal žaljivke, ampak dobro gorenjsko srce vseeno rado pomaga sočloveku. No, vsaj poskuša pomagati, mogoče ti pomaga.
Predloga za tvojo težavo:
1. Da lahko uporabljaš tipkovnico na telefonu, lahko uporabiš trik, ki sem ga opisal tukaj. Če se ne motim, sem v zadnjih tednih nekje zasledil, da Google z novimi verzijami to omogoča brez trika. Nisem preverjal v zadnjem času.
2. Za glasovno upravljanje s slovenskimi naslovi lahko uporabiš AA_Speech_To_Text. Ni popoln, tole iskanje v navigacijah pa deluje. Pišem navigacijah, ker bo uporabil zadnjo odprto navigacijo in ji podtaknil iskanje. Ni nujno, da gre za Google Maps.

AA_Speech_To_Text je zakon, pobira mesta s šumniki in daljše naslove z lahkoto.


Meni je kar všeč, zato aplikacijo omenim, če koga zanima v tej smeri. Deluje za navigacijo, ne deluje pa mi za klicanje (CONTACT ...).

Pa se kaj dogaja v smeri da bodo delovali tudi kontakti, če slučajno veš?
LPOK.d

dunda ::

OK.d je izjavil:


Meni je kar všeč, zato aplikacijo omenim, če koga zanima v tej smeri. Deluje za navigacijo, ne deluje pa mi za klicanje (CONTACT ...).
Pa se kaj dogaja v smeri da bodo delovali tudi kontakti, če slučajno veš?


Avtorju sem omenil, pa nisem dobil odgovora. Sem vprašal še enkrat (ker na druge zadeve je odgovarjal, zato je verjetno spregledal).
https://www.kacnje.eu

dunda ::

Kodi je izjavil:


Ravno o tem govorim. Ne vem no, toda midva se večkrat narobe razumeva. Ali res tako nerazločno opisujem? Mišljeno je, da me bo opozarjalo na radarje, zastoje... čeprav uporabljam za navigiranje GM.
Pa me ne.


Potem pa ne vem. Sam prav očitno slišim opozorilo. Oziroma dve opozorili (z različnimi zvoki, tako da gre zagotovo za opozarjanje iz AmiGO), če ima tam tudi Google označen radar.
Naredi še tako, da v AmiGO sploh ne vneseš naslova. Samo zaženi ga, da je zagotovo še med "živimi", potem pa odpri GM in navigiraj v njem. In se potem pelji tam, kjer je zagotovo v AmiGO označen radar. Recimo na cestah v okoli Cerkelj jih je toliko, da se kar bliska (dobesedno) :-)
Ali ti AmiGO piska na tistih lokacijah, če je AmiGO prav v ospredju? Imajo pa nekatere aplikacije svoj drsnik za glasnost. Preveri še to, saj je lahko drsnik na ničli, potem ne boš slišal, čeprav ti vsi ostali delujejo.
https://www.kacnje.eu

FrEaKmAn ::

Pri meni je takšen sistem z Waze in Google maps. Zaženem Waze in nato preklopim na Google maps, ki mi služi za navigacijo. V ozadju pa Waze sporoča radarje (vsaj v mojem primeru Waze bolje dela za radarje na balkanu)...

Kodi ::

dunda je izjavil:

Kodi je izjavil:


Ravno o tem govorim. Ne vem no, toda midva se večkrat narobe razumeva. Ali res tako nerazločno opisujem? Mišljeno je, da me bo opozarjalo na radarje, zastoje... čeprav uporabljam za navigiranje GM.
Pa me ne.


Potem pa ne vem. Sam prav očitno slišim opozorilo. Oziroma dve opozorili (z različnimi zvoki, tako da gre zagotovo za opozarjanje iz AmiGO), če ima tam tudi Google označen radar.
Naredi še tako, da v AmiGO sploh ne vneseš naslova. Samo zaženi ga, da je zagotovo še med "živimi", potem pa odpri GM in navigiraj v njem. In se potem pelji tam, kjer je zagotovo v AmiGO označen radar. Recimo na cestah v okoli Cerkelj jih je toliko, da se kar bliska (dobesedno) :-)
Ali ti AmiGO piska na tistih lokacijah, če je AmiGO prav v ospredju? Imajo pa nekatere aplikacije svoj drsnik za glasnost. Preveri še to, saj je lahko drsnik na ničli, potem ne boš slišal, čeprav ti vsi ostali delujejo.

Obvestila, ko je AmiGo v ospredju delujejo brez problema. Zvok v AmiGu nastavljen na max. Če to ne bi bilo nastavljeno ne bi delovalo tudi, ko je AmiGo v ospredju. To sem vse že povedal. Kot že rečeno AmiGo se izklopi, ko zaženem GM, ker če grem potem nazaj ni več vnesene lokacije oz. naslova, ki sem jo prej nastavil. Kot sem tudi že povedal, medtem ko GM vstane v ozadju in če grem nazaj še vedno deluje naprej vodenje. To pa sem nastavil zato, ker določene navigacije ne obveščajo o radarjih in zastojih, če nimaš vnesene poti. Ne vem pa kdaj GM zvočno sploh, če obvešča o radarjih in zastojih? Ne da bi vedel? Razen če za to obstaja še kakšna dodatna aplikacija-nastavitev?

dunda ::

Kaj pa na samem telefonu? Če nisi priključen v avto na AA. Poskusi še to. Torej poženi AmiGO, potem pa Google Maps in se pelji mimo radarjev (seveda tistih, ki so v AmiGO).
Tako bi videl, če je težava samo takrat, ko si v AA. Po mojem bi na telefonu skoraj moralo delovati, razen če imaš kakšno nerodno nastavitev v sistemu, ki bi AmiGO takoj dala v spanje. Ampak na telefonu boš to lažje opazil. Še najbolje, če boš sopotnik, da lahko stalno malo spremljaš, kaj se dogaja.

GM pa seveda ima radarje. Že kar nekaj let. Je pa res, da jih nima toliko kot AmiGO. Prav tako jih takrat, ko si v AA, ne moreš dodajati, na samem telefonu pa lahko. Zakaj, ve samo Google ali pa še oni ne.
Normalno jih ne vidiš na zemljevidu, ko pa začneš s potjo, bi ti jih moralo pokazati:
 Primer radarjev

Primer radarjev



Je pa tudi res, da sem že pogosto prebral, da komu to ne deluje. Kot nekaterim ne deluje prikazovanje omejitev hitrosti v GM. Zakaj in komu to deluje, spet ve samo Google. To je po mojem odvisno od desetin parametrov, po katerih nam Google določa, kaj lahko uporabljamo.
https://www.kacnje.eu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dunda ()

Kodi ::

Meni ne prikaže nobenih radarjev V GM. To je sigurno neka povezava z neko aplikacijo, navigacijo ali kje kakšna dodatna nastavitev.

update
No sem ugotovil v čemu je fora. Kakšna brezzvezna fora. No, da vas vidim strokovnjake, kdo mi bo prvi povedal v čem je fora.

Dunda sedaj se izkaži:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodi ()

dunda ::

Radarji v Google Maps so tam brez česa dodatnega. Navsezadnje lahko tudi med navigacijo klikneš na REPORT in javiš, da je tam radar.
Je pa prikazovanje res hudičevo nedosledno. Nekateri to vidimo, drugi ne. Tudi meni je kdaj izginilo. Ali pa - kot vidim, da je trenutno - vidim na Androidu, ne vidim pa v brskalniku na računalniku. Čeprav so se tudi tam prikazovali. Spet zadeva deluje v nekaterih državah, v drugih spet ne. Nekateri trdijo, da je povezano z nastavitvijo SPEEDLIMIT, drugi spet, da nima veze.
Skratka - v zadnjih letih sem glede tega res videl ogromno pritožb.

Če pa bi moral ugibati, bi verjetno stavil na kakšno nastavitev glasnosti. Je pa vse skupaj tako nedosledno, da ne vem. Pa še nimam zadeve pred seboj :-)
https://www.kacnje.eu

Kodi ::

Nič od tega. Ni to, da enkrat dela enkrat ne, če dela dela in odvisno samo od enega "parametra". Mi je pa čudno, da še nobeden tega ni ugotovil.

dunda ::

Saj tudi pri meni ni tako, da bi se spreminjalo večkrat dnevno. Pač dela nekaj mesecev, pa potem kar izgine. Kot sem danes opazil (vprašanje po koliko mesecih), da mi v brskalniku ne prikaže radarjev.
V izogib nesporazumom - če prav razumem, še vedno govorimo o radarjih na GM?
Možno je pa marsikaj. Sploh na telefonu. Lahko tudi kakšne stvari, ki so povezane z dostopi do interneta (VPN?).
https://www.kacnje.eu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dunda ()

OK.d ::

Kodi je izjavil:

Nič od tega. Ni to, da enkrat dela enkrat ne, če dela dela in odvisno samo od enega "parametra". Mi je pa čudno, da še nobeden tega ni ugotovil.

https://club.autodoc.co.uk/magazin/goog...
LPOK.d

Sparkxl ::

Radarji v gmaps so komedija. V Mb so še vsi tisti not, ki so 2012 zgoreli. Popolno nasprotje tega je tom tom. Kak se mobilni postavi ob cesti, se že pokaže na ekranu.

Isto je z zastoji. Danes zjutraj recimo grem proti grazu. Pred grazom 15km zastoja, če poslušaš gmaps čakaš v koloni ko budalo, ker ti pove da je to še vedno najhitrejša pot. Been there, done that.
Spet, popolno nasprotje tom tom. Že pred zastojem te pelje dol iz avtoceste in prihrani kar nekaj časa in živcev.

Kodi ::

OK.d je izjavil:

Kodi je izjavil:

Nič od tega. Ni to, da enkrat dela enkrat ne, če dela dela in odvisno samo od enega "parametra". Mi je pa čudno, da še nobeden tega ni ugotovil.

https://club.autodoc.co.uk/magazin/goog...

Ja samo tukaj nič ne pove, kdaj, zakaj, kje...

Pithlit ::

Torej ko imaš ti problem ti tukaj en kup ljudi skuša pomagat... ko pa nekaj sam zgruntaš se pa finega delaš? Bravo.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kodi ()

Kodi ::

Sparkxl je izjavil:

Popolno nasprotje tega je tom tom. Kak se mobilni postavi ob cesti, se že pokaže na ekranu.
Spet, popolno nasprotje tom tom. Že pred zastojem te pelje dol iz avtoceste in prihrani kar nekaj časa in živcev.

Kateri TomTom AmiGo ali Go?

Pithlit je izjavil:

Torej ko imaš ti problem ti tukaj en kup ljudi skuša pomagat... ko pa nekaj sam zgruntaš se pa finega delaš? Bravo.

Daj ne pametuj. Če nimaš kaj pametnega za povedat, se spel! Ti na temu forumu nisi prispeval ama baš ništa!!!
Skušal pomagat ali pomagal je velika razlika.
Meni še nobeden tukaj gor ni kaj konkretnega pomagal. Vse sem moral sam pogruntat. Nič kaj takega, kar ne bi sam znal pogruntat. Pač pa vprašam, če kdo ve, da se ne matram predolgo. Toda kot vidim nič od nič, kar ne bi sam prej že preizkusil. Potem pa še 10x vprašajo ali si naredil to ali si naredil to. Pa kaj vam je ljudje, ne vem, ne sodite po sebi, če takoj za vsako malenkost takoj odprete temo tu gor. En kup mlatenja prazne slame. Potem se pa oglašajo taki pametnjakoviči kot ti. LOL

Priznam, še najbliže in najbolj vztrajen je Dunda, pa še on je bolj počasen, ker mu moraš vsako stvar 10x razložit pa še potem ne kapira kaj bi rad. Pa brez zamere spet, to ni žaljenje:D Ima neko osnovno znanje za začetnike, vidi se da je veliko pretestiral, toda veliko je pa ugibanja. To pa znam tudi sam, čeprav mi včasih traja malo dalj časa. Če pa tukaj gor vprašam pa hočem takoj odgovor, če ne bom že sam pogruntal.
Nč bat, tudi to bom povedal, če ne bo kdo prej, samo čakam vse VAS pametnjakoviče, ki imate tolk za povedat, da vidim, če kdo ve v čem je fora. Če boste pa boste taki kot @Pithlit še kaj pametovali pa še tega ne bo.

Pithlit ::

Se pravi, tko kot pravijo čezoceanski kolegi, asswipe.

Je pa moj staž na tem forumu neprimerno daljši od tvojega. Ziher sem že komu kaj pomagala.
Life is as complicated as we make it...

Kodi ::

Pithlit je izjavil:


Je pa moj staž na tem forumu neprimerno daljši od tvojega. Ziher sem že komu kaj pomagala.

Bravo. Svaka ti čast, vse si povedala. To da imaš daljši staž od mene ni nič vredno, če še sama ne veš, če si komu kdaj pomagala.
Včasih je ena pomoč več vredna, kot par letno nabijanje v prazno.

Pithlit ::

Kodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Je pa moj staž na tem forumu neprimerno daljši od tvojega. Ziher sem že komu kaj pomagala.

Bravo. Svaka ti čast, vse si povedala. To da imaš daljši staž od mene ni nič vredno, če še sama ne veš, če si komu kdaj pomagala.
Včasih je ena pomoč več vredna, kot par letno nabijanje v prazno.

Hja, za razliko od tebe si ne delam zarezic v pas vsakič ko mi kdo reče hvala. Ni potrebe po tem. Ne visim tukaj zato da si nek street cred buildam pa dokazujem da imam daljšega kot ti (in z večjimi jajci). Sej če ti je tolk težko povedat kaj si pogruntal ti pač ni treba. Nobenega problema ni. Ne se pa čudit če si mislimo da si poln dreka.
Life is as complicated as we make it...

Kodi ::

Kaj si ti misliš o meni, men prav dol pade. Važno je kaj si jaz mislim o tebi. Ti si že dovolj dokazala na tem forumu, da imamo zelo lepo predstavo o tebi, tako da si najmanj kompetentna za deljenje takih izjav.

BlaY0 ::

Kaj pa vem, včasih je odvisno od tega kakšen locale (jezik) imaš nastavljen. Glede na to, da je v določenih državah opozarjanje na radarje zakonsko prepovedano, bi to lahko bilo to. Druga varianta je vklopljen voice navigation recimo? Težko pa rečem za zihr, ker ne uporabljam GM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

dunda ::

Kodi, jaz si itak ne upam dregniti v kakšen spor s teboj. Sem jih že prevečkrat slišal. 8-)

Zato rajši ostanimo na temi. Za konkretno rešitev ni potrebe, da skrivaš in čakaš, ali bo kdo uganil. Razen, če gre za nagradno igro, sicer pa niti nimamo možnosti preizkušati svojih idej na tvoji kombinaciji. Razlogov za težavo, ki si jo imel, je lahko res zelo veliko. Dokaz je stotine sorodnih vprašanj po spletu in večinoma so brez konkretnih rešitev. Ne samo, da imamo silno različne verzije lokalnih aplikacij, za nameček smo še različno postreženi s strani oblaka (recimo pred kratkim Coolwalk, je pa zagotovo tudi desetine manjših sprememb). In v tako različnih kombinacijah z drugimi aplikacijami in uporabnikovimi nastavitvami v aplikacijah in sistemu res ni veliko možnosti, da bi našel rešitev, če ne moreš sam poskušati.
Tvoji soforumaši pa imamo zgolj neke koščke sestavljanke in nobenih možnosti razen ugibanja. Že kakšna tri desetletja delam v tehnični pomoči v ITju in lahko rečem, da vem, kako te stvari potekajo.

PS: ko si napisal, da sem bolj počasen, nisem vzel za žaljenje. Je bilo lepo napisano. Leta so pač tukaj. Sedaj pa me res zanima, kaj ti je preprečevalo opozarjanje na radarje.
https://www.kacnje.eu

GupeM ::

Pa kaj se sploh ukvarjate z bedakom? Naj mu njegovi mapsi kažejo radarje. Ali pa ne. Meni je prav vseeno.

Pač tip je zaostal. Tako kot če bi jaz vprašal zakaj ne morem prižgati računalnika in pričakoval, da bo prvi odgovor pravilen. Ko bi mi dali tisoč in en predlog, bi pa rekel, da mi sicer noben predlog ni pomagal, ampak sem pač sam ugotovil, zdaj pa mi vi povejte, kaj sem ugotovil.

Odgovor: Računalnika sploh imel nisem, zato ga nisem mogel prižgat. Pa sem prepričan, da nihče od vas ne bi dal predloga, naj si najprej ubodem računalnik.

OK.d ::

He-He, dobra:D
LPOK.d

Kodi ::

Kaj drugega niti nisem pričakoval. Itak vedno eni in isti. Ko jim ne gre na normalen način pa začnejo žalit.
Gupe glej sploh ne vem kaj se oglašaš, če nimaš pojma o čem se pogovarjamo.
Kot je eden že rekel to nije žvaka za seljaka. Ne vmešavaj se v debato za odrasle.
Isto kot tista kokoška si najpametnejši na forumu pa nisem zasledil, da bi dal komu kakšen pameten predlog. Če sem zate bedak potem preskoči mojo temo in moje komentarje in bo svet lepši zame in zate. Jaz od tebe nikoli nisem imel nič in tudi ti mi ne moreš pomagat na noben način zato prosim, da se me izogibaš in ne me žalit. Sedaj si samo dokazal na kakšnem nivoju si. Če ti je to vse kar zmoreš, da takole žališ preko forumov se mi res smiliš, saj v živo sem prepričan, da me ne bi takole žalil ali pa bi se vse popolnoma drugače končalo.
Dunda tu ne gre za neko ugibanje, tu ni nešteto razlogov, nešteto možnosti, nima tu veze moja kombinacija, rešitev je ena in popolnoma enostavna. Kaj ti pomaga 10 let v tehnični pomoči, če sem jaz pogruntal v 10 minutah.
V redu, če se ne znate pogovarjat na normalen način potem pa nič.
A mislite, da se sekiram. Popolnoma nič. Važno da sem jaz rešil zadevo. Gremo naprej na novo težavo. Se slišimo, ko bom imel spet kakšen nov problem.

dunda ::

Kodi je izjavil:

Dunda tu ne gre za neko ugibanje, tu ni nešteto razlogov, nešteto možnosti, nima tu veze moja kombinacija, rešitev je ena in popolnoma enostavna.

Iz navedenih podatkov je za nas skoraj samo ugibanje na voljo.
https://www.kacnje.eu

GupeM ::

Kodi je izjavil:

Kaj drugega niti nisem pričakoval. Itak vedno eni in isti. Ko jim ne gre na normalen način pa začnejo žalit.
Gupe glej sploh ne vem kaj se oglašaš, če nimaš pojma o čem se pogovarjamo.
Kot je eden že rekel to nije žvaka za seljaka. Ne vmešavaj se v debato za odrasle.
Isto kot tista kokoška si najpametnejši na forumu pa nisem zasledil, da bi dal komu kakšen pameten predlog. Če sem zate bedak potem preskoči mojo temo in moje komentarje in bo svet lepši zame in zate. Jaz od tebe nikoli nisem imel nič in tudi ti mi ne moreš pomagat na noben način zato prosim, da se me izogibaš in ne me žalit. Sedaj si samo dokazal na kakšnem nivoju si. Če ti je to vse kar zmoreš, da takole žališ preko forumov se mi res smiliš, saj v živo sem prepričan, da me ne bi takole žalil ali pa bi se vse popolnoma drugače končalo.
Dunda tu ne gre za neko ugibanje, tu ni nešteto razlogov, nešteto možnosti, nima tu veze moja kombinacija, rešitev je ena in popolnoma enostavna. Kaj ti pomaga 10 let v tehnični pomoči, če sem jaz pogruntal v 10 minutah.
V redu, če se ne znate pogovarjat na normalen način potem pa nič.
A mislite, da se sekiram. Popolnoma nič. Važno da sem jaz rešil zadevo. Gremo naprej na novo težavo. Se slišimo, ko bom imel spet kakšen nov problem.

Ne vem, no. Če ti vsi (na bolj ali manj prikrit način) povejo, da si pač malo zaostal, potem je verjetno nekaj na tem.

In ja, če nočeš dat rešitve do tvoje problema samo zato, ker nisi dobil rešitve od koga s tega foruma, čeprav so se trudili, da bi ti pomagali, to kaže na zaostalost v razvoju. Nekako na ravni 13 let in manj.

Zdaj pa zaključujem s tem, da bova oba imela lepši svet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Bolt ::

Ne ukvarjaj se s tem bedakom ala gupe. Vidiš, da nima 5 pik. To je zaščitena vrsta na forumu, ki lahko izvrže kolikor hočeš gnojnice pa mu nobeden od moderatorjev nič ne more. Če bi nekdo drug tako žalil bi bil že zdavnaj zbrisan ali odstranjen iz teme.
Zadrži zase in naj vsak sam ugotovi, če ni ravno prilagojen program.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Kodi ::

Obstaja kakšna aplikacija, ki bi prikazovala kamere na cesti?

Kodi ::

A ne bi bila to dobra aplikacija oziroma možnost, da bi lahko pogledal oz. bi ti pokazalo najbližje kamere na cesti-slika v realnem času, ki bi se osveževala na določen čas, na svoji poti. Ali je to tak problem za neke strokovnjake tam gor kjer razvijajo aplikacije pa da bi še to vrinli vmes.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Offline android navigacija (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
538412 (812) SmeskoSnezak
»

Navigacija na telefonu

Oddelek: Na cesti
242600 (1458) KTr1sk
»

Huawei bo uporabljal TomTomove zemljevide

Oddelek: Novice / Android
4610071 (7575) dunda
»

Prikazovanje zastojev v navigaciji-SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14621538 (18090) Mare2

Več podobnih tem