» »

WinXP aktivacija problem

WinXP aktivacija problem

Jeebs ::

Ellow! Rabm en nasvet za prjatlco. Glede na to, da je prišla študirat v LJ ji je stari zadnjič kupu prenosnika, ki pa je imel CD z Windozami zraven in še niso bile naložene gor. Seveda pa pol pride v akcijo mlajši bratec, s katerimi je vedno problem kokr vidm. Človek je namreč te windoze ruknu tud na svoj PC, tako da zdej bodo menda na laptopu delal samo 30 dni. Jst zaenkrat s tem na žalost še nimam izkušenj, tko da bi lepo prosu, če mi kdo pove, kaj se da tle narest. V mojem in imenu frendice hvala!:))
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Slowenc ::

In zakaj na prenosniku ne bi delala polkna?

Kako neki naj prvi računalnik ve da je na drugem računalniku isti OS?

Brez veze se razburjaš.

Pazi da CDja ne dobi še kakšen bratranec>:D .
Skiny gate.

Lime ::

Če so bili Windowsi že enkrat aktivirani, potem se lahko posloviš od njih ali pa se poslužiš kakšne nezakonite variante.

Ziga Dolhar ::

Namesti na laptop in ko se stvar želi aktivirat, izberi telefonsko aktivacijo. Ko te deklič na drugi strani vpraša po razlogu, ji lepo obrazloži težavo. Obenem omeni, da ima tista kišta sicer svoje licenčne winse.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Zoidberg ::

Jaz ima tudi eno vprašanje glede tele aktivacije. Prijatelju sem inštaliral Windowse XP in jih je treba aktivirati. In če jih aktiviram ali potem ko recimo formatiram disk lahko še enkrat naložim in aktiviram ali je treba kaj prej narediti.
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Ziga Dolhar ::

Moraš & Lahko aktiviraš.

Se pa da eno datoteko po aktivaciji skopirat in po formatu nazap posnet -- pobrskaj malo po forumu & novicah.
https://dolhar.si/

andrej ::

Zoidberg: ponovno lahko aktiviras preko neta brez problemov.

Mercier ::

Iz čiste radovednosti: je komu uspelo preko neta aktivirati XP-je na dveh mašinah, ali mogoče kdo pozna tak primer?

SkIDiver ::

Jz sem pa ravno zanč kolegu uštimal aktivacijo na ne legalen način:D . Drugače pa corporate edition pa ni blemov.

andrej ::

sasa: sem ja, ampak s posebno verzijo Windows XP, ki dovoljuje aktivacijo na vecih racunalnikih. Verzija, ki jo kupis v trgovini ti dovoli aktivacijo samo na enem.

Mercier ::

Nisem vedel, da obstaja takšna verzija. Za navadno vem kako gre aktivacija in mislil sem za tisto, v smislu - šit hepens (tu MS).

andrej ::

no v bistvu je taksen kljuc.

Ce pa mas kljuc, ki dovoljuje samo eno aktivacijo pa preko neta ne bo slo. bos dobil dialog, da pac ne gre in da naj poklices MS. Ti potem poklicem MS in v vecini primerov nimas problemov z aktivacijo na drugi masini. Naceloma ne bi smeli komplicirat.

Mercier ::

SkIDiver:
Jz sem pa ravno zanč kolegu uštimal aktivacijo na ne legalen način
To, kar sprašujem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 problem pri prenosu licence

Oddelek: Operacijski sistemi
162792 (2422) opeter
»

Windows Vista Home Premium Install CD

Oddelek: Operacijski sistemi
323984 (3234) ender
»

Reinstalacija licenčnih WinXP na nov PC?

Oddelek: Operacijski sistemi
91980 (1862) PhotoBlaz
»

[Windows] aktivacija

Oddelek: Operacijski sistemi
392992 (2200) matk
»

Izkušnje glede namestitve Winxp pro (registirane verzije) na drug računalnik

Oddelek: Operacijski sistemi
201847 (1524) moj_nick

Več podobnih tem