» »

What is woman

What is woman

««
40 / 66
»»

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

Definiraj, kaj je to stol.


Ne me j***! A zej bo že stol, ki se definira, kot ženska... ženska?

Folk... kako se kaj danes "počutite"?

Definiraj stol, z definicijo, ki bo izključila vse, kar ni stol. In vključevala vse, kar je stol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

GregiB ::

nejclp je izjavil:

Definiraj stol, z definicijo, ki bo izključila vse, kar ni stol. In vključevala vse, kar je stol.


Stol je nekaj, kar se definira, kot stol... zate bi moralo tole bit dovolj...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

Stol se ne more samodefinirati, ker ni razumno bitje, niti bitje ni. Lahko ga pa definira širša skupnost, družba. In edina definicija, ki vključuje vse stole je ta, da je stol tisto, kar je splošno sprejeto kot stol. Vse ostale izključujejo nekatere stole in vključujejo nekatere stvari, ki niso stoli.

GregiB ::

nejclp je izjavil:

Stol se ne more samodefinirati, ker ni razumno bitje, niti bitje ni. Lahko ga pa definira širša skupnost, družba. In edina definicija, ki vključuje vse stole je ta, da je stol tisto, kar je splošno sprejeto kot stol. Vse ostale izključujejo nekatere stole in vključujejo nekatere stvari, ki niso stoli.

Torej veljajo definicije "širše skupnosti"? Fine by me...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

AmokRun ::

...da je stol tisto, kar je splošno sprejeto kot stol.

Zdaj "vemo" kaj je stol. Hahah ker debil. :)):))

nejclp ::

Tako je, zato pa družbeni spol. Ste pač v manjšini. Imamo biološki spol in družbeni spol.

D3m ::

Stari imamo tudi naravne idiote. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

nejclp ::

AmokRun je izjavil:

...da je stol tisto, kar je splošno sprejeto kot stol.

Zdaj "vemo" kaj je stol. Hahah ker debil. :)):))

A ne veš, kaj je stol?

D3m je izjavil:

Stari imamo tudi naravne idiote. :D

Ja, si demonstriral, da jih imamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

GregiB ::

nejclp je izjavil:

A ne veš, kaj je stol?


Še sam ne veš, ko iz samega sebe delaš norca... Ti si praktično edini v tem threadu, ki trdiš, da če bi postavil pred te 5 predmetov, bi vedel, kateri izmed njih so stoli, če pa bi pred te postavil 5 ljudi, pa ne bi vedel, kateri so moški, kateri ženske in kateri vse-kaj vmes....
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

A ne veš, kaj je stol?


Še sam ne veš, ko iz samega sebe delaš norca... Ti si praktično edini v tem threadu, ki trdiš, da če bi postavil pred te 5 predmetov, bi vedel, kateri izmed njih so stoli, če pa bi pred te postavil 5 ljudi, pa ne bi vedel, kateri so moški, kateri ženske in kateri vse-kaj vmes....

Kje pa, ne bi imel težav, nagovoril bi teh pet ljudi, glede na to, kar bi jaz mislil da so, če bi me kdo popravil, bi to upošteval in potem bi šli vsi skupaj na pivo. Ti bi cepetal in se topil, če bi te kdo popravil in nihče ne bi šel s tabo na pivo, ker si en tak zateženec.

GregiB ::

nejclp je izjavil:

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

A ne veš, kaj je stol?


Še sam ne veš, ko iz samega sebe delaš norca... Ti si praktično edini v tem threadu, ki trdiš, da če bi postavil pred te 5 predmetov, bi vedel, kateri izmed njih so stoli, če pa bi pred te postavil 5 ljudi, pa ne bi vedel, kateri so moški, kateri ženske in kateri vse-kaj vmes....

Kje pa, ne bi imel težav, nagovoril bi teh pet ljudi, glede na to, kar bi jaz mislil da so, če bi me kdo popravil, bi to upošteval in potem bi šli vsi skupaj na pivo. Ti bi cepetal in se topil, če bi te kdo popravil in nihče ne bi šel s tabo na pivo, ker si en tak zateženec.

Ma ne... sploh ne... ko bi vi šli na per, bi jest nagovoril 5 predmetov, ki so ostali, glede na to, kar si mislim, da so, če bi me kdo popravil, bi se nanj usedel...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

nejclp ::

GregiB je izjavil:


Ma ne... sploh ne... ko bi vi šli na per, bi jest nagovoril 5 predmetov, ki so ostali, glede na to, kar si mislim, da so, če bi me kdo popravil, bi se nanj usedel...

Ja, en čudak si, ni čudno, da nihče noče s tabo na pivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

GregiB ::

nejclp je izjavil:


Ja, en čudak si,


Nope, dones se identificiram za imenitneža....
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ja, en čudak si,


Nope, dones se identificiram za imenitneža....

Kaj pravi pa okolica? A da jih nič ne briga, kako se ti identificiraš?

GregiB ::

nejclp je izjavil:

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ja, en čudak si,


Nope, dones se identificiram za imenitneža....

Kaj pravi pa okolica? A da jih nič ne briga, kako se ti identificiraš?


Bingo! Končno si dojel....
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ja, en čudak si,


Nope, dones se identificiram za imenitneža....

Kaj pravi pa okolica? A da jih nič ne briga, kako se ti identificiraš?


Bingo! Končno si dojel....

Zamenjaj okolico.

c3p0 ::

GregiB je izjavil:


Bingo! Končno si dojel....


Če daš wokiju dovolj časa, se sam ujame na svojo "logiko".

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

GregiB je izjavil:


Bingo! Končno si dojel....


Če daš wokiju dovolj časa, se sam ujame na svojo "logiko".

Kakšno svojo logiko? Nikogar izven tega foruma ne poznam, ki bi ga kakorkoli trigerirali transi. O tem sploh nihče ne razpravlja več, saj nima nobenega smisla. Da pa odpirate take teme, je pa itak komično. Ne vem, v kakšnih vukojebinah živite, da vas je strah, kaj drugi mislijo o vas. Butalčki.

GregiB ::

nejclp je izjavil:

Nikogar izven tega foruma ne poznam, ki bi ga kakorkoli trigerirali transi.
Zakaj imaš potem v tem threadu 3x več postov, kot kdorkoli drug... Očitno te nekaj... "trigerira"...
Sicer pa zavajaš... Mene osebno transi sploh ne trigerirajo, niti najmanj... you be you... Opažam pa, da so trigerirani nekateri tipa nejclp, ki trosijo ad homineme, če biološke moške naslavljam, kot moške, biološke ženske pa, kot ženske... In to, da ne podpiram tega, da se biološke moške zapira v ženske zapore, da biološki moški tekmujejo v športih v katerih nastopajo biološke ženske...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

nejclp ::

A ni jasno? Da vas podjebavam.
Oktobra lansko leto sem postal tole, https://slo-tech.com/forum/t806228/p771...
pa vam še vedno ni uspelo dojeti, da je to dejstvo in še kar naprej nabijate enake debilnosti. Pa nadaljujmo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

GregiB je izjavil:


Sicer pa zavajaš... Mene osebno transi sploh ne trigerirajo, niti najmanj... you be you... Opažam pa, da so trigerirani nekateri tipa nejclp, ki trosijo ad homineme, če biološke moške naslavljam, kot moške, biološke ženske pa, kot ženske... In to, da ne podpiram tega, da se biološke moške zapira v ženske zapore, da biološki moški tekmujejo v športih v katerih nastopajo biološke ženske...

Dejansko si bolj butast kot desnjakarji. Oni vsaj vejo, da je to z zapori in športi bulšit in da gre za redke primere in izjeme, ti pa verjameš, da se to dogaja v velikem merilu in bo konec civilizacije. Bukselj.

GregiB ::

nejclp je izjavil:

Dejansko si bolj butast kot desnjakarji.
Zna bit... nisem desnjakar...

nejclp je izjavil:

Oni vsaj vejo, da je to z zapori in športi bulšit in da gre za redke primere in izjeme,
Drži... tudi tatovi, morilci in ostali kriminalci so redki primeri in izjeme, pa imam o njih tudi mnenje...

nejclp je izjavil:

ti pa verjameš, da se to dogaja v velikem merilu in bo konec civilizacije. Bukselj.
Iz čigave riti si pa tole potegnil? Ker fino paše v tvoj kanonfojter?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

Gagatronix ::

Nekateri se res obremenjujete s popolnoma nepotrebnimi zadevami.

Meni je popolnoma vseeno kako se neka oseba identificira, ce nisem s to osebo v razmerju.

Pa tudi slovenceljski zaplankanec glede LGBTQI+ tematik nisem.

nejclp ::

GregiB je izjavil:

Iz čigave riti si pa tole potegnil? Ker fino paše v tvoj kanonfojter?

Zakaj si pa potem tako prizadet zaradi par transov? Koliko primerov pa je, da so "biološki" moški v ženskih zaporih? Štirje? Koliko je pa posilstev? Bukselj. Ti pa Poldi.

GregiB je izjavil:

Drži... tudi tatovi, morilci in ostali kriminalci so redki primeri in izjeme, pa imam o njih tudi mnenje...


Koji fak majo transi veze z morilci in kriminalci?

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

Dejansko si bolj butast kot desnjakarji.
Zna bit... nisem desnjakar...


Zakaj potem desnjakarska narativna? Postani desnjakar, oni itak sprejmejo vsakega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

GregiB ::

nejclp je izjavil:

GregiB je izjavil:

Iz čigave riti si pa tole potegnil? Ker fino paše v tvoj kanonfojter?

Zakaj si pa potem tako prizadet zaradi par transov?

Kdo pravi, da sem (tako) prizadet? Glede na to, da pišeš odgovor ama na vsak posamičen post v tej temi si očitno potemtakem najbolj prizadet prav ti... (bukvalno in figurativno)


nejclp je izjavil:

Koliko primerov pa je, da so "biološki" moški v ženskih zaporih? Štirje? Koliko je pa posilstev?

Ne vem... vsak je eden preveč...


nejclp je izjavil:

Bukselj. Ti pa Poldi.
You losing it... boy?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

GregiB je izjavil:

Iz čigave riti si pa tole potegnil? Ker fino paše v tvoj kanonfojter?

Zakaj si pa potem tako prizadet zaradi par transov?

Kdo pravi, da sem (tako) prizadet? Glede na to, da pišeš odgovor ama na vsak posamičen post v tej temi si očitno potemtakem najbolj prizadet prav ti... (bukvalno in figurativno)



Daješ vtis, da si precej prizadet.
Pišem na večino postov, ker nihče drug ne in ker mi grejo kreteni na jetra, priznam. Če bi modi zaklenili tole temo, bi bil še najbolj vesel.

GregiB je izjavil:



nejclp je izjavil:

Bukselj. Ti pa Poldi.
You losing it... boy?

Se ti zdi? Kar nadaljuj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

borut_p ::

Se dobr da sem imely vrecko zraven

https://siol.net/trendi/moda-in-lepota/...

49106 ::

nejclp je izjavil:

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

GregiB je izjavil:

Iz čigave riti si pa tole potegnil? Ker fino paše v tvoj kanonfojter?

Zakaj si pa potem tako prizadet zaradi par transov?

Kdo pravi, da sem (tako) prizadet? Glede na to, da pišeš odgovor ama na vsak posamičen post v tej temi si očitno potemtakem najbolj prizadet prav ti... (bukvalno in figurativno)



Daješ vtis, da si precej prizadet.


Pa je dovolj prizadet, da bi si šel odrezat penis?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

nejclp ::

Razlogi, da si odrežeš penis, so lahko povsem racionalni. Recimo, če si ženska. Je pa tudi v tem primeru vredno premisleka.

s1m0n ::

Definitivno tisti, ki si ga odreže.

nejclp ::

Ne, če je ženska. Lahko ga sicer obdrži, ampak ene ga nočejo.

D3m ::

Če si ga odrežeš si evnuh ne pa ženska.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Scaramouche3 ::

Meme iz leta 2012

Upam da te ne vidimo citirati več kot leto dni nazaj...

nejclp ::

D3m je izjavil:

Če si ga odrežeš si evnuh ne pa ženska.

Evnuhom so rezali jajca, penise redkeje.

borut_p ::

nejclp je izjavil:

D3m je izjavil:

Če si ga odrežeš si evnuh ne pa ženska.

Evnuhom so rezali jajca, penise redkeje.


Tudi ce, ne spremeni dejstva - si evnuh in ne zenska

borut_p ::

Lahko si ga das v vrecko al pa okrog vratu ja ... se vedno ni zenska.

Je pa zanimivo da transici priznajo da he/she ne more bit nosec. Fascinantno

c3p0 ::

borut_p je izjavil:

Lahko si ga das v vrecko al pa okrog vratu ja ... se vedno ni zenska.

Je pa zanimivo da transici priznajo da he/she ne more bit nosec. Fascinantno


Zdaj boš dobil odgovor, da nekatere biološke ženske tudi ne morejo imeti otrok. Podlo, ampak... "takle mamo!"

nejclp ::

borut_p je izjavil:

Lahko si ga das v vrecko al pa okrog vratu ja ... se vedno ni zenska.

Je pa zanimivo da transici priznajo da he/she ne more bit nosec. Fascinantno

Kako bo noseč, če nima maternice? To se bo sicer čez desetletje tudi spremenilo, ampak trenutno se ne da. Če je trans ženska tako zagnana, da hoče roditi po naravni poti, pa iti čez vse te pizdarije, potem pa dam res kapo dol. Hvalabogu, da nisem ženska, tisto rojevanje je prav nadležno gledat, kaj šele, če bi jaz moral to dati skoz, ni šanse.

Scaramouche3 ::

Tudi starša Audrey Hale sta menila tako.

Torej če se nekdo s tabo ne strinja imaš pravico ubijat?
Tolerantna levica, ni kaj!

Obstaja veliko pripadnikov LGBT populacije po svetu, ki se jim je isto zgodilo pa niso šli to delat,prej bi rekel,da je to labilna oseba, mentalne motnje!

nejclp ::

Scaramouche3 je izjavil:

Tudi starša Audrey Hale sta menila tako.

Torej če se nekdo s tabo ne strinja imaš pravico ubijat?
Tolerantna levica, ni kaj!

Obstaja veliko pripadnikov LGBT populacije po svetu, ki se jim je isto zgodilo pa niso šli to delat,prej bi rekel,da je to labilna oseba, mentalne motnje!

A si blesav? Pravico do ubijanja, genijalc? Tipu se je utrgalo, očitno je storil nagnusno dejanje.
Moj point je, da je imel starša, ki ga pomoje nista peljala na šove Drag Queenov in da je bil deležen krščanske vzgoje, tudi šola je bila konzervativna, pa je vseeno hotel zamenjat spol. Ne trdim, da je pobijal zato, ker je imel taka starša, moj point je, da ne moreš biti prepričan, da se to tebi ne more zgoditi in nima nikakršne veze z vzgojo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

AmokRun ::

nejclp je izjavil:

Razlogi, da si odrežeš penis, so lahko povsem racionalni. Recimo, če si ženska. Je pa tudi v tem primeru vredno premisleka.

Ne, če je ženska. Lahko ga sicer obdrži, ampak ene ga nočejo.

Aha, če nočeš penisa je kar racionalno, da si ga odrežeš. :))

nejclp ::

AmokRun je izjavil:

nejclp je izjavil:

Razlogi, da si odrežeš penis, so lahko povsem racionalni. Recimo, če si ženska. Je pa tudi v tem primeru vredno premisleka.

Ne, če je ženska. Lahko ga sicer obdrži, ampak ene ga nočejo.

Aha, če nočeš penisa je kar racionalno, da si ga odrežeš. :))

Ne, če si ženska je povsem racionalno.

AmokRun ::

Zakaj, saj ženske imajo lahko penis?

Scaramouche3 ::


A si blesav? Pravico do ubijanja, genijalc? Tipu se je utrgalo, očitno je storil nagnusno dejanje.
Moj point je, da je imel starša, ki ga pomoje nista peljala na šove Drag Queenov in da je bil deležen krščanske vzgoje, tudi šola je bila konzervativna, pa je vseeno hotel zamenjat spol. Ne trdim, da je pobijal zato, ker je imel taka starša, moj point je, da ne moreš biti prepričan, da se to tebi ne more zgoditi in nima nikakršne veze z vzgojo.


Lol nista peljala na drag show.
Kot da bo to pomagalo konfuziji v možganih.
Da je pa logično,da sta starša kriva je smešno! potem bi šla njih ubit, je šla pa v šolo! Bila je jezna na sistem ali pa na ljudi,ki se niso strinjali da je drug spol.
Znanost mora dati denar v raziskave, da se naredi prenatalna selekcija in se taki ljudje sploh ne rodijo!

nejclp ::

AmokRun je izjavil:

Zakaj, saj ženske imajo lahko penis?

Nekatere ga nočejo.

Pithlit ::

nejclp je izjavil:

Kako bo noseč, če nima maternice? To se bo sicer čez desetletje tudi spremenilo, ampak trenutno se ne da.

Seveda se da.
Life is as complicated as we make it...

nejclp ::

Scaramouche3 je izjavil:


A si blesav? Pravico do ubijanja, genijalc? Tipu se je utrgalo, očitno je storil nagnusno dejanje.
Moj point je, da je imel starša, ki ga pomoje nista peljala na šove Drag Queenov in da je bil deležen krščanske vzgoje, tudi šola je bila konzervativna, pa je vseeno hotel zamenjat spol. Ne trdim, da je pobijal zato, ker je imel taka starša, moj point je, da ne moreš biti prepričan, da se to tebi ne more zgoditi in nima nikakršne veze z vzgojo.


Lol nista peljala na drag show.
Kot da bo to pomagalo konfuziji v možganih.
Da je pa logično,da sta starša kriva je smešno! potem bi šla njih ubit, je šla pa v šolo! Bila je jezna na sistem ali pa na ljudi,ki se niso strinjali da je drug spol.
Znanost mora dati denar v raziskave, da se naredi prenatalna selekcija in se taki ljudje sploh ne rodijo!

A si blentav? A sem napisal, da sta starša kriva? Pravite, da drag šovi, omenjanje transov, poučevanje o seksu spodbudijo otroke, da hočejo spol menjati. No, očitno ne, če je hotel spremeniti spol. Sicer pa lahko še enkrat prebereš kaj sem napisal, če ne razumeš, potem pa res ne vem, kdo ti lahko pomaga.

Mr.B ::

Ah, kako so to rešuje čez lužo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nejclp ::

Pithlit je izjavil:

nejclp je izjavil:

Kako bo noseč, če nima maternice? To se bo sicer čez desetletje tudi spremenilo, ampak trenutno se ne da.

Seveda se da.

No, povej kaj več.

Scaramouche3 je izjavil:


Znanost mora dati denar v raziskave, da se naredi prenatalna selekcija in se taki ljudje sploh ne rodijo!

Bravo, torej se ženska lahko rodi v moškem telesu, lepo, velik korak zate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Scaramouche3 ::

Pravite, da drag šovi, omenjanje transov, poučevanje o seksu spodbudijo otroke, da hočejo spol menjati. No, očitno ne, če je hotel spremeniti spol.

Če se forsira ta ideologija, se poveča število ljudi ki se tako identificira!
To je zdaj dokazano!



Ali se vsi odločijo za operacije? NE! Sigurno pa jih kar lepa številka odloči in zdaj imaš net poln posnetkov ljudi ki obžalujejo!
Torej nimaš prav blesavc!
««
40 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8312119 (10252) ahac

Več podobnih tem