» »

What is woman

What is woman

««
32 / 66
»»

nejclp ::

Počasi bojo moški samo še za seme. No, ti ne boš, zaradi objektivnih razlogov.

PacificBlue ::

They go trans just to make money

https://twitter.com/mauresquieu/status/...
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

GregiB ::

nejclp je izjavil:

To je zdaj regulirano, a ni?

Vedno bolj, a še ne dovolj...


nejclp je izjavil:

Če je bila to prednost, ni bilo ravno veliko disciplin, kjer bi transi ne bili premagljivi.

Najdi en šport, kjer biološki moški enake kvalitete znotraj moške konkurence premagljiv od ženske enake kvalitete znotraj ženske... Štos je v tem, da se ženskih tekmovanje udeležujejo tisti biološki moški - trans ženske, ki so v moški konkurenci nekonkurenčni (-ne)

nejclp je izjavil:

Dejstvo je, da bi tebe vse ženske, ki tekmujejo v MMA, nokavtirale po petih sekundah,

Drži... enako drži, da bi ob enakem treningu v svoji težnostni kategoriji vsaki od teh naredil karprecej škode... A se MMAja nisem nikoli lotil... Ampak tolk, za primerjavo... moč (na kvadratni centimeter) udarca povprečnega moškega je približmo 62% višja od udarca povprečne ženske... To je PMSM bolj primerljivo, ni?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Notnow ::

nejclp je izjavil:

Počasi bojo moški samo še za seme. No, ti ne boš, zaradi objektivnih razlogov.

Še kar na COPE train-u?
NEYCHI GET BETTER COMEBACKS..GIRLS,...GET GUD!



The Cherokee County Board of Education then voted 5-1 to declare a “safety issue” and canceled all games against Highlands High after coach and Cherokee Board Member Joe Wood said he had “never seen a hit like this before."

Mogoče bo pa ženski šport pridobil na gledanosti,pa bo malo manjši paygap an...win-win...

nejclp ::

GregiB je izjavil:

nejclp je izjavil:

To je zdaj regulirano, a ni?

Vedno bolj, a še ne dovolj...


nejclp je izjavil:

Če je bila to prednost, ni bilo ravno veliko disciplin, kjer bi transi ne bili premagljivi.

Najdi en šport, kjer biološki moški enake kvalitete znotraj moške konkurence premagljiv od ženske enake kvalitete znotraj ženske... Štos je v tem, da se ženskih tekmovanje udeležujejo tisti biološki moški - trans ženske, ki so v moški konkurenci nekonkurenčni (-ne)

nejclp je izjavil:

Dejstvo je, da bi tebe vse ženske, ki tekmujejo v MMA, nokavtirale po petih sekundah,

Drži... enako drži, da bi ob enakem treningu v svoji težnostni kategoriji vsaki od teh naredil karprecej škode... A se MMAja nisem nikoli lotil... Ampak tolk, za primerjavo... moč (na kvadratni centimeter) udarca povprečnega moškega je približmo 62% višja od udarca povprečne ženske... To je PMSM bolj primerljivo, ni?
ad 1. O tem ne odločaš ti, sem prepričan, da odločajo bolj kompetentni od tebe in mene. Zato se mi ne zdi smiselno, da bi jokcal zaradi tega. Židje, črnci Romi, geji, migranti, transi, vedno je nekaj, česar se bodo ovce bale in blejale o tem, me zanima, s čim vas bodo mediji in naciji oprali naslednjič in bo naslednja velika stvar.
2. Bilijard, curling, lokostrelstvo etc. Večina športov je "moških", ker ženske prej niso tekmovale v njih in so praviloma prirejeni moškim, dvovišinska bradlja, parterna gimmastika, gred etc. v teh pač moški nimajo prednosti. Je čas, da se emancipirajo, pa se pomerijo še v teh. Je pa res, da se transfobi začnete zanimat za "ženske" športe šele, ko lahko začnete stresat svojo transfobijo in zato sicer niso tako gledani in donosni za udeleženke.
3.
Ne, udeležujejo se jih transženske, ki so oprane s hormoni. V povprečju so moški fizično močnejši od žensk, ja, ampak statistične razlike niso absolutne razlike. Tudi "biološka" ženska je lahko v "genetski" prednosti pred drugimi, kolikor smo videli na olimpijadi, se regulira tudi to.

nejclp ::

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Počasi bojo moški samo še za seme. No, ti ne boš, zaradi objektivnih razlogov.

Še kar na COPE train-u?
NEYCHI GET BETTER COMEBACKS..GIRLS,...GET GUD!

A sploh razumeš, kaj pomeni cope? Nimam posebnih težav, ko se pimplam z vami, razen tega, da ste predvidljivi in dolgočasni.

PacificBlue je izjavil:

They go trans just to make money

https://twitter.com/mauresquieu/status/...

Identificiraj se kot ženska, še tiča ti ne bo treba odrezat, pa boš služil. Wallsh, Crowder in ostali pa itak vejo, da si lahko bašejo žepe tudi s kešem zmedenih incelov in fašistoidnih donatorjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

PacificBlue ::

Identificiraj se kot ženska


Sorry imam self respect;)

Btw. Druzbeni spol ne obstaja. Je sam konstrukt, zaradi hormonskih pa se kakih drugih neravnovesij. Izhaja iz navidezne pravice, ki je tam nekje v oblakih. Nesnovne zadeve, ki jo libtardi radi furajo naprej, da lazje kontrolirajo maso.
I’m out.
:3

Notnow ::

nejclp je izjavil:

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Počasi bojo moški samo še za seme. No, ti ne boš, zaradi objektivnih razlogov.

Še kar na COPE train-u?
NEYCHI GET BETTER COMEBACKS..GIRLS,...GET GUD!

A sploh razumeš, kaj pomeni cope? Nimam posebnih težav, ko se pimplam z vami, razen tega, da ste predvidljivi in dolgočasni.



Še en cope?
A tako smo predvidljivi kot tile tvoji kompetentni stučkoti? lol

World Athletics (WA), the governing body for track and field and other running competitions, announced last month that transgender women who went through male puberty can no longer compete in women’s events at international competitions. The policy took effect on 31 March.
WA also ruled that to compete as a woman, athletes with differences of sexual development (DSD), who have congenital conditions that cause atypical sex development, must have a testosterone level below 2.5 nanomoles per liter (nmol/L) for at least 24 months before an international competition.

Teški stručkoti so tole jap :) so rabl neki časa da so nagrutnal,da je puberteta NO-GO pa še hormone so prepolovili..haha...
PREDVIDEVAM, da bo naslednja pogrutavščina od teh kompetentnežev,da SPLOH ne smejo dedi bit v ženskem športu,pa bomo nazaj tam ko smo bli par let nazaj..lol...pa smo mi predvidljivi :D

nejclp ::

PacificBlue je izjavil:

Identificiraj se kot ženska


Sorry imam self respect;)

Btw. Druzbeni spol ne obstaja. Je sam konstrukt, zaradi hormonskih pa se kakih drugih neravnovesij. Izhaja iz navidezne pravice, ki je tam nekje v oblakih. Nesnovne zadeve, ki jo libtardi radi furajo naprej, da lazje kontrolirajo maso.


Genijalc, jasno da je družbeni spol konstrukt, saj se kaj je žensko in moško razlikuje geografsko, časovno in med kulturami.

Če ne bi bil odvisen od družbe na trenutni stopnji razvoja se ne bi imenoval družbeni spol.
In itak, strokovna javnost, akademija, psihiatrija, medicina, svetovne zdravstvene organizacije etc. nimajo pojma,
tepčki, ki so si sposobni razložit svet zgolj skozi teorije zarote, majo prav.

nejclp ::

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Počasi bojo moški samo še za seme. No, ti ne boš, zaradi objektivnih razlogov.

Še kar na COPE train-u?
NEYCHI GET BETTER COMEBACKS..GIRLS,...GET GUD!

A sploh razumeš, kaj pomeni cope? Nimam posebnih težav, ko se pimplam z vami, razen tega, da ste predvidljivi in dolgočasni.



Še en cope?
A tako smo predvidljivi kot tile tvoji kompetentni stučkoti? lol

World Athletics (WA), the governing body for track and field and other running competitions, announced last month that transgender women who went through male puberty can no longer compete in women’s events at international competitions. The policy took effect on 31 March.
WA also ruled that to compete as a woman, athletes with differences of sexual development (DSD), who have congenital conditions that cause atypical sex development, must have a testosterone level below 2.5 nanomoles per liter (nmol/L) for at least 24 months before an international competition.

Teški stručkoti so tole jap :) so rabl neki časa da so nagrutnal,da je puberteta NO-GO pa še hormone so prepolovili..haha...
PREDVIDEVAM, da bo naslednja pogrutavščina od teh kompetentnežev,da SPLOH ne smejo dedi bit v ženskem športu,pa bomo nazaj tam ko smo bli par let nazaj..lol...pa smo mi predvidljivi :D
So imeli že prej pravila in ni mogel kar vsak tekmovati, ne vem zakaj mi copy pastas tisto, kar sem že sam linkal?
Jaz pa PREDVIDEVAM, da boš zdaj še bo jokcal, da starši otroke zlorabljajo, ker jim dovolijo terapijo pred puberteto.

c3p0 ::

Pithlit je izjavil:

ales85 je izjavil:

Ok, rak prostate? Ženska ga ne bo dobila. In ja, zopet pustimo tiste intersex izjeme ob strani.

Sej veš da se prostata pri trans ženskah zmanjša na velikost divje borovnice? In da je povsem non-issue. V smislu da se ne pojavlja ob uporabi blokatorjev testosterona.


Gospod, ste zelo rizkantni za raka prostate... ampak, imamo rešitev. Naj namignem... Ste se kdaj predstavljali v šminki in krilu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Notnow ::

nejclp je izjavil:

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:


So imeli že prej pravila in ni mogel kar vsak tekmovati, ne vem zakaj mi copy pastas tisto, kar sem že sam linkal?
Jaz pa PREDVIDEVAM, da boš zdaj še bo jokcal, da starši otroke zlorabljajo, ker jim dovolijo terapijo pred puberteto.


Naj ti razložim,zato ker so tako kompetentni ti tvoji stručkoti,da bodo v roku parih let prišli nazaj na to kar je že bilo..saj veš..zdrava pamet pa to...

c3p0 ::

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ti bi se itak utopil, po parih metrih. Ne vem, kaj me skušaš prepričat. S tem, kdo lahko tekmuje, se ukvarjajo tisti, ki taka tekmovanja prirejajo. Tekmuješ lahko po njihovih pravilih.


COPE!

A fellow cyclist, using the hashtag #SaveWomensSports, said that Thomas had gone “from a total beginner to the elite level in just 5 years.”
“Tiffany’s teammates are all between the ages of 24 and 32. Amazing that Tiffany can keep up with them at the age of 46 after only starting cycling at age 40!” she wrote sarcastically.

Hahaha neverjeten talen..pri 47ih premagaš 30 letnice..
WOMEN GET GUT!

Počasi bomo deci vse prevzel..mamo že ženskača leta,mamo ženskače v ženskih športih...počas bojo šle punce lepo nazaj za šporherte pa bo :)


Stunning woman!

nejclp ::

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:


So imeli že prej pravila in ni mogel kar vsak tekmovati, ne vem zakaj mi copy pastas tisto, kar sem že sam linkal?
Jaz pa PREDVIDEVAM, da boš zdaj še bo jokcal, da starši otroke zlorabljajo, ker jim dovolijo terapijo pred puberteto.


Naj ti razložim,zato ker so tako kompetentni ti tvoji stručkoti,da bodo v roku parih let prišli nazaj na to kar je že bilo..saj veš..zdrava pamet pa to...


"Nazaj na to kar je že bilo"?

Koliko stoletij nazaj pa?



Itak za nekatere sploh ne boste vedeli, da so transi, ker to ne bo več pomembno.

Boste že našli drugo stvar, zaradi katere boste jokcali.

segedin740 ::

Če gre verjeti tem podatkom, poglejte si, kakšno je mentalno stanje teh ljudi, in vzročno boste sami prišli do pravega sklepa.

 mentalnebolezni

mentalnebolezni



Da pa tem ljudem nekaj fali v glavi. Spolna disforija ne obstaja, ker je spol v vseh živalskih bioloških vrstah binaren, prav tako v nobeni živalski vrsti niso do sedaj našli subjekta, ki bi bil "rojen v napačnem telesu". Vse skupaj je samo globalistična agenda, prav tako kot veganstvo. Ne debatirajte z bolniki, ki vam trdijo, da spolna disforija obstaja. Znanost že leta in leta ve, da tega ni nikjer. Gena za to ni. DNK zapisa za to ni. Ničesar otipljivega ne obstaja, samo mentalne bolezni in vzroki v socijalnih odnosih.

Še kot zanimivost, da boste seznanjeni, kaj počnejo mladim dekletom - procesu se reče "rhinoplastika", kjer na podlakti odrežejo zdravo kožo in maščobno tkivo, da potem iz tega naredijo "fake penis":

 rinoplastika

rinoplastika



To se ne zaceli NIKOLI VEČ. Tako roko imate potem do konca življenja.

Rezultat je pa tole:

 lulček

lulček



 seedn

seedn



Bom tudi polinkal pedagoško strokovnjakinjo iz prave "znanosti", ki lepo in znanstveno razloži, da je nemogoče za človeka, da bi se rodil v napačnem telesu. Samo da najdem filmček. Skratka, bojte se teh možganooprancev, ki vam trdijo drugače. Spolna disforija ne obstaja. Obstajajo pa abotni, mentalno nestabilni ljudje, spranci, žrtve agende, šibki individuali, ki nimajo svoje biti, niti identitete, kaj šele tradicijo, in so sposobni pojest vse, kar mu naivnemu idiotu forsirajo.
Žrtve svojih liberalnih očetov, ki niso znali predstaviti koncepta "razmišljaj s svojo glavo". Ali pa so odraščali samo s toksično materjo. Stran od takih nedonošenčkov.

Še kot zanimivost, po zadnjih študijah so ti "satani", predvsem matere samohranilke, levičarsko usmerjene, sprane s strani agende, ki svoje otroke prisilno spuščajo v to. Že Freud je rekel, da ženska nima uvida v to, kaj je moralno prav in kaj ne. Zato so naprimer pri nas komunisti izbirali "eksekutorke" ala Milka Planinc, ki je bila moškim sposobna rezati moda, z žlico izkopati očesne jamice, in moda potisniti v očesne jamice. Ali pa so živega človeka obesili na drevo, ter ga dali iz kože. Komunizem je iz enakega legla, zato so oni DOBRO VEDELI, kako se rečem streže, in zakaj so uporabljali ženske za eksekutorje. Morate vedeti, da je ta agenda čisto enaka, saj je vpeljana s strani enakih kerlcev. Oni dobro vedo, zakaj forsirajo ženske v vse pomembne funkcije v družbi. Samo, da danes ni več razredne vojne, ampak točno tale vojna. AKTERJI SO ISTI. Zbudite se.

Tale meme to lepo ponazori:

 Singlemomsdaemons

Singlemomsdaemons



Pa srečno. Prosim vas, zaščitite otroke pred psihiči.

PS. ne vem. če vidite slike. Kliknite na linke, pa bo.

Zgodovina sprememb…

Horas ::

nejclp kk se tebi da? edin se protiviš tule. praviš da maš otroke pa tule serješ neki. čudn da tole temo sploh ditkatorski adminčki pustijo tako dolgo? aj azaradi tebe ker so oni isti degen kot ti. woke snežinkice
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Notnow ::

nejclp je izjavil:

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:



"Nazaj na to kar je že bilo"?

Koliko stoletij nazaj pa?



Itak za nekatere sploh ne boste vedeli, da so transi, ker to ne bo več pomembno.

Boste že našli drugo stvar, zaradi katere boste jokcali.

še en COPE...
Stoletja?! daj poskusimo 15/20 let..jao..a ta starček? jezus no,vidiš točno to kar pravim...
kaj je že rekel? čakaj čakaj..
Richards has since expressed ambivalence about her(his) legacy, and came to believe her(his) past as a man provided her(him) with advantages over her(his) competitors, saying "Having lived for the past 30 years, I know if I'd had surgery at the age of 22, and then at 24 went on the tour, no genetic woman in the world would have been able to come close to me. And so I've reconsidered my opinion."
pa smo spet tam,ko zmaga zdrava pamet...bemtiš ej kak to deluje a?...

Horas je izjavil:

nejclp kk se tebi da? edin se protiviš tule. praviš da maš otroke pa tule serješ neki. čudn da tole temo sploh ditkatorski adminčki pustijo tako dolgo? aj azaradi tebe ker so oni isti degen kot ti. woke snežinkice


Mislim da jo bodo vsak čas zaprli,že samo na tej eni strani je tulko neprijetnih stvari za snežinkice..eno je brati o zmagah,drugo je videti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Notnow ()

nejclp ::

Horas je izjavil:

nejclp kk se tebi da? edin se protiviš tule. praviš da maš otroke pa tule serješ neki. čudn da tole temo sploh ditkatorski adminčki pustijo tako dolgo? aj azaradi tebe ker so oni isti degen kot ti. woke snežinkice

Saj ravno to me veseli, da se edini ne strinjam. Jaz sem vedno proti večini, zanalašč.

Notnow je izjavil:


še en COPE...
Stoletja?! daj poskusimo 15/20 let..jao..a ta starček? jezus no,vidiš točno to kar pravim...
kaj je že rekel? čakaj čakaj..
Richards has since expressed ambivalence about her(his) legacy, and came to believe her(his) past as a man provided her(him) with advantages over her(his) competitors, saying "Having lived for the past 30 years, I know if I'd had surgery at the age of 22, and then at 24 went on the tour, no genetic woman in the world would have been able to come close to me. And so I've reconsidered my opinion."
pa smo spet tam,ko zmaga zdrava pamet...bemtiš ej kak to deluje a?...

Ja, vem, kaj je rekla več kot desetletje nazaj, je navedeno na wikipediji, tudi članek v Slate sem prebral. Tekmo na tem posnetku je pa itak izgubila, kakšen dec pa je? Primer sem dal, ker nabijate, kot da so transi od včeraj, tale je pa tekmovala skoraj pred pol stoletja, aneda? Zakaj bi šli pa nazaj "15/20" let? A takrat transi niso tekmovali, ali kako?

Notnow je izjavil:



Mislim da jo bodo vsak čas zaprli,že samo na tej eni strani je tulko neprijetnih stvari za snežinkice..eno je brati o zmagah,drugo je videti...

Katere stvari so vam pa neprijetne, snežinkice?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

D3m ::

Jaz sem vedno proti večini, zanalašč.


Kakšne bedne travme so ti pa povzročili, da si Dr.Ipac??
|HP EliteBook|R5 6650U|

nejclp ::

D3m je izjavil:

Jaz sem vedno proti večini, zanalašč.


Kakšne bedne travme so ti pa povzročili, da si Dr.Ipac??

Nikakršnih, tak pač sem. Saj nismo ovce, da bi kar vsi blejali isto. Pa tudi iz metodoloških razlogov. Teza, antiteza, sinteza. Dialektična triada, jebemti. Logična metoda, da odkrivaš resničnost.

Plus, nacijev ne maram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Notnow ::

nejclp je izjavil:

Horas je izjavil:


Notnow je izjavil:


Ja, vem, kaj je rekla več kot desetletje nazaj, je navedeno na wikipediji, tudi članek v Slate sem prebral. Tekmo na tem posnetku je pa itak izgubila, kakšen dec pa je? Primer sem dal, ker nabijate, kot da so transi od včeraj, tale je pa tekmovala skoraj pred pol stoletja, aneda? Zakaj bi šli pa nazaj "15/20" let? A takrat transi niso tekmovali, ali kako?

Notnow je izjavil:



Katere stvari so vam pa neprijetne, snežinkice?


Haha pejt ti rajš otroke vzgajat ko pa cele dneve tle čepet pa članke prebirat...vedno znova in znova skušate odkrivat toplo vodo,pa vedno pridejo isti zaključki ven...dedi v ženskih disciplinah nimajo kej iskat.In vedno se vrne nazaj...

20 let nazaj ni bilo niti približno toliko tega...če že kje kakšen primer zbrskaš, ne pomeni nič,proti tem kaj mamo danes...

Ah kaj pa vem,malo je pa le neprijetno ko moški ženski glavo razbije ali ne?

nejclp ::

Notnow je izjavil:

nejclp je izjavil:

Horas je izjavil:


Notnow je izjavil:


Ja, vem, kaj je rekla več kot desetletje nazaj, je navedeno na wikipediji, tudi članek v Slate sem prebral. Tekmo na tem posnetku je pa itak izgubila, kakšen dec pa je? Primer sem dal, ker nabijate, kot da so transi od včeraj, tale je pa tekmovala skoraj pred pol stoletja, aneda? Zakaj bi šli pa nazaj "15/20" let? A takrat transi niso tekmovali, ali kako?

Notnow je izjavil:



Katere stvari so vam pa neprijetne, snežinkice?


Haha pejt ti rajš otroke vzgajat ko pa cele dneve tle čepet pa članke prebirat...vedno znova in znova skušate odkrivat toplo vodo,pa vedno pridejo isti zaključki ven...dedi v ženskih disciplinah nimajo kej iskat.In vedno se vrne nazaj...

20 let nazaj ni bilo niti približno toliko tega...če že kje kakšen primer zbrskaš, ne pomeni nič,proti tem kaj mamo danes...

Ah kaj pa vem,malo je pa le neprijetno ko moški ženski glavo razbije ali ne?


Saj tudi zdaj ni veliko tega, mate eno plavalko, eno ki uteži dviguje, pa še ene par, se niti ne spomnim nobene več, pa popate vedno ene in iste dogodke iz različnih kotov pa norite ko zmešani. Glave pa itak ženskam najbolj razbijajo tisti, ki fox news gledajo.

Pred 20 leti je bilo tega pač toliko, da so morali postavit pravila za nastope transov na olimpijskih igrah.

In 2003, a committee convened by the International Olympic Committee (IOC) Medical Commission drew up new guidelines for participation of athletes who had undergone gender reassignment. The report listed three conditions for participation. First, athletes must have undergone sex reassignment surgery, including changes in the external genitalia and gonadectomy. Second, athletes must show legal recognition of their gender. Third, athletes must have undergone hormone therapy for an appropriate time before participation, with two years being the suggested time.
20 let nazaj.
Vi pa sanjate o bradatih transženskah s tiči, ki jih vihtijo po ženskih garderobah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Lowink ::

# Statični pijanc.

CoolBits ::

Sam za info. V glavah teh ki peljejo to agendo je ta obojespolnik, ki ga tudi častijo.


Jaz bi se mal zamislil na mestu teh, ki to podpirajo.
Tudi grb farmacije nosi, ampak vecina tega verjetno ne bo povezala žal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CoolBits ()

Poldi112 ::

nejclp je izjavil:

D3m je izjavil:

Jaz sem vedno proti večini, zanalašč.


Kakšne bedne travme so ti pa povzročili, da si Dr.Ipac??

Nikakršnih, tak pač sem. Saj nismo ovce, da bi kar vsi blejali isto. Pa tudi iz metodoloških razlogov. Teza, antiteza, sinteza. Dialektična triada, jebemti. Logična metoda, da odkrivaš resničnost.

Plus, nacijev ne maram.


Če si proti večini zgolj zato, da si proti, to še ne pomeni, da razmišljaš...

Ni pa ravno videti, da si proti - si povsem poravnan z enoumjem svobodnih medijev - tako na WOKE, kot na antiruskem področju.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pithlit ::

O Poldi! A te v UA/RF temo ne spustijo več?
Life is as complicated as we make it...

nejclp ::

Poldi112 je izjavil:

nejclp je izjavil:

D3m je izjavil:

Jaz sem vedno proti večini, zanalašč.


Kakšne bedne travme so ti pa povzročili, da si Dr.Ipac??

Nikakršnih, tak pač sem. Saj nismo ovce, da bi kar vsi blejali isto. Pa tudi iz metodoloških razlogov. Teza, antiteza, sinteza. Dialektična triada, jebemti. Logična metoda, da odkrivaš resničnost.

Plus, nacijev ne maram.


Če si proti večini zgolj zato, da si proti, to še ne pomeni, da razmišljaš...

Ni pa ravno videti, da si proti - si povsem poravnan z enoumjem svobodnih medijev - tako na WOKE, kot na antiruskem področju.

Jebiga, ne maram fašistov in avtoritarcev na sploh, tako da je logično, da ne maram tankiejev. Nikakor nisem antirus, sem pa antiputinovec, ker bo Putin Rusijo uničil. Tudi woke nisem, saj nisem en tak ne levi ne desni centristični libshit, še vedno mam pa raje liberalno demokracijo, kot pa nacije in njim podobne.

nejclp ::

CoolBits je izjavil:

Sam za info. V glavah teh ki peljejo to agendo je ta obojespolnik, ki ga tudi častijo.


Jaz bi se mal zamislil na mestu teh, ki to podpirajo.
Tudi grb farmacije nosi, ampak vecina tega verjetno ne bo povezala žal.

Kaj je pa narobe s satanizmom? Satanisti, kar jih poznam, so sami dobri ljudje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

CoolBits ::

Ja satanisti so zelo ok, razen to da želijo razbit družbo in depopulirat planet ni z njimi nič narobe. ;((
Seveda pa pravijo, da je vse to v našo korist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CoolBits ()

Miki N ::

Satanisti so večinoma LARPerji.

CoolBits ::

Ja ampak kadar so satanisti tudi lastniki centralnih bank, blackrocka, vanguarda, ki so lastniki vseh ostalih bank in 99% medijev in preko tega seveda tudi vlad po svetu, pol pa ni več tako enostavno.

nejclp ::

CoolBits je izjavil:

Ja satanisti so zelo ok, razen to da želijo razbit družbo in depopulirat planet ni z njimi nič narobe. ;((
Seveda pa pravijo, da je vse to v našo korist.

Razbiti družbo in depopulirati planet? Odkod ti pa ta ideja? Bistvo satanizma je posmehovanje krščanski cerkvi in organiziranim religijam nasploh, antiintelektualizmu, psevdoznanostim, avtokracijam, napuhu in retardiranosti. Satan je simbol ponosa, svobode in individualizma. A nisi spremljal tedenskih maš satanista Petra Mlakarja na studiu City? Saj je tudi o vas govoril.

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Plus, nacijev ne maram.


Zato si raje fašistek?

D3m ::

Je dal en tak jype vibe na momente. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

c3p0 ::

nejclp je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Ja satanisti so zelo ok, razen to da želijo razbit družbo in depopulirat planet ni z njimi nič narobe. ;((
Seveda pa pravijo, da je vse to v našo korist.

Razbiti družbo in depopulirati planet? Odkod ti pa ta ideja? Bistvo satanizma je posmehovanje krščanski cerkvi in organiziranim religijam nasploh, antiintelektualizmu, psevdoznanostim, avtokracijam, napuhu in retardiranosti. Satan je simbol ponosa, svobode in individualizma. A nisi spremljal tedenskih maš satanista Petra Mlakarja na studiu City? Saj je tudi o vas govoril.


To je disney verzija satanizma za woketarde kot si ti. Za kaj več si preberi Crowleya ali koga podobnega. Ena od "smernic" je vsak z vsakim, kaos, vse obrnit na glavo, in to lahko zdaj gledamo v živo.

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Plus, nacijev ne maram.


Zato si raje fašistek?

Kakšna pa je razlika med nacizmom in fašizmom?

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Ja satanisti so zelo ok, razen to da želijo razbit družbo in depopulirat planet ni z njimi nič narobe. ;((
Seveda pa pravijo, da je vse to v našo korist.

Razbiti družbo in depopulirati planet? Odkod ti pa ta ideja? Bistvo satanizma je posmehovanje krščanski cerkvi in organiziranim religijam nasploh, antiintelektualizmu, psevdoznanostim, avtokracijam, napuhu in retardiranosti. Satan je simbol ponosa, svobode in individualizma. A nisi spremljal tedenskih maš satanista Petra Mlakarja na studiu City? Saj je tudi o vas govoril.


To je disney verzija satanizma za woketarde kot si ti. Za kaj več si preberi Crowleya ali koga podobnega. Ena od "smernic" je vsak z vsakim, kaos, vse obrnit na glavo, in to lahko zdaj gledamo v živo.

Ne, kar sem napisal dejansko satanizem je. Disney verzija je kvečem tvoja verzija, genijalc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

CoolBits je izjavil:

Ja ampak kadar so satanisti tudi lastniki centralnih bank, blackrocka, vanguarda, ki so lastniki vseh ostalih bank in 99% medijev in preko tega seveda tudi vlad po svetu, pol pa ni več tako enostavno.

Zakaj pa kar direktno ne rečeš židi? A bi bila slaba optika, pa raje rečeš satanisti? (Ali pa translobisti, gejlobisti ali karkoli je že v danem trenutku direktiva desnih medijev? V 99% lasti satanistov.)

CoolBits ::

Ker niso vsi židi satanisti, samo Khazari - Ashke-nazi židi so. Njih je tudi Hitler lovil.
Khazar hypothesis of Ashkenazi ancestry @ Wikipedia

PacificBlue ::

nejclp je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Ja satanisti so zelo ok, razen to da želijo razbit družbo in depopulirat planet ni z njimi nič narobe. ;((
Seveda pa pravijo, da je vse to v našo korist.

Razbiti družbo in depopulirati planet? Odkod ti pa ta ideja? Bistvo satanizma je posmehovanje krščanski cerkvi in organiziranim religijam nasploh, antiintelektualizmu, psevdoznanostim, avtokracijam, napuhu in retardiranosti. Satan je simbol ponosa, svobode in individualizma. A nisi spremljal tedenskih maš satanista Petra Mlakarja na studiu City? Saj je tudi o vas govoril.



Kaj je pa satanizem drugo kot religija?
I’m out.
:3

Slopek ::

Pa saj vam je debil povedal, da se zavzema za vse, samo, da je kontra. Zdaj smo že pri sami srčiki problema, satanizmu namreč in tudi tu, je edini, ki v tem vidi dobro. Fak, res ta prav woketard. Sploh ne vem, zakaj debatirate z njim?
Tema je primerna za zaklep, saj je jasno kako stvari stojijo in le eden ali dva nekaj kontrata. V živo, bi ze stisnila rep med noge in prenehala otrešati neumnosti.

PacificBlue ::

Spomnite se nastopa Sam Smitha na Grammyih..
Totaln satanisticen performans..in navadna izprijenost
I’m out.
:3

nejclp ::

Slopek je izjavil:

Pa saj vam je debil povedal, da se zavzema za vse, samo, da je kontra. Zdaj smo že pri sami srčiki problema, satanizmu namreč in tudi tu, je edini, ki v tem vidi dobro. Fak, res ta prav woketard. Sploh ne vem, zakaj debatirate z njim?
Tema je primerna za zaklep, saj je jasno kako stvari stojijo in le eden ali dva nekaj kontrata. V živo, bi ze stisnila rep med noge in prenehala otrešati neumnosti.

Najprej postavljate debilne teme, ker bi radi malce toksično govorili o določenih skupinah, potem pa navijate, da se jih zapre, ker sta vmes kar dva, ki se ne strinjata z vami?

PacificBlue je izjavil:



Kaj je pa satanizem drugo kot religija?

A sem rekel, da ni? Saj to je point, da se norca delaš iz religij in njih mesta v družbi, ker zato lahko zahtevaš, da te enakopravno obravnavajo. Če mamo lahko verske fanatike v šolskih učilnicah v popoldanskem času, zakaj ne bi otroke učili še satanizma, saj je samo ena od religij? A razumeš point?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

PacificBlue je izjavil:

Spomnite se nastopa Sam Smitha na Grammyih..
Totaln satanisticen performans..in navadna izprijenost

Nisem gledal. Kaj satanističnega je pa naredil?

CoolBits je izjavil:

Ker niso vsi židi satanisti, samo Khazari - Ashke-nazi židi so. Njih je tudi Hitler lovil.
Khazar hypothesis of Ashkenazi ancestry @ Wikipedia

A, vidim da si na liniji s Hitlerjem. Kje je pa Hitler navedel, da bo iztrebil samo Khazare - Ashke-nazi žide? Se mi zdi, da ni bil ravno precizen in rafiniran, kar se tega tiče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

PacificBlue ::

nejclp je izjavil:

Slopek je izjavil:

Pa saj vam je debil povedal, da se zavzema za vse, samo, da je kontra. Zdaj smo že pri sami srčiki problema, satanizmu namreč in tudi tu, je edini, ki v tem vidi dobro. Fak, res ta prav woketard. Sploh ne vem, zakaj debatirate z njim?
Tema je primerna za zaklep, saj je jasno kako stvari stojijo in le eden ali dva nekaj kontrata. V živo, bi ze stisnila rep med noge in prenehala otrešati neumnosti.

Najprej postavljate debilne teme, ker bi radi malce toksično govorili o določenih skupinah, potem pa navijate, da se jih zapre, ker sta vmes kar dva, ki se ne strinjata z vami?

PacificBlue je izjavil:



Kaj je pa satanizem drugo kot religija?

A sem rekel, da ni? Saj to je point, da se norca delaš iz religij in njih mesta v družbi, ker zato lahko zahtevaš, da te enakopravno obravnavajo. Če mamo lahko verske fanatike v šolskih učilnicah v popoldanskem času, zakaj ne bi otroke učili še satanizma, saj je samo ena od religij? A razumeš point?


Zakaj pa rabis religijo, da bi bil enakopravno obravnavan? Ker hoces forsirat svoje mislenje? Zakaj ravno satanizem?

Nisem gledal. Kaj satanističnega je pa naredil?


Izvajal stage ritual z naslovom pesmi Unholy
I’m out.
:3

Miki N ::

Ja saj. Kot rečeno - larpanje.

Saj če smo iskreni larpanje je tudi izvor in poanta večine elđibiti teatra. Od tod tudi klasični stereotip "ekscentričnega" efektiranega geja in dragqueena s peresom v riti.

Nakar je stvar malo ušla iz rok, rezultat so pa medicinski eksperimenti na mladmu folku. :'( No to pa JE žalostno - za ostale vas lahko upravičeno BK. Ničesar ni škoda, razen mlademu fantu tiča odrezati, zapomnite si to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

nejclp ::

PacificBlue je izjavil:

nejclp je izjavil:

Slopek je izjavil:

Pa saj vam je debil povedal, da se zavzema za vse, samo, da je kontra. Zdaj smo že pri sami srčiki problema, satanizmu namreč in tudi tu, je edini, ki v tem vidi dobro. Fak, res ta prav woketard. Sploh ne vem, zakaj debatirate z njim?
Tema je primerna za zaklep, saj je jasno kako stvari stojijo in le eden ali dva nekaj kontrata. V živo, bi ze stisnila rep med noge in prenehala otrešati neumnosti.

Najprej postavljate debilne teme, ker bi radi malce toksično govorili o določenih skupinah, potem pa navijate, da se jih zapre, ker sta vmes kar dva, ki se ne strinjata z vami?

PacificBlue je izjavil:



Kaj je pa satanizem drugo kot religija?

A sem rekel, da ni? Saj to je point, da se norca delaš iz religij in njih mesta v družbi, ker zato lahko zahtevaš, da te enakopravno obravnavajo. Če mamo lahko verske fanatike v šolskih učilnicah v popoldanskem času, zakaj ne bi otroke učili še satanizma, saj je samo ena od religij? A razumeš point?


Zakaj pa rabis religijo, da bi bil enakopravno obravnavan? Ker hoces forsirat svoje mislenje? Zakaj ravno satanizem?

Nisem gledal. Kaj satanističnega je pa naredil?


Izvajal stage ritual z naslovom pesmi Unholy

Lol, dejansko je propagiral satanizem, grozljivo. Satanic panic. A ti si že vse življenje krščanski fundamentalist? A si kdaj poslušal kakšen metal bend?

Zakaj pa rabis religijo, da bi bil enakopravno obravnavan? Ker hoces forsirat svoje mislenje? Zakaj ravno satanizem?

Kaj drugega, kot da ponovim, kar sem napisal, ne morem. Bom poskušal: Če se delaš norca iz religij, potem je najboljši štos, če se sam razglasiš za religijo in furaš cerkev. Pa menda ja ne misliš, da so satanisti dovolj prifuknjeni, da bi verjeli v obstoj Boga in Satana?

CoolBits ::

Očitno verjamejo, zakaj bi sicer delali rituale in žrtvovanja? :))

nejclp ::

CoolBits je izjavil:

Očitno verjamejo, zakaj bi sicer delali rituale in žrtvovanja? :))

Kakšna žrtvovanja? A si bral naci cajtenge v lasti satanistov?

Lej, revček, ki ti satanisti in ostali wokisti v 99% krojijo medijsko krajino, predlagam eksperiment.

1. Pojdi na you tube, pa ustvari svež, nov, deviški račun.

2. Poišči, recimo, “familly guy most offensive jokes” .

3. Poglej video.

Potem pa poglej, kaj ti priporočajo algoritmi.
Ti jaz povem. Med videji Fammily Guya se ti bo nasralo tole:
Jordan Peterson DESTROY a feminist, Triggered libtard snowflakes get OWNED by Crowder, Social Justice Warriors Get OWNED politely by Matt Walsh, Ben Shapiro OBLITARED libtard cuck with REASON and LOGIC etc.
Pa še kaj bolj debilnega, recimo FoxTV, Newsmax in Tucker Carlson.

Ni čudno, da ste povsem zmešani, če pa gledate take stvari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

CoolBits ::

Youtube, fb, in večina ostalih internetnih medijev tako kot MSM so njihovi.
Zakaj misliš da bom tam kakrkoli konkretnega proti njim našel? Saj so neumni samo toliko pa spet ne.
Cenzura in propaganda se odvija že precej dolgo, še najbolj na zahodu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CoolBits ()

nejclp ::

FoxNews, Newsmax, Tucker Carlson so satanisti? Rupert Murdoch je satanist?
Rupert Murdoch @ Wikipedia
««
32 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8312119 (10252) ahac

Več podobnih tem