» »

What is woman

What is woman

««
12 / 66
»»

Pithlit ::

arnecan1 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Še vedno ne vidim kako točno so vam kratene osebne svoboščine. Vidim ogromno nekega izmikanja in nakladanja. Da bi pa kdo povedal dejansko kje mu/ji kaj 'zmanjka' (torej mu/je nekaj krateno)... tega pa ne vidim.

Edino kar se vas mal bolj od blizu tiče je to da se od vas pričakuje da nekoga naziva te z zaimki ki se ne skladajo z vašo percepcijo te osebe. Pazi to: "pričakuje", ne "zahteva". Komot lahko to osebo naziva te z zaimki vaše izbire (boste pač izpadli kot netolerantne budale, ampak to je vaša izbira ki vam je nihče ne bo vzel), lahko pa osebo ignorirati (mal manj netolerantne budale). Vaše osebne svoboščine s tem niso kratenje.

Sam to, kar vas večina tukaj naklada, je dejansko zagovarjanje kratena osebnih svoboščin kar neki skupini ljudi ki jih niti poznate ne. Zgolj na podlagi njihovih osebnih okoliščin. Po slovenskem pravu je to diskriminacija. Pa dejansko spada pod sovražni govor.

Še vedno me lahko prepričate da neka trans oseba, s tem ko spremeni spol, krati vašo osebno svobodo.

Ponavljam: govorjenje v stilu "pol pa Dec s kiklo napada punčke v ženskem wc-ju" je na nivoju "vsi moški so posiljevalci". Enim (celotni skupini) je torej treba prepovedati spremembo spola, druge (celotni skupini) pa kastrirat. Enaki vatli pa to. Po mojem mnenju ne eno, ne drugo, ni res. Imamo posameznike za katere navedeno vsekakor velja, ampak zaradi posameznikov še ne moremo kar celotnih skupin v en koš metat. To pač ne gre. Ne moremo kar vseh moških na svetu kastrirat, pa čeprav jih je nek delež med njimi dejansko posiljevalcev.

Pa bi si upala stavit da je 'sex offenderjev', v absolutnem smislu, precej več kot trans oseb na tem svetu.

Pa saj niso meni kratene svoboščine.

Ti pa ženske pravijo, da nočejo biti na WC-ju z agresivnim bradatim 90 kg moškim v ženski kiklci z očitno motenim vedenjem.

Naj naredijo tretji WC, kjer imajo dostop vsi.

Pa kaj ti resno ne znaš prečitati kaj pišem jaz, kaj pa goniš ti? Jaz pišem o hruškah, ti odgovarjaš z jabolkami. Ali nimaš vseh kolesc ali pa provociraš.

Če vstopi v ženski WC moški v ženski kilklci z onetom, je v ta WC vstopil moški in ne ženska. Kaj ti te tukaj ni jasno? Komu so kršene kakšne pravice? Kvečjemu ženskam.

Če je ženska z brado in onetom... Je pač ženska.

Pa ne odgovarjam sam tebi. Ne jemat osebno. Ne da se mi citirati vsakega posebej pa vsakemu posebej jedno te isto tupit.

Kaj pa če v ženski wc vstopi oseba ki izgleda kot ženska, a pa pod kiklco oneta? Kaj pa pol? Kako naj prisotne ženske vedo da ima pod kiklco oneta? Je pol tej osebi dovoljeno uporabljat ženski wc (saj veš, individualne 'štalce') al mora it v moškega? Al pa mogoče mora trpet ker ne sme v nobenega?

Tretjega pač ne bomo delal za 1 osebo v 8000. Kvečjemu bomo skenslal ločene WC-je.
Life is as complicated as we make it...

D3m ::

Scaramouche3 je izjavil:

D3m je izjavil:

Tako izgleda.


Vedno je bil neuravnovešen, to je pa zdaj res potrditev...
Samo, a ni tko da model v tujini živi...


Enkrat smo se še na pijač dobil nisem siguren, da je ostal. Bi moral Raptor16 vprašati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Scaramouche3 ::

D3m je izjavil:

Saj ti piše diagnoza.

F64.9

Gender identity disorder


A to za otroka, al za Jypa? A je to on zase spremenil?

D3m ::

Piše ti enoto pregleda.

Ambulanta za otroške in mladostniške psihiatrije.

Jaz bi rekel za otroka.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Scaramouche3 ::

D3m je izjavil:

Piše ti enoto pregleda.

Ambulanta za otroške in mladostniške psihiatrije.

Jaz bi rekel za otroka.


Tip ni normalen, pri tej starosti, so otroc neverjetno dovzetni do staršev in če mu je vsiljeval Woke propagando, ga je lahko indoktriniral!

D3m ::

Lih danes sva z Raptor16 imela malico in o tem diskutirala, da jaz ne morem malega klicati ženska, če je moški.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Scaramouche3 ::

D3m je izjavil:

Lih danes sva z Raptor16 imela malico in o tem diskutirala, da jaz ne morem malega klicati ženska, če je moški.

Kaj a vi se videvate,a skup delate, da videvaš froca?

D3m ::

Ne.

Enkrat smo se z jypetom dobili v Supernovi na malici. Otroke sem samo preko slik spoznal. Sam to je že 2 leti od tega, ko sem ga nazadnje videl.

Takrat je bil še full anti-nazi xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Scaramouche3 ::

Takrat je bil še full anti-nazi xD

Sej to je tud zdej, dodal je še WOKE in NEOLIBERAL!
Sej njegov špil tuki je bil da je vsak NAZi ki se ne strinja z njim...
A ni zdej v tujini, zato ga ni tukaj...

D3m ::

Ne vem.

Vem, samo, da je na S-T discordu bilo zelo napeto.

Pomoje so temo zaklenili in pobrisali.

Ene par uporabnikom se je utrgalo.

Partyzanu in podobni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Scaramouche3 ::

D3m je izjavil:

Ne vem.

Vem, samo, da je na S-T discordu bilo zelo napeto.

Pomoje so temo zaklenili in pobrisali.

Ene par uporabnikom se je utrgalo.

Partyzanu in podobni.


Če te ven vržejo, ti IP banajo?

D3m ::

Jup

Oz. Mail je ne IP
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Scaramouche3 ::

D3m je izjavil:

Jup

Oz. Mail je ne IP


In to da otroka ne dajo v posvet, ampak ga ta model futra da reče da je ženska je bolano!

mr_chai ::

dost sick, če je to res

ahac ::

D3m je izjavil:

Ne vem.

Vem, samo, da je na S-T discordu bilo zelo napeto.

Pomoje so temo zaklenili in pobrisali.

Ene par uporabnikom se je utrgalo.

Partyzanu in podobni.


LOL, kako pa ti veš kaj se dogaja na discordu? :)):))
V resnici ni bilo napeto pa tudi nobene potrebe, da bi karkoli zaklenili ali brisali, ker se nikomur ni utrgalo.
Moram pa rečt, da je zanimivo, da po vsem tem času še vedno nekaj sanjaš o discordu...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

D3m ::

A nisi zatopljen v igricah? Kaj pa ti med živimi?
|HP EliteBook|R5 6650U|

redtech ::

@Pithlit praviš, da je večina posiljevalcev moških.

Španija in Škotska: Do spremembe spola kmalu že s preprosto izjavo in brez potrdila zdravnika?
Na Škotskem za spremembo spola ne bi bilo več potrebno potrdilo zdravnika o disforiji spola..

Sedaj si bodo ti/to spremenili spol na uradu, skakali vam bodo v ženski WC in posiljevali. Končna uradna statistika bo, da se večinoma ženske posiljujejo med seboj. Moški ostaja nepremagljiv! :D

Pithlit ::

redtech je izjavil:

@Pithlit praviš, da je večina posiljevalcev moških.

Španija in Škotska: Do spremembe spola kmalu že s preprosto izjavo in brez potrdila zdravnika?
Na Škotskem za spremembo spola ne bi bilo več potrebno potrdilo zdravnika o disforiji spola..

Sedaj si bodo ti/to spremenili spol na uradu, skakali vam bodo v ženski WC in posiljevali. Končna uradna statistika bo, da se večinoma ženske posiljujejo med seboj. Moški ostaja nepremagljiv! :D

Jaz ne pravim da je večina posiljevalcev moških. Boli mene za to katerega spola je posiljevalec. Take ljudi je pač treba sankcionirat.

Pravim pa, v stilu večine argumentov (vključno s tvojim) tukaj, da so vsi moški posiljevalci.*

Je pa imho skrajni čas da se vsaj nekatere prepreke za te (trans) osebe začne umikat. Spet imho: ne vseh preprek. Par varovalk je vseeno fajn da ostane. Ker ta regret, ki vsake toliko pride omenjen v tej temi, dejansko je včasih problem (daleč od tega da bi bil tako velik kot se ga skuša prikazat - virov za svoje trditve mi pa pač nihče noče dat).

*da ne bo pomote, tega dejansko ne trdim, niti tega ne mislim. Hočem le pokazat kako nepošteno in skrajno neumno je obtoževat celotno skupino ljudi zgolj na podlagi neke osebne okoliščine. Ne pričakujem pa da vas bo večina to razumela.
Life is as complicated as we make it...

dice7 ::

D3m je izjavil:

Sem banan bom pa prilepil slike.




Kaj sloteh ima discord?

D3m ::

Jup :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

8-O

Mislite, da je postal res tak fanatik, da bi skopil lastnega sina? Meni se je vedno bolj zdel, da je pol resen, pol trola. Ne vem. :8)

Tukaj - kot v vseh podobnih primerih - nemalo sumim gospo Jype, o kateri ne vemo dosti - mogoče je še dalj v tej sceni, to je znan kombo. Mogoče je ona v resnici "barba" tega čolna Jypster pa zgolj "primo".

Ko enkrat outsorcaš moralni kompas nekim ideologijam, ki v resnici sovražijo tebe in verjetno še bolj tvoje otroke potem ja ... vse je možno. Ni fajn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

D3m ::

O gospe jype pa res malo vemo razen tega, da jo je jype spodbujal/podpiral, da je spala z drugimi. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

c3p0 ::

Scaramouche3 je izjavil:


Tip ni normalen, pri tej starosti, so otroc neverjetno dovzetni do staršev in če mu je vsiljeval Woke propagando, ga je lahko indoktriniral!


Pod krinko "svobodne izbire", je groomal (zavedno ali ne) svojega otroka v sex change. Sick.

njyngs ::

Saj se je na 100km videlo, da tip ne nosi jajc. Absolutno je dajal moške v nič, ženske pa koval v kontra ekstrem. Pomoje je to vezano na njegovo vzgojo, zdaj je pa to še na 100x hujši način prenesel na svoj podmladek.

Fucking sick-o, če je to vse zgoraj res. Kar na bruhanje mi gre. Včasih smo mislili da je tako dober troll. Zdaj vemo da je psihopat kova Zodiac.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

Invictus ::

D3m je izjavil:

O gospe jype pa res malo vemo razen tega, da jo je jype spodbujal/podpiral, da je spala z drugimi. :D

Bolje da tvoja žena spi z drugimi in ostane s tabo, če je ne moreš zadovoljit, kot pa da se familija razbije. Saj se ti pol žena ne daje dol doma. otroci pač mislijo, da gre mai mal ven ali na službeno pot.

Enim to pač funkcionira. Zakaj pa ne, če je soglasno??? Malo ste puritanci tukaj al pa res ne veste za cel kup spolnih praks...

Pithlit je izjavil:


Toleranca pa je potrebna. Pustite ljudem ki vam nič nočejo... živeti.

Pihlit govori o toleranci. Sarkazem, dualizem, šizofrenija?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

driver_x ::

njyngs je izjavil:

Saj se je na 100km videlo, da tip ne nosi jajc. Absolutno je dajal moške v nič, ženske pa koval v kontra ekstrem. Pomoje je to vezano na njegovo vzgojo, zdaj je pa to še na 100x hujši način prenesel na svoj podmladek.

Fucking sick-o, če je to vse zgoraj res. Kar na bruhanje mi gre. Včasih smo mislili da je tako dober troll. Zdaj vemo da je psihopat kova Zodiac.


To so osebne stvari o katerih ne poznate okoliščin.

njyngs ::

Isto lahko rečemo o serijskih morilcih. Al pa o neki teti, ki je pristala v revščini.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

Horas ::

Invictus je izjavil:

D3m je izjavil:

O gospe jype pa res malo vemo razen tega, da jo je jype spodbujal/podpiral, da je spala z drugimi. :D

Bolje da tvoja žena spi z drugimi in ostane s tabo, če je ne moreš zadovoljit, kot pa da se familija razbije. Saj se ti pol žena ne daje dol doma.



a si ti zaresn??? to je potem laž. pretvarjanje, igra za otroke. ne srat z takimi. takrat je treba narazen če nekdo ne more biti monogamen. mater ste eni usekani. to ni družina potem! ogbni ste eni, res.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Pavle ::

YY.

D3m ::

Bolje da tvoja žena spi z drugimi in ostane s tabo, če je ne moreš zadovoljit, kot pa da se familija razbije. Saj se ti pol žena ne daje dol doma. otroci pač mislijo, da gre mai mal ven ali na službeno pot.

Enim to pač funkcionira. Zakaj pa ne, če je soglasno??? Malo ste puritanci tukaj al pa res ne veste za cel kup spolnih praks...


Če bi bila v igri samo onadva.

Tako pa ni cela familija diht potem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

driver_x ::

Horas je izjavil:

Invictus je izjavil:

D3m je izjavil:

O gospe jype pa res malo vemo razen tega, da jo je jype spodbujal/podpiral, da je spala z drugimi. :D

Bolje da tvoja žena spi z drugimi in ostane s tabo, če je ne moreš zadovoljit, kot pa da se familija razbije. Saj se ti pol žena ne daje dol doma.



a si ti zaresn??? to je potem laž. pretvarjanje, igra za otroke. ne srat z takimi. takrat je treba narazen če nekdo ne more biti monogamen. mater ste eni usekani. to ni družina potem! ogbni ste eni, res.


Predolgo so te prali, da je splonost greh in nekaj ogabnega. Probaj in boš videl da ni. Tisti, ki so te oprali, to baje prakticirajo v troje, zaradi simbola svete trojice.

Horas ::

driver_x je izjavil:

Horas je izjavil:

Invictus je izjavil:

D3m je izjavil:

O gospe jype pa res malo vemo razen tega, da jo je jype spodbujal/podpiral, da je spala z drugimi. :D

Bolje da tvoja žena spi z drugimi in ostane s tabo, če je ne moreš zadovoljit, kot pa da se familija razbije. Saj se ti pol žena ne daje dol doma.



a si ti zaresn??? to je potem laž. pretvarjanje, igra za otroke. ne srat z takimi. takrat je treba narazen če nekdo ne more biti monogamen. mater ste eni usekani. to ni družina potem! ogbni ste eni, res.


Predolgo so te prali, da je splonost greh in nekaj ogabnega. Probaj in boš videl da ni. Tisti, ki so te oprali, to baje prakticirajo v troje, zaradi simbola svete trojice.


preber si d3mov odgovor! če sta 2samska ok, če so pa otroc v igri je pa problem za njih! psihičn. kako to potem funkcionira na njih? slabo!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Jarno ::

Ko bo woke revolucija šla v smeri svobodne spolnosti in bodo za otroke svojih sester skrbeli bratje po mami, potem bi to bila zanimiva alternativa.
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

D3m ::

Se pravi so sammy, Invictus in solatko podobni ptiči.

"Swingerji"

Čeprav je solatko verjetno out zaradi izgube partnerke.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

Ma to da se ga. jype lajdra okrog je še najmanjši problem in zgodovinsko gledano nič novega.

Malo bolj resen je pojav fotrov, ki bi svojemu sinu odsekali tiča na tnalu naprednjaštva za neke jebene družbene plus pike in zanimiv post na netu In ko bo tamal čez leta sprocesiral kaj se mu je naredilo ali celo zabingljal kje v garaži poleg specialke.. kdo bo kriv?

Ja mi valda - ti ljudje so dejansko obsedeni.

D3m ::

Zakaj bi bil jaz ali ti kriv?

Jaz ga ne morem klicati ženska, če to ni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kayzon ::

D3m je izjavil:

Se pravi so sammy, Invictus in solatko podobni ptiči.

"Swingerji"

Čeprav je solatko verjetno out zaradi izgube partnerke.


Kdo bi si mislil da imamo take cudake po forumu,svasta res.

driver_x ::

Horas je izjavil:

preber si d3mov odgovor! če sta 2samska ok, če so pa otroc v igri je pa problem za njih! psihičn. kako to potem funkcionira na njih? slabo!


Otroku pač ne razglašaš svojih spolnih praks.

D3m ::

driver_x je izjavil:

Horas je izjavil:

preber si d3mov odgovor! če sta 2samska ok, če so pa otroc v igri je pa problem za njih! psihičn. kako to potem funkcionira na njih? slabo!


Otroku pač ne razglašaš svojih spolnih praks.


Mu rečeš sledeče:

"Predolgo so te prali, da je splonost greh in nekaj ogabnega. Probaj in boš videl da ni. Tisti, ki so te oprali, to baje prakticirajo v troje, zaradi simbola svete trojice. "

P.S.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Kayzon ::

Verjamete ali ne,pred dvemi tedni sem prvic v zivljenju videl tranvestita v zivo,in to v macdonaldsu na copovi v Ljubljani. Kot prvo je bil res ogrommnen moski,ne samo po visini ampak tudi po sirini. Ljudem okoli je bilo res zelo nelagodno,kar je seveda tudi sam opazil,saj je ves cas strmel v tla. Oblecen seveda v neko obleko dolgo,jakna cez,slab makeup in dolgi lasje.

Nisem si mogel pomagati tko da sem res ocitno gledal vanj,ker pac tega ne vidis vsak dan..ampak scasoma mi ga je bilo res zal. O temu tudi skos govorim, da takim ljudem je treba pstrokovno pomagati,pca pridet temu do dna zakaj on cuti potrebo da se oblaci v zensko. Prideti do dna temu zakaj prihaja do potrebe,da se oblaci v zensko. Ocitno se gre za hude traumaticne probleme iz otrostva (velikokrat spolne zlorabe),ki scasoma prerastejo v nekaksen fetish. Skoda res da kot druzba,raje omogocamo ljudem da so nekaj kar niso (verjetno zato da se lahko potrepljamo po rami le koliko empatije premoremo),namesto da njim resnicno pomagamo..:8)

solatko ::

D3m - Od kje tebi, da je solatko swinger? Trenutno je samski vdovec. Res se vam nekaterim lepo keglja, je to reakcija cepiv ali izgubljenih volitev? Tudi, če bi bila, kaj je s tem narobe, če je soglasno? Vseeno bolje, kot, da ti pedofili nabijajo otroke.

Kayzon - Bi pa že lahko vedu, da imamo take čudake, za katere je seks samo takrat, ko se dela otroke po božji zapovedi. Kaj vse bomo še slišali, verjetno so za to kriva cepiva proti covidu. Pa ne, da si se zaljubil na prvi pogled?

sammy73 - Otroku sploh ne razlagaš o spolnosti, če hodi k verouku, ga že tam podučijo.
Delo krepa človeka

D3m ::

Vem, da si vdovec zato sem te izključil iz tega, ker te je verjetno prizadelo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Horas ::

driver_x je izjavil:

Horas je izjavil:

preber si d3mov odgovor! če sta 2samska ok, če so pa otroc v igri je pa problem za njih! psihičn. kako to potem funkcionira na njih? slabo!


Otroku pač ne razglašaš svojih spolnih praks.


aja torej ko pride čas pogovorov o spolnosti jim lažeš? ko te vprašajo kako sta vidva začela seksat kako je bilo prvič in vse ostalo? torej hinavsko starševstvo! slab vzgled in vzgoja! kurbarije in družina ne gre skupaj!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

solatko ::

Horas - Po navadi se v družinskem krogu, o sexu ne pogovarjajo, izjema so deklice, katerim mamice razložijo kako je z menstruacijo, ob tem niti omenijo ne sexualnih odnosov in ne opozorijo punčk, da jim določene igrice lahko prinesejo otroka.
Večino zadev okoli spolnosti, mladina praviloma prehitro preizkusi v praksi.
Delo krepa človeka

driver_x ::

Horas je izjavil:

driver_x je izjavil:

Horas je izjavil:

preber si d3mov odgovor! če sta 2samska ok, če so pa otroc v igri je pa problem za njih! psihičn. kako to potem funkcionira na njih? slabo!


Otroku pač ne razglašaš svojih spolnih praks.


aja torej ko pride čas pogovorov o spolnosti jim lažeš? ko te vprašajo kako sta vidva začela seksat kako je bilo prvič in vse ostalo? torej hinavsko starševstvo! slab vzgled in vzgoja! kurbarije in družina ne gre skupaj!


Ne vem no, ravno orgij in takega jim ne omenjaš.

D3m ::

Tega lih ne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

Ma problem je da je dost teh odprtih parov čisto klinično nevrotičnih - "ne vejo s kerim prstom bi šli še v rit", v prispodobi. Vzgoja je temu primerna. Saj ni tudi naključje, da vedno ko je kak intervju ali reportaža o tamalih transičih je zraven očitno nevrotična mama z unimi norimi okicami. Ali pa tudi je naključje, saj danes je itak večina folka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

c3p0 ::

Bi rekel, da v tem primeru gre za šolsko obliko sindroma Muchausen by proxy.

Hypathia ::

Pithlit je izjavil:


Če je ženska z brado in onetom... Je pač ženska.

In kaj točno to osebo naredi žensko?

Ker se počuti kot ženska? Kako pa moški lahko ve kako se v resnici počutijo ženske? Sploh pa se občutki in čustva ne delijo na moške in ženske, vsa so človeška in ne vezana na spol.

Ker pravi, da je ženska? Zakaj se potem samo spolna disforija zdravi z afirmacijo in ignoriranjem objektivnih dejstev, ostale pa ne? Zakaj se torej ne borite za pravice anoreksikov, ki pravijo, da so debeli, zdravniki pa jim nočejo predpisati tablet za hujšanje? Zakaj je tovrstno izrekanje rezervirano samo za spol, ne pa tudi za starost, raso, etnično pripadnost, državljanstvo...

Ker ima "ženske interese"? Sem mislila, da smo s tovrstnimi seksističnimi stereotipi že davno opravili, ampak očitno nas želite wokisti znova zvleči v srednji vek. In kaj se zgodi, če se človek preseli v kulturno okolje, kjer so "ženski interesi" drugačni, ali to pomeni, da avtomatično "spremeni" spol?

Že na tako osnovna vprašanja nimate nobenih logičnih, kredibilnih odgovorov, zato se pa zatekate v prazne floskule in mantre, ter v najslabšem primeru cenzuro, grožnje in kenslanje.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Horas ::

Hypathia je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Če je ženska z brado in onetom... Je pač ženska.

In kaj točno to osebo naredi žensko?

Ker se počuti kot ženska? Kako pa moški lahko ve kako se v resnici počutijo ženske? Sploh pa se občutki in čustva ne delijo na moške in ženske, vsa so človeška in ne vezana na spol.

Ker pravi, da je ženska? Zakaj se potem samo spolna disforija zdravi z afirmacijo in ignoriranjem objektivnih dejstev, ostale pa ne? Zakaj se torej ne borite za pravice anoreksikov, ki pravijo, da so debeli, zdravniki pa jim nočejo predpisati tablet za hujšanje? Zakaj je tovrstno izrekanje rezervirano samo za spol, ne pa tudi za starost, raso, etnično pripadnost, državljanstvo...

Ker ima "ženske interese"? Sem mislila, da smo s tovrstnimi seksističnimi stereotipi že davno opravili, ampak očitno nas želite wokisti znova zvleči v srednji vek. In kaj se zgodi, če se človek preseli v kulturno okolje, kjer so "ženski interesi" drugačni, ali to pomeni, da avtomatično "spremeni" spol?

Že na tako osnovna vprašanja nimate nobenih logičnih, kredibilnih odgovorov, zato se pa zatekate v prazne floskule in mantre, ter v najslabšem primeru cenzuru in kenslanje.


dobr napisano, žal se boriš z mlini na veter. adijo pamet, kam smo prišli. wokeizem v vsem svojem sijaju!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd
««
12 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8310939 (9072) ahac

Več podobnih tem