» »

What is woman

What is woman

««
55 / 66
»»

Miki N ::

PacificBlue je izjavil:

Ko normalno ni več to kar je bilo:/
A vidim Cher tm na levi?:O



Ni to Cher, po mojem samo random Eskim.

nejclp ::

fulk je izjavil:

Zanimivo kako v medijih še 10 let nazaj so bili samo homoseksualci pa lejzbike, sedaj poleg teh so še bi, nebinarni, fluidni, queer našteti.
Prav se vidi kako je motenost nekaterih oseb uspela prepričati širo mainstream družbo v resničnost svojih blodenj.

Našteti so vedno obstajali, samo desnjakarji niste bili obveščeni, da morate noreti zaradi njih. Deset let nazaj ste noreli zaradi posvajanja otrok istospolnih parov, še prej ste noreli zaradi samega obstoja gejev, zaradi migrantov pa itak norite vsakič, ko vam to naročijo. Je pa treba priznati, da ste naciji vsaj konsistentni v tem, da ves čas norite zaradi Židov.

c3p0 je izjavil:

fulk je izjavil:

Zanimivo kako v medijih še 10 let nazaj so bili samo homoseksualci pa lejzbike, sedaj poleg teh so še bi, nebinarni, fluidni, queer našteti.
Prav se vidi kako je motenost nekaterih oseb uspela prepričati širo mainstream družbo v resničnost svojih blodenj.


Moving goalposts, nikoli jim ne bo dovolj. Pedoti so se že bohotili po zwitterju, Elon jim je malo pristrigel krilca, a WEF mašina je že not, kmalu bo vse po starem.

Pa ne da se indentificiraš kot Elon flufer?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

fulk ::

PacificBlue je izjavil:

Ko normalno ni več to kar je bilo:/
A vidim Cher tm na levi?:O




:))


2SLGBTQI+ ?
To ni parodija al neki? To je res neko ministrstvo napisalo? Oh fuck! :))
Nisem prepričan ali je tista ta mala midget, ali je otrok. Deluje mi bolj otrok. Zakaj ne bi bil presenečen, če je otrok vključen? ;)

nejclp je izjavil:


Našteti so vedno obstajali, samo desnjakarji niste bili obveščeni, da morate noreti zaradi njih. Deset let nazaj ste noreli zaradi posvajanja otrok istospolnih parov, še prej ste noreli zaradi samega obstoja gejev, zaradi migrantov pa itak norite vsakič, ko vam to naročijo. Je pa treba priznati, da ste naciji vsaj konsistentni v tem, da ves čas norite zaradi Židov.



No saj sem povedal. Vsakič ko smo desnjakarji malo popustili, so se degeneriranci bolj zagrizli v našo družbo in jo sprvrgli.
In ja, prav si uganil, pretežno zaradi židov na oblasti, ki so to podpirali.
Oh, če bi se lahko vrnil v preteklost in opozoril ljudi.

nejclp ::

fulk je izjavil:



nejclp je izjavil:


Našteti so vedno obstajali, samo desnjakarji niste bili obveščeni, da morate noreti zaradi njih. Deset let nazaj ste noreli zaradi posvajanja otrok istospolnih parov, še prej ste noreli zaradi samega obstoja gejev, zaradi migrantov pa itak norite vsakič, ko vam to naročijo. Je pa treba priznati, da ste naciji vsaj konsistentni v tem, da ves čas norite zaradi Židov.



No saj sem povedal. Vsakič ko smo desnjakarji malo popustili, so se degeneriranci bolj zagrizli v našo družbo in jo sprvrgli.
In ja, prav si uganil, pretežno zaradi židov na oblasti, ki so to podpirali.
Oh, če bi se lahko vrnil v preteklost in opozoril ljudi.

Ja, časovni stroj, mokre sanje vsakega retarda. Moram priznati, da se mi naciji prav smilite, ko takole izgubljate kulturno vojno. Štos je v tem, da je intelekt na levici, četudi ste zagnani, to ni dovolj, na dolgi rok ste luzerji.

fulk ::

Ti zmotno misliš, da kulturno vojno poveljujeti vi, ampak vi ste samo kanonfuter. Generali v ozadju so khm...drugi. Zato pa v glavnem mestu obljubljene dežele tvoje khm...sorte...ne vidiš.

Se pa strinjam. Naredili smo kar nekaj napak, trudimo se sanirati kar se da. Če uspe uspe, če ne pa jebi ga. Smešno pa je, ker misliš, da bo vaša degenerirana stran preživela. Kdorkoli zmaga, vi zgubite kolega degeneriranec.

nejclp ::

fulk je izjavil:

Ti zmotno misliš, da kulturno vojno poveljujeti vi, ampak vi ste samo kanonfuter. Generali v ozadju so khm...drugi. Zato pa v glavnem mestu obljubljene dežele tvoje khm...sorte...ne vidiš.

Se pa strinjam. Naredili smo kar nekaj napak, trudimo se sanirati kar se da. Če uspe uspe, če ne pa jebi ga. Smešno pa je, ker misliš, da bo vaša degenerirana stran preživela. Kdorkoli zmaga, vi zgubite kolega degeneriranec.

Kolega, degeneriranec si ti. Pezdetek, ki misli, da je naci, pa ga jebe, da je pripadnik nižje rase, po mnenju svojih gospodarjev. Gnusek, skratka.

tikitoki ::

Nagradno vprasanej za castnega Boedrica. Bodo priseljenci woke?

D3m ::



@tikitoki

Težko in se bodo tudi branili (fizično), če do tega pride.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

c3p0 ::

PacificBlue je izjavil:

Ko normalno ni več to kar je bilo:/
A vidim Cher tm na levi?:O




Postali med politiki potem pa dalje učit wokizma, pardon brat zgodbice otrokom.

Če bi mi to sliko dali pred 20 leti, bi rekel, da so vesoljci v prihodnosti očitno že med nami.

Woketardi niso zmagali, daleč od tega. (((Podporo))) imajo močno, to pa.

D3m je izjavil:



@tikitoki

Težko in se bodo tudi branili (fizično), če do tega pride.


"Razmnožujejo" se preko groominga, ker sterilni produkti te ideologije so neke vrste moderni evnuhi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

nejclp ::

D3m je izjavil:



@tikitoki

Težko in se bodo tudi branili (fizično), če do tega pride.

Daš na otok 100 desnjakarjev obeh spolov, pa boš čez 100 let našel trop primatov, ki visijo z dreves in se obmetavajo z drekom.

Plus, čez sto let boš ti okostnjak, genijalc. Follow me for more science.

tikitoki je izjavil:

Nagradno vprasanej za castnega Boedrica. Bodo priseljenci woke?

Menda, zato jih pa uvažamo, da bojo naša volilna baza. Saj desnjakarčki sami tako pravite.

c3p0 je izjavil:


Woketardi niso zmagali, daleč od tega. (((Podporo))) imajo močno, to pa.

Lol, ni čudno, če so pa na drugi strani proper retardi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

D3m ::

Daš na otok 100 desnjakarjev obeh spolov, pa boš čez 100 let našel trop primatov, ki visijo z dreves in se obmetavajo z drekom.


hhaahhaahahahaahahah. Kok je favš Nejček. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

tikitoki ::

Revez ve, ce das 100 wokijev mesanega spola na otok, cez 5 let najdes kup okostnjakov:).

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:

Je pa treba priznati, da ste naciji vsaj konsistentni v tem, da ves čas norite zaradi Židov.

Ja, najbolj relevanten argument wokijev. Naciji in sovražniki židov. V enem stavku. Te takoj diskvalificira.

Še enkrat, večina ljudi se strinja tem, da se nekdo pač identificira kot ženska. Nekaterim se to zdi neumno, drugi sprejemajo, večina pa se temu ne upira.

Plesanje nagih drag queenov pred 5 letnimi otroci, sprehajanje nagih moških z dolgimi lasmi v garderobah in toaletah, rušenje ženskih športnih rekordov povprečnih moških v ženskih disciplinah, to pa ni samo neumno, ampak je celo škodljivo ali nepravično.

Kayzon ::

Vidi se da je moderatorjem v interesu imeti to skorpucalo od teme odprto,saj tko dobivajo promet.

DILATE MODRA RIBA!!;((

CoolBits ::



Jp

tikitoki ::

Dobra.

Horas ::

Kayzon je izjavil:

Vidi se da je moderatorjem v interesu imeti to skorpucalo od teme odprto,saj tko dobivajo promet.

DILATE MODRA RIBA!!;((


zato ker so ljubčeki z nejcom. gliha vkup štriha
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

nejclp ::

CoolBits je izjavil:



Jp

Keri genijalci. Res, neverjetno, kot štiriletni otroci ste. Pri vsaj 95% populacije se biološki in družbeni spol poklapljata, potem je menda jasno, da skušajo nekateri transi afirmirati svoj spol z biološkimi značilnostmi spola za katerega vedo da so.

Horas je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Vidi se da je moderatorjem v interesu imeti to skorpucalo od teme odprto,saj tko dobivajo promet.

DILATE MODRA RIBA!!;((


zato ker so ljubčeki z nejcom. gliha vkup štriha

Najprej odpreš temo, potem pa stokaš, ker je modi ne zaklenejo?

Ste pa res komični.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

GregiB ::

Kayzon je izjavil:

Vidi se da je moderatorjem v interesu imeti to skorpucalo od teme odprto,saj tko dobivajo promet.


Ne, ne... Na eni strani se nejček trudi s svojimi ad hominemi, da bi zadevo zaprli, a mu ne rata... Glede na to, da ima skoraj točno pol prispevkov v tem threadu (torej pluvanje na čisto vsak prispevek) to lepo kaže... po drugi strani pa ga vsi z veseljem futrate.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

GregiB je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Vidi se da je moderatorjem v interesu imeti to skorpucalo od teme odprto,saj tko dobivajo promet.


Ne, ne... Na eni strani se nejček trudi s svojimi ad hominemi, da bi zadevo zaprli, a mu ne rata... Glede na to, da ima skoraj točno pol prispevkov v tem threadu (torej pluvanje na čisto vsak prispevek) to lepo kaže... po drugi strani pa ga vsi z veseljem futrate.

Točno tako, saj je jasno, čemu služijo take teme. Ampak mi moraš dati priznanje, da sem poleg pljuvanja po genijalčkih tudi v vsebinskem smislu veliko prispeval v tej temi, konec koncev tudi definicijo ženske, ki ste jo hoteli. Če zanemarimo to, da je tvoja stran začela prva žaliti. Oziroma druga stran, anede, centristek, ki je do vprašanja nevtralen, ampak meni, da trans ženske niso ženske in izjemno trpi, ko v vsakodnevni interakciji z množico transov, ti od njega zahtevajo, da jih naslavlja kot ženske.

PacificBlue ::

Teh mnozica transov je neznatna.
Mislim obstajajo precej bolj resne teme in tezave, kot pa to, da ima nekdo tica pa mu ta fizicna lastnost ne pase.
Vecina ljudi na svetu je normalnih in sploh ne razmisljajo o neopaznih stvareh.
Internet dela čudeže, ne samo dobre.
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

PacificBlue je izjavil:

Teh mnozica transov je neznatna.
Mislim obstajajo precej bolj resne teme in tezave, kot pa to, da ima nekdo tica pa mu ta fizicna lastnost ne pase.
Vecina ljudi na svetu je normalnih in sploh ne razmisljajo o neopaznih stvareh.
Internet dela čudeže, ne samo dobre.

Ja, neznatna, ampak je treba razumet, da desnica konstantno rabi nekoga, ki ogroža tradicionalno družbo in prinaša propad zahodne civilizacije, da zaradi tega potem folk nori. Trenutno so to transi.

fulk ::

Meni pa je všeč, da lahko razkrinkamo degenerirance kot je nejc in kaj počne njihov trop abominacij.
Debatirat z njim pa res nima smisla. To so ekvivalent flateartherjev, zakaj bi izgubljal čas za debato s takimi.

Horas ::

nejclp je izjavil:

CoolBits je izjavil:



Jp

Keri genijalci. Res, neverjetno, kot štiriletni otroci ste. Pri vsaj 95% populacije se biološki in družbeni spol poklapljata, potem je menda jasno, da skušajo nekateri transi afirmirati svoj spol z biološkimi značilnostmi spola za katerega vedo da so.

Horas je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Vidi se da je moderatorjem v interesu imeti to skorpucalo od teme odprto,saj tko dobivajo promet.

DILATE MODRA RIBA!!;((


zato ker so ljubčeki z nejcom. gliha vkup štriha

Najprej odpreš temo, potem pa stokaš, ker je modi ne zaklenejo?

Ste pa res komični.


samo čudno je. v vsaki temi kjer nism bil korekten politično, lgbt+++, ali kakorkoli wokersko sm bil brisan in ali banan iz teme. na konc so jo še zsklenli. tule pa... čudi me samo

ti pa še po vseh kajlah in burnih, še kr lajaš. al mijavkaš? kako se danes počutiš?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Hypathia ::

Presenetljivo "transfoben" članek na MMC-ju https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/po.... Ali postaja team TERF tako močan, da nas tudi največja woke trobila ne bodo mogla več ignorirati?

Adidas je torej želel izgubo zaradi afere s Kanyem pokriti s priklopom na trans vlak, ne vedoč, da le ta pelje v (finančni) prepad. Če bi tovrstne kopalke oglaševali kot moško linijo, bi bili dejansko napredni ali pa vsaj humorni ala Borat, tako pa so obični luzerji.

Aja, pa za razliko od nas, ki vemo kakšnega spola je oseba na sliki, wokiji še tavajo v temi, ker jim še ni uspelo izbrskati kako se konkreten primerek identificira, lol.

If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

tikitoki ::

Pa koga to briga, ce so nam ze unicili najljubse pivo?

Vsekakor pa je zabavno, k retarde, ki so uvedli operiranje na osnovi izmisljenih dejstev, buzerira druga skupina, ki prav tako deluje na osnovi izmisljenih dejstev. Pa ravno mi je kokic zmanjkalo :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Horas ::

ogabno res!!! sprevrženo, nagnusno...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Horas ::

https://www.regionalobala.si/novica/nik...

konćno ma en + pr men ivek janšek
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

nejclp ::

fulk je izjavil:

Meni pa je všeč, da lahko razkrinkamo degenerirance kot je nejc in kaj počne njihov trop abominacij.
Debatirat z njim pa res nima smisla. To so ekvivalent flateartherjev, zakaj bi izgubljal čas za debato s takimi.

Res, sicer ne vem, kje si ti kadarkoli debatiral, ampak časa pa res ne moreš zgubljati, saj moraš rešiti židovsko vprašanje, anede? Hitlerju ni uspelo, mogoče bo tebi.

Horas je izjavil:



samo čudno je. v vsaki temi kjer nism bil korekten politično, lgbt+++, ali kakorkoli wokersko sm bil brisan in ali banan iz teme. na konc so jo še zsklenli. tule pa... čudi me samo

ti pa še po vseh kajlah in burnih, še kr lajaš. al mijavkaš? kako se danes počutiš?

Zgleda se ne potrudiš dovolj, pa ne izpadeš kot politično nekorekten, ampak bolj kot en tak neškodljiv tepček.

Hypathia je izjavil:

Presenetljivo "transfoben" članek na MMC-ju https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/po.... Ali postaja team TERF tako močan, da nas tudi največja woke trobila ne bodo mogla več ignorirati?

Adidas je torej želel izgubo zaradi afere s Kanyem pokriti s priklopom na trans vlak, ne vedoč, da le ta pelje v (finančni) prepad. Če bi tovrstne kopalke oglaševali kot moško linijo, bi bili dejansko napredni ali pa vsaj humorni ala Borat, tako pa so obični luzerji.

Aja, pa za razliko od nas, ki vemo kakšnega spola je oseba na sliki, wokiji še tavajo v temi, ker jim še ni uspelo izbrskati kako se konkreten primerek identificira, lol.


Hudiča, če bo šlo tako naprej in boš prisiljena bojkotirati vse po vrsti, boš kmalu naokoli hodila gola, bosa, lačna, žejna in neobrita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

Horas je izjavil:

https://www.regionalobala.si/novica/nik...

konćno ma en + pr men ivek janšek

Končno? A prej pa nisi opazil, da ne mara migrantov , gejev, izrojene umetnosti in levakov, tako kot ti?
Lol, vidim, da so linkali tudi Olija Londona, ki je skušal zamenjati tudi raso, zdaj je pa okrepil vašo stran, saj je postal terfa in desni grifter, se bolj splača, zgleda. Operacije so drage, jebiga.

Horas ::

idiot en spraj se nazaj spat. če sploh spiš kej prtegnjenc
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

PacificBlue ::

Here's a riddle: If a transgender Jew shows up at an Orthodox synagogue, on which side of the mechitzah barrier separating the sexes should the person be seated?

:|
I’m out.
:3

nejclp ::

Horas je izjavil:

idiot en spraj se nazaj spat. če sploh spiš kej prtegnjenc

Pravkar sem vstal, genijalc, pa za idiotke poskrbim navsezgodaj, je treba dan izkoristit.

nejclp ::

PacificBlue je izjavil:

Here's a riddle: If a transgender Jew shows up at an Orthodox synagogue, on which side of the mechitzah barrier separating the sexes should the person be seated?

:|

To ni več hipotetično vprašanje, zdaj je praktično, ampak židje so znani po tem, da so pragmatični in racionalni. Itak je pa to njihov problem in ne moj ali tvoj. Res ne vem, zakaj se ukvarjaš s tem.
https://www.haaretz.com/jewish/2016-04-...

fulk ::

Mogoče pa bodo judi dobili porcijo svojega zdravila :D

tikitoki ::

Dober opis oseb tipa Nejcpl. Priporocam, da preberes in si dobis pomoc, ki jo ocitno potrebujes.

http://humblug.blogspot.com/2012/03/5-w...

c3p0 ::

Zelo praktično, ti židki so znani po tem da so strpni in sprejemljivi do vseh. Oh, wait:

Cohen, currently starring as military tyrant General Aladeen in his latest film The Dictator, says filming for his 2009 film Bruno took a turn for the worse when he was dressed as a camp version of a Hasidic Jew in Jeruselum.

He told The Mirror he only survived by taking refuge in a nearby shop.

"A bunch of Hasidic Jews ran after me with rocks and I ended up hiding in a bathroom store," he said.

"Normally in dangerous situations I have a getaway car. But as I ran towards the getaway car it drove away. So I found myself running down the street, running for my life, and being chased by these Hasidic nutcases.

"I turned round to calm them down, and I shouted in Hebrew, 'I am Jewish', which apparently is the worst thing ever you can tell Hasidic Jews.

"It was then they decided that they wanted to really kill me."

https://www.nzherald.co.nz/entertainmen...

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

Dober opis oseb tipa Nejcpl. Priporocam, da preberes in si dobis pomoc, ki jo ocitno potrebujes.

http://humblug.blogspot.com/2012/03/5-w...

Hudiča, a me primerjaš s Parginom ali z jokico, ki ga kritizira? Sam resno, ukvarjaj se s sabo, ne z mano.

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

Zelo praktično, ti židki so znani po tem da so strpni in sprejemljivi do vseh. Oh, wait:

Cohen, currently starring as military tyrant General Aladeen in his latest film The Dictator, says filming for his 2009 film Bruno took a turn for the worse when he was dressed as a camp version of a Hasidic Jew in Jeruselum.

He told The Mirror he only survived by taking refuge in a nearby shop.

"A bunch of Hasidic Jews ran after me with rocks and I ended up hiding in a bathroom store," he said.

"Normally in dangerous situations I have a getaway car. But as I ran towards the getaway car it drove away. So I found myself running down the street, running for my life, and being chased by these Hasidic nutcases.

"I turned round to calm them down, and I shouted in Hebrew, 'I am Jewish', which apparently is the worst thing ever you can tell Hasidic Jews.

"It was then they decided that they wanted to really kill me."

https://www.nzherald.co.nz/entertainmen...

Cohen je Žid. Se mi zdi dokaj strpen. Desnjakarski fanatiki, kaj češ. V Izraelu so trenutno itak fašisti na oblasti.

delavec44 ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Dober opis oseb tipa Nejcpl. Priporocam, da preberes in si dobis pomoc, ki jo ocitno potrebujes.

http://humblug.blogspot.com/2012/03/5-w...

Hudiča, a me primerjaš s Parginom ali z jokico, ki ga kritizira? Sam resno, ukvarjaj se s sabo, ne z mano.


Tukaj nabijaš neumnosti, potem se pa jeziš zakaj se s tabo ukvarjajo. Mogoče, če ne bi vsakih 5 minut objavil neke kontroverznosti katere še sam ne verjameš in imaš veselje le v provociranju ljudi, se ne bi rabili s tabo ukvarjati in bi lahko debata tekla normalno.

ps. Če se pa motim in res verjameš vse kar napišeš, potem pa imaš moje sožalje.

nejclp ::

delavec44 je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Dober opis oseb tipa Nejcpl. Priporocam, da preberes in si dobis pomoc, ki jo ocitno potrebujes.

http://humblug.blogspot.com/2012/03/5-w...

Hudiča, a me primerjaš s Parginom ali z jokico, ki ga kritizira? Sam resno, ukvarjaj se s sabo, ne z mano.


Tukaj nabijaš neumnosti, potem se pa jeziš zakaj se s tabo ukvarjajo. Mogoče, če ne bi vsakih 5 minut objavil neke kontroverznosti katere še sam ne verjameš in imaš veselje le v provociranju ljudi, se ne bi rabili s tabo ukvarjati in bi lahko debata tekla normalno.

ps. Če se pa motim in res verjameš vse kar napišeš, potem pa imaš moje sožalje.


Sploh se ne jezim, laska mi pozornost, ker tema tukajle je druga, ukvarjate se pa z mano.

Absolutno stojim za tistim kar napišem, skušam biti konstruktiven, podajam argumente in linke na vire.
Tako si jaz predstavljam debato.

Očitno si jo ti tako, da istomisleče ovce blejajo o grozotah woke ideologije in propadu civilizacije, popajo meme, smešne videje in nagravžne fotke?

fulk ::

c3p0 je izjavil:

Zelo praktično, ti židki so znani po tem da so strpni in sprejemljivi do vseh. Oh, wait:

Cohen, currently starring as military tyrant General Aladeen in his latest film The Dictator, says filming for his 2009 film Bruno took a turn for the worse when he was dressed as a camp version of a Hasidic Jew in Jeruselum.

He told The Mirror he only survived by taking refuge in a nearby shop.

"A bunch of Hasidic Jews ran after me with rocks and I ended up hiding in a bathroom store," he said.

"Normally in dangerous situations I have a getaway car. But as I ran towards the getaway car it drove away. So I found myself running down the street, running for my life, and being chased by these Hasidic nutcases.

"I turned round to calm them down, and I shouted in Hebrew, 'I am Jewish', which apparently is the worst thing ever you can tell Hasidic Jews.

"It was then they decided that they wanted to really kill me."

https://www.nzherald.co.nz/entertainmen...


Roko na srce ortodoksni židi so proti temu lgbt sranju. V svoji državi. V drugih pa ga podpirajo. Sekularni židi pa so pri tem najhujši.

nejclp je izjavil:


Cohen je Žid. Se mi zdi dokaj strpen. Desnjakarski fanatiki, kaj češ. V Izraelu so trenutno itak fašisti na oblasti.


Torej nisem samo jaz anti-semit? :))

nejclp ::

fulk je izjavil:



nejclp je izjavil:


Cohen je Žid. Se mi zdi dokaj strpen. Desnjakarski fanatiki, kaj češ. V Izraelu so trenutno itak fašisti na oblasti.


Torej nisem samo jaz anti-semit? :))

To nima nobene veze z antisemitizmom. Nobena definicija fašizma ne omenja nacionalne ali etnične pripadnosti fašistov.

fulk ::

V bistvu bi kar bili fašisti že po sami definiciji.
Izraelska vlada skrbi za interese judov.

Tega ti ne maraš. Da voditelji skrbijo za svojo nacijo.

nejclp ::

Ja, Hitler je odlično poskrbel za svojo nacijo. Pa Milošević. In seveda Putin.

fulk ::

Fake nacionalisti.

nejclp ::

Lol, kateri fašist, pardon, nacionalist je pa tvoj najljubši? Netanjahu?

tikitoki ::

Nejclp poisci si pomoc.

nejclp ::

Kaj, a ti tudi meniš, da je bil Hitler fejk nacionalist?

tikitoki ::

Men se zdi, da je Edina razlika med njim in tabo, da si ti prevelil luzer, da bi ti kdo sledi.

Sedaj pa bodi priden in si poisci pomoc. hvala
««
55 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8311395 (9528) ahac

Več podobnih tem