» »

What is woman

What is woman

««
47 / 66
»»

Kayzon ::

 Ex-KGB agent talking about MARXISM

Ex-KGB agent talking about MARXISM

Horas ::

segedin740 je izjavil:

Spolna disforija ne obstaja. Spol je binaren, razen v primerih kjer ima biološka vrsta to predispozicionirano v lastnem razvoju, aka sprememba spola naravno biološko. Človek ne spada v to kategorijo.

Če bi spolna disforija obstajala, bi vedeli za recimo 100 let nazaj, ker bi mladostniki po celem svetu delali samomore zaradi te "sodobne" družbene motnje, kakor jih te dni delajo v USA. To dejstvo je zadosten dokaz, da so ljudje zabiti kot noč in verjamejo tem nebulozam.

V Sloveniji nimamo samomorov zaradi te disforije, niti jih ni v Afriki, ne v Evropi, tudi v Aziji tega ni, prav tako zgodovinsko nimamo zapisov ali pričevanj, da so mladostniki bili rojeni v napačnem telesu, in so zaradi tega delali masovne samomore. Samo zadnjih par let v Ameriki prihaja do ogromnega porasta samomorov oseb, ki mislijo, da so rojene v napačnem telesu. Tega niti v Ameriki ni bilo recimo 10 let nazaj. "Spolna disforija" in njena pogostnost sovpadata z uvedbo agende in reklamiranje le-te. Povedano po domače: zabitim ljudem se pere možgane, kjer depresivne posameznike prepričujejo, da bo "princeska" končno srečna, če si bo spremenila spol. Problem liberalnih nedonošenih staršev, ki otroku ne znajo postaviti omejitev, potem pa otroke udari resnični svet - in voila, depresija je tu.

Spolne disforije ni v nobeni živalski vrsti, do sedaj ni bil najden niti en primer. Tudi v Ameriki te živali še niso našli.

Človek na more spremeniti spola, niti ne more biti rojen v napačnem telesu, ker tak človek telesno ne bi mogel funkcionirati, oz bi se že rodil mrtev. Nemogoče je medicinsko definirati lastne možgane, ki ne sovpadajo z izbranim spolom in njegovim spolnim organom in nagonom, ter dejasnki biološki povezanosti vseh telesnih funkcij v pravilno celoto. Vsaka celica v moškem telesu nosi DNK zapis, da je celica moška, torej drugačna od celice ženske. Ljudje, ki mislijo, da so rojeni v napačnem telesu so samo mentalno zblojeni, aka duševno bolani, nič drugega.

In bolniki, ki ste toliko mentalno šibki, da zagovarjate te nebuloze, si dajte pregledati glavo. Ker ste mentalni ubrisanci, ovce, ki jim je zelo enostavno prati možgane - ponavadi liberalno usmerjeni potomci svojih degeneriranih, disfunkcionalnih načvakanih liberalnih staršev, predvsem faliranih liberalnih očetov, ki vas nikoli niso učili razmišljanja s svojo glavo.


odličen zapis! bravo.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

D3m ::

Počasi jih boš imel pred vrati. :D

https://twitter.com/ClownWorld_/status/...
|HP EliteBook|R5 6650U|

Scaramouche3 ::

Neverjetno kdaj so videli to norost...LOL
https://www.youtube.com/shorts/jc5RWtGA...

Kayzon ::

Gremo dalje..

"Take a look at the minimum ages for transitioning from North Carolina's leading hospitals. PASS #SB639 #HB808 #ncpol"

https://twitter.com/SloanRachmuth/statu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

Horas ::

D3m je izjavil:

Počasi jih boš imel pred vrati. :D

https://twitter.com/ClownWorld_/status/...


taki osebi spustim rotvajlerja nad njo pa naj uživa :))

Scaramouche3 je izjavil:

Neverjetno kdaj so videli to norost...LOL
https://www.youtube.com/shorts/jc5RWtGA...


haha dobra ja dobri stari monty python

Kayzon je izjavil:

Gremo dalje..

"Take a look at the minimum ages for transitioning from North Carolina's leading hospitals. PASS #SB639 #HB808 #ncpol"

https://twitter.com/SloanRachmuth/statu...


bolno! sprevrženo!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

GregiB ::

Hehehe... Prodaja Bud Light v aprilu padla za 26%, Anhauser Busch izgublja primat lite piva napram Coorsu in Millerju. Res pametnjakoviči... In zdej se snežinkice vžigajo, kako skrajni desničarji vse skupaj kuhajo... Majade... Naj raj spije en per pa basta...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

SambaShare ::

Kayzon ::

GregiB je izjavil:

Hehehe... Prodaja Bud Light v aprilu padla za 26%, Anhauser Busch izgublja primat lite piva napram Coorsu in Millerju. Res pametnjakoviči... In zdej se snežinkice vžigajo, kako skrajni desničarji vse skupaj kuhajo... Majade... Naj raj spije en per pa basta...


Isto se je zgodilo s Gillete,so naredili reklamo v kateri napadajo moske da so toksicni..Takoj upadla prodaja. Se sam vec ne kupujem gillete ze leta :))

tikitoki ::

Hvalabogu, da niso moski take copate, da pozrejo cisto vse. S tem bolj ciljam na Gillete. Kaksni kreteni, da gredo nediskriminatorno pljuvati po svojih strankah:).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Kayzon ::

Go woke,go broke. hehehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

Pithlit ::

segedin740 je izjavil:

Če bi spolna disforija obstajala, bi vedeli za recimo 100 let nazaj

Saj vemo... že par tisoč let. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Transge...

segedin740 je izjavil:

Nemogoče je medicinsko definirati lastne možgane, ki ne sovpadajo z izbranim spolom in njegovim spolnim organom in nagonom, ter dejasnki biološki povezanosti vseh telesnih funkcij v pravilno celoto. Vsaka celica v moškem telesu nosi DNK zapis, da je celica moška, torej drugačna od celice ženske.

Sej ne da sem že dala nebroj linkov ki potrjujejo ravno nasprotno. Ampak hej, očitno fuck science. Ker pač... vse kar ni v binarni obliki je bolno! Zato ker tako bog pravi (oziroma nek njegov namestnik v bajti z zvonikom).
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

c3p0 ::

Horas je izjavil:


dislajkov se pa ne da več vidt. se vidi kam smo pršl, wokeizem v vsem sijaju. na fbju, youtubu, vsepovsod so ukinl, še na rtv ni več dislajkov. bolano.


Seveda, ker lahko nekoga prizadane. Wokiji radi živijo v mehurčkih, kjer lažejo sami sebi, laže jim tudi okolica (primer dedec pri Walshu, ki mu vsi okoli njega govorijo, kako je lepa ženska in to tudi verjame).

Vsaka negativa, kritika je nekaj zelo slabega, obsojanja vrednega. Iz laži ne more prit nič dobrega.

Kayzon je izjavil:


Isto se je zgodilo s Gillete,so naredili reklamo v kateri napadajo moske da so toksicni..Takoj upadla prodaja. Se sam vec ne kupujem gillete ze leta :))


KYC.. know your customer, go woke go broke. Tudi sam ne kupujem Gillette že leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

c3p0 ::

Pithlit je izjavil:


Sej ne da sem že dala nebroj linkov ki potrjujejo ravno nasprotno. Ampak hej, očitno fuck science. Ker pač... vse kar ni v binarni obliki je bolno! Zato ker tako bog pravi (oziroma nek njegov namestnik v bajti z zvonikom).


Go groom somewhere else.

Pithlit ::

Aja science is grooming zdej?

Sicer ne vem kje točno ti vidiš grooming ampak... Prou. Moj nasvet vsakomur ki me je do sedaj vprašal (celi dve osebi v vseh mojih 20+ letih aktivizma - tolk o temu kolk so povsod) je bil: "Ne tega delat če nisi absolutno ziher. Šikaniral te bodo na vsakem koraku (v profesionalnem in privatnem okolju), partnerja dobit bo praktično nemogoče... situacije bodo ko boš žrtev vsakovrstnega nasilja (veliko bolj pogosto kot katerikoli druga oseba, odvisno od tega kje se nahajaš tvegaš življenje). Operacije še zdaleč niso tako rutinske kot izgledajo... Vse to se ti bo vleklo do konca življenja, ne glede na to kaj počneš. Za vsako napako bodo (tudi najdražji) povlekli na dan tvojo zgodovino... Če to narediš, bodi 100% ziher, ker se bo tvoje življenje spremenilo v pekel (je pa res da je mogoče pekel lažje prenašat če se ti vsaj sam s sabo ni treba borit).". Če je to grooming, I guess I'm grooming.

Po mojem sicer le vašo zaplankanost kritiziram, ker ste vi tisti ki prej omenjeni pekel povzročate... Je pa fajn da izumirate, počasi a vztrajno. Znanost je že dokazala da nimate prav. Še družba mora počasi pokopčat (predvsem to da se nima smisla kregat o spolu, ker nima veze z ničemer). Zna sicer trajat, glede na to kolk folka še kar dejansko verjame v pravljična bitja nekje na nebu... ampak se ne mudi.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

TheBlueOne ::

V bistvu ni ravno tako. Aktivistom povzrocajo pekel aktivisti iz druge strani, ostalim, ki so velika vecina je gladko vseeno. Woke neumnosti so dregnile sirso javnost zato, ker vsiljujejo za veliko vecino butaste zadeve v vsakdanje zivljenje.

Skratka druzba se vecinoma ne bi kregala o spolu, samo seveda se pa bo, ce bo naprimer naenkrat solska literatura v glupih nevtralnih okvirjih, ce se bo woke bedarije indoktriniralo nemesto omenilo v obsegu, ki si ga zasluzi, torej kategorija "posebnezi" pri naravi in druzbi itn. Dam kot primer, ki ponazarja vir frustracije.

Pac tisti, ki smo res nevtralni ne pustimo woke indokrtinacije enako kot ne pustimo cerkvene, pa je cerkvenih ljudi bistveno vec. Zadeve je seveda treba realno omenit, potem pa najboljse, da se posebnezi vsak spokajo v svojo cerkev, ostalim ki vas nocejo poslusat pa dajte mir.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Aktivistom pekla ne povzroča nihče. Meni čisto nič ne manjka. Ta tema je lahko tudi kronski dokaz koliko sovraštva vreje v nekaterih. Poleg, seveda, prostovoljne in zavedne ignorance (aktivno ignoriranje znanstvenih dognanja samo zato ker se ne skladajo z lastnim pogledom na svet).

Da se vrnem h unemu "meni čisto nič ne manjka": nisem jaz tista ki cepeta z nožicami zato ker trans osebe počasi postajajo vidne. To počnejo snežinkice ki se (kljub temu da so člani 99,85% skupnosti) počutijo na smrt ogrožene s strani kapljice v morje (preostalih 0,15%).

Do lastnega mnenja je sicer upravičen vsak. Dokler se seveda ne postavlja raznih trditev v stilu "to so bolniki!" (seveda brez kakršnega koli vira za to trditev - ker moderni medicinski priročniki jasno povedo da sprememba spola ni bolezen, tko kot ni bolezen homoseksualnost).
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

tikitoki ::

Pithlit je izjavil:

Aktivistom pekla ne povzroča nihče. Meni čisto nič ne manjka. Ta tema je lahko tudi kronski dokaz koliko sovraštva vreje v nekaterih. Poleg, seveda, prostovoljne in zavedne ignorance (aktivno ignoriranje znanstvenih dognanja samo zato ker se ne skladajo z lastnim pogledom na svet).

Da se vrnem h unemu "meni čisto nič ne manjka": nisem jaz tista ki cepeta z nožicami zato ker trans osebe počasi postajajo vidne. To počnejo snežinkice ki se (kljub temu da so člani 99,85% skupnosti) počutijo na smrt ogrožene s strani kapljice v morje (preostalih 0,15%).

Do lastnega mnenja je sicer upravičen vsak. Dokler se seveda ne postavlja raznih trditev v stilu "to so bolniki!" (seveda brez kakršnega koli vira za to trditev - ker moderni medicinski priročniki jasno povedo da sprememba spola ni bolezen, tko kot ni bolezen homoseksualnost).


Tko, k transi cepetajo z noticami, k se ne strinjamo, da je trans zenska dejansko zenska, al pa trans moski, moski?

Katera znanost pa je ugotovila, da lahko sedaj bioloski spol spremenis glede na pocutje?

tikitoki ::

Strinjam se z TheBlueOne. Ni nam pomembno al transi so, ali niso, in tudi nimam nic proti, da imajo transi enakovredne pravice.
Problem nastane, k zelijo spreminjati bioloska dejstva. Trans zenska ni enakovredna bioloski zenski. Pika. K bo imela maternico, bo sposobna rojevati, itd. Ce kdaj medicina pride do te stopnje, bomo mogoce sposobni zabrisati to mejo. Trenutno je nismo.

V ZDA celo sprejemajo zakone, ki enacijo zensko z bioloskim spolom. Hvala bogu, ker ste transi ze prav tecni s posiljevanjme z ideologijo.

Pithlit ::

tikitoki je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Aktivistom pekla ne povzroča nihče. Meni čisto nič ne manjka. Ta tema je lahko tudi kronski dokaz koliko sovraštva vreje v nekaterih. Poleg, seveda, prostovoljne in zavedne ignorance (aktivno ignoriranje znanstvenih dognanja samo zato ker se ne skladajo z lastnim pogledom na svet).

Da se vrnem h unemu "meni čisto nič ne manjka": nisem jaz tista ki cepeta z nožicami zato ker trans osebe počasi postajajo vidne. To počnejo snežinkice ki se (kljub temu da so člani 99,85% skupnosti) počutijo na smrt ogrožene s strani kapljice v morje (preostalih 0,15%).

Do lastnega mnenja je sicer upravičen vsak. Dokler se seveda ne postavlja raznih trditev v stilu "to so bolniki!" (seveda brez kakršnega koli vira za to trditev - ker moderni medicinski priročniki jasno povedo da sprememba spola ni bolezen, tko kot ni bolezen homoseksualnost).


Tko, k transi cepetajo z noticami, k se ne strinjamo, da je trans zenska dejansko zenska, al pa trans moski, moski?

Katera znanost pa je ugotovila, da lahko sedaj bioloski spol spremenis glede na pocutje?

Kje pa trans folk cepeta zaradi tega? Nihče ne zahteva da ti "trans ženske" označiš za "ženske". Se verjetno vsi strinjamo s tem. Jih pa kljub temu težko označiš za "moške", ker to pač niso. Se nekak spodobi (če že zatrjujete kako nimate nič proti) da jim preprosto priznate da so "trans ženske". Al mogoče pričakujem preveč?

Naj tu spomnim da se temi o športu izogibam kot hudič križa... ker mi je jasno da "trans ženske" niso kar ženske. Je pa po drugi strani tako da tran ženska ki ni šla skozi moško puberteto nima ama nobene 'moške' prednosti pred ostalimi ženskami. Ampak ok, če velja za nekatere, velja za vse. Pa pustimo ob strani to da ne verjamem v takšne razlike med spoloma kot večina ljudi. Tako da, se v to debato ne bom spuščala... nekateri pomisleki so kar valid. Nisem dovolj pametna da bi našla rešitev ki bi zadovoljila vse.
Life is as complicated as we make it...

tikitoki ::

Se strinjam z oznako trans zenske/moski. Na zivce mi gredo tisti, ki zahtevajo dejansko izenacitev.

Pithlit ::

tikitoki je izjavil:

Se strinjam z oznako trans zenske/moski. Na zivce mi gredo tisti, ki zahtevajo dejansko izenacitev.

Da ne bo pomote... Jaz sem za izenačitev. Zahtevam pa tega ne.
Life is as complicated as we make it...

Lowink ::

Sodobna ureditev hlač in kikle, fizični spol pošlje kot celoto v NoN straight usmerjenost? bit of freedom plz

tikitoki ::

Pithlit je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Se strinjam z oznako trans zenske/moski. Na zivce mi gredo tisti, ki zahtevajo dejansko izenacitev.

Da ne bo pomote... Jaz sem za izenačitev. Zahtevam pa tega ne.


Jaz sem proti, sploh v primerih, kjer ni kirurske spremembe spola.

Pithlit ::

tikitoki je izjavil:

Pithlit je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Se strinjam z oznako trans zenske/moski. Na zivce mi gredo tisti, ki zahtevajo dejansko izenacitev.

Da ne bo pomote... Jaz sem za izenačitev. Zahtevam pa tega ne.


Jaz sem proti, sploh v primerih, kjer ni kirurske spremembe spola.

S tem ni nič narobe. Da si proti, namreč.
Life is as complicated as we make it...

Hypathia ::

Pithlit je izjavil:

Nihče ne zahteva da ti "trans ženske" označiš za "ženske". Se verjetno vsi strinjamo s tem. Jih pa kljub temu težko označiš za "moške", ker to pač niso. Se nekak spodobi (če že zatrjujete kako nimate nič proti) da jim preprosto priznate da so "trans ženske". Al mogoče pričakujem preveč?

LOL. A bi se že nehala sprenevedati? Večina aktivistov kakor tudi transov zahteva, da se trans ženske obravnava kot ženske. Zato niso zadovoljni s tretjimi stranišči, zapori, športnimi kategorijami.... ampak želijo imeti dostop do ženskih prostorov, ves njihov point je afirmacija s strani drugih, da so ta prave ženske.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

Pithlit je izjavil:

Aja science is grooming zdej?

Kvazi znanost, ki jo ti promoviraš, vsekakor. Tista znanost, ki ne zmore zadovoljivo definirati niti osnovnih pojmov kot so ženska, gender, trans...

Taprava znanost je pa itak "transfobna", ker pri njej obstaja visok konsenz, da sta spola dva in nespremenljiva, da so PB, hormoni in gender affirming terapija eksperimentalne metode za katere ni nobenih konkretnih dokazov, da delujejo in naslavljajo resnične probleme, da ni moških in ženskih možganov niti kakšnih moških in ženskih esenc, kar je predpogoj, da bi se sploh lahko kdo "rodil v napačnem telesu".

Imamo pa zato statistiko kriminalitete, ki kaže, da so, surprise, surprise, vzorci obnašanja transov tipični za njihov spol, ne gender.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Pithlit ::

Hypathia je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Nihče ne zahteva da ti "trans ženske" označiš za "ženske". Se verjetno vsi strinjamo s tem. Jih pa kljub temu težko označiš za "moške", ker to pač niso. Se nekak spodobi (če že zatrjujete kako nimate nič proti) da jim preprosto priznate da so "trans ženske". Al mogoče pričakujem preveč?

LOL. A bi se že nehala sprenevedati? Večina aktivistov kakor tudi transov zahteva, da se trans ženske obravnava kot ženske. Zato niso zadovoljni s tretjimi stranišči, zapori, športnimi kategorijami.... ampak želijo imeti dostop do ženskih prostorov, ves njihov point je afirmacija s strani drugih, da so ta prave ženske.

Ker me ti tako dobro poznaš: jaz sem v mojem baru imela lepo unisex stranišča.

Kar pa misliš da veš o trans osebah... Ves iz strani svojega biasa ter par robnih primerov (kar dokazuješ že celo temo). Večini trans oseb gladko dol visi za to kar omenjaš.
Life is as complicated as we make it...

Hypathia ::

Pithlit je izjavil:


Da se vrnem h unemu "meni čisto nič ne manjka": nisem jaz tista ki cepeta z nožicami zato ker trans osebe počasi postajajo vidne. To počnejo snežinkice ki se (kljub temu da so člani 99,85% skupnosti) počutijo na smrt ogrožene s strani kapljice v morje (preostalih 0,15%).

Nihče ne "cepeta", ker transi "postajajo vidni", protestiramo ker se zažirajo v pravice drugih in terjajo, da 99,85% afirmira njihove blodnje.

Pithlit je izjavil:


Do lastnega mnenja je sicer upravičen vsak. Dokler se seveda ne postavlja raznih trditev v stilu "to so bolniki!" (seveda brez kakršnega koli vira za to trditev - ker moderni medicinski priročniki jasno povedo da sprememba spola ni bolezen, tko kot ni bolezen homoseksualnost).


Ja, uspeli ste zlobirati, da so se medicinski priročniki popravili, tako kot ste uspeli zlobirati, da lahko moški goljufi tekmujejo v ženskih športnih kategorijah, čeprav se iz aviona vidi, da sta oba primera skregana z zdravo pametjo. Zakaj transi potem potrebujejo medicinsko intervencijo, če ne gre za bolezen/odklon, poleg tega je dejstvo, da jih ima večina pridružene mentalne probleme.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Lowink ::

Evolucija NP, sedanjost in preobrazba, prehitra preobrazba zavoljo preteklosti, ki ni kratka za posameznika, eazy. Sicer AI ki skenira trenutno populacijo bi se strinjal s kiklo, živeti v zmoti je zanimivo.

Hypathia ::

Pithlit je izjavil:


Ker me ti tako dobro poznaš: jaz sem v mojem baru imela lepo unisex stranišča.

S tem se ti pa res ni treba hvaliti, sploh proti meni ne, ki v bar z unisex stranišči sploh ne bi želela iti.

Pithlit je izjavil:

Ves iz strani svojega biasa ter par robnih primerov (kar dokazuješ že celo temo). Večini trans oseb gladko dol visi za to kar omenjaš.

Če imamo vsak dan kak "robni primer", potem bo pač treba počasi priznati, da gre za vzorec obnašanja. In če bi večini res dol viselo za te stvari, se zanje ne bi borili in potem ne bi imeli problemov kakršne imamo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Lowink ::

By the wey: Narava foruma bi se lahko borila za 2000 miljard in osvajanje osončja-galaxije ;)

nagobčnik ::

Hypathia je izjavil:


Kvazi znanost, ki jo ti promoviraš, vsekakor. Tista znanost, ki ne zmore zadovoljivo definirati niti osnovnih pojmov kot so ženska, gender, trans...


Tisti "zadovoljivo" je kar primeren. Znanost na neki točki neha "zadovoljevat" osnovnošolske otroke in nasploh bolj počasne ljudi z maksimalno poenostavljenimi razlagami in se ukvarja tudi z bolj zapletenimi situacijami.



Hypathia je izjavil:


Taprava znanost je pa itak "transfobna", ker pri njej obstaja visok konsenz, da sta spola dva in nespremenljiva, da so PB, hormoni in gender affirming terapija eksperimentalne metode za katere ni nobenih konkretnih dokazov, da delujejo in naslavljajo resnične probleme, da ni moških in ženskih možganov niti kakšnih moških in ženskih esenc, kar je predpogoj, da bi se sploh lahko kdo "rodil v napačnem telesu".


Moram ti čestitat. Da naumiš, da spol obstaja, hkrati pa ni nobene moške ali ženske esence (z drugimi besedami: bistva tega), je kar velik dosežek v kontradiktornosti. To ni samo predpogoj za "napačno telo", ampak za obstoj spola nasploh. Potem še tem shizofrenim "ugotovitvam" prilepiš nalepko "taprava znanost", pa smo kompletni.

Pithlit ::

Hypathia je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Ker me ti tako dobro poznaš: jaz sem v mojem baru imela lepo unisex stranišča.

S tem se ti pa res ni treba hvaliti, sploh proti meni ne, ki v bar z unisex stranišči sploh ne bi želela iti.

Pithlit je izjavil:

Ves iz strani svojega biasa ter par robnih primerov (kar dokazuješ že celo temo). Večini trans oseb gladko dol visi za to kar omenjaš.

Če imamo vsak dan kak "robni primer", potem bo pač treba počasi priznati, da gre za vzorec obnašanja. In če bi večini res dol viselo za te stvari, se zanje ne bi borili in potem ne bi imeli problemov kakršne imamo.

V cis svetu je toliko teh 'robnih' primerov da bi, da te parafrasiram, lahko človeštvo mirne duše zradirali z obličja zemlje.

A kljub temu te nihče ne pokliče za "bolnika" zato ker je nek Fritzl mamo pojedel. Ti pa točno to počneš. Namreč vse trans osebe so bolniki zato ker je nek trans Fritzl mamo pojedel. Kljub temu da je cis Fritzlov neprimerno več kot trans Fritzlov. Bi si upala trdit da so skozi zgodovino cis Fritzli odgovorni za smrti in trpljenje več milijard ljudi. Trans Fritzli? Seveda se najde motene osebke... ampak cis Fritzlom tudi do gležnjev ne pridejo.

nagobčnik je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Kvazi znanost, ki jo ti promoviraš, vsekakor. Tista znanost, ki ne zmore zadovoljivo definirati niti osnovnih pojmov kot so ženska, gender, trans...


Tisti "zadovoljivo" je kar primeren. Znanost na neki točki neha "zadovoljevat" osnovnošolske otroke in nasploh bolj počasne ljudi z maksimalno poenostavljenimi razlagami in se ukvarja tudi z bolj zapletenimi situacijami.



Hypathia je izjavil:


Taprava znanost je pa itak "transfobna", ker pri njej obstaja visok konsenz, da sta spola dva in nespremenljiva, da so PB, hormoni in gender affirming terapija eksperimentalne metode za katere ni nobenih konkretnih dokazov, da delujejo in naslavljajo resnične probleme, da ni moških in ženskih možganov niti kakšnih moških in ženskih esenc, kar je predpogoj, da bi se sploh lahko kdo "rodil v napačnem telesu".


Moram ti čestitat. Da naumiš, da spol obstaja, hkrati pa ni nobene moške ali ženske esence (z drugimi besedami: bistva tega), je kar velik dosežek v kontradiktornosti. To ni samo predpogoj za "napačno telo", ampak za obstoj spola nasploh. Potem še tem shizofrenim "ugotovitvam" prilepiš nalepko "taprava znanost", pa smo kompletni.

Še dobro da na slikici ni "advanced psychology". Bi te kdo še za psevdoznanstvenika označil.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Hypathia ::

nagobčnik je izjavil:


Tisti "zadovoljivo" je kar primeren. Znanost na neki točki neha "zadovoljevat" osnovnošolske otroke in nasploh bolj počasne ljudi z maksimalno poenostavljenimi razlagami in se ukvarja tudi z bolj zapletenimi situacijami.

Vprašanje ostaja zakaj torej z "advanced science" silite v vrtec, čeprav očitno spada na fakulteto ali vsaj v višje razrede. Komu koristi vpeljava definicij za katerih razumevanje potrebuješ skoraj doktorat namesto koncepta spola, ki ga razume 3 letni otrok in je deloval tisočletja.

nagobčnik je izjavil:


Moram ti čestitat. Da naumiš, da spol obstaja, hkrati pa ni nobene moške ali ženske esence (z drugimi besedami: bistva tega), je kar velik dosežek v kontradiktornosti. To ni samo predpogoj za "napačno telo", ampak za obstoj spola nasploh. Potem še tem shizofrenim "ugotovitvam" prilepiš nalepko "taprava znanost", pa smo kompletni.


Esence, etri, duše... so stvar kvazi znanosti, priznajte, da je trans religija, vi pa njeni verniki, pa lahko zapremo to temo.

Pithlit je izjavil:


V cis svetu je toliko teh 'robnih' primerov da bi, da te parafrasiram, lahko človeštvo mirne duše zradirali z obličja zemlje.

A kljub temu te nihče ne pokliče za "bolnika" zato ker je nek Fritzl mamo pojedel. Ti pa točno to počneš. Namreč vse trans osebe so bolniki zato ker je nek trans Fritzl mamo pojedel. Kljub temu da je cis Fritzlov neprimerno več kot trans Fritzlov. Bi si upala trdit da so skozi zgodovino cis Fritzli odgovorni za smrti in trpljenje več milijard ljudi. Trans Fritzli? Seveda se najde motene osebke... ampak cis Fritzlom tudi do gležnjev ne pridejo.

Tvoja logika: ženske so itak posiljevane in abjuzane, torej je vseeno, če so posiljene in abjuzane še malo več, s strani transov, ki jih spustimo v njihove prostore, važno da lahko jaz signaliziram krepost in se dobro počutim. Bolno.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Pithlit ::

Marička jih potegneš neke zaključke ki jih še Phillip K. Dick ne bi mogel.

Naj te razsvetlim (pa boš mogoče potegnila mal drugačne zaključke): jaz sem dejansko preživela posilstvo. Tko da... jebi se miška.
Life is as complicated as we make it...

D3m ::

Uffffff.

Je bil pa obupan.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Geho ()

Pithlit ::

D3m je izjavil:

Uffffff.

Je bil pa obupan.

I rest my case. Cvet človeštva ste, res.
Life is as complicated as we make it...

D3m ::

Malo črnega humorja ne škodi.

Po eni stran je pa škoda, ker bi verjetno bila drugačna oseba, če ne bi tega naredil.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Hypathia ::

Pithlit je izjavil:

Marička jih potegneš neke zaključke ki jih še Phillip K. Dick ne bi mogel.

Naj te razsvetlim (pa boš mogoče potegnila mal drugačne zaključke): jaz sem dejansko preživela posilstvo. Tko da... jebi se miška.

Torej si ena tistih žensk, ki so ponotranjile mizoginijo in deluješ v stilu, če sem jaz trpela, boš še pa ti. Tko da... jebi se nazaj, miška.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

D3m ::

Nekaj takega ja. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pithlit ::

Wow, turns out I hoped in vain. No ja. Se vsaj vidi do kam se bodo terfice spustile. Hint: zelo, zelo globoko.

Od nekoga ki onanira na žrtve vojne vsaj nisem pričakovala kaj dosti drugega kod da se mu bo zdelo posilstvo zabavna stvar.
Life is as complicated as we make it...

Hypathia ::

Igranje žrtve vam gre odlično od rok, oscar nivo performans.

Najbolj opresirana, marginalizirana skupina vseh časov, ki se ji klanja vsa politična, gospodarska, tech, šovbiz elita.

https://twitter.com/ReduxxMag/status/16...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

D3m ::

Od nekoga ki onanira na žrtve vojne vsaj nisem pričakovala kaj dosti drugega kod da se mu bo zdelo posilstvo zabavna stvar.


Saj si ti začela mahati z "victim card".
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pithlit ::

D3m je izjavil:

Od nekoga ki onanira na žrtve vojne vsaj nisem pričakovala kaj dosti drugega kod da se mu bo zdelo posilstvo zabavna stvar.


Saj si ti začela mahati z "victim card".

A res? Me ni nekdo obtožil da sem apologet posiljevalcev?

A tudi če bi res mahala s to 'victim card'... ne spremeni dejstva da se tebi posilstvo očitno zdi zabavno (zanimivo kako naša terfica ne odreagira na to... mogoče zato ker sedita na istem stolu?).
Life is as complicated as we make it...

D3m ::

Nisem bral celega pogovora.

Črni humor je humor. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

TheBlueOne ::

Pithlit je izjavil:


Kje pa trans folk cepeta zaradi tega? Nihče ne zahteva da ti "trans ženske" označiš za "ženske". Se verjetno vsi strinjamo s tem. Jih pa kljub temu težko označiš za "moške", ker to pač niso. Se nekak spodobi (če že zatrjujete kako nimate nič proti) da jim preprosto priznate da so "trans ženske". Al mogoče pričakujem preveč?


Potem zna biti, da sploh ni konflikta, ker nisem zasledil, da bi kdo v temi komu omejeval trans zelje. Tudi ne verjamem, da kdo ne bi rekel, da je pojmovanje trans zenska problematicno. Problematicno postane, ko je "trans zenska" enako "zenska". Oziroma, ko si lahko prosto izberes in s tem zacnes obvoz dolocenih pravil in se zazres v moralni ali kulturni standard veliko vecje skupine ljudi.

Cepetanje se je zacelo s tem, ko so se nekako priljubili dolocenim politikom in so postali neka skupina o kateri moramo poslusati vsi. Ceprav verjetno vecina ljudi trans osebe se nikoli ni niti videla.

GregiB ::

No, da se dotaknem (nazaj) naslova teme... Očitno so wokiji pogruntali, da je vprašanje "What is a woman?" postal "trump card" (adut, po slovensko) pri trans / woke pogovorih, ki se ga zdaj izogibajo, saj nanj ne znajo odgovoriti, oz. se lovijo v "circulus in probando"... "Kaj je ženska?" ... "Je nekdo, ki se identificira, kot ženska..". "In, kdo je to, ta ženska?"... "Pač... ženska". Dejansko s(m)o prišli do tega, da wokiji sicer trdijo, da družbeni spol obstaja, a so ga tako zelo posilili, da ga sploh ne znajo več definirati... In PMSM, če neka beseda nima pomena... potem dejansko ne rabi obstajati...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

TheBlueOne ::

Pithlit je izjavil:


A res? Me ni nekdo obtožil da sem apologet posiljevalcev?


Zakaj bi zaradi tvoje izkusnje imelo tvoje mnenje dodano vrednost? Zna biti, da zenskam ne bo nic kaj bolj vsec deliti WCje z nekimi dragqueeni, ce bi tak svet rada neka zeska, ki pravi, da ima z nekim moskim zelo slabo izkusnjo. Bodo prej zakljucile, da cetudi si ti tako altruisticna, da te ne motijo, bos zanje prej dodaten argument zakaj ne sme nic s ticem v zenski WC.

nagobčnik ::

Hypathia je izjavil:


Vprašanje ostaja zakaj torej z "advanced science" silite v vrtec, čeprav očitno spada na fakulteto ali vsaj v višje razrede. Komu koristi vpeljava definicij za katerih razumevanje potrebuješ skoraj doktorat namesto koncepta spola, ki ga razume 3 letni otrok in je deloval tisočletja.


Niso vsi otroci enaki, nekateri razumejo več od drugih, nekateri razumejo obe definiciji, nekateri ostanejo samo pri eni. Načeloma (oz. sploh pri tej zadevi) ni poblem, če nečesa ne razumeš, potem pač še v odraslost besno ponavljaš tisto, kar pač razumeš. Če bi vsi vse razumeli od začetka, šola ne bi imela smisla.

Hypathia je izjavil:


Esence, etri, duše... so stvar kvazi znanosti, priznajte, da je trans religija, vi pa njeni verniki, pa lahko zapremo to temo.


Esenca je v osnovi tujka za bistvo (SSKJ), ostalo so bolj tvoje osebne konotacije. A celo psihologijo tudi diskreditiraš, ker uporablja poljudni pojem "duševnih motenj", čeprav duša ni dokazana?

Se mi zdi, da bi se konzervativci še bolj ob steno metali, če bi se to registriralo kot religijo in se postavilo ob bok obstoječim (in koristilo podobne ugodnosti). Pravzaprav menim, da se bo to v prihodnosti tudi zgodilo, religiozno komponento lahko vsepovsod pripneš.
««
47 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8312118 (10251) ahac

Več podobnih tem