» »

Uporablja kdo Kensington Trackball ergo miško?

Uporablja kdo Kensington Trackball ergo miško?

pirx ::

Živjo, zanima me, če kdo uporablja katero od trackball ergo mišk od Kensingtona? Seznam mišk: https://www.kensington.com/c/products/e...

Predvsem me zanimata Expert Mouse Trackball in Orbit Trackball with Scroll Ring.

Trenutno uporabljam neko Cherry vertikal miško, ki je sicer fajn, vendar se mi zdi, da bi trackball znal biti boljši. :)

recmajkemi ::

MX ergo... zadovoljen že 4 leta, vsakodnevna uporaba.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

d4vid ::

Orbit mi je kul, uporabljam sicer zato, ker ni prostora vozit miško sem ter tja (na enem stroju). Vrhunski mi je scroll ring, ki ga pri npr. logitech tracballih pogrešam.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

pirx ::

Včeraj sem pogledal cel kup testov in nobena žal ni "perfektna", ampak izgleda, da večini najbolj ustreza SlimBlade (predvsem zaradi nižjega naklona, kot ga ima Expert). Uah, draga zadeva, ampak bom verjetno kupil.

Spiko ::

Orbit s scroll ring imam doma, po dveh letih slabo dela levi klik sem zamenjal na desni klik dokler ne dobim slim blade.
V pisarni imam Expert, in je ok, samo zelo glasno klika in scrolla, like sliši se vzmeti. Mi je fino ker lahko menjam levo desno roko, oboje kul škoda edino ker ni neke konkurence imo.
Take that, dirty Linux hippies! Take that, Thieving Macintosh Republicans! XD

pirx ::

Hvala za info. Ja, res škoda, da ni konkurence. Hm, čas za nek startup projekt, kot je recimo Dygma pri tipkovnicah? :)

Spiko ::

Evo, dobil še Slim blade in je najmanj uporaben od vseh treh, a najlepši :) Scroll z vrtenjem kroglice je skoraj neuporaben - Scroll ring je ful bolj uporaben.
Take that, dirty Linux hippies! Take that, Thieving Macintosh Republicans! XD

pirx ::

Dobro vedeti, hvala. Jaz še vedno nisem nič nabavil. :-/

Matija82 ::

A se da mogoče kje v Sloveniji sprobat Expert in Slim blade? Oz. vzet v roke v kakšni stacuni?

Spiko ::

Spiko je izjavil:

Evo, dobil še Slim blade in je najmanj uporaben od vseh treh, a najlepši :) Scroll z vrtenjem kroglice je skoraj neuporaben - Scroll ring je ful bolj uporaben.

Evo po par tednih uporabe mi je scroll z vrtenjem koleščka povsem domač in mi tudi slim blade ne dela problemov več.
Take that, dirty Linux hippies! Take that, Thieving Macintosh Republicans! XD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC miška z 2 koleščkoma

Oddelek: Pomoč in nasveti
214710 (4164) zavajon
»

Alternativa miški

Oddelek: Kaj kupiti
121874 (1469) Karaya 52
»

Priporocila glede sledilnih krogel

Oddelek: Kaj kupiti
61864 (1614) Key Quest
»

Logitech izdelal milijardto miško

Oddelek: Novice / Ostale najave
365021 (3357) djordjevic
»

Katero miško uporabljate ???

Oddelek: Strojna oprema
482008 (1711) AndrejX

Več podobnih tem