» »

Inštalacija driverjev v Mandrake-u 9.1?

Inštalacija driverjev v Mandrake-u 9.1?

tomitza ::

Sorry za novo temo.:8)

Mogoče bedno vprašanje...kako ištaliraš driverje?


Mam jih v home/documets...

A jih morm prvo odpakirat?




Lp
www.at-crew.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polži, kako jih uničiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8027454 (18349) Siddh
»

Kje dobiti vijake?

Oddelek: Strojna oprema
407671 (6144) Šimpanz
»

Kam z s starimi gusarskimi CDji? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6212118 (7744) bzp
»

Kje kupiti prazne cd škatlice -slim.

Oddelek: Kaj kupiti
213192 (2935) Kami
»

kok mate kej mp3 jev

Oddelek: Loža
462043 (1693) Huey P

Več podobnih tem