» »

Afera slovenski Epstein (elita, zloraba mladoletnic, kulturniki)

Afera slovenski Epstein (elita, zloraba mladoletnic, kulturniki)

Temo vidijo: vsi
««
2 / 15
»»

Masayoshi ::

nejcek74 je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

Vse "umetnike" zapret, ko pridejo ven, pa na njivo delat! Edina demokratična politična Stranka v Sloveniji mora ustanovit komisijo za presojanje umetnosti, vodili bi jo lahko Gospod Simoniti, Gospod Grims in Gospod Mahnič. Da se loči pravo domoljubno umetnost od "umetnosti", ki je samo krinka za levakarski razvrat!

rdeči khmeri so ponosni nate :))

Tatankas je izjavil:

Ne bluzi in niti ne poskušaj iz tega sranja naret neko sds fašistično zgodbo.

kopriva60918 je izjavil:

...Gospod Janša bi take ljubljanske parazite takoj odrezal od proračuna! Namesto tega je treba podpreti pravo podeželsko umetnost!

Kaj pa če bi se fašisti najprej zmenli, kako boste to spinali?


Neprecenljivo, ko naš nejček ne skapira da je kopriwa trol iz Levice...

kopriva60918 ::

Za trola me označujejo levaki, ki ne prenesejo prave domoljubne resnice, nič novega. Diskreditacija je najbolj enostavna, raje levaki agromentirano povejte, kaj sem napisala takega, kar ni res!

Masayoshi ::

Lej kopriwa, tako nespretno in debilno trolaš da te ne pokapirajo zgolj tisti z iq pod 80. Če je to za tvoje naročnike zadosti velika baza ti kar nadaljuj.

kopriva60918 ::

Masayoshi je izjavil:

Lej kopriwa, tako nespretno in debilno trolaš da te ne pokapirajo zgolj tisti z iq pod 80. Če je to za tvoje naročnike zadosti velika baza ti kar nadaljuj.


Prav nič nisem presenečena, da si se kot pravi levak ustrašil izziva agromentiranja in nadaljuješ z diskreditacijo intelegence nas domoljubov.

Zgodovina sprememb…

Masayoshi ::

Levica plačuje trola z iq 80 da trola tiste z iq pod 80 :)

kopriva60918 ::

Masayoshi je izjavil:

Levica plačuje trola z iq 80 da trola tiste z iq pod 80 :)


Ti verjamem, da te plačajo, zato pa moramo pravi domoljubi dvignit nivo intelegence v teh debatah, da najdemo prave rešitve za Slovenijo.

ripmork ::

endelin je izjavil:

Kulturnik Roman Uranjek naj bi v preteklih dneh ob 4ih zjutraj storil samomor z obešenjem zaradi tega, ker naj bi ga zgornji “promotor” izsilieval zaradi zabav (posnetki, slike). Očitno so v ozadju hude stvari.
Včeraj videl novico. Ni bilo sicer nikjer omenjeno, da je posredi izsiljevanje, ampak glede na številna pričanja bi res imelo smisel. Totalno zavržno tole vse skupaj. Od nadlegovanja mladih punc do finančnega izkoriščanja in dolgov artistom, že cela plejada anonimnih pričanj je. Zanimivo, da je tako dolgo trajalo, morda je imel res kako protekcijo.

Upam, da se priče opogumijo. Če bojo pa res še kake povezave do politike ugotovljene, bo pa še sploh zanimivo.

PacificBlue ::

I’m out.
:3

lynxslo5 ::

Skoraj smo že pozabili na igralca Tiča, ki je tragično končal v homoseksualnih orgijah.

enemon ::

V bistvu se ti kar gnusi vse tole... Bulmastifi, pederske orgije... Pa je to verjetno samo vrh ledene gore, kaj vse še ne vemo...

kopriva60918 ::

lynxslo5 je izjavil:

Skoraj smo že pozabili na igralca Tiča, ki je tragično končal v homoseksualnih orgijah.


A to so levakarski mediji in sodišča tudi prikrili? Nikjer nisem prebrala nič o orgijah, ampak naj bi bila dva človeka v stanovanju? V katerem domoljubno-raziskovalnem mediju lahko preberem o orgijah?

Zgodovina sprememb…

aerie ::

kopriva60918 je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Skoraj smo že pozabili na igralca Tiča, ki je tragično končal v homoseksualnih orgijah.


A to so levakarski mediji in sodišča tudi prikrili? Nikjer nisem prebrala nič o orgijah, ampak naj bi bila dva človeka v stanovanju? V katerem domoljubno-raziskovalnem mediju lahko preberem o orgijah?

Tule: https://www.vaticannews.va/

tomlin ::

Baje po enajstih dneh tudi RTVSLO ni mogla več biti tiho. Kakšen bo pa epilog cele zadeve lahko

samo ugibamo!

https://365.rtvslo.si/arhiv/dnevnik/174...

IL_DIAVOLO ::

lynxslo5 je izjavil:

Skoraj smo že pozabili na igralca Tiča, ki je tragično končal v homoseksualnih orgijah.


Matjaž Tribušon bi bolj pasal v to zgodbo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Voss ::

Mogoče pa zgodbe o Pahorju in mladoletnicah vendarle niso tako zelo iz trte izvite...

bbbbbb2015 ::

tomlin je izjavil:

Baje po enajstih dneh tudi RTVSLO ni mogla več biti tiho. Kakšen bo pa epilog cele zadeve lahko

samo ugibamo!

https://365.rtvslo.si/arhiv/dnevnik/174...


Epilog bo ta, da bo od časa do časa leakano, kako preiskava "napreduje", na omrežjih pa bo še več direktnih štorij o posranih ritih in bejbah, ki so bile zadete na partijih.

To državo obvladujejo (jo poskušajo) težko kategorniki ala Jamnik, Petrič. Ne bodo zdaj tu neki kulturi sralci mešali štrene (in predvsem delili denar).

Vsi kuturni sralci (vključno z "elito" ala Lukec, Kordiš) bodo zdaj malo "at bay". Vključno z levičarsko aktivistko Asto Vrečko. Tisti, ki niso bili v dreku (ala Asta), so jih slikali iz drekom in bodo zdaj morali biti zelo previdni.

Od časa do časa bo padla zahteva po testiranju na droge in bodo samo deklarirane levičarje (malo buržoazijo) držali na povodcu. Nekaj denarja bodo dobili, samo daleč od tega, kot so se jim cedile sline.

Zgodovina sprememb…

tomlin ::

VREDNO RAZMISLEKA

Ne zaradi Instagrama. Ampak, ker centri moči brišejo vsebine svojih spletnih strani,

medtem, ko mediji 11 dni molčijo. To dogajanje je tisto, kar je sumljivo.



Vsak je nedolžen, dokler mu krivda ni dokazana. In zato ni prav, da bi Dušana Smodeja

vnaprej česarkoli obtoževali. Toda, v tej zgodbi se je zapletlo več drugih stvari in to na

najvišjih nivojih. Dušan Smodej je bil namreč eden njenih ključnih strokovnjakov iz "civilne

družbe", osebni prijatelj Jaše Jenulla in Arjana Pregla ter podpisnik iniciativ 8. marca. In

nenadoma so s spleta vlade, strank in NVO-jev začele (kopije so shranjene!) izginjati strani,

kjer se je Dušan Smodej pojavljal ob veljakih in funkcionarjih, npr. ob Asti Vrečko (ministrici

za kulturo, Levica - op.).



Če nedokazane trditve odmislimo in razmislimo le, zakaj bi se brisalo vsebine, ki veljake

povezujejo z Dušanom Smodejom, ter dodamo k temu, da mediji 11 dni ne poročajo o zgodbi, ki je

št. 1 internetna afera v Sloveniji (precej podobno, kot niso poročali o Baričeviču), je to

zgodba, ki je gotovo vredna najmanj pozornosti, z distanco do trditev in domnevo nedolžnosti.


https://moja-dolenjska.si/afera-smodej-...

Voss ::

tomlin in kopriwa. S svojimi izpadi uničujeta temo. To je neberljivo, kar počneta. Prepustita navajanje virov in informacij ostalim.

tomlin ::

Novomeški Fotopub

ZANIMIVA BIOGRAFIJA, RES....:

Smodej se naj bi, glede na nekatere fotografije, udeleževal tudi petkovih

bicikliranj in bil znanec Jaše Jenulla. Po navedbah medijev je bil tudi urednik

portala Kulturnik.si, a ga je lastnica strani, Založba Beletrina odpustila in z njim

prekinila sodelovanje. Na strani Festival Ljubljana pa naj bi brisali fotografije,

kjer se pojavlja Smodej.


https://moja-dolenjska.si/novomeski-fot...

feryz ::

Voss je izjavil:

Mogoče pa zgodbe o Pahorju in mladoletnicah vendarle niso tako zelo iz trte izvite...
Za to še nisem slišal, sem pa slišal iz prve roke oz. prvih ust, da ga je treba stalno pod nosom brisati, ker je ves od praška.

Voss ::

feryz je izjavil:

Voss je izjavil:

Mogoče pa zgodbe o Pahorju in mladoletnicah vendarle niso tako zelo iz trte izvite...
Za to še nisem slišal, sem pa slišal iz prve roke oz. prvih ust, da ga je treba stalno pod nosom brisati, ker je ves od praška.


Verjetno navadna pravljica, se pa sploh nebi čudil, če bi naša elita imela takšna nagnenja. Zgodilo se ne bo nič.

endelin ::

Smodej in ostala sex offenderska zalega je dve leti kolesarila pred parlamentom, ker jim je grozila izguba privilegijev. Drugega tako niso imeli za delati. Meni se obraca želodec kakšni ljudje živijo na žuljih delavstva. In kaj so ti ljudje sposobni narediti za svoje privilegije. ;) Sex offenderji. Nista samo dva (no, sedaj samo še eden).

Zero tolerance do tega.

Ima da policija razišče (kar dvomim da bo neodvisna preiskava brez politizacije) in v čuzo če se izkaže ter odskodnine žrtvam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

endelin ::

Smodej naj bi imel goro slik in posnetkov iz teh zabav. Če to pride ven bo uničilo marsikatero politično kariero in širše. Ziher tega ne bodo dopustili in se bodo pod mizo zdealali. Volk sit, koza cela. Blame bo na Smodeju. In karavana bo šla dalje.

Sex offenderje in mrežo je potrebno razbiti. Če pristanemo na to, da je to normalno, se nam kot družbi slabo piše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Sheteentz ::

mater, sami poznavalci, človeka ste obsodili, še preden se je proces sploh začel.

Voss ::

Sheteentz je izjavil:

mater, sami poznavalci, človeka ste obsodili, še preden se je proces sploh začel.


Obtožbe nanj verjetno ne letijo iz gušta, se ti ne zdi?

tilen03 ::

Sheteentz je izjavil:

mater, sami poznavalci, človeka ste obsodili, še preden se je proces sploh začel.

Desnaki napihujejo zadevo brez dokazov, ker se je v njej verjetno znašel kak poznan član politične stranke. In bluzijo o neki "komunistični eliti", ki vodi Slovenijo. Verjetno je tip res kreten tho, ni pa "Slovenski Epstein" lol.

Hočejo diskreditirati in utišati kulturnike in NVO, ker so bili glasni in kritični do njihove vlade. Samo za to se gre. Če hočeš furat Ingsoc, se moraš znebit kritičnih ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Miki N ::

Ta novica se bere kot epizoda Mikstone bloga - le ni bilo vse tako neverjetno, kot ste mislili, a?

Bolani madrfakerji so povsod... tudi v Policiji, za tiste, ki bi jo "klicali najprej".

c3p0 ::

Baričevič IMO ne sodi sem, je druga "elita". Bolj paše sem Tič, po govoricah naj bi se žrtev in nato morilec zbudil iz omame s Tičem/tičem v riti. Kaj je res, kdo ve.

To so pa zapohani sinčki, ki se imajo za kulturnike in jim je v življenju strašno dolgčas. Kdor sicer pridno dela, ve, kako težko je bit len več kot par dni, huje kot trdo delat. Ti pa smrdijo celo življenje, sestankujejo in kofetkajo, vlečejo iz nekega NVO ali od države direktno na nekem stolčku, pa seveda droge in seks, zloraba moči.

Žal se jim nič ne bo zgodilo, ker je policija skrajno nesposobna, upam pa, da kaj materiala pride ven.

cias ::

tomlin je izjavil:

TOČNO!:D;(;(

blink je izjavil:

Elita? Prej primitivni butalci iz vasi, ki pridejo v mesto. Za tega Smodeja prvic slisim, glede na fotko pa izgleda kot Stasi ovaduh iz vzhodnega berlina, leta 1985.



A no, že iščete opravičila in izgovore za našo sveto smetano. Ni čudno da to delajo ko pa ste borci za plemnito družbo tako požrtvovalni za njihovo nedotakljivost.

PacificBlue ::

Na fb če vpisete v iskalnik dušan smodej, imate malo nizje tudi fotke in videe od nekega skupnega kosila z Uranjekom in igralko Injo Zalto(Usodno vino), ki je celo prosila za denar po druzbenih omrezjih, ker je mal zabluzila v Usa. Torej Uranjek pa Dušan sta se tudi zasebno družila.

Zanimiv pa je tudi zapis Katarine Keček, novinarke Reporterja.

Dost bolanih stvari se dogaja, čeprav mislim, da bodo veliko kaj tud pometli pod preprogo.
I’m out.
:3

ripmork ::

tilen03 je izjavil:

Hočejo diskreditirati in utišati kulturnike in NVO, ker so bili glasni in kritični do njihove vlade. Samo za to se gre.

Desna sfera je res zagrabila tole, pa vseeno: mogoče pa nekateri kulturniki in NVO-ji so vredni obsojanja (z vseh strani). Vse kaže, da je tale Fotopub ena mini komuna razvajenega sadističnega sinčka bogatega fotra, ki se že dolgo napaja direkt iz državnih sredstev - da ustvarja dobesedno skret od umetnosti. Število anonimnih prijav čez tegale Smodeja pove precej, čeravno je zdaj na Policiji, da razišče in črno na belem pove svoje.

PS: ko smo pri kulturnikih: povezava @Kobayashija je precej zanimiva (financiranje filmske scene v Sloveniji). Sej je res, da kultura ne bi smela pomenit le komercialne projekte. Vseeno pa bi očitno filter za določanje sredstev lahko bil precej boljši. Več kot pol milijona sredstev za film, ki ga pogleda 600 gledalcev (režiserjeva familija + razširjena družba) je pač bodisi totalen fail, ali pa navadna kuhna pri podeljevanju sredstev.

c3p0 ::

Hana Ostan Ožbolt piše na FB, drugje še nisem videl, zato dajem sem, da se malo razširi. Očitno finančne izpovedi so resnične. Glede spolnih pa upam, da se tudi katera ojunači in pove vse.

V zadnjih dneh se je na spletu pojavilo večje število pričevanj, ki Dušana Smodeja bremenijo različnih oblik spolnega, fizičnega in psihološkega nasilja, finančnih prevar ter zlorabe položajev. Tovrstnih izpovedi je vsak dan več in nekatere so grozljive.
Glede na to, da sem z Dušanom Smodejem dobro leto dni sodelovala v okviru programa Akademski oreščki, ki sta ga soproducirala Fundacija Ulay in Fotopub, čutim potrebo in dolžnost, da se javno oglasim. Program NE obstaja več; z Dušanom Smodejem sem lani septembra 2021 ob selitvi v tujino, uradno pa malo zatem, zaradi obtožb o spolnem nasilju, posilstvih, finančnih dolgovih (tudi v okviru našega programa), neporavnanih honorarjih in nekorektnosti več vrst povsem PREKINILA sodelovanje in vse stike.
Iniciativo "Proti nasilju Dušana Smodeja", ki se je pojavila na spletu, podpiram. Dušan Smodej je lahko krasen človek in sva v nekaterih momentih tudi odlično sodelovala. Vendar je potrebno njegovo nekorektnost, neetičnost in tudi nemoralnost ustaviti. Za takšne ljudi, ki izkoriščajo svojo pozicijo moči, na naši (oz. na katerikoli umetniški) sceni NE sme biti prostora. Še več; nikakor njihove aktivnosti ne smejo biti financirane in omogočane z javnim denarjem. Žal mi je da sem mu v okviru najinega sodelovanja z vsem, kar sem (in tudi preko vidnosti naše organizacije v mednarodnem prostoru) dajala alibi in podporo; tisto simbolno, ki največ šteje. Pa tudi sram me je, saj so njegove zlorabe (položajev) popolno nasprotje vsega, v kar v svojem (profesionalnem) življenju verjamem in kar se trudim udejanjati. V najino sodelovanje sem šla v dobri veri, da Dušanu Smodeju ne glede na govorice o neplačilih, lahko verjamem in bo tokrat drugače - pred sodelovanjem Dušana Smodeja nisem dobro poznala, z njim nikoli nisem sodelovala, le dvakrat sem obiskala Fotopub festival. Z njim nikoli prej (in ne med najinim sodelovanjem) nisem "žurirala" ne v Fotopubu, ne nikjer drugje; nekaj let starejša nikoli nisva bila del iste scene.
Izkušnja sodelovanja z Dušanom Smodejem je bila žal tudi zame na koncu negativna. Počutila sem se povsem nemočno, ker denarja (finančno upravljanje programa je bilo od začetka v njegovi domeni), ki naj bi ga vrnil študentom_kam, ni vračal kljub sprva prijaznim opombam, ki so vodile v moje prošnje, pozive, ultimate - s sodelujočimi smo to poskušali urediti skupaj ali posamično. Dušan programu še vedno dolguje približno 1.000 (tisoč!) EUR in kot sem izvedela včeraj, še 250 EUR enemu od predavateljev - z denarjem se je okoristil izključno on sam. Prijaznost, prošnja, tudi grožnja z javnim naznanilom pri nekomu, kot je Dušan Smodej, nima absolutno nobenega efekta. Kako si človek lahko brez slabe vesti privošči počitnice, večerje, alkohol in luksuz, ko vendar ostaja denar dolžan najšibkejšim, je zame še vedno uganka. Do sedaj se je zdelo, da Smodeju, "šerifu", nihče nič ne more. A ta javna pobuda, si mislim, to spreminja. Upam, seveda, da ne bo ostalo le na socialnih omrežjih, ampak dobi tudi (sodni) epilog. Glede ene od tožb sem že več mesecev v stiku z umetniškim kolektivom iz tujine, ki mu Dušan Smodej dolguje večjo količino denarja.
Pomembno je, da na tem mestu poudarim, da v okviru našega programa ni prišlo do spolnega nasilja in Dušan Smodej do deklet (vsaj ne v moji prisotnosti) ni bil nasilen. Ko je ena od deklet izrazila dvome, sem sklicala okroglo mizo z vsemi sodelujočimi in želela, da o tem govorimo. Upam in si želim, da so se dekleta v programu počutila spoštovano in sprejeto, jaz sem za to, da je bil program izveden profesionalno, naredila vse, kar je bilo v moji moči, kar lahko, upam, potrdijo vsi sodelujoči študentke in študentje. O spolnem nasilju zunaj programa nisem do določene točke slišala ničesar / te informacije niso prišle do mene; takoj, ko so, je bil to eden od osrednjih razlogov, da sem sodelovanje z Dušanom Smodejem prekinila.
V Fotopubu bi letos maja v okviru Ljubljana Art Weekenda moral sodelovati znan performativni umetnik_ca, ki sem ga, čeprav se pred tem nisva poznala, osebno kontaktirala in mu sodelovanje absolutno odsvetovala. To bom odsvetovala komurkoli; sploh ljudem v tujini, ki v našo kulturno sceno nimajo vpogleda. Dušan Smodej si zaradi svojih manipulativnih načinov delovanja, finančnih prevar in zlorabe položajev (ki jih sama lahko potrdim) ter spolnega nasilja (o katerem so se pojavila pričevanja drugih) ne zasluži vidnosti. Zakaj in kako ga je zaposlila Založba Beletrina, nekoga, povsem brez uredniških izkušenj, ostaja odprto vprašanje za njih (je sploh bil razpis?). Mnogi načini šerifovskega vodenja in prevzemanja uspešnih projektov NGO scene (Culture.si je leta 2011 ustanovila in vodila Ljudmila / Fotopub se je iz festivala z dolgoletno tradicijo "privatiziral"; kaj je ostalo od njega, v nekem momentu tako ključnega za Novo mesto?) so si v marsičem podobni. Bila sem povabljena, da na portalu kaj objavim - plačajo zares dobro v primerjavi s konkurenco (tudi tujo), 250 EUR (so ponudili meni) na tekst, ki je že lahko bil predhodno objavljen in ga oni le prevedejo - a sem objave zaradi prevzema portala založbe Beletrina, ki ga ne podpiram, in ker je bil urednik Dušan Smodej, zavrnila.
Če sem s svojo simbolno podporo skozi najino sodelovanje žrtve nasilja Dušana Smodeja prizadela, se jim za to iskreno opravičujem in mi je žal. Danes mi je žal, da je do najinega sodelovanja prišlo.
*Pred objavo te izjave sem omahovala par dni. Razlog za to je bil majhen strah, da bi Dušan Smodej lahko kaj naredil meni ali moji družini. Mislim, da je razlog sam zase dovolj poveden.

Miki N ::

Jebemti mimo tega fotopuba se dostikrat peljem s kolesom, zgledal je vedno nekako, kot da se pretvarja, da je v "uradni" rabi. Kot kaka cvetličarna iz Alana Forda.

Še dobro, da grem vedno hitro mimo, kaj bi šele bilo če bi se ustavil! 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

yayo ::

ok, torej še en narcisoidni, manipulativni sociopat iz podeželja, ki se je začel vzpenjati po statusni hierarhiji, da bi lahko izživel svoje fantazije po moči. Kaj jih je malo na levi in desni? Eni so bolj na seks udarjeni, eni na moč, eni na denar. Tale je povrhu še bolj butelj. Novbo faking Mesto, džizs. :))

sirotka ::

yayo je izjavil:

ok, torej še en narcisoidni, manipulativni sociopat iz podeželja, ki se je začel vzpenjati po statusni hierarhiji, da bi lahko izživel svoje fantazije po moči. Kaj jih je malo na levi in desni? Eni so bolj na seks udarjeni, eni na moč, eni na denar. Tale je povrhu še bolj butelj. Novbo faking Mesto, džizs. :))


Če je NM podeželje, je tudi LJ, nehajte se obnašat kot da prihajate iz mesta velikosti NY.

p0f je izjavil:

Glede na to, da so se SDS forumski troli tako angazirali, vedno bolj dvomim o novici.

Sicer vem, da je verjeten razlog za njihov angazma, ker hocejo v svoji skromni sposobnosti razmisljanja, ugotoviti na podlagi tega primera, da je treba kulturo izkoreniniti in prekvalificirati gasilska drustva v kulturne ustanove in podalpske poskocnice kot drzavno usmeritev.

blink je izjavil:

Elita? Prej primitivni butalci iz vasi, ki pridejo v mesto. Za tega Smodeja prvic slisim, glede na fotko pa izgleda kot Stasi ovaduh iz vzhodnega berlina, leta 1985.



Drzi, sicer je bil pa tip novomescan, tako, da primerno obnasanje, vredno SDSovca, verjetno ima njihovo izkaznico.


Te moram razočarat, to je bolj novomeška SD in bivša Muhičeva scena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

cias ::

Kot da je važno od kje je in kateri strani pripada. Prišel je med smetano, očitno ni dovolj pomemben in je spuščalo. Ker JJ, Golob... pa so vsi svetniki.

yayo ::

Slovenija je ena velika kmetija, to je moj point. Zjutraj v firmi programiraš, popoldne žagaš drva z motorko, Lj included.

Wrop ::

Še malo pa bomo izvedeli, da je v sedmem kolenu od JJ. Samoočiščevalne kure leve kulturniške sfere ni in ne bo, kot jo ni v politiki, saj je presek med njimi precej velik. Fukfehtarju, ki rihta službe lekarnarcam se ni zgodilo nič. Tudi tu se ne bo zgodilo kaj veliko, saj se isti držijo za vrat s kratkimi štriki. Sedaj se je začela operacija brisanja povezav.

hipertija ::

Nič se ne bo zgodilo:
Tič
Baričevič
Vizjak in Petan - glupi davki
in še in še.
Prekle za kurnk

Miki N ::

Naključni rek dneva: Bolje Golob na strehi, kot Tič v riti.

yayo ::

hipertija je izjavil:

Nič se ne bo zgodilo:
Tič

je vse jasno, tip je v zrelih letih pogledal v ogledalo in si priznal, da je gej pa potem začel izživljati neizživeto. Mlajšemu moškemu je začel igrati nekakšnega Pigmaliona, kot se to v takih krogih dogaja (če imaš status in denar). Mladec se je žal izkazal za psihiatričnega bolnika in ubil svojega daddya. Ker je Tič bil kao viden kulturnik resnejši mediji niso šli preveč mešati dreka, partijsko maipulativni so ga itak še preveč. End of story.
Baričevič je bolj zanimiv, ker je veliko bolj ekstremen in nejasen, ampak seveda teorije zarote spominajo na pedophile ring v Burger Kingu.

svecka ::

Evo z vseh strani že izginjajo objave. Politika dela na polno, da vse ponikne kot pri pedofilu Tiču in posiljevalcu psov Baričeviču.

c3p0 ::

Čas za arhivirat vse članke in jih disseminirat na nek tuj server, odporen na razne grožnje.

link_up ::

Skoda ga v glavnem ni.
In and Out

Phantomeye ::

Desni mediji bodo z njim povezovali vsakega, ki mu je vsaj najmanj prodal kruh v štacuni.

Wrop ::

Za to je že precej pozno. Sedaj se shranjuje samo še drobtinice. Je pa zanimivo, da je ta "poba s podeželja" sin bivšega strokovnega direktorja v SB Novem mestu. Ima veliko skupnega z vrhom kolesariata -> vsi rojeni z zlato žlico. Zato, pa se ga tovariši niso upali napadati.

hipertija ::

24kur čist na dnu nekaj malega o tem... se vidi medijsko res, kako delujejo ej.
Prekle za kurnk

tilen03 ::

hipertija je izjavil:

24kur čist na dnu nekaj malega o tem... se vidi medijsko res, kako delujejo ej.

Kako delujejo? Razen anonimnih Instagram izjav, ni nicesar sokantnega, nobenih dokazov... Tisti, ki pa so se javno izpostavili in povedali svoje mnenje, pa ga obtozujejo vglavnem neplacila. Neplacilo pa ni nic neobicajnega, imamo prevec podjetnikov in raznih projektov, kjer je bil denar izgubljen. In to mnogo vecji denar, kot pri tem tipu

Vse kaze, da gre za se enega tipicnega Slovenceljna, ki pa se dela, da to ni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Masayoshi ::

Matr sdsevci, kaj ste navalili. Kaj pa naj pišejo? Zaenkrat so samo 99% anonimne obtožbe na instagramu...tisto kar je z imenom in priimkom je pa samo rekla kazala al pa obtožba da jim je nekaj dolžan. In zdej naj vsi na veliko pišejo o tem al kak? Pa če bi bil tip kakšna znana osebnost ne rečem, tako pa tole res ni neka novica. Zaenkrat.

bbbbbb2015 ::

tilen03 je izjavil:

hipertija je izjavil:

24kur čist na dnu nekaj malega o tem... se vidi medijsko res, kako delujejo ej.

Kako delujejo? Razen anonimnih Instagram izjav, ni nicesar sokantnega, nobenih dokazov... Tisti, ki pa so se javno izpostavili in povedali svoje mnenje, pa ga obtozujejo vglavnem neplacila. Neplacilo pa ni nic neobicajnega, imamo prevec podjetnikov in raznih projektov, kjer je bil denar izgubljen. In to mnogo vecji denar, kot pri tem tipu

Vse kaze, da gre za se enega tipicnega Slovenceljna, ki pa se dela, da to ni


Števila obtožb (anonimnih, javnih) je precej. Z neplačili vred. Neplačilo je neobičajnmo in ni normalno, kot tu hočeš prikazati.
««
2 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Predsedniške volitve 2022 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
662115084 (56315) T440
»

Padec foruma Kiwi Farms (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8412692 (8105) cias
»

v 2022 se vedno tako netolerantni ljudje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10210057 (7319) Shegevara

Več podobnih tem