» »

Računalniške težave

Računalniške težave

Bor ::

Imam problem z računalnikom.Pred pol leta sem ga kupil -AMD Athlon XP 1800,XP MATSONIC MS 8137C+, HDD 40 GB Maxtor, Geforce 4 MX 440 SE 64 MB AGP TV ... Poinštalirano imam Windows XP + service pack1 in to nekaj časa dela normalno -2do3 tedne,nato pa se samo ustavi-zmrzne slika ali pa ko se vklopi ohrajevalnik zaslona in ko bi rad naprej delal se mi več ne vklopi. Ker drugo ne gre ga resetiram in tako se zažene samo do logotipa Windowsa in ko bi preklopil na pozdravno stran se znova zaganja.Nato formatiram disk, ponovno inštaliram Windowse in se po nekaj časa ponovi.
Prosim, če mi lahko kdo svetuje v čem je težava.
Hvala.

ERGY ::

Ja..., ceprau imas SP1 je bl pametno, da ga nimas, samo skini si popravke, ki so res nujno potrebni(za MSBLASTERJA recimo), potem probi z nvoimi driverji za graficno(5216XP, so na nvidiini strani), verjetno imas ksne driverje za chipset, tud te bi blo pametno da upgradeas, pa preveri za vsak slcaj temperaturo v biosu, in cist mozno je se d stknes ksn virus, upam d mas antivirus,... aha se DIRECTx9, je pametno, da reinstaliras, pa porocaj.


LP ERGY


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 inštalacija - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
331897 (1588) Veroniavalia
»

Windows 10 - blokiran USB Boot

Oddelek: Pomoč in nasveti
101213 (958) dope1337
»

Windows 7 - problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
376820 (4529) Mikec17
»

Moški nočejo brati navodil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
897032 (4750) Zheegec
»

xp/vista?

Oddelek: Operacijski sistemi
191601 (1134) solatko

Več podobnih tem