» »

Nov RIAA antipiratski spot

Nov RIAA antipiratski spot

globoko grlo ::

A je kdo gledal tole pyzdarijo?
Neki tok nagravžnega si lahko edin v "greatest nation on earth" zmislijo.
Nagravžni stvori z mašinguni uletijo na dom (idilična USA familja) in pokoljejo celo familjo, "closeup" prizor kako prerežejo mladostniku vrat in kri šprica in nakonc obvestilo da RIAA začne z hišnimi preiskavami 24.12.2003 in vprašanje: "Ali hočete, da se tudi vam zgoti kaj takega?"

mislm 2much

zadevo sm pa dobil na suprnovi pod razno

flipflop ::

Je že bilo pod funny links,se mi zdi. To bi jih bilo treba tožit,zaradi duševnih bolečin.>:D

ganzi ::

i`m scared :D

poweroff ::

Po moje se nekdo dela norca iz RIAA... samo je pa hudo. :D

undefined ::

> Je že bilo pod funny links,se mi zdi.

Where? Repost the link, please. :)

Tr0n ::

Capeki, to ni RIAA spot :).

flipflop ::

Po opisu sodeč je stva ista,kot pod funny links,IceMan. Lahk daš pri funny links prikaz vseh,pritisneš ctrl+f,vpišeš riaa in najdeš takoj. link Tam ga je dal omegablue.

Predator ::

iceman o tem filmčku ( mislim ) da govorijo

Predator ::

ah so me že prehiteli:)

undefined ::

Bwahahah. Evil men will come from Kazaa, rape your family, burn your home, and cut your throat. Don't download mp3's! >:D

Mavrik ::

A kaj oni to ljudem grozijo? Glede na napis RIAA house raids will begin...

Ma dajte no... to je pa že tako smešno da je vse žalostno :P
The truth is rarely pure and never simple.

undefined ::

Zdaj vsaj vemo, da v RIAA delajo zombiji nacijskih vojakov iz WW2. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

ripmork ::

o šit nee:O ....

od danes naprej kupim le še original CD-je -bodisi novi album Helene Blagne,ki ga iščem
na Kazaa že cel teden(brez uspeha) ali špil,ki sem ga obrnil leta nazaj,pa bom kupil original da bom imel lažjo vest....tudi vam priporočam da začnete kupovati originale,drugače vas bom prijavil policiji..in to zato ker sem pošten državljan in hočem da smo vsi pošteni do teh ubogih ubogih pevk,ki se tako trudijo
(na odru s playbackom ali v postelji s menedžerji) in imajo potem
(lahko verjamete):O samo enga Hummerja,dva Porscheja in 15 stanovanj....
pa tudi naše domače pevce in pevke oziroma izvajalce muzike bi lahko bolj podprli,
za svoje bedaste predelave še bolj bedastih izvirnih amerikn komadov si lahko zaslužijo
več kot le nastop na podelitvi Viktorjev kajne??

U.P M.Y A.S.S ;(( ;(( >:D >:D >:D

undefined ::

Milo rečeno, kurc gleda takšne glasbenike, ki to počnejo le za denar. Če si sami upajo stopiti pred TV in povedati, da nočejo, da kdo vleče njihove stvari iz P2P mreže, sigurno ne potegnem niti ene stvari več. Tako kot od Madonne in Metallice že nekaj let nisem potegnil niti enega komada, ker so pač jasno dali vedeti svetu, da tega nočejo. Fine with me, I don't like you either. :)

roCkY ::

Vsi skup me bodo (so me skorej že) dokončno prepričal, da jim ne dam niti tolarja več za CD-je in DVD-je (niti za izposojo) glede na njihovo početje. Neglede ali je neki spot parodija na delovenje drugega ali ne. Z neta vlečt me je pa itak že zdavnaj minlo, saj je na razpolago morje radijskih in TV kanalov. Če pa še tu ni nikjer nič za trenutno razpoloženje je pa ena gora internetnih radijskih postaj. Saj ni nujen, da določen komad slišim prav tisto minuto in v res vrhunski kakovosti. V določenem času se že najde. Film je pa "nov" takrat, ko ga pogledaš in ni nujno, da je to prvi mesec po izidu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

kje smemti filme ??

Oddelek: Strojna oprema
81153 (1024) Zlate

Half Life 3 Screenshot

Oddelek: Igre
62039 (1999) Matek
»

Parodija oglasa MPAA (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
555549 (5549) Dead_Eye

Kdo jo lahko vzburi???

Oddelek: Loža
282669 (1405) sketch

Več podobnih tem