» »

Ukrajinska kontraofenziva

Ukrajinska kontraofenziva

««
13 / 36
»»

TezkoDihanje ::

korenje3 je izjavil:

85000 pobitih ukrajinskih vojakoh, 200000 ranjenih.


HAHAHA, bedak. Dokazi, dokazi, dokazi.. KJE SO, korenje?? KJE JE ADMIRAL OLSON?!??!

korenje3 ::

TezkoDihanje je izjavil:

korenje3 je izjavil:

So dokazi. Pričanja ukrajinskih vojakov - pa ne tistih zajetih. Ampak ko so delali protestni video za zelenskyja.


Ma nehaj lagat.


Ne lažem. Sej ti pravim da obstaja video.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

TezkoDihanje ::

tkole zgleda, ko se ruski vojaki pogovarjajo o rekrutirancih:

https://twitter.com/mdmitri91/status/15...
Two rascists are discussing the situation in a unit. One complains that instead of the promised three hundred thousand rubles, they actually get paid one hundred and fifty. He also talks about the new "replenishment" - two drunk women came up to the recruitment tent...

fur80 ::

korenje3 je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

korenje3 je izjavil:

So dokazi. Pričanja ukrajinskih vojakov - pa ne tistih zajetih. Ampak ko so delali protestni video za zelenskyja.


Ma nehaj lagat.


Ne lažem. Sej ti pravim da obstaja video.


Po vseh dokazih in logiki in analizah imajo Ukajinci manjše izgube od ruskih! Če že druga ne, Rusi pri napadih sedaj tam pri Dombasu, ko hočejo prodirat izgubljajo precej več, kot Ukrajinci, ki branijo položaje!

Voss ::

TezkoDihanje je izjavil:

korenje3 je izjavil:

85000 pobitih ukrajinskih vojakoh, 200000 ranjenih.


HAHAHA, bedak. Dokazi, dokazi, dokazi.. KJE SO, korenje?? KJE JE ADMIRAL OLSON?!??!


Prepiraš se z zidom. Korenje se mi po eni strani kar smili...

korenje3 ::

TezkoDihanje je izjavil:

tkole zgleda, ko se ruski vojaki pogovarjajo o rekrutirancih:

https://twitter.com/mdmitri91/status/15...
Two rascists are discussing the situation in a unit. One complains that instead of the promised three hundred thousand rubles, they actually get paid one hundred and fifty. He also talks about the new "replenishment" - two drunk women came up to the recruitment tent...



spet te fabricirani dialogi? mislm človek kaj tebi ni jasno.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

TezkoDihanje ::

tkole pa o rekrutih, ki prihajajo po nekaj dnevih urjenja:

https://twitter.com/mdmitri91/status/15...
Russians cannot come to terms with the fact that the Armed Forces of Ukraine are obliterating their troops near Kharkiv. This reality contrasts sharply with the pseudo-victorious pictures of the Russian army that are shown to them on TV.



korenje3 je izjavil:

spet te fabricirani dialogi?

točno vejo imena ljudi, ki se pogovarjajo ter telefonske številke

mislm človek kaj tebi ni jasno.

le kaj tebi ni jasno?? >:D

https://twitter.com/mdmitri91/status/15...
The Russian army in Kharkiv direction is unable to capture even one village. This is evidenced by a new telephone conversation of the invaders, which was intercepted by the SBU. The Russian soldier complains to his wife that he is unable to...

Zgodovina sprememb…

Voss ::

https://twitter.com/visegrad24/status/1...

Kar strašljivo, kaj delajo CIA obveščevalni podatki.

mackilla ::

korenje3 je izjavil:

mackilla je izjavil:

korenje3 je izjavil:

ko se slo-tech trolli ukvarjajo več z luknjami na mostu in rusi, kot pa z vsak dan 500 pobitimi vojaki ukr vojske...

vsak tak dogodek smatrajo kot velik uspeh in skoraj tako kot da so zmagal vojno.

Samo 500? Februarja si trdil,da so izgubili več kot 90% vojakov in opreme. Na kolk so zdaj? 1200%?


Lažeš.

Sem pa pred kakim mesecem napisal da so ukrajinci izgubil 80% profesionalne vojske in da pošiljajo samo nove rekrute direktno iz stanovanj na bojne linije.
avtobusi jih vozijo par km pred rovi in jih tam puščajo, nekateri brez kakršnega koli treninga, nekateri z 1-2 tedna treningov...

2. apr 2022,



Ogromno tankov ima dislocirane kupole. Dvomim danaredijo?


Res je. To so zapuščeni tanki, ki jim je ali zmanjkalo goriva, ali se je motor okvaril, ali pa uničene gosenice. Ukrajinci so vso rusko opremo nato detonirali.

Ta vojna se itak bliža koncu. Ukrajinci imajo 90% uničene vojaške opreme. Ukrajinska nacistična vojska se prevaža samo še v osebnih vozilih.

Tole si napisal 2 aprila:D

TezkoDihanje ::

Voss je izjavil:

https://twitter.com/visegrad24/status/1...

Kar strašljivo, kaj delajo CIA obveščevalni podatki.


8-O to je pa res crap

Comandante ::

fikus_ je izjavil:

kow je izjavil:

Ce jo kupujejo poceni, potem sankcije delujejo. Odlicno!


Seveda. EU drago plačuje nekaj, kar bi lahko kupila ceneje.
Navidezni prijatelji pa služijo na naš račun.

EU placuje ceno v evrih, Ukrajinci pa v zivljenjih. Zaradi pokvarjenih Nemcev, in zaradi kvizlinskih pizd kot si ti. Ce bi Putlerja razbili 8 let nazaj, bi bila ta cena nizja, kot je sedaj. Zdaj pa imamo sranje, ker smo si zatiskali oci.

Dobro da imamo ZDA, da nam resijo rit vsakic ko zagusti. Skoda, da leta '45 niso potegnili do Moskve in zatrli komunisticnega slaboumja v kali.

Pac-Man ::

https://twitter.com/VitscheBerlin/statu...

Today, posters «НЕТ ВОЙНЕ» were printed on one of the main stages of Berlin Pride. Here is a thread why this slogan should not be represented in Europe in any way, especially as the centrepiece of stage posters at a human rights event such as the CSD parade in Berlin 🧵👇

«НЕТ ВОЙНЕ» (no war, no to war) is misleading. It is not a new slogan and it didn’t just appear by itself – «НЕТ ВОЙНЕ» is a weaponization of pacifist narratives used by russian propaganda to blur the divide between good and bad, to redefine values, and to sow doubt in the truth.

It also does not specify which war it is, who is the aggressor, or what one can do about it – it literally says nothing. It is meaningless noise – at a time that calls for clear, unambiguous statements.

«НЕТ ВОЙНЕ'» is naive:
The war is already ongoing; simply rejecting it and, like a child, hoping that it will go away is not going to end it...

The war should end when the aggressor is rebuked and justice is restored; anything short of that is uneducated westsplaining and fantasy. The imperialist oppressor must be resisted – this is the uncomfortable reality of Ukraine’s fight for existence, freedom and human rights.

«НЕТ ВОЙНЕ» is irresponsible:
It is often used by russians who come to Europe and want to continue their “business as usual” rather than honestly confront the reality of war; it is like a password that you should pronounce for everyone to open the doors for you.

«НЕТ ВОЙНЕ» reeks of privilege and virtue signalling.
If you can say “no to war”, then you’re not at war; there is no russian army destroying your home and killing your loved ones.


And, last but not least:
«НЕТ ВОЙНЕ» is in the language of the aggressor. How could it be that an event that celebrates love and diversity puts at its center the language of the state that wages war against these very values and the people who support them?

How could it be that the language of the oppressor is given a spotlight with a political slogan, while the language of the oppressed is put in its shadow with a toothless motto?
As long as such details do not get proper attention, the propaganda continues to spread.

It is a great pity that it happened at CSD, a celebration of love and pride.
Numerous Ukrainian participants had to undergo the pain and stress of once again
being confronted with such insensitivity and witnessing the repression of Ukrainian
subjectivity and perspective.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

fur80 ::

fikus_ je izjavil:

Jp, to je neumnost, da sovražniku kažeš rezultate njegovega obstreljevanja.
HIMRASi nimajo pravo strelivo za uničevanje betonskih konstrukcij, oz. vsaj Ukrajinci ga niso dobili (ne poznam vseh variant).

Kaj je fur, sem ti podrl hišico iz kart?


Sedaj pa ti meni povej kaj jim pomaga, da položijo prečno na konce lukenj to jekleno armaturo brez vezanaja, polagajo na zvito mreže? :D , švas tako ne bi pomagal, kaj bo to držalo, če čez zapelje 40 tonski tank? Bo beton in zvita mreža zdržala 40 ton? :D Ta most jim bodo naluknjali, potem bodo pa čez vozili tanki ali kako. Rusi pa bodo v kroksah gor polagali te armature na konce? Če tebi ni to smešno in se ti zdijo ti kroksraji strokovnaki, potem pa res adijo, si vsaj kdaj položil kak temelj za hiš, zabetoniral kako plato, položil kak rušt?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/Shtirlitz53/status/...
Two S-300 rockets burn brightly somewhere in the Kherson region. Glory to Ukraine and its soldiers

globoko proti Krimu... HIMARSi očitno

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

TezkoDihanje je izjavil:

Voss je izjavil:

https://twitter.com/visegrad24/status/1...

Kar strašljivo, kaj delajo CIA obveščevalni podatki.


8-O to je pa res crap


Me zanima kateri film so sploh gledali? Titanik?

Voss ::

fur80 je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Voss je izjavil:

https://twitter.com/visegrad24/status/1...

Kar strašljivo, kaj delajo CIA obveščevalni podatki.


8-O to je pa res crap


Me zanima kateri film so sploh gledali? Titanik?


Verjetno rusko verzijo Moskva :))

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/v_stus/status/15511...
On Antonivskyi, tension cables are generally damaged, which violates the integrity of the entire structure.
The orcs patched up the bridge across the sluice of the Kakhovskaya HPP, but I'm sure it won't last long. Moreover, the quality of the repair is questionable. This is a bottleneck.

korenje3 ::

TezkoDihanje je izjavil:

https://twitter.com/v_stus/status/15511...
On Antonivskyi, tension cables are generally damaged, which violates the integrity of the entire structure.
The orcs patched up the bridge across the sluice of the Kakhovskaya HPP, but I'm sure it won't last long. Moreover, the quality of the repair is questionable. This is a bottleneck.


"tension cables". sej ni viseč most. sej vem ovce sam copy/paste.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Comandante ::

korenje3 je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

https://twitter.com/v_stus/status/15511...
On Antonivskyi, tension cables are generally damaged, which violates the integrity of the entire structure.
The orcs patched up the bridge across the sluice of the Kakhovskaya HPP, but I'm sure it won't last long. Moreover, the quality of the repair is questionable. This is a bottleneck.


"tension cables". sej ni viseč most. sej vem ovce sam copy/paste.

A ves koliko lahko natezno obremenis beton brez prednapetih jeklenih zic not? Priblizno nic. Presekaj armaturo, in je most neuporaben.

mackilla ::

Comandante je izjavil:

korenje3 je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

https://twitter.com/v_stus/status/15511...
On Antonivskyi, tension cables are generally damaged, which violates the integrity of the entire structure.
The orcs patched up the bridge across the sluice of the Kakhovskaya HPP, but I'm sure it won't last long. Moreover, the quality of the repair is questionable. This is a bottleneck.


"tension cables". sej ni viseč most. sej vem ovce sam copy/paste.

A ves koliko lahko natezno obremenis beton brez prednapetih jeklenih zic not? Priblizno nic. Presekaj armaturo, in je most neuporaben.

Korenje bedak misli,da imajo napetostne žice samo viseči mostovi. Itak so napete žice tudi vi sami konstrukciji navadnih mostov.

kow ::

Gledam sicer samo prozahodne vire, ampak trenutno je moja percepcija, da Ukrajinci na jugu zelo sistematicno tolcejo po Rusih. V zadnjih dneh so se posebej fokusirani na protizracno obrambo in mostove.
Rusi bodo pocasi morali potegniti kaksnega asa iz rokava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

korenje3 ::

i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

redtech ::

TezkoDihanje je izjavil:

Voss je izjavil:

https://twitter.com/visegrad24/status/1...

Kar strašljivo, kaj delajo CIA obveščevalni podatki.


8-O to je pa res crap


Never forget

fikus_ ::

kow je izjavil:

fikus_ je izjavil:


To je en del interpretacije ki jo želite slišati, drugega dela pa ne.
EU se bi že pred leti morala postaviti na svoje noče, tako politično kot gospodarsko-energetika.


Prebivalci EU pac tega nocejo. To so tvoje (tudi moje) zelje. Vecina prebivalcev pa tega noce. Hocejo neokrnjeno naravo ter socialno drzavo. Obrambo placujejo ZDA, poceni dela opravljajo imigranti z balkana in bliznjega vzhoda. Kitajci zrihtajo poceni izdelke.


Rusi pa plin in nafto.
Rezultat vidimo sedaj!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

fur80 ::

Mene samo zanima, kje so slavni ruski sateliti in posnetki, še nič od tega ni bilo, pa so govorili že v 80-ih, da Rus lahko poslika vse kar leze in gre po Zemlji. Za USA se to ve, od Rusov ne duha ne sluha. Mislite, da je to vojna tajna, ali so res vse pokradli, da še za leče nimajo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

fikus_ ::

fur80 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Jp, to je neumnost, da sovražniku kažeš rezultate njegovega obstreljevanja.
HIMRASi nimajo pravo strelivo za uničevanje betonskih konstrukcij, oz. vsaj Ukrajinci ga niso dobili (ne poznam vseh variant).

Kaj je fur, sem ti podrl hišico iz kart?


Sedaj pa ti meni povej kaj jim pomaga, da položijo prečno na konce lukenj to jekleno armaturo brez vezanaja, polagajo na zvito mreže? :D , švas tako ne bi pomagal, kaj bo to držalo, če čez zapelje 40 tonski tank? Bo beton in zvita mreža zdržala 40 ton? :D Ta most jim bodo naluknjali, potem bodo pa čez vozili tanki ali kako. Rusi pa bodo v kroksah gor polagali te armature na konce? Če tebi ni to smešno in se ti zdijo ti kroksraji strokovnaki, potem pa res adijo, si vsaj kdaj položil kak temelj za hiš, zabetoniral kako plato, položil kak rušt?


Varjenje jeklene armature se vsi izogibajo. Ponavadi se veže z prekrivanjem ali palice večjih dimenzij s posebnimi pušami.
Te luknje na sliki so v tlačni coni mosta, tako da trdnostno niso kritične. Tako morajo samo zapreti luknjo, da ne pade kdo skozi.
Če bodo tanki vozili čez most, se bodo pač izogibali saniranim luknjam (če jih bo strah, da bodo padli skoz), most je širok,tako da ne bo težave.

kow je izjavil:

Gledam sicer samo prozahodne vire, ampak trenutno je moja percepcija, da Ukrajinci na jugu zelo sistematicno tolcejo po Rusih. V zadnjih dneh so se posebej fokusirani na protizracno obrambo in mostove.
Rusi bodo pocasi morali potegniti kaksnega asa iz rokava.


Mislim, da je sedaj čas da pritisnejo na Ruse, da se sprejme premirje. Navadni ljudje bi bili tega zelo veseli.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

fur80 ::

fikus_ je izjavil:

fur80 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Jp, to je neumnost, da sovražniku kažeš rezultate njegovega obstreljevanja.
HIMRASi nimajo pravo strelivo za uničevanje betonskih konstrukcij, oz. vsaj Ukrajinci ga niso dobili (ne poznam vseh variant).

Kaj je fur, sem ti podrl hišico iz kart?


Sedaj pa ti meni povej kaj jim pomaga, da položijo prečno na konce lukenj to jekleno armaturo brez vezanaja, polagajo na zvito mreže? :D , švas tako ne bi pomagal, kaj bo to držalo, če čez zapelje 40 tonski tank? Bo beton in zvita mreža zdržala 40 ton? :D Ta most jim bodo naluknjali, potem bodo pa čez vozili tanki ali kako. Rusi pa bodo v kroksah gor polagali te armature na konce? Če tebi ni to smešno in se ti zdijo ti kroksraji strokovnaki, potem pa res adijo, si vsaj kdaj položil kak temelj za hiš, zabetoniral kako plato, položil kak rušt?


Varjenje jeklene armature se vsi izogibajo. Ponavadi se veže z prekrivanjem ali palice večjih dimenzij s posebnimi pušami.
Te luknje na sliki so v tlačni coni mosta, tako da trdnostno niso kritične. Tako morajo samo zapreti luknjo, da ne pade kdo skozi.
Če bodo tanki vozili čez most, se bodo pač izogibali saniranim luknjam (če jih bo strah, da bodo padli skoz), most je širok,tako da ne bo težave.


Oni so samo postavili armaturo na beton in ukrivljene žice, to ne bo držalo, ajde avto mogoče še, ostalo je to nula, še težje je z jeklom, ki bo zgrmelo takoj dol. Most bodo še nalukljali, ko bodo v paniki bežali, ne bodo gledali kje so luknje! ;) Kdo bo potem vlačil 40 tonski tank iz luknje, drugi 40 tonski tank!? Meni je to smešno no! PA pardon, da sem tako odreagiral, samo ko sem jih videl s kroksi tam, sem se spomnil Rusije in bedakov pijanih brez pojma o pojmu! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

kow ::

fikus_ je izjavil:


Mislim, da je sedaj čas da pritisnejo na Ruse, da se sprejme premirje. Navadni ljudje bi bili tega zelo veseli.


Ti tvoji "navadni ljudje" so ruska propaganda. Jaz bi predvsem rad, da mobilizirajo rusko mladino iz Moskve in Sankt Peterburga. Se posebej "navadne" in "apoliticne". Take bi prve poslal na fronto.
Rusi bodo morali prevzeti odgovornost, ter nehati podpirati KGB mafijo na oblasti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

fikus_ ::

Vir, Če sem prav videl, so položili neke cevi na ostanke armature in zalili z betonom, verjetno ni bilo opaža na spodnji strani. Velikost luknje ocenjujem na 1,5 m. Tank lahko pelje čez takšno luknjo brez problema.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

redtech ::

kow je izjavil:

fikus_ je izjavil:


Mislim, da je sedaj čas da pritisnejo na Ruse, da se sprejme premirje. Navadni ljudje bi bili tega zelo veseli.


Ti tvoji "navadni ljudje" so ruska propaganda. Jaz bi predvsem rad, da mobilizirajo rusko mladino iz Moskve in Sankt Peterburga. Se posebej "navadne" in "apoliticne". Take bi prve poslal na fronto.
Rusi bodo morali prevzeti odgovornost, ter nehati podpirati KGB mafijo na oblasti.


fikus_ ::

kow je izjavil:

fikus_ je izjavil:


Mislim, da je sedaj čas da pritisnejo na Ruse, da se sprejme premirje. Navadni ljudje bi bili tega zelo veseli.


Ti tvoji "navadni ljudje" so ruska propaganda. Jaz bi predvsem rad, da mobilizirajo rusko mladino iz Moskve in Sankt Peterburga. Se posebej "navadne" in "apoliticne". Take bi prve poslal na fronto.
Rusi bodo morali prevzeti odgovornost, ter nehati podpirati KGB mafijo na oblasti.



Navadne ljudi mislim Ukrajinci na območju spopadov in v bližini.
Da usposobiš vojaka za rokovanje z lahkim pehotnim orožjem je potrebno približno 3 mesece, pa še potem bo večina zelencev za kanonfutr.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

redtech ::

Ravno zelenci so najbolj natrenirani :)

D3m ::

https://twitter.com/Ukraine66251776/sta...

Pa sem mislil, da bo prva uspešna kontraofenziva.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kow ::

Ja, samo koliko casa rabijo da skopljejo jarek?

TezkoDihanje ::

https://mobile.twitter.com/TpyxaNews/st...
Night work of HIMARS Multiple Rocket Launcher System

scythe ::

fikus_ je izjavil:

Jp, to je neumnost, da sovražniku kažeš rezultate njegovega obstreljevanja.
HIMRASi nimajo pravo strelivo za uničevanje betonskih konstrukcij, oz. vsaj Ukrajinci ga niso dobili (ne poznam vseh variant).

Kaj je fur, sem ti podrl hišico iz kart?


Dokler imajo M30/31 rakete, lahko pozabimo da bo padel kakšen betonski most glede HIMRASA. Če dobijo ATACMS, potem bo pa druga pesem :D Tele M30/31 rakete so idealne za uničevanje skladišč, radarskih sistemov....itd.

D3m je izjavil:

https://twitter.com/Ukraine66251776/sta...

Pa sem mislil, da bo prva uspešna kontraofenziva.



Pogledaš ostale novice na tem kanalu, pa vidiš na kero stran visi 8-) V družino InterSlavaZ kanalov....
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

mirator ::

Iz zanesljivo nezanesljivih virov, sem izvedel, da se Štajerska varda pospešeno pripravlja na lažji trening "blitz kriega" na teritoriju Ukrajine. Torej je konec vojne, samo še vprašanje časa.

D3m ::

scythe je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Jp, to je neumnost, da sovražniku kažeš rezultate njegovega obstreljevanja.
HIMRASi nimajo pravo strelivo za uničevanje betonskih konstrukcij, oz. vsaj Ukrajinci ga niso dobili (ne poznam vseh variant).

Kaj je fur, sem ti podrl hišico iz kart?


Dokler imajo M30/31 rakete, lahko pozabimo da bo padel kakšen betonski most glede HIMRASA. Če dobijo ATACMS, potem bo pa druga pesem :D Tele M30/31 rakete so idealne za uničevanje skladišč, radarskih sistemov....itd.

D3m je izjavil:

https://twitter.com/Ukraine66251776/sta...

Pa sem mislil, da bo prva uspešna kontraofenziva.



Pogledaš ostale novice na tem kanalu, pa vidiš na kero stran visi 8-) V družino InterSlavaZ kanalov....


Pogleda se vse strani. Četudi ti niso všeč. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

fur80 ::

TezkoDihanje je izjavil:

https://mobile.twitter.com/TpyxaNews/st...
Night work of HIMARS Multiple Rocket Launcher System


To gre točno tja, ko oča rečejo in naredi točno to ka oča zahtevajo! :D haha

Voss ::

fur80 je izjavil:

Mene samo zanima, kje so slavni ruski sateliti in posnetki, še nič od tega ni bilo, pa so govorili že v 80-ih, da Rus lahko poslika vse kar leze in gre po Zemlji. Za USA se to ve, od Rusov ne duha ne sluha. Mislite, da je to vojna tajna, ali so res vse pokradli, da še za leče nimajo?


Rusom primanjkuje satelitov. Saj zato pa 3/4 raket mim tarč leti.

To je njihova taktika že od pamtiveka. Zmeč kar maš, pa ni važno kam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Pac-Man ::

korenje3 je izjavil:

"tension cables". sej ni viseč most. sej vem ovce sam copy/paste.

Prestressed concrete @ Wikipedia

Samo važno, da smo ostali ofce in kerozin ne tali jeklenih stebrov.

It's very amusing that these so-called independent thinkers & "I show the other side" types are usually at their core performative contrarians who lack the skills to honestly disseminate information from Russian/separatist sources that at least gives an indication of sentiment
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

fur80 ::

Voss je izjavil:

fur80 je izjavil:

Mene samo zanima, kje so slavni ruski sateliti in posnetki, še nič od tega ni bilo, pa so govorili že v 80-ih, da Rus lahko poslika vse kar leze in gre po Zemlji. Za USA se to ve, od Rusov ne duha ne sluha. Mislite, da je to vojna tajna, ali so res vse pokradli, da še za leče nimajo?


Rusom primanjkuje satelitov. Saj zato pa 3/4 raket mim tarč leti.

To je njihova taktika že od pamtiveka. Zmeč kar maš, pa ni važno kam.


Ampak v 90-ih ko smo gledali dokumentarce na RTV, so nam govorili kaj vse ima Rus in da lahko gledajo katere karte igrajo Američani na kontrolnih točkah, sedaj leta 2022 gledamo posnetke iz Orlanov na Canonu? So nas malo tedaj nategovali, ali Rusi to skrivajo? :D Američanom verjamem, da ti poslika hišo kako piješ kavo, Rusu sedaj ne verjamem, da vidi sosednji breg, če je jasno ali oblačno! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Pac-Man ::

fur80 je izjavil:

Mene samo zanima, kje so slavni ruski sateliti in posnetki, še nič od tega ni bilo, pa so govorili že v 80-ih, da Rus lahko poslika vse kar leze in gre po Zemlji. Za USA se to ve, od Rusov ne duha ne sluha. Mislite, da je to vojna tajna, ali so res vse pokradli, da še za leče nimajo?


Zadnji vohunski satelit, ki je vračal kapsule s filmom, so izstrelili l. 2015. No, tam, nekje za časom.

Yantar-4K2M @ Wikipedia
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

TezkoDihanje ::

korenje3 je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

https://twitter.com/v_stus/status/15511...
On Antonivskyi, tension cables are generally damaged, which violates the integrity of the entire structure.
The orcs patched up the bridge across the sluice of the Kakhovskaya HPP, but I'm sure it won't last long. Moreover, the quality of the repair is questionable. This is a bottleneck.


"tension cables". sej ni viseč most. sej vem ovce sam copy/paste.


Tle imaš en movie, kako Javelin pobije one na tanku (kar si pisaril mesece nazaj)

This is probably the most impressive Javelin strike on a Russian tank since the war started.
It comes in from the left of the screen and then dives toward the tank.
https://twitter.com/visegrad24/status/1...

Voss je izjavil:

Rusom primanjkuje satelitov. Saj zato pa 3/4 raket mim tarč leti.
To je njihova taktika že od pamtiveka. Zmeč kar maš, pa ni važno kam.


Uporabljajo mape še iz časov Sovjetske Zveze.

Zgodovina sprememb…

Pac-Man ::

Komentar intervjuja z Lavrovom, res jim delajo uslugo z blokado medijev. Vklopi podnapise + avtomatski prevod (v Angleščino)


Lavrov recognized Putin as a liar, invented new war goals, and shunned HIMARS
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

fur80 ::

korenje3 je izjavil:

fur80 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

fur80 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Pri Lisičjanski so Ukrajinci poradirali Kadirovce, čaka se še uradna potrditev!

Že včeraj sta v karambolu umrla dva visoka predstavnika kadirovcev!


Kako če smo videli njihovo vrnitev v domovino? o kakem radiranju ti sanjaš? čečeni so poradiral tujo legijo, ki so jo ukrajinci pustil v mestu medtem ko so bežal


Ti beri svoje vire, če ti paše! :D Naredi si temo obramba Rusije, pa blodi tam noter, pa ostalih par zblojencev ne pozabi!


berem in gledam slikovno gradivo mrtvih tujcev, poklanih v lužah krvi.
za nameček nosijo še patche zastav svoje države, tako da se takoj ve od kje so.


80% redne vojske, pa saj to menda ja ne verjameš, tako pečen pa še ja nisi menda?

Saj jaz tudi vidim pečene Ruse, pa jih ne lepim sem, zadnjič sem po pomoti prilepil video umrlih na travniku, tako da spoštovanje umrlim, za blodnje politikov! Če pa želiš, ti pa pošljem telegram ruskih čevapčičev...


85000 pobitih ukrajinskih vojakoh, 200000 ranjenih.


Če si prej izpustil nulo, si jo sedaj eno preveč napisal! :D Na eni strani se bori cel svet:
https://twitter.com/antiputler_news/sta...

Turki, Američani, Izraelci, Gruzijci, odpisani Čečeni, Hrvati, Velika Britanija, Kanadčani, še in še cela Evropa, na drugi imaš Ruse, Kadirovce in Wagner, daj vprašaj se malo po zdravju, kateri svet si želiš in kam naj nas odnese v Evropi, ti, tvojo familijo, tvoji otroci! Ne samo, da bodo popušili zaostalci, zavedat, se morajo, da nimajo pogojev v naprednem svetu, da mrdajo kaj! Nam, tebi, meni, našim družinam! Tu se brani svoboda, demokracija, s politiko bomo obračunali sami, Rusija je no go v svetu, 100 let nazaj!
Just saw another bus of Foreign legion soldiers heading towards the frontline.
https://twitter.com/WarMonitor3/status/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Voss ::

TezkoDihanje je izjavil:

https://mobile.twitter.com/TpyxaNews/st...
Night work of HIMARS Multiple Rocket Launcher System


Tole dvomim, da je HIMARS. Tista mašina ima samo 6 raket, zato dvomim, da bi dva naenkrat na isti poziciji tvegali. Verjetno M270.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

fur80 ::

Voss je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

https://mobile.twitter.com/TpyxaNews/st...
Night work of HIMARS Multiple Rocket Launcher System


Tole dvomim, da je HIMARS. Tista mašina ima samo 6 raket, zato dvomim, da bi dva naenkrat na isti poziciji tvegali. Verjetno M270.


8 je bilo izstreljenih sem 10X štel! :D

Voss ::

fur80 je izjavil:

Voss je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

https://mobile.twitter.com/TpyxaNews/st...
Night work of HIMARS Multiple Rocket Launcher System


Tole dvomim, da je HIMARS. Tista mašina ima samo 6 raket, zato dvomim, da bi dva naenkrat na isti poziciji tvegali. Verjetno M270.


8 je bilo izstreljenih sem 10X štel! :D


HIMARS ima samo 6 izstrelkov sem mislil.

fur80 ::

Voss je izjavil:

fur80 je izjavil:

Voss je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

https://mobile.twitter.com/TpyxaNews/st...
Night work of HIMARS Multiple Rocket Launcher System


Tole dvomim, da je HIMARS. Tista mašina ima samo 6 raket, zato dvomim, da bi dva naenkrat na isti poziciji tvegali. Verjetno M270.


8 je bilo izstreljenih sem 10X štel! :D


HIMARS ima samo 6 izstrelkov sem mislil.


Saj zato, sem že prej videl, da jih ni ne 6 ne 12, ampak 8 :D Lahko pa, da sta 2 skupaj, pa kaj niso posneli! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()
««
13 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rusija prepovedala plačila v kriptovalutah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
7811851 (8716) Pac-Man
»

V vzhodni Ukrajini internetni promet že teče prek Rusije (strani: 1 2 3 475 76 77 78 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3851222475 (167293) Pithlit

Ukrajina Part IV (strani: 1 2 3 4120 121 122 123 )

Oddelek: Loža
6108447750 (315484) l0g1t3ch

Več podobnih tem