» »

Pričakovanje dela zastonj

Pričakovanje dela zastonj

1 2
3
»

nejc_nejc ::

Pravic, dolznosti ter odgovornost. To niti pod razno pri večini ni razčiščeno. Večini je jasna samo prva.


Verjetno ste vsi člani sindikata, ja kar futrajte jih s članarinami.

zobnik ::

Invictus je izjavil:

Ja, v Sloveniji se veliko dela im malo naredi...


vse z namenom, nabijanje ur in plača bo pe če je malo narejenega

zobnik ::

mihi666 je izjavil:

Sem prostovolnji gasilec iz majhnega društva. Opremo imamo kar na nivoju če imaš interes so ti vedno na voljo vedno izobraževanja. Denarja ne zapravljamo za fensi opremo. Ampak ti zveza določi kaj od opreme moraš imet.


pri nas smo vsi gasilci samo kakšna pomoč od drugje je nikol ni, vse sami naredimo, če bo treba grem tud ob 1-2 ponoč odpravljat posledice.

gruntfürmich ::

Sparkxl je izjavil:

Za enega takega psihota sem sam nekoč delal. Pa to ni neka leva firma. Zelo uspešna, poznate vsi, ker se vlačijo po medijih kako so oh in ah nonstop. In ravno na to foro sem padel, ko sem šel tja. Tip je bipolaren. Izven firme en obraz, nice guy, zajebant, na firmi psihopat.
On pričakuje da vsak dela nadure, zastojn seveda. Ure se ne beležijo nikjer. Od 90 zaposlenih sva bila samo 2, ki se s tem nisva strinjala. Mi imamo res suženjsko mentaliteto. Pa ne samo to, ene 3 kure so naju celo obsojale, ker nočeva sodelovati v tem, češ da nisva pripadna. Opran mozak do konca.

In tipu ni dišalo in je pritiskal. In bolj kot je pritiskal, prej sva midva hodila domov. Tik pred odpovedjo sem iz inata en čas štemplal 15:01.

Ampak vrgel ni nobenega. Sva bila tudi edina ki sva mu jezikala nazaj. Vsi ostali glavo med kolena. Če bi šlo, bi si jo pomoje v rit zarinili.
In na koncu naju je očitno cenil, ker sva bila edina med brezvretenčarji.

Nauk zgodbe...nabavite si hrbtenice in se ne pustite takim izrodkom družbe drkat v glavo

to je pravi profesionalec (bivši šef). eno je zasebnost, drugo posel. v sloveniji marsikdo (od delavcev) trpi, ker tega ne zna ločiti. in marsikatera firma je zanič zaradi tega.

ampak tip je imel dejansko prav. čeprav se ni zavedal, je s svojim vedenjen ločeval od brezmožganskih nevretenčarskih opic od pokončno hodečega razmišljujočega homosapiensa. in jasno da vaju je cenil. kdo pa ima rad zahrbtne slovenske pizde, ki pred tabo sklonijo glavo, za tabo pa bi te ubile?
s takšno gamatjo se nobeden ne druži rad. in vajin bivši šef je dobro vedel, da so takšne retardirane slovenske ovce samo za striči.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

kuall ::

zobnik je izjavil:

Invictus je izjavil:

Ja, v Sloveniji se veliko dela im malo naredi...


vse z namenom, nabijanje ur in plača bo pe če je malo narejenega

uni, ki tolčejo neproduktivne ure po moje na dolgi rok životarijo in nikoli ne dosežejo nekega finančnega uspeha. so pa izjeme govorim o povprečju. taki so tudi neumni in ne znajo skalkulirat, da nekje se bo poznalo to, ko malo sproducirajo na dolgi rok.

IL_DIAVOLO ::

Ti imas visoko placo, pa si se vedno doma na kmetih. Tudi sam nisi ravno primer dobre prakse, da bi zivljenje dvignil na visji nivo oz. živel po svojih smernicah.

Ni vse v plači, ampak kaj posameznik zeli in kaj je pripravljen storiti za dosego tega cilja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kuall ::

kaj pa je višji nivo? rad živim na kmetih, mesto ni zame. a kupit svojo bajto? ja lahko bi ampak tako visoke plače pa vseeno nimam plus bajt/stanovanj imam zadost tu kjer sem, dokler ni družine, kar zgleda, da je itak ne bo. tak da kar znam uživat. višji nivo bi bil, da se predčasno upokojim in imam dopust vse leto z lepim finančnim dotokom (tam 3 jurje na mesec). to bi bilo pa fajn zrihtat, tu bom probal kaj narediti ampak bo težko, kot kaže zaenkrat, nemogoče pa seveda ni.

IL_DIAVOLO ::

Verjamem da ne, ampak a res nimas zelje it na svoje in:

do whatever the fuck u want
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolje cenejeni perksi na delovnem mestu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24125552 (14169) OrkAA
»

Ali se za timbilding izplača plača? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7712356 (8876)          
»

Česa si želite na delovnem mestu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548101 (4184) Alien123

Več podobnih tem