» »

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila

««
14 / 26
»»

Miki N ::

Dajte no. Ravno danes v enem trgovskem centru opazujem enega starejšega ovčjaka z masko. Sam edini. Oči utrujene, žalostne ... mrtev pogled.

Verjetno so ga mlajši sorodniki - ki so že davno odvrgli krpice - prestrašili do konca (skrajšanjega) življenja. Mogoče je bil celo kak slotecharski superman, ki je nad njim iživljal svojo jezo nad antivakserji. Stari je zdaj travmatiziran "v skupno dobro".


Kruto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

kamiKaZaA ::

Gregor P je izjavil:

Zdaj se vi lovite zgoraj in sproti ves čas popravljate besedilo, ker ne znate brati oz. ne razumete povsem teh priporočil. Samo eni skupini ljudem je priporočena dosledna nošnja mask.

To ne drži. Ker če bi držalo, potem zadnji dve leti tudi ne bi bilo potrebno nositi maske vsem, ampak bi lepo rekli, da naj maske nosijo le najranjivejši in bi bil mir.

Pandemija še je vedno. Eksponentna rast okužb tudi. Razlika je le, da so sedaj maske priporočljive, prej so pa bile obvezne. In če bi skozi bilo priporočljivo, da nosiš masko, da se testiraš ko imaš simptome, da ni nobenih omejitev pri prehodi mej ali trgovskih centrov se bi dosti manj ljudi cepilo in sploh ne bi bilo nobenih težav, niti toliko debat o tej pLandemiji.

Gregor P ::

Torej jaz sem tako ali tako cepljen tudi proti zadnji različici;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

kamiKaZaA ::

Gregor P je izjavil:

Torej jaz sem tako ali tako cepljen tudi proti zadnji različici;)

Kaj zdaj to pomeni? Da več ne moreš zboleti? Da ti ni potrebno nositi maske, ker več nemoreš zboleti niti prenašati? Malo pojasni prosim. Zraven pa še odgovori zakaj več ne nosiš maske v trgovini, čeprav več ni obvezna je pa s strani NIJZ priporočljiva. Zakaj takšen zagovornik mask si naenkrat premisli in si odstrani plenico izpred svojih ust?

Avenger ::

kamiKaZaA je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Torej jaz sem tako ali tako cepljen tudi proti zadnji različici;)

Kaj zdaj to pomeni? Da več ne moreš zboleti?


Pomeni, da je postal GMO, z okvarjenimi možgani in oslabelim telesom.

Tole tu je vredno poslušanja: https://rumble.com/v1ub5nk-reiner-fuell...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Gregor P ::

kamiKaZaA je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Torej jaz sem tako ali tako cepljen tudi proti zadnji različici;)

Kaj zdaj to pomeni? Da več ne moreš zboleti? Da ti ni potrebno nositi maske, ker več nemoreš zboleti niti prenašati? Malo pojasni prosim. Zraven pa še odgovori zakaj več ne nosiš maske v trgovini, čeprav več ni obvezna je pa s strani NIJZ priporočljiva. Zakaj takšen zagovornik mask si naenkrat premisli in si odstrani plenico izpred svojih ust?

Najprej se boš moral ti odločiti sedaj, a maska je obvezna ali ni8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

kamiKaZaA ::

Avenger je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Torej jaz sem tako ali tako cepljen tudi proti zadnji različici;)

Kaj zdaj to pomeni? Da več ne moreš zboleti?


Pomeni, da je postal GMO, z okvarjenimi možgani in oslabelim telesom.

Da ima okvarjene možgane je že tako ali tako razbrati iz njegovih vpisov. Sploh, ko na eni strani pametuje, da ne nosi maske v trgovini, ker se drži priporočil NIJZ, a na NIJZ lepo piše, da še smo vedno v epidemioloških razmerah in da je maska v trgovinah močno priporočljiva. Enostavno ne moreš priti do drugega sklepa kot da ima okvarjene možgane. Ker drugače ne bi takšnih pisal glede ne nošenja maske in hkrati omenjal priporočila NIJZ.

kamiKaZaA ::

Gregor P je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Torej jaz sem tako ali tako cepljen tudi proti zadnji različici;)

Kaj zdaj to pomeni? Da več ne moreš zboleti? Da ti ni potrebno nositi maske, ker več nemoreš zboleti niti prenašati? Malo pojasni prosim. Zraven pa še odgovori zakaj več ne nosiš maske v trgovini, čeprav več ni obvezna je pa s strani NIJZ priporočljiva. Zakaj takšen zagovornik mask si naenkrat premisli in si odstrani plenico izpred svojih ust?

Najprej se boš moral ti odločiti sedaj, a maska je obvezna ali ni8-)

8-O;((:8)

Kaj tukaj ni jasno?:

čeprav več ni obvezna je pa s strani NIJZ priporočljiva.

@Avenger - iz vpisa v vpis @Gregor P potrjuje, da ima okvaro na možganih. Človeku dobesedno moraš dajati podnapise na podnapise, da je sedaj s strani NIJZ priporočljiva nošnja mask. On pa še vedno sprašuje ali je obvezna ali priporočljiva? ;((8-O

@Gregor P (maske s strani NIJZ so priporočljive) - sedaj pa prosim še enkrat preberi in prosim odgovori, ter prenehaj z izmikanji na korektno zastavljena vprašanja:

Kaj zdaj to pomeni? Da več ne moreš zboleti? Da ti ni potrebno nositi maske, ker več nemoreš zboleti niti prenašati? Malo pojasni prosim. Zraven pa še odgovori zakaj več ne nosiš maske v trgovini, čeprav več ni obvezna je pa s strani NIJZ priporočljiva. Zakaj takšen zagovornik mask si naenkrat premisli in si odstrani plenico izpred svojih ust?

primoz4p ::

Velika raziskava: Toliko časa preživi virus na določenih živilih

...
Delikatesa
Sir in salame, ki so polne beljakovin in maščob, omogočajo virusu preživetje več dni - tudi do enega tedna.

Pijače in vnaprej pripravljene jedi
Dokazano je, da covid-19 na plastičnih posodah preživi do sedem dni, na kartonski embalaži nekoliko manj, na pločevinkah pa le nekaj ur, pravijo znanstveniki.

Gregor P ::

kamiKaZaA je izjavil:

in da je maska v trgovinah močno priporočljiva.
Kje to piše, da je močno priporočljiva? In za koga?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Pithlit ::

Oh wow, nov circlejerk naval funkcionalno nepismenih nestrpnežev. Ki bi radi samo povedali zakaj se ne cepijo... Briljantno :))
Life is as complicated as we make it...

-Wall ::

Pithlit je izjavil:

Oh wow, nov circlejerk naval funkcionalno nepismenih nestrpnežev. Ki bi radi samo povedali zakaj se ne cepijo... Briljantno :))


Ja, antivakserski troli nizko letajo... zima bo. :))

primoz4p ::

Kitajska po protestih rahlja proticovidne ukrepe kljub skoraj rekordnemu številu okužb

Manj kot 24 ur po nasilnih protestih v Gvangdžovu na jugu države so tamkajšnje oblasti v najmanj sedmih okrožjih sporočile, da umikajo začasno zaprtje. V enem bodo tako dovolili spet pouk v živo, odprli bodo tudi restavracije in kina.

Kljub skoraj rekordnim številom okužbe je podpredsednica vlade Sun Čunlan, ki nadzira ukrepe proti covidu-19, dejala, da je moč virusa, da povzroči bolezen, oslabela, poročanje kitajskih medijev navaja BBC. Sun je pozvala tudi k nadaljnji "optimizaciji" politik na področju testiranja, zdravljenja in karanten. Predtem so oblasti svarile pred smrtonosnostjo virusa.

"Nove razmere zahtevajo nove naloge," je dejala. Po oceni francoske tiskovne agencije AFP to nakazuje, da bo Peking kmalu omilil pristop v boju proti pandemiji, ki je oviral gospodarstvo in vsakdanje življenje.


ps
Malo sem zmešal vrstni red originalnega zapisa oziroma napravil vzročno-posledično manipulacijo.

dexterboy ::

Pithlit je izjavil:

Sej mogoče vam kdaj kapne da ukrepi nimajo veze s cepljenjem.

Sej mogoče vam kdaj kapne, da ste waxerji balast tega planeta...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Miki N ::

Po mojem gre pa tukaj za nepriljubljeno a še kako realno "podkev" - če greš proti ekstremom so Kovidijanci praktično enaki čudaki kot Antivakseljni.

Zanimivo bi bilo malo pokramljati s tistimi, ki se pikajo ZDAJ, kaj jim dogaja, garantiram vam, da bi bilo slikovito.

kamiKaZaA ::

Klasično, ko postaviš provaxerjem vprašanje zakaj so sedaj nehali nositi maske v trgovinah, če so pa še dve leti nazaj zagovarjali, da bi to morala postati stalnica do konca življenja in druge zmerjali z egoističnimi pizdami, ki nismo nosili mask, a na koncu seveda ne dobiš odgovora zakaj več ne nosijo mask. Neko vlačenje ven, da ni več priporočil od NIJZ, a hop, ko jim daš vir, da NIJZ še vedno priporoča nošenje mask v trgovinah, pa se spet skrijejo v luknje oz. v svojo klet in več ne odgovarjajo.

Torej, kaj smo se naučili? Da so tudi v večini provakserji (cca. 98%-99%) vstopili v klub egoističnih pizd in da več ne mislijo nositi mask v trgovinah.

Danes sem bil v Mercator Centru Maribor in nisem videl niti ene osebe z masko. Pa sem med nakupom in enim krogom skozi center srečal preko 100 ljudi. Gužva, da glava peče. Mask pa nikjer. A še dve leti nazaj smo poslušali floskule, da bi maske morali za vedno nositi v času zime in da zakaj je to tak problem. Sedaj pa ko te iste osebe vprašaš, zakaj sami več ne nosijo mask, če so pa še vedno priporočene od NIJZ za trgovine, pa ne dobiš odgovora, ampak samo neko vlačenje ven in preusmerjanje s vprašanji na vprašanja, namesto, da odgovorijo korektno, da so se glede nošenja mask krepko motili. A, to pa ne.

solatko ::

Gregor P - Kirurg nosi masko, da ne okuži pacienta, ne zato, da se on nebi okužil. Maske ne zadržijo virusov pri vdihavanju, jih pa solidno ustavlja, ko izdihuješ, torej zato, da ne okužiž ranljivih. Cepljenci mislite, da vas cepivo ščiti pred okužbo drugih. V normalnih državah, tisti, ki gledajo na širšo skupnost v zaprtih prostorih že desetletja nosijo maske, ko so prehlajeni ali v času, ko se širijo respiratorni virusi, ne zato, da se sami nebi okužili.
Delo krepa človeka

OutOfTheBox ::

Zanimivo bi bilo malo pokramljati s tistimi, ki se pikajo ZDAJ,


Večina so starejši ljudje, ki se tudi vsako leto cepijo proti sezonski gripi. Nič kaj drastično neverjetno. Super je to da je ozaveščenost (pri starejših) sedaj malo boljša kot pred leti kar se samega cepljenja tiče, slabo pa je to da je v Sloveniji cepljenje "tabu", predvsem zaradi napačnih informacij, ki krožijo v družbi.

Prav tako je škoda, ker je tudi samo nošenje maske kot zaščitno sredstvo, da ne trosiš bakterij okoli kadar si prehlajen pri nas tudi "tabu", kar je slabo za vse. Nekoga je sram nataknit masko ko gre v trgovino in gre raje tja prehlajen, ker se boji da bodo na njega kazali s prstom, posledica pa je ta da bodo zaradi tega zboleli tudi tisti, ki bi se mu posmehovali. Na japonskem je to stvar kulture od vedno. Ko greš med ljudi, si pač daš masko, sploh če si prehlajen.

Škoda da smo taki.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

OutOfTheBox je izjavil:

Zanimivo bi bilo malo pokramljati s tistimi, ki se pikajo ZDAJ,


Večina so starejši ljudje, ki se tudi vsako leto cepijo proti sezonski gripi. Nič kaj drastično neverjetno. Super je to da je ozaveščenost (pri starejših) sedaj malo boljša kot pred leti kar se samega cepljenja tiče, slabo pa je to da je v Sloveniji cepljenje "tabu", predvsem zaradi napačnih informacij, ki krožijo v družbi.

Prav tako je škoda, ker je tudi samo nošenje maske kot zaščitno sredstvo, da ne trosiš bakterij okoli kadar si prehlajen pri nas tudi "tabu", kar je slabo za vse. Nekoga je sram nataknit masko ko gre v trgovino in gre raje tja prehlajen, ker se boji da bodo na njega kazali s prstom, posledica pa je ta da bodo zaradi tega zboleli tudi tisti, ki bi se mu posmehovali. Na japonskem je to stvar kulture od vedno. Ko greš med ljudi, si pač daš masko, sploh če si prehlajen.

Škoda da smo taki.

Zelo korekten odgovor. In se strinjam z njim, hkrati pa morem napisati, da bolan nisem nikoli hodil po trgovinah, ker sem obležal doma in mi razen počitka ni nič drugega pasalo.

Drugo pa je, ko sem virozen, torej šmrkav in z občasnim kašljem, takrat pa bi bilo pametno nositi masko. Ampak je ne bom. Nikoli! Ker maska meni predstavlja teror, ker nas je oblast tako napsihirala in hkrati uničila 2 leti življenja s vsakodnevnim teroriziranjem z ranimi testiranji in psihiranji, da moraš nositi masko, se vsak dan testirati (palica) ali pa cepiti (korenček) in če bi si sedaj dal masko gor ob lažjem prehladu je to isto, kot če bi hodil okoli z nacistično zastavo in salutiral. Ne, ne nebom tega počel, ker nisem nacist. In ne bom nosil maske, ker ne podpiram tega terorja, katerega smo preživeli v zadnjih dveh letih. In ni nam bilo lahko in bo to ostalo v mojem spominu za najbolj temačno obdobje trenutno. Hujše od tega je samo vojna, katere pa na srečo še nisem občutil in upam, da je tudi nikoli ne bom.

Maska je novi zločin in teror, ter predstavlja vse slabo kar se je v zadnjih dveh letih godilo večini ljudem po svetu. Maske dol! Sicer so pa dali maske dol tudi najbolj zagriženi vakserji. :D>:D

-Wall ::

kamiKaZaA je izjavil:

OutOfTheBox je izjavil:

Zanimivo bi bilo malo pokramljati s tistimi, ki se pikajo ZDAJ,


Večina so starejši ljudje, ki se tudi vsako leto cepijo proti sezonski gripi. Nič kaj drastično neverjetno. Super je to da je ozaveščenost (pri starejših) sedaj malo boljša kot pred leti kar se samega cepljenja tiče, slabo pa je to da je v Sloveniji cepljenje "tabu", predvsem zaradi napačnih informacij, ki krožijo v družbi.

Prav tako je škoda, ker je tudi samo nošenje maske kot zaščitno sredstvo, da ne trosiš bakterij okoli kadar si prehlajen pri nas tudi "tabu", kar je slabo za vse. Nekoga je sram nataknit masko ko gre v trgovino in gre raje tja prehlajen, ker se boji da bodo na njega kazali s prstom, posledica pa je ta da bodo zaradi tega zboleli tudi tisti, ki bi se mu posmehovali. Na japonskem je to stvar kulture od vedno. Ko greš med ljudi, si pač daš masko, sploh če si prehlajen.

Škoda da smo taki.

Zelo korekten odgovor. In se strinjam z njim, hkrati pa morem napisati, da bolan nisem nikoli hodil po trgovinah, ker sem obležal doma in mi razen počitka ni nič drugega pasalo.

Drugo pa je, ko sem virozen, torej šmrkav in z občasnim kašljem, takrat pa bi bilo pametno nositi masko. Ampak je ne bom. Nikoli! Ker maska meni predstavlja teror, ker nas je oblast tako napsihirala in hkrati uničila 2 leti življenja s vsakodnevnim teroriziranjem z ranimi testiranji in psihiranji, da moraš nositi masko, se vsak dan testirati (palica) ali pa cepiti (korenček) in če bi si sedaj dal masko gor ob lažjem prehladu je to isto, kot če bi hodil okoli z nacistično zastavo in salutiral. Ne, ne nebom tega počel, ker nisem nacist. In ne bom nosil maske, ker ne podpiram tega terorja, katerega smo preživeli v zadnjih dveh letih. In ni nam bilo lahko in bo to ostalo v mojem spominu za najbolj temačno obdobje trenutno. Hujše od tega je samo vojna, katere pa na srečo še nisem občutil in upam, da je tudi nikoli ne bom.

Maska je novi zločin in teror, ter predstavlja vse slabo kar se je v zadnjih dveh letih godilo večini ljudem po svetu. Maske dol! Sicer so pa dali maske dol tudi najbolj zagriženi vakserji. :D>:D


Daj daj, entitled narcisticen otrok, ki ni dobil primerne vzgoje. :) Najdi kaj bolj pametnega kot cepljenje za svoje pubertetniske izpade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

T440 ::

Komaj čakam digitalni euro.
Bo fajn, ko necepljenim ne bo deloval.
V roku par mesecev bo še gotovina ukinjena, pol bo pa končno gmah :))
Najjaćim in najglasnejšim vam bodo pa še Zlatkota blokirali na Spotify pa na tehničnem vam bodo avte pometali, dokler svojih starih bemflov ne spravite v red.
:)):D

-Wall ::

Saj ne bojo vec rabili eura, tako ali tako smo vsi cepljeni ze davno pomrli, tole nasi duhovi tipkajo :D

Gregor P ::

solatko je izjavil:

Gregor P - Kirurg nosi masko, da ne okuži pacienta, ne zato, da se on nebi okužil. Maske ne zadržijo virusov pri vdihavanju, jih pa solidno ustavlja, ko izdihuješ, torej zato, da ne okužiž ranljivih. Cepljenci mislite, da vas cepivo ščiti pred okužbo drugih. V normalnih državah, tisti, ki gledajo na širšo skupnost v zaprtih prostorih že desetletja nosijo maske, ko so prehlajeni ali v času, ko se širijo respiratorni virusi, ne zato, da se sami nebi okužili.
LOL a to si zdaj citiral vse ostale, vmes pa kar iznenada vrinil “Cepljenci mislite, da vas cepivo ščiti pred okužbo drugih.”:))
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Kayzon ::

Saj vas ni haha,to je najveci hec v celi situaciji. Cepljeni so okuzevali bolje kot necepljeni :))

-Wall ::

Kayzon je izjavil:

Saj vas ni haha,to je najveci hec v celi situaciji. Cepljeni so okuzevali bolje kot necepljeni :))


Nemogoce, to kontrira z vasim lastnim bullshitom. Cepljeni smo tako ali tako ze davno mrtvi, tistih par, ki niso, so pa prilepljeni na kandelabre kot posledica neverjetnega magnetizma in delujejo kot repetitorji za 5g. Ergo, ce se je korona sirila, ste lahko krivi samo necepljeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

coffeetime12 ::

-Wall je izjavil:

Nemogoce, to kontrira z vasim lastnim bullshitom. Cepljeni smo tako ali tako ze davno mrtvi, tistih par, ki niso, so pa prilepljeni na kandelabre kot posledica neverjetnega magnetizma in delujejo kot repetitorji za 5g. Ergo, ce se je korona sirila, ste lahko krivi samo necepljeni.

"Ko ves svet teče proti pečini, se zdi, da je tisti, ki teče v nasprotno smer, izgubil razum. ~C.S. Lewis"

coffeetime12 ::

Pithlit je izjavil:

Oh wow, nov circlejerk naval funkcionalno nepismenih nestrpnežev. Ki bi radi samo povedali zakaj se ne cepijo... Briljantno :))

Tole je že kar epidemija napljavljenih funkcionalno nepismenih 'NIJZ znastvenikov'. Poglejmo:

-Wall ::

coffeetime12 je izjavil:

-Wall je izjavil:

Nemogoce, to kontrira z vasim lastnim bullshitom. Cepljeni smo tako ali tako ze davno mrtvi, tistih par, ki niso, so pa prilepljeni na kandelabre kot posledica neverjetnega magnetizma in delujejo kot repetitorji za 5g. Ergo, ce se je korona sirila, ste lahko krivi samo necepljeni.

"Ko ves svet teče proti pečini, se zdi, da je tisti, ki teče v nasprotno smer, izgubil razum. ~C.S. Lewis"


Ti raje povej kaj je, ko pades cez pečino, je spodaj luknja s katero prides v sredisce zemlje, kjer se pogovarjas z reptili? Saj me zanima, pa se ne morem odlepit iz kandelabra, magnetizem je premocan... mogoce so nanoboti... pa Gates mi nekaj sporoca preko 5g... pravi, da si raje sluzbo najdite.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

kopriwa ::

Kaj pa če je mnogo bolje za družbo, da se antivakserje "zaposli" da 24/7 mozgajo o teorijah zarote in opravljajo nepomembna dela oz. so socialkarji? Navsezadnje, še na NIJZ so očitno pustili vabo, da gredo stabilni geniji vsak dan, besedo za besedo, prebirat navodila kako preživeti danes. Jaz si predstavljam to kot optimizacijski prijemi v posebnih ustanovah, kjer zaposliš paciente z raznimi igrami, da imajo negovalci malo miru in počitka. Zabava bo še dolgo zagotovljena.

darkolord ::

Jaz si predstavljam to kot optimizacijski prijemi v posebnih ustanovah, kjer zaposliš paciente z raznimi igrami, da imajo negovalci malo miru in počitka.
Na obe strani listka napišeš "obrni", hehe

kamiKaZaA ::

darkolord je izjavil:

Jaz si predstavljam to kot optimizacijski prijemi v posebnih ustanovah, kjer zaposliš paciente z raznimi igrami, da imajo negovalci malo miru in počitka.
Na obe strani listka napišeš "obrni", hehe

2 leti ste zagriženi vaxerji potrebovali, da ste sneli plenico izpred ust, ko ste šli v trgovino. Še opica bi prej skapirala, da se "stroka" malo heca z vami s temi maskami. To samo pove na kašnem nivoju ste. :))

Za razliko od nas ostalih, kateri smo se že od prvega dne upirali nošnji mask in nepotrebnim covid-sranje-cepivom za naše telo. >:D

Aja, še vedno čakam na odgovor, zakaj ste tisti, ki ste nosili redno maske v trgovinah, jih sedaj v letošnji zimi več ne nosite? 8-)

-Wall ::

kamiKaZaA je izjavil:

darkolord je izjavil:

Jaz si predstavljam to kot optimizacijski prijemi v posebnih ustanovah, kjer zaposliš paciente z raznimi igrami, da imajo negovalci malo miru in počitka.
Na obe strani listka napišeš "obrni", hehe

2 leti ste zagriženi vaxerji potrebovali, da ste sneli plenico izpred ust, ko ste šli v trgovino. Še opica bi prej skapirala, da se "stroka" malo heca z vami s temi maskami. To samo pove na kašnem nivoju ste. :))

Za razliko od nas ostalih, kateri smo se že od prvega dne upirali nošnji mask in nepotrebnim covid-sranje-cepivom za naše telo. >:D

Aja, še vedno čakam na odgovor, zakaj ste tisti, ki ste nosili redno maske v trgovinah, jih sedaj v letošnji zimi več ne nosite? 8-)


Iz solidarnosti.

nirburu ::

Škoda, da niste bili solidarni 2 leti nazaj, ampak šele sedaj.

FoxKnox ::

Tisti, ki se je zadnji dve leti upiral nošenju mask, ukrepov za preprečitev okužb zanikal obstoj virusain bil apriori proti cepljenju, ni vreden ,da tukaj sploh govori, piše, ah kaj, ni vreden , da sploh živi.

Slopek ::

FoxKnox je izjavil:

Tisti, ki se je zadnji dve leti upiral nošenju mask, ukrepov za preprečitev okužb zanikal obstoj virusain bil apriori proti cepljenju, ni vreden ,da tukaj sploh govori, piše, ah kaj, ni vreden , da sploh živi.

To bi že zdaj na forumu COVID pass fural? Saj veš kaj si, a ne? Vse najslabše z eno besedo, katere ne smem napisati, ker me boš tak kot si, prijavil "oblastem". :P
Raje povej, če zdaj nosiš masko v trgovini in na vseh drugih javnih zaprtih površinah?

Dimnik ::

Slopek je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Tisti, ki se je zadnji dve leti upiral nošenju mask, ukrepov za preprečitev okužb zanikal obstoj virusain bil apriori proti cepljenju, ni vreden ,da tukaj sploh govori, piše, ah kaj, ni vreden , da sploh živi.

To bi že zdaj na forumu COVID pass fural? Saj veš kaj si, a ne? Vse najslabše z eno besedo, katere ne smem napisati, ker me boš tak kot si, prijavil "oblastem". :P
Raje povej, če zdaj nosiš masko v trgovini in na vseh drugih javnih zaprtih površinah?


Go, pekec, go....

-Wall ::

nirburu je izjavil:

Škoda, da niste bili solidarni 2 leti nazaj, ampak šele sedaj.


Saj smo bili, ravno takrat. Potem smo ugotovili, da je v druzbi toliko antivaxxerskih egoisticnih narcisticnih pizd, da se ne splaca zaradi njih matrat.

Cepljen sem, za ostale debile se mi pa gladko jebe. Se z uzitkom bom koga pljunil, ce se pa kdo z "idealnim-in-najlepejsim-in-najboljsim-in-oh-in-sploh" imunskim sistemom stegne, pa se toliko lepse.

Smkrlje si bom brisal v kljuke od fitnesa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

D3m ::

Verjetno zaradi tega, ker je nekaj v ozadju smrdelo. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

OutOfTheBox ::

kamiKaZaA je izjavil:


Aja, še vedno čakam na odgovor, zakaj ste tisti, ki ste nosili redno maske v trgovinah, jih sedaj v letošnji zimi več ne nosite? 8-)


Ne morem govoriti za celoto, lahko pa povem na kratko izkušnjo starejše osebe, ki dejansko noče več v trgovino.

Na kratko:

1. Grdi pogledi
2. Kazanje s prstom
3. Zmerjanje osebe z "ovco" v zaničevalnem tonu

Kar privede do tega, da se oseba ne čuti "varno", pa ne zaradi virusa ampak zaradi soljudi. Vsak ima svoj razlog zakaj maske ne nosi več, sem pa prepričan da ima veliko število ljudi skupne razloge, eden izmed njih zagotovo ta.

Skratka, manjka solidarnosti med ljudmi.

kamiKaZaA ::

Slopek je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Tisti, ki se je zadnji dve leti upiral nošenju mask, ukrepov za preprečitev okužb zanikal obstoj virusain bil apriori proti cepljenju, ni vreden ,da tukaj sploh govori, piše, ah kaj, ni vreden , da sploh živi.

To bi že zdaj na forumu COVID pass fural? Saj veš kaj si, a ne? Vse najslabše z eno besedo, katere ne smem napisati, ker me boš tak kot si, prijavil "oblastem". :P
Raje povej, če zdaj nosiš masko v trgovini in na vseh drugih javnih zaprtih površinah?

Ne pričakovati odgovora od takšnih dvoličnežev kot je @FoxKnox. To so največji podleži in največji poden od človeka. Zaradi takih zna propasti naša civilizacija.

Nikoli ne bom razumel, da si eni (FoxKnox, -Wall, T440...) tako močno želite živeti pod najhujšo obliko diktature?

-Wall ::

OutOfTheBox je izjavil:

Skratka, manjka solidarnosti med ljudmi.

Tocno tako, in ce so vsi okrog mene pizde, bom pizda tudi sam. Sicer gre samo na skodo druzbi ampak saj so si narcisoidni smrkavci taksno zbrali, sami bojo sebi najvecja kazen.

kamiKaZaA je izjavil:

Slopek je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Tisti, ki se je zadnji dve leti upiral nošenju mask, ukrepov za preprečitev okužb zanikal obstoj virusain bil apriori proti cepljenju, ni vreden ,da tukaj sploh govori, piše, ah kaj, ni vreden , da sploh živi.

To bi že zdaj na forumu COVID pass fural? Saj veš kaj si, a ne? Vse najslabše z eno besedo, katere ne smem napisati, ker me boš tak kot si, prijavil "oblastem". :P
Raje povej, če zdaj nosiš masko v trgovini in na vseh drugih javnih zaprtih površinah?

Ne pričakovati odgovora od takšnih dvoličnežev kot je @FoxKnox. To so največji podleži in največji poden od človeka. Zaradi takih zna propasti naša civilizacija.

Nikoli ne bom razumel, da si eni (FoxKnox, -Wall, T440...) tako močno želite živeti pod najhujšo obliko diktature?


A to napovedujes tako, kot si napovedoval, da bojo cepljeni pomrli, da bomo magnetni, da bomo 5g repetitorji ipd.?

Tole tvoje o diktaturi je enako pubertetnisko sranje kot tisto prej. Pac poln si sranja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

kamiKaZaA ::

OutOfTheBox je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Aja, še vedno čakam na odgovor, zakaj ste tisti, ki ste nosili redno maske v trgovinah, jih sedaj v letošnji zimi več ne nosite? 8-)


Ne morem govoriti za celoto, lahko pa povem na kratko izkušnjo starejše osebe, ki dejansko noče več v trgovino.

Na kratko:

1. Grdi pogledi
2. Kazanje s prstom
3. Zmerjanje osebe z "ovco" v zaničevalnem tonu

Kar privede do tega, da se oseba ne čuti "varno", pa ne zaradi virusa ampak zaradi soljudi.

No tega pa sam nisem opazil. Tisti 1 ali 2 kar jih srečaš v trgovini z masko, še noben ni kazal s prstom na njega ali zavijal s pogledi. To si si gladko izmislil?

Drugače pa spoštujem tiste, ki nosijo maske, ker s tem kažejo odgovornost do svojega zdravja. Namreč vsak pozna svoje telo najbolje in ve kaj mu lahko škodi in če ti maska lahko prepreči za nekaj % ali nekaj 10% pred okužbo, katera te lahko fajn potolče pri okrevanju, potem vsaka čast, da takšni nosi masko. In tako bi že moralo biti od začetka, da naj masko nosi tisti, ki se počuti ogroženega ne pa so vse nas silili v nošnjo mask. Pfuj!

kamiKaZaA ::

-Wall je izjavil:


... da bomo magnetni, da bomo 5g repetitorji ipd.?

;((

Šilih, še vedno čakam, da daš link, vir do teh kao mojih trditev. Seveda še jih do sedaj nisi dal, ker ne obstajajo. Kaj drugega sploh pričakovati od takšnih dvoličnežev kot si ti, kateri si želijo živeti v najhujši možni diktaturi? Točno takšne laži in podtikanja. :P

darkolord ::

kamiKaZaA je izjavil:

No tega pa sam nisem opazil. Tisti 1 ali 2 kar jih srečaš v trgovini z masko, še noben ni kazal s prstom na njega ali zavijal s pogledi. To si si gladko izmislil?
Zavijanja s pogledi je precej, občasno tudi kakšni komentarji. Zadnjič sem slišal eno "gospo": "kaj s to masko, sej ni AIDS". You can't make this up.

Zgodovina sprememb…

-Wall ::

kamiKaZaA je izjavil:

-Wall je izjavil:


... da bomo magnetni, da bomo 5g repetitorji ipd.?

;((

Šilih, še vedno čakam, da daš link, vir do teh kao mojih trditev. Seveda še jih do sedaj nisi dal, ker ne obstajajo. Kaj drugega sploh pričakovati od takšnih dvoličnežev kot si ti, kateri si želijo živeti v najhujši možni diktaturi? Točno takšne laži in podtikanja. :P


Ne da se mi iskat, da bomo pomrli pa so citati v tej temi. Ne grem se tega tvojega sranja, da bom metal stran cas, da ti dokazem, cez dve strani pa hoces enako se enkrat.

Pac te tvoje akrobacije prihrani za pornhub.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

kamiKaZaA ::

-Wall je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

-Wall je izjavil:


... da bomo magnetni, da bomo 5g repetitorji ipd.?

;((

Šilih, še vedno čakam, da daš link, vir do teh kao mojih trditev. Seveda še jih do sedaj nisi dal, ker ne obstajajo. Kaj drugega sploh pričakovati od takšnih dvoličnežev kot si ti, kateri si želijo živeti v najhujši možni diktaturi? Točno takšne laži in podtikanja. :P


Ne da se mi iskat, da bomo pomrli pa so citati v tej temi. Ne grem se tega tvojega sranja, da bom metal stran cas, da ti dokazem, cez dve strani pa hoces enako se enkrat.

Pac te tvoje akrobacije prihrani za pornhub.

Nikoli nisi dal linkov za te trditve: namagneteni, nano-roboti, 5G čipi... ker si si gladko vse izmislil. Sedaj pa bom dal pritožbo, ker imam poln kufer teh laži s tvoje strani. Dokaži da sem to res napisal ali pa te naj nekdo odstrani iz te teme. Trol lažnjivi!

Pritožba oddana:
https://slo-tech.com/forum/t530830/p777...

Zgodovina sprememb…

-Wall ::

kamiKaZaA je izjavil:

-Wall je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

-Wall je izjavil:


... da bomo magnetni, da bomo 5g repetitorji ipd.?

;((

Šilih, še vedno čakam, da daš link, vir do teh kao mojih trditev. Seveda še jih do sedaj nisi dal, ker ne obstajajo. Kaj drugega sploh pričakovati od takšnih dvoličnežev kot si ti, kateri si želijo živeti v najhujši možni diktaturi? Točno takšne laži in podtikanja. :P


Ne da se mi iskat, da bomo pomrli pa so citati v tej temi. Ne grem se tega tvojega sranja, da bom metal stran cas, da ti dokazem, cez dve strani pa hoces enako se enkrat.

Pac te tvoje akrobacije prihrani za pornhub.

Nikoli nisi dal linkov za te trditve: namagneteni, nano-roboti, 5G čipi... ker si si gladko vse izmislil. Sedaj pa bom dal pritožbo, ker imam poln kufer teh laži s tvoje strani. Dokaži da sem to res napisal ali pa te naj nekdo odstrani iz te teme. Trol lažnjivi!


Whatever, kdor tebi se kaj verjame je malo nor. Se tako hitro zlazes, da niti ne opazis. Paranoicni shizofrenik in patoloski laznjivec hkrati.

Sprehodi se do starsev, jim povej, da jim zelim srecnega miklavza in jih posiljam v kurac, da sta vzgojila tako sociopatsko pokveko.

K sreci se vsaj razmnozil ne bos.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

globoko grlo ::

Matr, eni mate res cajt na forumih viset :)

Sam tko na hitr, a se ze strinjamo, da je virus usel iz laboratorija?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Slopek ::

globoko grlo je izjavil:

Matr, eni mate res cajt na forumih viset :)

Sam tko na hitr, a se ze strinjamo, da je virus usel iz laboratorija?

Bi si upal zastavit hišo, da je bilo tako. Ampak zdaj pravijo, da je to itak vseeno, s čimer se v bistvu strinjam. Zdaj je kar je, ampak takrat so nas pa za tovrstne sklepe kar izbrisali. Cele teme! Vostoku so izbrisali gotovo 50strani, haha. To so bile takrat laži in ne dvomim, da marsikdo tukaj, še vedno sanja netopirjev sex z pasavčkem. Zmaugy zagotovo.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

BlackHole ::

kamiKaZaA je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Torej jaz sem tako ali tako cepljen tudi proti zadnji različici;)

Kaj zdaj to pomeni? Da več ne moreš zboleti? Da ti ni potrebno nositi maske, ker več nemoreš zboleti niti prenašati? Malo pojasni prosim. Zraven pa še odgovori zakaj več ne nosiš maske v trgovini, čeprav več ni obvezna je pa s strani NIJZ priporočljiva. Zakaj takšen zagovornik mask si naenkrat premisli in si odstrani plenico izpred svojih ust?


Nič od tega, samo cepljen je. Ima kvečjemu večjo verjetnost miokarditisa in še česa.
LP Marko
««
14 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106083320 (62444) fikus_

Tretji odmerek - možno samo mRNA? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32838126 (33220) dexterboy

Več podobnih tem