» »

Ukrajina part X

Ukrajina part X

marjanmb ::

Mogoče ta tema ostane vsaj dva/tri dni !
Me vsekakor zanima situacija ukrajincev NE pa ruSSov.
  • zaklenilo: zee ()

scythe ::

Dvomim da bo šlo brez Ruske propagande :D Prav mir je bil, ko ni blo teme o Ukrajini.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

MisterM ::

Menda je UKR vojska dobila ukaz za umik iz Severodonecka. Prejšnji teden pa je kolega motorist opisal izkušnjo, ko se je z motorjem odpravil v Kiev in Odeso. Njegov potopis lahko najdete na motosvetu:
https://motosvet.com/tabla/topic/43404-...

fikus_ ::

"Me vsekakor zanima situacija ukrajincev..."

Nič kaj rožnata. Zahod jim dobavlja ravno toliko orožja, da vojna traja, ukrajinska vojska pa kanonfutr.
Tisti štirje MLRS so po količini slaba šala. Prav tako novi štirje, ki jih sedaj še obljubljajo američani.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Miki N ::

MisterM je izjavil:

Prejšnji teden pa je kolega motorist opisal izkušnjo, ko se je z motorjem odpravil v Kiev in Odeso. Njegov potopis lahko najdete na motosvetu:
https://motosvet.com/tabla/topic/43404-...


Pošteno povedano... precej dolgčas. Razen, če ti je iskanje bencina zanimivo. Samo to zabavo utegnemo imeti pa kmalu tudi mi doma.

V bistvu imamo Ukrajinke, kmalu bomo brez bencina.. kje je sploh fora hodit tja? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

scythe ::

fikus_ je izjavil:

"Me vsekakor zanima situacija ukrajincev..."

Nič kaj rožnata. Zahod jim dobavlja ravno toliko orožja, da vojna traja, ukrajinska vojska pa kanonfutr.
Tisti štirje MLRS so po količini slaba šala. Prav tako novi štirje, ki jih sedaj še obljubljajo američani.



Ukrajina dobi glih tolk orožja, da se nekak branijo, napadajo in po malem napredujejo na določenih mestih. Prvo je bilo rečejo da dobijo 4 sisteme M270 MLRS, po usposabljanju so pa povečali številko na 6-8 sistemov(vsaj takšne so bile novice, koliko je res...pa ne vem), včeraj naj bi Biden obljubil še več teh sistemov. M142 HIMARS sistemi so že v Ukrajini in jih vojska že uporablja, neki posnetki so že na internetu. Me prav zanima, kakšno orožje bo še Zelenski zahteval.....


Eden redkih ¨failov¨ Ruske zračne obrambe v Ukrajini. Kak je pa tole možno? Napačne koordinate vpisali? Mogoče hekerski napad v sistem?

https://twitter.com/SergyGus/status/154...
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

D3m ::

scythe je izjavil:

Dvomim da bo šlo brez Ruske propagande :D Prav mir je bil, ko ni blo teme o Ukrajini.


Pac-man :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

scythe ::

D3m je izjavil:

scythe je izjavil:

Dvomim da bo šlo brez Ruske propagande :D Prav mir je bil, ko ni blo teme o Ukrajini.


Pac-man :)


VladarP :)
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V vzhodni Ukrajini internetni promet že teče prek Rusije (strani: 1 2 3 475 76 77 78 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3851185751 (130569) Pithlit

Ukrajina part IX (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
694931 (4141) Pac-Man

Ukrajina Part IV (strani: 1 2 3 4120 121 122 123 )

Oddelek: Loža
6108388402 (256136) l0g1t3ch

Več podobnih tem