» »

Najcenejše letalske karte

Najcenejše letalske karte

Sharp999 ::

Kje na katerih spletnih straneh so res najbolj ugodne in poceni letalske karte?

janezvalva ::

IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Magic1 ::

Ti kar išči najcenejše karte, sploh v času, ko prevozniki na veliko odpovedujejo lete. Najbolje da rezervišaš hotel za par jurjev, na letališču te pa bodo odslovili.
Magic

kriptobog ::

Magic1 je izjavil:

Ti kar išči najcenejše karte, sploh v času, ko prevozniki na veliko odpovedujejo lete. Najbolje da rezervišaš hotel za par jurjev, na letališču te pa bodo odslovili.


lol. Fovšija? :))

Magic1 ::

Sploh ne, sam opozorilo glede na stanje. Mi ne pade na pamet, da bi šel letos kam z avionom. Mam dost drugih skrbi, kot se jajcat na dopustu.
Magic

kriptobog ::

Magic1 je izjavil:

Sploh ne, sam opozorilo glede na stanje. Mi ne pade na pamet, da bi šel letos kam z avionom. Mam dost drugih skrbi, kot se jajcat na dopustu.


Stanje ni tako kritično, kot prikazujejo. V najslabšem primeru podaljšaš dopust za kak dan.

yansek ::

Letel sem nazadnje z Ryanairjem iz Dunaja v Oslo in iz Malma v Zagreb. Karte niso bile pretirano drage bi rekel.

Miha 333 ::

Najcenejše so, če jih kupiš par mesecev vnaprej. Glede odpovedi letov pa solidno turistično zavarovanje krije tudi to. Poleg tega se večino hotelov da rezervirati z brezplačno odpovedjo do pred par dni pred nastanitvijo.

Sam uporabljam te strani:
skyscanner.com
momondo.com
google flights

yansek ::

Miha 333 je izjavil:

Najcenejše so, če jih kupiš par mesecev vnaprej. Glede odpovedi letov pa solidno turistično zavarovanje krije tudi to. Poleg tega se večino hotelov da rezervirati z brezplačno odpovedjo do pred par dni pred nastanitvijo.

Sam uporabljam te strani:
skyscanner.com
momondo.com
google flights


Meni se zdi, da je Ryanair najcenejši. Iz Zagreba, Dunaja ali Italije npr. lahko letiš.

koli99 ::

Letos sem bil z letalom druzinsko 2x (sluzbenih letov ne stejem).

Aprila v Londonu z Wizzairom; za 4 letalske karte sem dal 180 EUR. Povratni let je imel slabih 5 ur zamude (dobil SMS ze zjutraj da bo zamuda). Drugi dan sem oddal prijavo na AirHelp in dobil nazaj 520 EUR zaradi neupravicene zamude prevoznika.

Maja smo bili v Malagi z Voloteo. Let brez posebnosti, v Benetkah pa smo na prtljago cakali kar 1 uro, verjetno zaradi pomanjkanja delavcev na letaliscu.

Tako da malo je potrebno imeti sreco, ampak kar brez strahu...

Steinkauz ::

Za najt kiwi.com
Kupiš pa na uradni strani prevoznika.

edi123 ::

Kako je pa kaj glede covida na Dunajskem letališču? Je potrebno kak covid test ali je več ali manj vse sproščeno?

GregiB ::

PMSM je njbolj fleksibilen iskalnik letov Google Flights. Dovoljuje izbor večih odhodnih letališč, fleksibilnost pri datumih, pogled na zemljevidu s cenami za različne destinacije in še in še. Ko najdeš ugoden let pa je najbolje malo pobrskati za taisti let na večih appih, nekateri so navedeni že zgoraj. Z družino letos letimo "na morje", pa sem let našel na Google Flights, rezerviral pa pri dejanski letalski kompaniji.
Je pa letos križ z letenjem, saj imajo praktično vsi ponudniki tako imenovan pribitek za gorivo, ki tvori precejšen del kupnine.
Za tiste skeptične pa predlagam enako, kot nekdo pred mano, da hotelsko nastanitev na destinaciji rezervirate z možnostjo odpovedi čim bližje dejanskemu začetku potovanja.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

mtosev ::

Ne vem, če kdo pozna hopper, ki izračuna kdaj je najboljši čas za booking.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letalske karte

Oddelek: Loža
191834 (621) Tody
»

Rynair let maja - odpoved? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
666294 (3016) tikitoki
»

Letalske karte search

Oddelek: Loža
91519 (1110) amacar
»

Stran z najcenejšimi letalskimi kartami

Oddelek: Na cesti
128606 (8150) cjen

Več podobnih tem