» »

Je to napad ali ne?

Je to napad ali ne?

garfy ::

če te sosed hoče z vodo pošpricat ko greš mimo z motorjem, bi dobil celo dozo če se ne bi ustavil....uporabil pa je ono na pritisk...
kaj narediti, je smisel prijavit žandarjem al ne?
mam pa cel posnetek, kjer se vidi kako je zanalašč šprical....
  • predlagal izbris: Evolve ()

WizzardOfOZ ::

Ja, ker je to nevarno početje. Kaj pa če bi se ti zaradi tega zvrnil z motorjem?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Horas ::

pejt na njegovo dvorišče pa mu burnouti, naredi špuro, ali bolje, kroge.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Scaramouche3 ::

garfy je izjavil:

če te sosed hoče z vodo pošpricat ko greš mimo z motorjem, bi dobil celo dozo če se ne bi ustavil....uporabil pa je ono na pritisk...
kaj narediti, je smisel prijavit žandarjem al ne?
mam pa cel posnetek, kjer se vidi kako je zanalašč šprical....


Seveda, naslednjič posnemi!

Unchancy ::

garfy je izjavil:

če te sosed hoče z vodo pošpricat ko greš mimo z motorjem, bi dobil celo dozo če se ne bi ustavil....uporabil pa je ono na pritisk...
kaj narediti, je smisel prijavit žandarjem al ne?
mam pa cel posnetek, kjer se vidi kako je zanalašč šprical....

Odvisno kakšno zgodovino imaš s sosedom, če imaš posnetek, ga lahko pokažeš ljudski milici.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Scaramouche3 ::

Unchancy je izjavil:

garfy je izjavil:

če te sosed hoče z vodo pošpricat ko greš mimo z motorjem, bi dobil celo dozo če se ne bi ustavil....uporabil pa je ono na pritisk...
kaj narediti, je smisel prijavit žandarjem al ne?
mam pa cel posnetek, kjer se vidi kako je zanalašč šprical....

Odvisno kakšno zgodovino imaš s sosedom, če imaš posnetek, ga lahko pokažeš ljudski milici.


LOL
A to so teli?

Unchancy ::

Da, tovariš. >:D Ljudska milica je ena od treh nevarnih žensk: Matilda, Milica, Marica.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

VladarP ::

Vse povej, da vidimo a si zaslužil pranje ali ne
Akhmat sila

Miki N ::

Sosed sploh ne ve, kaj ga čaka. Medtem ko čilira doma, se OP radikalizira na slotechu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

gddr85 ::

ja, pa nujno stream na twitch, da bomo lahko gledal :P

fur80 ::

Kako policijo, dobila bosta samo kršenje JRM vsak po 250EUR :D Pojdi pa se pogovori kaj je narobe, mene je človek konec ulice vdaril z desko na štirikolesniku ko sem bil še pubec in smo se preselili tja. Ko sem razmišljal kaj vse mu bom naredil in kje ga počakal, sma se potem srečala in je rekel, da se je bal za svojo malo hčerko, ki mu včasuh ugre na cesto. Pa sem tam potem vedno pazil, ko sem peljal mimo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

element ::

fur80 je izjavil:

Kako policijo, dobila bosta samo kršenje JRM vsak po 250EUR :D Pojdi pa se pogovori kaj je narobe, mene je človek konec ulice vdaril z desko na štirikolesniku ko sem bil še pubec in smo se preselili tja. Ko sem razmišljal kaj vse mu bom naredil in kje ga počakal, sma se potem srečala in je rekel, da se je bal za svojo malo hčerko, ki mu včasuh ugre na cesto. Pa sem tam potem vedno pazil, ko sem peljal mimo!


To je edini pravilni odgovor. Bravo, da si požru svoj ponos in se šel zmenit s človekom namesto, da bi eskaliral situacijo.

WizzardOfOZ ::

To ni ekslacija če pokličeš policijo. In bi jo moral vsakič, ker ne more kr en kreten tam polivat z vodo vsakega, ki pride po javni cesti mimo hiše.
To je pri nas nekoč en tip delal in z dilami mahal po vsakem motoristu, ki je mimo prišel po javni cesti. Seveda so ga zato potem mulci nalomili, posledice so bile pa orenk hude, ker je tip lahko samo še ležal v postelji do smrti (poškodba glave), pa par mulcev v zaporu.
In zato se temu izogneš tako, da vsakič, ko hoče tak bumbar polivat z vodo ali mahat s kolom, pokličeš policijo in prijaviš ogrožanje življenja med vožnjo. Poveš, da si se komaj izognil nevarnosti in da bi se zaradi njegovih dejanj skoraj zaletel. Po parih klicih ga bodo že policaji umirili, ker vedo kam to pelje.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

fur80 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

To ni ekslacija če pokličeš policijo. In bi jo moral vsakič, ker ne more kr en kreten tam polivat z vodo vsakega, ki pride po javni cesti mimo hiše.
To je pri nas nekoč en tip delal in z dilami mahal po vsakem motoristu, ki je mimo prišel po javni cesti. Seveda so ga zato potem mulci nalomili, posledice so bile pa orenk hude, ker je tip lahko samo še ležal v postelji do smrti (poškodba glave), pa par mulcev v zaporu.
In zato se temu izogneš tako, da vsakič, ko hoče tak bumbar polivat z vodo ali mahat s kolom, pokličeš policijo in prijaviš ogrožanje življenja med vožnjo. Poveš, da si se komaj izognil nevarnosti in da bi se zaradi njegovih dejanj skoraj zaletel. Po parih klicih ga bodo že policaji umirili, ker vedo kam to pelje.


Policija ne reši nič, niti s tako šolo niso usposebljeni zato! :D Vse kar znajo in vedo je, da morajo napisati JRM, najnižji je pa 250€! :D

Furbo ::

garfy je izjavil:

če te sosed hoče z vodo pošpricat ko greš mimo z motorjem, bi dobil celo dozo če se ne bi ustavil....uporabil pa je ono na pritisk...
kaj narediti, je smisel prijavit žandarjem al ne?
mam pa cel posnetek, kjer se vidi kako je zanalašč šprical....

Jaz bi rekel, da spravi motor nazaj v zakonske norme in se vozi kulturno in brez drkanja gasa, pa bodo tvoje težave magično izginile. Tako pravi moja kristalna krogla.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

VladarP ::

WizzardOfOZ je izjavil:

To ni ekslacija če pokličeš policijo. In bi jo moral vsakič, ker ne more kr en kreten tam polivat z vodo vsakega, ki pride po javni cesti mimo hiše.
To je pri nas nekoč en tip delal in z dilami mahal po vsakem motoristu, ki je mimo prišel po javni cesti. Seveda so ga zato potem mulci nalomili, posledice so bile pa orenk hude, ker je tip lahko samo še ležal v postelji do smrti (poškodba glave), pa par mulcev v zaporu.
In zato se temu izogneš tako, da vsakič, ko hoče tak bumbar polivat z vodo ali mahat s kolom, pokličeš policijo in prijaviš ogrožanje življenja med vožnjo. Poveš, da si se komaj izognil nevarnosti in da bi se zaradi njegovih dejanj skoraj zaletel. Po parih klicih ga bodo že policaji umirili, ker vedo kam to pelje.



Policistom se za ta jajca neda hodit, sploh ne za vikende ko imajo ze tako prevec dela. Sploh ce vpoklicejo PPE na kaksen dogodek, potem jih pa ze tako primanjkuje. Ti povem iz prve roke kot clovek, ki je z njimi predelal/dela ure in ure.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

MIHAc27 ::

Naslednjič, ko te pošprica namerno padi, kličeš policijo in ni vraga, da dobi konkretno kazen.
Mene bi tudi bolel vrat, roka... nekaj pač. Naj se malce zamisli, kaj dela.

Drugače naj pa sosed apelira pri kakem županu, da se tam da ležečega policaja, zmanjša hitrost oz prepove vožnjo motoristo. Sam to je treba že rit premaknit.

Bob Rock ::

Obvezno policijo poklicat, takoj odvetnika pripeljat, socialno sluzbo, MORS, gasilce, lovce, ribice,... in ne pozabi objavit na socialnih mrezah selfija kako revez joces in trpis.

Snezinke...
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

WizzardOfOZ ::

Bob Rock je izjavil:

Obvezno policijo poklicat, takoj odvetnika pripeljat, socialno sluzbo, MORS, gasilce, lovce, ribice,... in ne pozabi objavit na socialnih mrezah selfija kako revez joces in trpis.

Snezinke...

Debilen odgovor.
Ko boš imel nekoč mulca, ki se bo z mopedom po javni cesti peljal proti domu in ga bo tam kar en idiot ob cesti udaril z dilo ali polil z vodo.
Če se bo zvrnil, pa se poškodoval, boš pa spet ves pameten, kako se ni prej nič urgiralo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Bob Rock ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Debilen odgovor.
Ko boš imel nekoč mulca, ki se bo z mopedom po javni cesti peljal proti domu in ga bo tam kar en idiot ob cesti udaril z dilo ali polil z vodo.
Če se bo zvrnil, pa se poškodoval, boš pa spet ves pameten, kako se ni prej nič urgiralo.


Ce se bo vozil kot kreten, ga kar naj...ce ga bo upraviceno, ga bom se sam (pa ju zaenkrat se ni nihce).
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

GupeM ::

Bob Rock je izjavil:

Obvezno policijo poklicat, takoj odvetnika pripeljat, socialno sluzbo, MORS, gasilce, lovce, ribice,... in ne pozabi objavit na socialnih mrezah selfija kako revez joces in trpis.

Snezinke...

Čeprav ti nihče ni nič naredil, zdaj jočeš tukaj. Niti z vodo te ni nihče pošprical, kaj šele kaj hujšega. Kdo je zdaj snežinka?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Bob Rock ::

GupeM je izjavil:

Bob Rock je izjavil:

Obvezno policijo poklicat, takoj odvetnika pripeljat, socialno sluzbo, MORS, gasilce, lovce, ribice,... in ne pozabi objavit na socialnih mrezah selfija kako revez joces in trpis.

Snezinke...

Čeprav ti nihče ni nič naredil, zdaj jočeš tukaj. Niti z vodo te ni nihče pošprical, kaj šele kaj hujšega. Kdo je zdaj snežinka?

Jocem? lol
Se ena uzaljena snezinka, ker nekdo ne kima tej strasni krivici in ne klice h koncu sveta zaradi spricanja vode :))))
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

ginekk ::

OP, nekaj ti je hotel povedat. Verjetno se je počutil ogroženega isto kot oni, ki špricajo vetrobransko zaradi prekratke razdalje.

Pa voda ni nič, morda najbolje da naslednjič ko ga vidiš ustaviš in poskusiš govorit s sosedom.

IL_DIAVOLO ::

Policijo, ker te je sosed posprical z vodo? Wut?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

GupeM ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Policijo, ker te je sosed posprical z vodo? Wut?

Lahko tvoj vrat z vodo malo pošpricam?



Naj še to dodam: Ne podpiram takojšnjega tožarjenja policiji in ne vem komu vse. Ustaviš, stopiš do soseda, mu daš jasno vedeti da naj tega ne dela več in da naslednjič kličeš policijo. Naslednjič šele kličeš policijo.

Sem imel spomladi s sosedom podoben problem. Tip je šel med največjo sušo kurit suho travo. Dan pred tem je pa helikopter cel dan preletaval naše naselje, ker je na sosednjem hribu gasil požar. Sem šel do njega, mu omenil da že cca 14 dni velja prepoved kurjenja v naravi (se je naredil neumnega, da je mislil da ne velja več, čeprav ni v tem času padla niti kaplja dežja) in da naj zadevo takoj pogasi, drugače kličem policijo. Pa je kar takoj pogasil, ni bilo treba nobene policije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

eventyrer ::

garfy je izjavil:

če te sosed hoče z vodo pošpricat ko greš mimo z motorjem, bi dobil celo dozo če se ne bi ustavil....uporabil pa je ono na pritisk...
kaj narediti, je smisel prijavit žandarjem al ne?
mam pa cel posnetek, kjer se vidi kako je zanalašč šprical....


Takoj se ustaviš in ga vprašaš kaj se gre. Morda bo imel dejansko kak smiselen odgovor v smislu da ti ni hotel žalega in da gre za nezgodo.
Zatem, če boš videl da te je res namerno pošprical, poveš da boš prihodnjič, če se to ponovi, klical policijo.
Nato se odpelješ naprej.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

GupeM je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Policijo, ker te je sosed posprical z vodo? Wut?

Lahko tvoj vrat z vodo malo pošpricam?



Naj še to dodam: Ne podpiram takojšnjega tožarjenja policiji in ne vem komu vse. Ustaviš, stopiš do soseda, mu daš jasno vedeti da naj tega ne dela več in da naslednjič kličeš policijo. Naslednjič šele kličeš policijo.

Sem imel spomladi s sosedom podoben problem. Tip je šel med največjo sušo kurit suho travo. Dan pred tem je pa helikopter cel dan preletaval naše naselje, ker je na sosednjem hribu gasil požar. Sem šel do njega, mu omenil da že cca 14 dni velja prepoved kurjenja v naravi (se je naredil neumnega, da je mislil da ne velja več, čeprav ni v tem času padla niti kaplja dežja) in da naj zadevo takoj pogasi, drugače kličem policijo. Pa je kar takoj pogasil, ni bilo treba nobene policije.


Dobra ženska vzgoja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

WizzardOfOZ ::

Bob Rock je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


Debilen odgovor.
Ko boš imel nekoč mulca, ki se bo z mopedom po javni cesti peljal proti domu in ga bo tam kar en idiot ob cesti udaril z dilo ali polil z vodo.
Če se bo zvrnil, pa se poškodoval, boš pa spet ves pameten, kako se ni prej nič urgiralo.


Ce se bo vozil kot kreten, ga kar naj...ce ga bo upraviceno, ga bom se sam (pa ju zaenkrat se ni nihce).

pa če bo vozil normalno in ga bo nekdo neupravičeno?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Bob Rock ::

WizzardOfOZ je izjavil:


pa če bo vozil normalno in ga bo nekdo neupravičeno?


Gre tja in vprasa zakaj. Ce se ne bo uspel zmenit, se bom sel jaz in sem preprican, da bomo uspeli najt nacin za resitev problema.

Dejansko ne razumem kaksno korist bi imel posameznik, soseska ali celotna druzba, ce bi za vsak minoren sosedski spor sosede zatozili policaju.
Malo spominja na osnovno solo.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bob Rock ()

janezvalva ::

pejte mal na morje se z vodo špricat. če bi te sosed pozimi z vodo pošprical, bi še razumel, tako pa ne vem kaj ti manjka.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

WizzardOfOZ ::

Bob Rock je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


pa če bo vozil normalno in ga bo nekdo neupravičeno?


Gre tja in vprasa zakaj. Ce se ne bo uspel zmenit, se bom sel jaz in sem preprican, da bomo uspeli najt nacin za resitev problema.

Dejansko ne razumem kaksno korist bi imel posameznik, soseska ali celotna druzba, ce bi za vsak minoren sosedski spor sosede zatozili policaju.
Malo spominja na osnovno solo.

z enimi se zmenit ne da. vsaj pri nas se očitno ni dalo zmenit in je tip pristal na vozičku, ker je kljub opozorilom še vedno s kolom vsakič, ko je šel kak motorist mimo, mahal.
glede na to kaj se je tukaj dogajalo, raje policijo pokličem, pa naj se oni z idiotom zajebavajo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Miki N ::

No evo to je napad zaradi špricanja. V opomin vsem špricačem.

https://www.bizpacreview.com/2022/06/12...

Naredil je napako, da se je sprostil. Nikoli se ne smeš sprostiti, če je situacija.. raznolika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

IL_DIAVOLO ::

Torej policija je pomagala zrtvi v ječo? Smart af
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mr_chai ::

Miki N je izjavil:

No evo to je napad zaradi špricanja. V opomin vsem špricačem.

https://www.bizpacreview.com/2022/06/12...

Naredil je napako, da se je sprostil. Nikoli se ne smeš sprostiti, če je situacija.. raznolika.


Low IQ opice pač, z prekomernim nivojem testosterona in imaš ubijalski koktejl, ki v skupinah deluje izvrstno.



OP nam pa ni pojasnil zakaj ga nekdo šprica z vodo. OP, zakaj te šprica, a misliš da kar tako malo za hec, ali si sposoben malo avto-refleksije ? No daj, potrudi se.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

soseda zaliva in meče smeti na naš balkon (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566941 (4683) branimirII
»

Sosedov pes laja celo noc ko zmesan kaj narediti,vasi predlogi. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9132851 (16688) Invictus
»

Katero zimsko čistilo(vitrex) za pranje stekel?

Oddelek: Na cesti
369974 (8806) Unknown_001

Tečen sosed, kako pravno ukrepati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9821920 (17151) bluefish
»

Šolnine in poprov sprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
12131484 (22309) CaqKa

Več podobnih tem