» »

Street Fighter VI

Street Fighter VI

BaTeMaN ::

less then zero

BaTeMaN ::

less then zero

oo7 ::

Open world Stret Fighter ? :P

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:

Open world Stret Fighter ? :P


Igram od SF1 (MB Jack Point avtobusna 1991)... in sem malo preveč pristranski, da bi rekel kaj proti igri :) ampak po recimo uspehu SF4 je bil SF5 nekako polom... folk ni rad igral zdaj pa se na vse načine trudijo pridobiti priljubljenost, da ima smisel igrat tudi če nisi ekstremno dober.
less then zero

oo7 ::

Summer Game Fest: Street Fighter 6 World Premiere Trailer

oo7 ::

Street Fighter 6 igra naj bi glede na Playstation trgovino izšla 2 junija 2023.

oo7 ::

Street Fighter 6 - Trailer

MisterM ::

Dne 3.6. bo v Goblinu v Ljubljanskem BTC že prvi turnir v SF6. Organizira ga društvo Sloryuken.



 sf6 turnir

sf6 turnir

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MisterM ()

oo7 ::

Street fighter 6 na opencritic ima visoko oceno 91% - https://opencritic.com/game/14352/stree...

BaTeMaN ::

Sem včeral ravno sinu plačal deluxe... demo je izgledal soliden. jutri pa zares :)
less then zero

MisterM ::

Jaz bom še počakal kak mesec ali dva. Itak bo treba najprej stick posodobit z Brookovim PCBjem, menda PS4 sticki niso podprti v SF6. Pa tudi Sanwine ročko in gumbe bi bilo fajn znova zamenjati, nato pa sprobamo šestico. Meni je bil SF4 sicer veliko ljubši od SF5, a se bom pustil presenetiti.

BaTeMaN ::

Jezus pol moj hori real arcade pro 3 ne bo delal v sf6 na ps4? :(

Škoda.
less then zero

MisterM ::

Ne, če boš poganjal SF6 na PS4, potem ne bo problema. Sicer tudi na PS5 brez težav delujejo PS4 sticki, a le za PS4 igre. Moj PS4 stick tako brez težav dela na USF4 in SF5, za SF6 pa bo potrebno zamenjati vezje.

BaTeMaN ::

Jap upam, da bo delal... sem dal nalagat ob polnoči :) ha ha ha ha kot mali otrok :)
less then zero

Nesta ::

Kdo tole igra?

MisterM ::

Jaz še ne, imam pa namen enkrat po selitvi nabaviti špil in posodobit stick. Kolegi iz nekdanjega društva Pretep pa redno organizirajo srečanja in turnirje na obali, kjer igrajo sf6 na avtomatu. So tudi prenosi in posnetki na https://www.youtube.com/@PretepTube


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monster Hunter World

Oddelek: Igre
282906 (148) oo7
»

Street Fighter V

Oddelek: Igre
141747 (309) oo7
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913366 (6058) scipascapa
»

COMPTECH - Sejem zabavne elektronike, računalništva in tehnike

Oddelek: Loža
92213 (1414) Janac
»

Street Fighter IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
716043 (3410) jRk0

Več podobnih tem