» »

Stonoga

Stonoga

lolipop2 ::

Mogoče kdo ve, katera stonoga je to? Zadnje čase se mi pojavljajo v stanovanju pa ne vem, od kje bi prilezle.

GupeM ::

Takšne stonoge se po mojih opažanjeh najraje zaredijo za kakšnim lubjem listavcev, ki že malo trohni ali pod leseno desko, ki že dlje časa leži na tleh (bolj na zemlji, ne na kamenju/pesku), pod katero je tudi več vlage. Malo razišči, če imaš kaj podobnega v stanovanju ali kje v neposredni bližini.

lolipop2 ::

Saj to je, nič takega ni, kar bi bilo za njih primerno. Nikoli do sedaj tudi nisem imel težav s temi stonogami. LEtos pa je to že šesta, sedma... :-/ Grr

Poldy ::

Saj stonoge v stanovanju niso problem - še koristne so, ker lovijo ostalo golazen.
Ti v stanovanju poišči, če se ti ni kje kaj zaredilo, pa skoraj zagotovo imaš tudi vlago kje. Ko boš to odstranil, tudi stonog ne bo več.

lolipop2 ::

Poldy je izjavil:

Saj stonoge v stanovanju niso problem - še koristne so, ker lovijo ostalo golazen.
Ti v stanovanju poišči, če se ti ni kje kaj zaredilo, pa skoraj zagotovo imaš tudi vlago kje. Ko boš to odstranil, tudi stonog ne bo več.


Stonoga kot žival me ne moti. Ampak ni fino, ko ti ponoči leze po steni mimo glave 8-O Neprijeten občutek.

Evo, sem našel vzrok. Lonec z rožami in "svežo" zemljo. Očitno je bil v tistem kupu nove zemlje, leglo le-teh in so se zaredile. Je bilo v loncu še enih 5 stonog.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KATERI in KJE kupiti čistilo za notranjo enoto klime v stanovanju.

Oddelek: Loža
3628938 (6848) easyrider3
»

Katera žival je to?!?

Oddelek: Loža
189108 (7320) piromanček
»

Katera zival je to?

Oddelek: Loža
2411493 (8785) _marelca
»

S čim hraniti škorpijona?

Oddelek: Loža
264397 (3501) Dr_M
»

Napad žužkov!

Oddelek: Loža
211367 (1194) undefined

Več podobnih tem